Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage


Mhm, man irgi toie batai atrodo prie visko tinkami smile.gif Butu mano dydis tai net nedvejodama imciau, bet tai cia skonio reikalas, yra kam nepatinka tokie smailejantys smile.gif Man dar labai grazu, kad nesusivarsto, o kilputes uzsisega ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 16, 11:58)
Užtai dalinuosi vieno stebuklo istorija... Kodėl Minerva šįryt nekvėpuoja.

Neveltui greit kaledos... smile.gif Tik o is kur adresa suzinojo? g.gif blush2.gif

QUOTE(Minerva @ 2009 12 16, 12:19)
Kokias pėdkelnes derinti prie tookio šalčio? unsure.gif

As siandien ejau su 80 denu berods, arba 60, ir nesusalau, nors sijonas sintetinis ir visai plonytis smile.gif

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 19:27)
Gal ir nelabai i tema biggrin.gif

user posted image

Na, kad mano kurinys tai tiesa, bet as tokio dalyko niekur pritaikyt nesugebeciau, o ir sitam variante ant tu juodu batuku man nelabai ziuris, noretus sviesiu smile.gif Ir dar ta "pukine" medziaga g.gif - manau toks daiktas daug geriau ziuretus ir butu praktiskesnis jei butu padarytas is odos ir tik medziaginem detalem g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 16, 18:55)
Aciu uz nuoroda, labai dailus, bet man tik paziuret  blush2.gif  Neturiu prie ko derinti, arba gal nemoku  blush2.gif  doh.gif , man kazkaip arciau dusios arba Merlinos laiku spilkos arba disko laiku platforminiai  blush2.gif  ax.gif , jei sumastysi uz mane  lotuliukas.gif  prie ko as galeciau derinti - griebsiu  ax.gif

o as pritariu Stichijai - ir mano spintoje tokiu batuku nei su ziburiu, nors paziureti grazu...

o cia siaip akims: Bonie & Clyde

user posted image

user posted image


Papildyta:
Kur as tai maciau? biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zvirblis: 16 gruodžio 2009 - 19:51
Kai reikia- nera, o kai ne- tada prasom.
Parsinesiau neblogus nosinukus, senus dvejus klipsus , sagyte, Teddy - golfo zaideja

O ejau su tikslu, pomanderio, nes veliau gali nelikti. Tik nenuejau doh.gif

Ideja sepeteliams ir tusui superine. Man reiktu sukoms . Dabar turesiu omeny, kam galima dar toki daikta pritaikyti. O matydavau tikrai idomiu.
Atsakyti
neseniai ziurejau Coco Avant Chanel... Filmas mielas, bet labai negilus... Bet mane suglumino tai, kad ji viska padare gana jauna...

user posted image

Cia 26 metu...

Atsakyti
QUOTE(Gazelle @ 2009 12 16, 19:46)
Tik o is kur adresa suzinojo?  g.gif  blush2.gif


Adresą sužinojo iš manęs - visai kitu tikslu (man taip atrodė) laugh.gif

Apie pomanderius.

Taip, deja, nepigūs. Bet pigesnių nei 44 Lt (šiuo metu tiek kainuoja) Lietuvoje tikrai nebuvo...

Dėl kvapo keitimo - įjunkite fantaziją ir išradingumą: galima įdėti ambros kubelio puselę (kubelis - 11 Lt L'Occitane), galima iškvėpinti molinę aptakią šukę, galima įdėti maišeliuką su pvz. gvazdikėliais ir apelsinų žievelėmis, dar ką nors - svarbiausia, kad tilptų ir netirptų smile.gif
Atsakyti
Kodėl tooookia neteisybė? Gavau savo batelius gražiuosius, o taip atšalo... Jaučiu teks pakentėt, bet juos išleist pasiganyt biggrin.gif

Danske, gal pasirodysi, ką turi? smile.gif

Jetau, imčiau Bonie veidą, jei kas duotų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardi: 16 gruodžio 2009 - 20:43
QUOTE(Gardi @ 2009 12 16, 20:42)
Kodėl tooookia neteisybė? Gavau savo batelius gražiuosius, o taip atšalo... Jaučiu teks pakentėt, bet juos išleist pasiganyt biggrin.gif

Jetau, imčiau Bonie veidą, jei  kas duotų

Neteisybe todel, kad mum ju neparodai blush2.gif
Ir kam tau tas Bones veidas, kai dar geresni turi wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Bandziau fotkint, meskis kaip meskis, o klipsiukus nemoku. Tas fotikas kazkoks negudrus.
Visai nureguliavau ir nebemoku net prastu foto. Sunervino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 16, 21:57)
Neteisybe todel, kad mum ju neparodai  blush2.gif
Ir kam tau tas Bones veidas, kai dar geresni turi  wub.gif  4u.gif

Rodžiau jau senokai, bet kažkas nematė tongue.gif

user posted image

neeeee blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

danske, as irgi fotikuose nenuovoki irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gardi: 16 gruodžio 2009 - 23:29
QUOTE(danske @ 2009 12 16, 20:00)
Ideja sepeteliams ir tusui superine. Man reiktu sukoms . Dabar turesiu omeny, kam galima dar toki daikta pritaikyti. O matydavau tikrai idomiu.

Žinok, šukoms anas mažas, nebent šukutės kokios nedidelės... Tas indelis mažas, manau, kokiai grietinėlei skirtas jis. Daugiau jokių to servizo indų nebuvo. Gaila, cukrinė būtų irgi radusi vietą... Et, užteks to, ką radau mirksiukas.gif

Batai gražūs, bet maži, man netiktų irnesakyk.gif
Atsakyti
user posted image

Va laiveliai. Cia vidutiniu kulniuku, bet buna auksteniu. Ir priekis toks, pailginta nosyte
Atsakyti