Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Dėkui dar kartą smile.gif

Gin gavo trumpą Guerlain istorijos santrauką - juk reikėjo įrodyti, kad parfumerinio ordino esu verta hihihi.gif Bet jeigu rimtai, tai gal pavasariop, atšilus orams ir praėjus epidemijoms, kokį jungtinį teminį parfumerinį renginuką Kaune suorganizuoti? g.gif
Atsakyti
As tokiems dalykams pasirasau. Buvau paskyrus penktadienio vakarus kvepalu paieskoms ir visam kam apie juos. Bet tai darbai ( kad ja kur velniai nusinestu ta musu valdanciaja) , tai vel kas. Ir namuose ne vienas atsitiktinis kvapas. As jau pradedu manyti, kad tikrai kazkas vagia musu laika. O gauti zinias ant lekstutes- su didziausiu dziaugsmu wub.gif
Atsakyti
As irgi uz bigsmile.gif
Atsakyti
Danske, prašau, primink pavadinimą kvepaliukų blush2.gif užklijuosiu ant jo, kad nepamiršt smile.gif
oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 20:33)
Cia jau taaaaaaip, uzuodziu  Mane  patike megineliai tai nervina, nes reikia daugiau. Surinksiu tuos, kuriu jau buteliukus turiu ir galesiu kada nors tau pasiusti.


Nebuciau drisus net pasvajot apie tai 4u.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 17, 21:10)
Gin , kvepalai ir pirstinaites wub.gif
http://www.etsy.com/...i...48[]=tags&includes[]=title


Oo, cia tai geras biggrin.gif


Nady sake siandien linkejimu ateis susirinkti smile.gif

Toks piratinis atvirukas biggrin.gif

user posted image


Beje, Danske, primink ir man koks chanelis, nes ir vel uzmirshau, dabar ant buteliuko uzsirashysiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 18 gruodžio 2009 - 10:26
BUvo klausimu ka rengtis saltu oru, tai radau tokius paveiksliukus iliustruojancius biggrin.gif Pirmam paveiksliuke tai viskas, kaip darau ir ash smile.gif Tik nesidedu silto megztuko po paltu dar vieno, nes turiu silta palta, bet tokia ideja pakisho drauge visai netycia tai galvoju tokiu budu plonesnius paltus pasiltint smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Ir antro saliko nesidedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 18 gruodžio 2009 - 10:47



As su dviem salikais vaikstau - juoda po apacia deduos del silumos, o ant virsaus raudona del grozio smile.gif
Atsakyti


Ash tai ilga ilga balta turiu tai prisimuturiuoji ji biggrin.gif Tik labai man nepatinka, kad salika kai prisimuturiuoji tai ir ant burnos uzeina kazkiek, kazkuriais metais, nauju metu nakti vaikstant, man taip sugebejo blakstienos apsarmot biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Gin įdėtos apsirengimo instrukcijos vertos dėmesio g.gif Reikės pagalvoti, kaip turimą garderobą pritaikyti mastau.gif

Turiu prašymą. Parfumerinį cool.gif Gal kas nors turite tuščių/beveik tuščių mėginukų nuo kvepalų (būna prie žurnalų įdėti, kartais parduotuvėse dalina, etc.) ir jums jų tiesiog nereikia? Mielai priglausčiau 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Nady, buk linksma ir laiminga! O tortas cia toks ... na ta pacia proga,

Surinksiu nepatikusius arba tokius, kur jau didesni kieki turiu ir nusiusiu Gin pirmadieni.Nes jau pazadejau. Bus gi tokiu, kurie ir jai nepatiks. Jus kaip nors susisieksit

Idejos apsimuturuoti geros. As tai turiu ilgus kailinius, jie gana sunkus, tai vien nuo ju nesimo susylu
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 17, 19:09)
Zinojau, kad bent kasnors ivertins  ax.gif  biggrin.gif  4u.gif


maciau, ivertinau! uzpavydejau, tai nutylejau lotuliukas.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 17, 23:10)
As jau pradedu manyti, kad tikrai kazkas vagia musu laika.

va va va!!! taip ir yra, nes anksciau nesuprasdavau, kur kokia savaitele dingo, dabar dingsta istisi menesiai. Lapkricio ir gruodzio as nepajutau... ariau ir tiek...
Atsakyti


Minerva, ash turesiu pora, pas mama radau, tai kai ji baigs, galesiu atiduot ir pas mane metosi Gwen stefani vienas meginukas smile.gif Ir dar viena turiu nenaudojama purskiama, bet tas jauciu netinka, nes neisivaizduoju kaip i ji kanors ipilt smile.gif Kazkaip atrodo daugiau ju namuose buvo,bet turbut ir ishsimete g.gif smile.gif


Atsakyti