Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(Laisvė @ 2009 12 17, 15:15)
Tigis, kad man pelenės bateliai netinka  hihihi.gif

Tai kad jis visokiu dydziu turi 4u.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 17, 15:16)
Man dar idomu tos pirstines. Stichija, pardavejas daugiau neturejo? Tegu ir kitu spalvu?

Ne verysad.gif pas ji pripuolamai visokiu pilna biezdeluskiu, bet dabar ziurejau nera, gal tau ybejuj blush2.gif paieskot ko idomesnio? 4u.gif
Atsakyti
Kaip man grazuuuuuu
user posted image
user posted image
pas ta bobulyte kiek visokiu juvelyriniu groziu yra..... wub.gif
http://shop.ebay.co....p;_trksid=p4340
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 11:26)


Daili suknytė ax.gif
QUOTE(Stichija @ 2009 12 17, 14:21)

Jo, patrumpėjo, tai konkrečiai hihihi.gif, bet žinok geriau, kai susitraukė rolleyes.gif
(oops doh.gif prisiminiau, kad savo susitraukusios nepademonstravau doh.gif -sklerotikė)

O bateliai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif savaime gražūs ir dar prie suknelės tiks thumbup.gif ir žiedas gerulis

Minerva,

Sveikinu su gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif


P.S. Savo gimtadieninių sveikinimų užsuksiu ryt hihihi.gif
Atsakyti


O ash siandien gavau siuntinuka nuo parfumerinio Kaledu senio biggrin.gif Minerva labai labai labai aciu oro_buckis.gif Dar nespejau susipazinti,nes sveciu turejau iki dabar smile.gif Laukneselyje radau Guerlain shalimar edt [su situo buvau susipazinus], chamade edt, imperiale ir jicky meginukus ax.gif wub.gif Man siandien irgi puiki diena biggrin.gif


Stichija, suknele dabar kuo puikiausiai ant taves atrodo, verta buvo mazint good.gif
Atsakyti
Manau, kad Minerva čia dar grįš, taigi sveikinimai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Nu ir aš susirgau sia liga, vis akis krypsta i vintages daiktus. Šiandien radau šia suknele, bet man mažoka verysad.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 17, 13:21)
Cia kaip pazadejau, suknia before isplovima sutraukimo budu ir po jo  doh.gif , patrumpejo tai laaaaaaaaaabai......

Stichija, atrodo tobulai! Ir bateliai labai simpatiski. thumbup.gif

QUOTE(Minerva @ 2009 12 17, 13:22)
Dėkui labai, merginos  4u.gif (Mano močiutėlės jaunystėje būtų sakę "mergičios" arba "ciocelės" - priklausomai nuo amžiaus biggrin.gif)

As irgi prisidedu prie cioceliu sveikinimu: Ilgiaaaaaaauuuuuuusiiuuuuuuu!!!!!!!!
QUOTE(iingri @ 2009 12 17, 18:31)
Nu ir aš susirgau sia liga, vis akis krypsta i vintages daiktus. Šiandien radau šia suknele, bet man mažoka  verysad.gif 

man tai neatrodo labai maza g.gif nesiojama. tik ilga - tai jau su pretenzija... as ja, kaip ir visas, nurezciau iki keliu biggrin.gif
Atsakyti
aga aš iš nurėžčiau
bet graži good.gif
tuoj Stichija turėtų atlėkti hihihi.gif
Atsakyti




Stichija, po susitraukimo atrodo kaip kita suknele blink.gif Aisku pagerejo i geraja puse mirksiukas.gif Batukai dailus labai wub.gif


Minerva, sveikinu! happybday.gif happybday.gif

Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 12 17, 18:31)
Nu ir aš susirgau sia liga, vis akis krypsta i vintages daiktus. Šiandien radau šia suknele, bet man mažoka  verysad.gif 


Itariu, kam gera butu lotuliukas.gif t.y. MAAAAAAAAAAAAAAN MAAAAAAAAAAAN blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2009 12 17, 18:44)

tuoj Stichija turėtų atlėkti hihihi.gif

ATALAKIAU!!!! cia gi melyna wub.gif su balta wub.gif
Atsakyti
taigi sakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 17, 18:58)
Itariu, kam gera butu  lotuliukas.gif  t.y. MAAAAAAAAAAAAAAN MAAAAAAAAAAAN  blush2.gif
Papildyta:

ATALAKIAU!!!! cia gi melyna  wub.gif  su balta  wub.gif

Ja imdama apie jus ir pagalvojau mirksiukas.gif . Bet jinai ir man labai patinka , nors abejoju ar ja kada uzsidesiu
Jinai ne melyna o violetine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iingri: 17 gruodžio 2009 - 19:12