Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Grazi suknute. Ir nurezta grazia liks.

Stichija, butu gerai, jei duotum zinoti pamacius panasias pirstines. Paprastas ilgas juodas as turiu. Noriu panasiu kaip tavo, pusiau ilgu. Ebay apziurejau, nieko neradau

Gin, geras laukneselis. Jicky ieskau , medzioju.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 19:07)

Gin, geras laukneselis. Jicky ieskau , medzioju.


Zinojau, kad bent kasnors ivertins ax.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 16:16)
Mirattes, kur radai toki daikta? Kaip butu tikes man. Lekiau i kirpykla apyslapiais plaukais. Kad ir tik i sekanti nama, bet vistiek.

Man dar idomu tos pirstines. Stichija, pardavejas daugiau neturejo? Tegu ir kitu spalvu?


internete ieskojau ideju kaip apsisaugoti nuo salcio ir radau biggrin.gif
Atsakyti
Graži suknienka. Nurėžčiau galą nuo apačios - ir į trasą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 12 17, 19:06)
Ja imdama apie jus ir pagalvojau mirksiukas.gif .  Bet jinai ir man labai patinka  , nors abejoju ar ja kada uzsidesiu
Jinai ne melyna o violetine

Dar geriau blush2.gif Vienu zodziu, jei kada bus noras parduot - issiziojus lauksiu laisku i a.z. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 19:07)

Stichija, butu gerai, jei duotum zinoti pamacius panasias pirstines. Paprastas ilgas juodas as turiu. Noriu panasiu kaip tavo, pusiau ilgu. Ebay apziurejau, nieko neradau

Gin, geras laukneselis. Jicky ieskau , medzioju.

pioneer.gif klausau ir vykdau 4u.gif
O as tai lauksiu, jei uzmatysi vel tas mazas neriniuotas...... vasarai wub.gif

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 17, 19:09)
Zinojau, kad bent kasnors ivertins  ax.gif  biggrin.gif  4u.gif

Aha, kitos tai jau nemoka ane? mirksiukas.gif Cia is pavydo nieks nieko nesako mirksiukas.gif blush2.gif Man viso to krepselio reikto, kuri gavai wub.gif
Atsakyti


Stichija, ne, cia reishkia, kad kitos pamate suknele ir net nepastebejo mano zinutes biggrin.gif O Danske temu apie kvepalus pro akis nepraleidzia biggrin.gif
Atsakyti
Gin, sveikinu su tokiu puikiu laukneseliu 4u.gif
Atsakyti
O sita suknyte jau matet? http://www.manodrabu...nele-virs-keliu
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 17, 20:25)
Stichija, ne, cia reishkia, kad kitos pamate suknele ir net nepastebejo mano zinutes  biggrin.gif O Danske temu apie kvepalus pro akis nepraleidzia  biggrin.gif

Cia jau taaaaaaip, uzuodziu Mane patike megineliai tai nervina, nes reikia daugiau. Surinksiu tuos, kuriu jau buteliukus turiu ir galesiu kada nors tau pasiusti.

Stichija , nepamirsau. Paimsiu visas, kiek ten buvo, atrodo 4 vnt. skirtingu rastu ir spalvu. Pasidalinsit .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 17 gruodžio 2009 - 20:47
http://www.etsy.com/...i...40[]=tags&includes[]=title
Grazios man, galetu buti ne juodos

Gin , kvepalai ir pirstinaites wub.gif
http://www.etsy.com/...i...48[]=tags&includes[]=title
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 17 gruodžio 2009 - 21:30
Danski,niekaip aš nesuprantu,kaip tu taip lengvai tokius gėrius renki
toks jausmas,kad eini į sandėly ir renkiesi ko reikia,kiek reikia ir kokių spalvų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 17, 22:35)
Danski,niekaip aš nesuprantu,kaip tu taip lengvai tokius gėrius renki
toks jausmas,kad eini į sandėly ir renkiesi ko reikia,kiek reikia ir kokių spalvų laugh.gif

Aha, tikrai taip. Taigi svajoti nedraudziama. Kad namai butu du kartus didesni, negu yra, tai ir susitempciau viska. Bet...
Atsakyti