Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

oooo Minerva,kvapų karaliene,su tortadieniu birthday.gif

o aš šiandien su sijonu išbildėjau,tuo mamos vilnoniu wub.gif
kadanors nufotkinsiu biggrin.gif
Atsakyti
Stichija-suknele dabar super atrodo ir viskas ten gerai,neissigalvok biggrin.gif o dar su pirstinem tokiom-super thumbup.gif ir baciukai labai jau grazus wub.gif
Atsakyti
Minerva, sveikinu! birthday.gif Labai patiko tavo blogo įrašas, puikus stilius!

Stichija, nu kaip puikiai tu tą suknelę sumažinai bigsmile.gif thumbup.gif O jinai gryna vilna?

Aš mąstau vieną kardį susimažint, bet ten pusvilnė g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 17 gruodžio 2009 - 14:58
Pialėda,
Į vakarą atskubu su tortadienio linkėjimais 4u.gif

Sėkmės keičiant tai, ką galime pakeisti.
Ramybės priimant tai, ko negalime pakeisti.
Ir išminties vieną nuo kito atskirti.
Su šventėm.

Nesušalk. Nesirk. Kvepėk mirksiukas.gif


Atsakyti
Siandien is namu tik su tokiu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 12 17, 14:57)
Stichija, nu kaip puikiai tu tą suknelę sumažinai  bigsmile.gif  thumbup.gif  O jinai gryna vilna?

Nezinau lotuliukas.gif doh.gif , man ji nei smirdejo kaip vilna, nei kando kaip vilna, o tik oplia ir sumazejo... nors siuveja is kart pasake, kad vilna blink.gif
Siulyciau ne daugiau ant 50* laipsniu mazint, nes cia ant 60* - tai jau galejau ir visai sugadinti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 17 gruodžio 2009 - 15:13
Stichija, tie planuojami batukai skatina pavydo jausmą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2009 12 17, 15:13)
Stichija, tie planuojami batukai skatina pavydo jausmą  blush2.gif

Niu niu.... nepavydek, as tau pardaveja uzrodysiu, piguciai jie, su siuntimu apie 70 gal lt gavosi, geriau palaukim kol atskris is Chinos, o gal ten siaubas baubas doh.gif
Atsakyti
mirattes, tu ir be batų? blink.gif g.gif

Stichija, tai vat aš bijau, kad nebūtų, kad vilna trauksis, o sintetika plėsis, ar dar kaip nors. Na gal reiks mėgint ax.gif Dar kartą pagirsiu, super atrodai!
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 17, 15:14)
Niu niu.... nepavydek, as tau pardaveja uzrodysiu, piguciai jie, su siuntimu apie 70 gal lt gavosi, geriau palaukim kol atskris is Chinos, o gal ten siaubas baubas  doh.gif

Tigis, kad man pelenės bateliai netinka hihihi.gif
Atsakyti
Mirattes, kur radai toki daikta? Kaip butu tikes man. Lekiau i kirpykla apyslapiais plaukais. Kad ir tik i sekanti nama, bet vistiek.

Man dar idomu tos pirstines. Stichija, pardavejas daugiau neturejo? Tegu ir kitu spalvu?
Atsakyti
Turbūt pirmasis padėklas jau ištuštėjo... g.gif

p.s. Ačiū friends.gif

user posted image
Atsakyti