Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

O kaip su triusio kailiais baigesi?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 10, 21:08)
O kaip su triusio kailiais baigesi?


Glosciau, pesiojau. Su siuo dalyku viskas OK, bet... vieni didoki per pecius, kiti lyg ir geri bet rankoves trumpokos ir pamusalas labai murzinas. Net nepalonu kazkaip. Bet ilgis labai patiko... aj apseisiu
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 10, 18:34)
Danske, jau nepasikuklinsiu si karta  biggrin.gif Mano iniciatyva ta dovana pas tave atkeliavo, nes kaip visada ish kitos puses pastebejau, istraukiau, paciupinejau, galvoju silkas, paziurejom i etikete, kad rimtai ir nusprendem paimti dovanu smile.gif Tik kadangi Nostalgie turejo siusti sages tai jai ir idaviau  biggrin.gif Tiko/patiko? biggrin.gif

TIk pazastyje skylute yra  blush2.gif


Aisku, kad patiko. Ypac tas pastebejimas is tos puses mirksiukas.gif Turiu tokio rudumo pinta dirza, belieka kaubojiskus batus rasti. Labai patenkinta tokiu 000054.gif

Atsakyti

čia kad tik tusčiai nepliurpti,parodysiu sijono raštą.
tik žinoma,kaip visada,realybėje spalvos ryškenės Sijonas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 10 gruodžio 2009 - 20:29
QUOTE(reeva @ 2009 12 10, 21:28)
user posted image

čia kad tik tusčiai nepliurpti,parodysiu sijono raštą.
tik žinoma,kaip visada,realybėje spalvos ryškenės


nerodo
Atsakyti
matau dry.gif
nuorodą idėjau

kodėl man niekaip nepavyksta nuotraukų idėt??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 10 gruodžio 2009 - 20:31
QUOTE(danske @ 2009 12 10, 22:14)
Aisku, kad patiko. Ypac tas pastebejimas is tos puses mirksiukas.gif  Turiu tokio rudumo pinta dirza, belieka kaubojiskus batus rasti. Labai patenkinta tokiu 000054.gif



Ash kaip tik Nostalgie pasakojau kaip daznai daiktus pastebiu is kitos puses ir kad neiti aplink siekiu is ten kur stoviu, kad nieks nepaimtu biggrin.gif Taip ir savo pieno spalvos svelnuma nugriebiau biggrin.gif

Miratess, batu kulnas labai patiko smile.gif

Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 10, 21:30)
matau  dry.gif
nuorodą idėjau

kodėl man niekaip nepavyksta nuotraukų idėt??


grazus rastas labai. lauksiu sijono 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2009 12 10, 21:30)
matau  dry.gif
nuorodą idėjau

kodėl man niekaip nepavyksta nuotraukų idėt??


formatas turi buti .jpg
Atsakyti
tai nelauk,nes sijonas visiškai elentarus,tokio pat 'fasono' kaip kad tu kątik rodei savo derinuke (ir dar nefotogeniškas niekiek)
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 10, 21:34)
tai nelauk,nes sijonas visiškai elentarus,tokio pat 'fasono' kaip kad tu kątik rodei savo derinuke (ir dar nefotogeniškas niekiek)


noriu paziureti kaip ant taves... ax.gif bet ne tai ne 4u.gif
Atsakyti
oj,ant manęs sakai biggrin.gif
nu gaaaal kadanors
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 12 10, 19:49)
pasirodysiu kokius batus nukoviau, nezinau ar sandeliuoti ar galima nesioti. Seip bandysiu gal nesioti.

superiniai batai wub.gif nors jau eile ir taip turbut gyva issirikiavus, bet ir as stoju blush2.gif
Atsakyti