Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage



Stichija tikrai gi, pati vairuojanti esi, tai kas cia yr mirksiukas.gif
Papildyta:


Stichija, ar matei batukus? .Coliukinis dydis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 17:04)
Laisve, patiko man tas dalykas tusui ir pan. smile.gif

Ačiū, Gin 4u.gif Ir man patiko. Net, sakyčiau, vonią papuošė. Atrodo, jog seniai jo čia reikėjo...
Atsakyti
ne suknelė reikalinga,ir jūs joje paskęstumėte hihihi.gif

o apie parodą tai nepapasakosiu,nes ten reikia pamatyti o ne pasakoti.
tiesiog daug puošnių/kasdieninių suknių,kurios kiekviena kaip atskiras kūrinys
taip pat visokie kvepalų buteliukai,vėduoklytės,nesvietiško smulkumo karoliukais išsiuvinėtos piniginės ir rankinės wub.gif
Atsakyti
oi,nepasakok,nes ir as uzsimaniau i ta paroda doh.gif
atrodo,juk cia(ta prasme,Uk ir pacioj skotijoj) tiek visko,pilna muzieju ir pan,bet juk kiekvienas savitas ir dar kai prakalbai apie smulkmenas-net sirdi suspaude,kaip noreciau pamatyt bent akies krasteliu verysad.gif


del Laisves-taip,ji cia senai ir galim mes cia det ka panorejusios,gal del to man si tema taip patinka,kai nera pavydo ir pestyniu 4u.gif


Atsakyti


Laisve, suprantu apie ka tu smile.gif Ash i vonia kai nusipirkau pinta sviesu krepsi dideli, su rozeta medziaga viduj tai atrodo naujom spalvom vonios kambarys suzibo, kol kitom spalvom "nenusodino" biggrin.gif

Reeva, o kiek bilietas kastuoja ?
Atsakyti
moksleiviams/studentams 3lt,paprastiems mirtingiesiams-6lt
Atsakyti
ai tai nedaug, kazkaip galvojau daugiau smile.gif Gal del to, kad Vasiljevo ir siaip ishreklamuota smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 16 gruodžio 2009 - 17:51
nu mes užsirovėm ant labai plepios salės darbuotojos,tai ji papasakojo,kad paroda neturi jokių mecenatų,bet Vasiljevas nekėlė bilietų kainos ir iš to negaus nė cento
Atsakyti

Gal ir nelabai i tema biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 18:27)
Gal ir nelabai i tema biggrin.gif


Bet čia jau menas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 17:24)
Stichija tikrai gi, pati vairuojanti esi, tai kas cia yr  mirksiukas.gif
Papildyta:
Stichija, ar matei batukus? .Coliukinis dydis  ax.gif

Nu gal ant Kaledu ir nusirausiu blush2.gif , bet labai nemegstu vairuot, tai diedo prasysiu, kad nuveztu blush2.gif
Aciu uz nuoroda, labai dailus, bet man tik paziuret blush2.gif Neturiu prie ko derinti, arba gal nemoku blush2.gif doh.gif , man kazkaip arciau dusios arba Merlinos laiku spilkos arba disko laiku platforminiai blush2.gif ax.gif , jei sumastysi uz mane lotuliukas.gif prie ko as galeciau derinti - griebsiu ax.gif
Atsakyti
eikit eikit,Stichija,taigi tokie batukai man atrodo netgi labai priderinami
na,pirmas į galvą atėjęs jūsų spintos daiktas-tai balta suknia (na,kur su kailinukais derinot)
tai va,prie tos suknios,jie man kažkaip labai prisiderino ax.gif
Atsakyti