Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Ačiū už sveikinimus ir linkėjimus friends.gif

user posted image
Atsakyti

Turek sazines tokius vaizdus priesh pusrycius rodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 17, 12:17)
Turek sazines tokius vaizdus priesh pusrycius rodyt  biggrin.gif


Neturiu biggrin.gif Aš save guodžiu tuo, kad jeigu laikyčiausi dietos, tai bent jau vintage padėklas liktų man, nesidietinančioms pyragėlius išsidalinus laugh.gif
Atsakyti
Ej kaikas jau papietavo ir mielai desertui sukirstu pasiulytus gardesius
Atsakyti
Minerva, oro_buckis.gif tu uogienės diena
Atsakyti
kokios sventines nuotaikos pas mumi bigsmile.gif Minerva, cia tau birthday.gif pati kepiau rolleyes.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 17, 10:44)
Nostalgie , juokingi ? Cia 1:1 dirzams? lotuliukas.gif

na...jie tokie juokingi geraja prasme biggrin.gif nuotaika keliantys bigsmile.gif

QUOTE(mirattes @ 2009 12 17, 12:02)
Nostalgie, sveikinu su geletaisiais namukais internete 4u.gif  Tikejausi gazdinanciu kainu, bet dziaugiuos, kad tokiu neradau  ax.gif

labai aciu 4u.gif ateityje pasitaikys visokiu kainu, bet tie daiktai bus tikrai to verti blush2.gif

Gin, kazkodel kai dejau ta zvyneliuotaji, pagalvojau apie tave, prisiminiau berete biggrin.gif
Atsakyti
Minerva su tortadieniu 4u.gif
Jei galeciau, padovanociau va ka blush2.gif
user posted image
Papildyta:
Cia kaip pazadejau, suknia before isplovima sutraukimo budu ir po jo doh.gif , patrumpejo tai laaaaaaaaaabai......
before
user posted image
after
user posted image
user posted image
galvos nera, bo ant jos aliejus, kauke saknim ir didelis tiurbanas blush2.gif
Klausykit, o ji man dabar jau ne per maza??? blush2.gif g.gif

o cia planuojami batukai prie jos, jei tik sulauksiu kada nors is tu Tolimuju Rytu doh.gif
user posted image
aisku deja ne vintage blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 17 gruodžio 2009 - 13:22
Dėkui labai, merginos 4u.gif (Mano močiutėlės jaunystėje būtų sakę "mergičios" arba "ciocelės" - priklausomai nuo amžiaus biggrin.gif)

Atsakyti
Stichija, dabar graziau atrodo, negu pries. O is sono - gal atsistojai tik taip. As pati nemegstu, kad po dupce palistu. Tik turetu susilygint, sedint vistiek pasikelia siek tiek.

O pirstines wub.gif wub.gif Labai grazu tas platejimas i virsu,ai, ai..

Baciukai grazus.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 13:41)
Stichija, dabar graziau atrodo, negu pries. O is sono - gal atsistojai tik taip. As pati nemegstu, kad po dupce palistu.

Kad mano figura tokia is sono verysad.gif , labai nesveikai riestas uzpakalis doh.gif , liemenuotu paltu praktiskai neina pritaikytis, nes prieky viskas liuks, o is nugaros - uodega kelia viska i virsu ir gaunasi paltas kaip su kupra doh.gif , nezinau ar cia stuburas biski islinkes/iskrypes, nors ir siaip pati uodega nemenka verysad.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 17 gruodžio 2009 - 14:19
QUOTE(Stichija @ 2009 12 17, 14:21)


o cia planuojami batukai prie jos, jei tik sulauksiu kada nors is tu Tolimuju Rytu  doh.gif
user posted image
aisku deja ne vintage  blush2.gif


batai - net seile nutyyyyyyyyyyyyso....


ir labai deduosi prie kvepianciu sveikinimu Minevrai
Atsakyti
O man su krutine tas pats.Amzinai kelia prieki i virsu ir visa ruba vercia atgal. Kaip nesciai. Po krutine nedaug, bet per... Jei rasciau, tai deveciau 75 HIJ KL ar kzka tokio.
Atsakyti