Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

danskes ideti bateliai kokie smagus bigsmile.gif ne mano stiliaus, bet jauciu tokias visai mielai iseiciau bent karta i zmones bigsmile.gif juokingi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nostalgie: 17 gruodžio 2009 - 01:28



Danskes ir Gardi abijeu batukai puikus wub.gif Tokius kaip Gardi ir pati turiu, tik pas mane zali ir zomsiniai, tik gaila kulniukai nelabai grazus, matos nesioti nemazai smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Gardi @ 2009 12 16, 23:28)
Rodžiau jau senokai, bet kažkas nematė tongue.gif


Grazuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 00:25)
user posted image

Va laiveliai. Cia vidutiniu kulniuku, bet buna auksteniu. Ir priekis toks, pailginta nosyte

koooookie thumbup.gif .. kaip ir Nostalgie rase, stilius kaip ir ne mano - as smailiapriekiu nekenciu, bet sitiems tai visiskai netrukdo - kaspineliai pukiai atsveria. as mielai nesiociau. su kokiom keistesnem kojinem, ne klasikinem - su kokiu blizgiuku...
Atsakyti
Danske, sakyč tikrai savo vietoj laiveliai, kažko man Džiulija Roberts prieš akis stovi kai į juos žiūriu g.gif


turiu prieš... mastau.gif 6/7 metus pirktus batus Dolitoje, (gal jau irgi vintage hihihi.gif ) nes širdis neleidžia išmest blush2.gif vis galvoju kaip juos atnaujinti. t.y kaip kailį viduje atnaujinti, nes labai susiplojo g.gif na ir pašiuro ir pan.
bet jie.. riestanosiai bukos nosytės, bet nu labai tokie wub.gif
vieninteliai batai kurie primena kažką į smailianosius/riestanosius bet ..

nu aš čia į lankas... reik nufotkint savo "vintage" gal patartumėt kažką g.gif nes po kelių metų nenešiojimo galvju juos vėl išsitraukt reiktų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 17 gruodžio 2009 - 10:08
Man tokie laiveliai tinkami labai prie pvz. tokiu suknuciu, ar panasiai.
user posted image

Gali buti spalvoti, ne lakiniai, be bantiko.
Arba su paprastu vienspalviu tiesiu sijonuku , paprastuciu megztuku ar cardi, o tada tinka spalvotos kojines , dar tinkamu spalvu skarute ar sage.

Ir as turiu vienus batus is Dolitos. Vakar avejau, nors prie kailiniu jie ir visai ne i tema buvo. Bet naturalus kailis , silta, patogu, ai... apsimeciau, kad man grazu doh.gif
Atsakyti
Nostalgie , juokingi ? Cia 1:1 dirzams? lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Minerva, linkiu, kad viena gruodzio 17-osios ryta iki situ duru Tau liktu tik keli zingsniai. Su gimtadieniu!!
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 17, 11:31)
Minerva, linkiu, kad viena gruodzio 17-osios ryta iki situ duru Tau liktu tik keli zingsniai. Su gimtadieniu!!


Ačiū, Danske 4u.gif Fantastinis palinkėjimas biggrin.gif
Atsakyti
prisidedu ir as prie linkejimu-su gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti


Na tai ash jau turbut neperspjausiu, bet palinkesiu kuo daugiau graziu staigmenu ir kasdieniniu stebuklu 4u.gif


Ilindau pas nostalgie apsidairyt, idejus naujienu, tai baisiai patiko delninuke siuvineta zvyneliais ir karoliukais wub.gif
Atsakyti
Nostalgie, sveikinu su geletaisiais namukais internete 4u.gif Tikejausi gazdinanciu kainu, bet dziaugiuos, kad tokiu neradau ax.gif
Atsakyti