Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Cia apie ta su molio rutuliuku viduje? Maciau ir ash juos, bet kazkaip ish Minervos blogo susidariau ispudi, kad kaina ju geroookai mazesne, apie 20 lt, tai kai pamaciau, kad 60 beveik tai nustebau ir ne geraja prasme.Mamai norejau paimti, bet netilpau i dovanos biudzeta susitarta smile.gif

Dekui makaroncike,bet baisiai jis panasus i mano turima, tik cia be sagu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 16 gruodžio 2009 - 16:50
aha, kaina mane irgi nustebino labai... dar suabejojau... bet akyse man kaip vizija žodžiai iš Minervos blogo... ir tuo pat metu pardavėja sako - jų nebegamins... čia likučiai išparduodami... vien dėl to neatsilaikiau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 16 gruodžio 2009 - 16:46
QUOTE(mrs Shirley @ 2009 12 16, 16:42)
na reikia parašyti... nes pirma atėjus į temą įmetei nuorodą į savo turgiuką kiek pamenu, o dabar tik foto dedi be komentarų.. na dėl to to taip ir pasirodė  doh.gif
nenorėjau įžeist.

Prašyčiau kokrečiai, ant kurio tamstos mazolio užmyniau. Nuoroda į turgelį buvo Skelbimų temoje, tad nereikia rautis ten, kur nereikia.

Ką reiškia be komentarų, jei parašiau, kam pritaikiau naudoti indelį... Tamsta čia eismą reguliuoji, ar kaip?
Atsakyti
Ei panos, ramiai 4u.gif , imkit po 4u.gif
Sis skyrelis visada pasizymejo vidine kutura ir inteligencija, niekad nebuvo jokiu barniu ar piktumu, jei norit - pasibarkit per a.z. blush2.gif , bet siulyciau but ismintingom ir saugot savo grozi, bei visai nei pyktis, nei bartis blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš nepykstu, tik teiraujuosi, kieno leidimo reikia norint pasirodyti dienos pirkinius. Prisipažinau, kad puikybė - nuodėmė, ale man varo turgun, iš kurio ką tik grįžau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 16, 16:55)
Ei panos, ramiai  4u.gif , imkit po  4u.gif
Sis skyrelis visada pasizymejo vidine kutura ir inteligencija, niekad nebuvo jokiu barniu ar piktumu

drinks_cheers.gif
aš nevaikštai ant svetimų mazolių ir į svetimus daržus nelendu.
Prašyčiau neįžeidinėti, Laisve.
niekieno leidimo klaust nereikia. jeigu esu nesupratlyva, persiprašau, bet kai "ateina" kažkas naujas, ir "iš dangaus" deda daiktus, kur to pačio nario daiktų mačiau - senienų turgelyje - tai labai dviprasmiškos mintys kyla.

aj. whatever. SM yra SM. turbūt čia kitaip nebūna doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 16 gruodžio 2009 - 17:02


Del kvapu keitimo tame reikale ir man kilo klausimas smile.gif Plauti? g.gif Bet i moli turetu gerai isigerti g.gif

Laisve, patiko man tas dalykas tusui ir pan. smile.gif


O shiaip noreciau zodi uztarti - laisve ner naujas zmogus sioj temoj tik kuri laika visai nesireiske ax.gif
Atsakyti
Aš - ne kažkas naujas. Nuo pačios pirmos temos čia esu hi.gif
O kad turėjau asmeninių problemų ir kurį laiką kelias temas praleidau ir čia nerašiau, tai, manau, tikrai nereikia tamstos leidimo... Taip, kad nepradėkim ten, kur nereikia 4u.gif Geriau tiesiai šviesiai parašytum, kas ne(pa)tiko...
Kaip galėjai matyti senienų temoje daiktą (kalbu apie indelį), kurio nesiruošiau parduoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 16 gruodžio 2009 - 17:07
suknia dėkoja už pagyras hihihi.gif

žodžiu,jaučiu ryt su suknia žygiuosiu,nes šian su džinsais žiauriai kojos sušalo
ir dar buvau labai įdomioje parodoje
jau čia labiau antikvaras,o ne vintage,bet laabai gražu (ir kaip jos su tokiais liemenėliais nesulūždavo?
Atsakyti
matyt man vištakumas, bet niekada nepastebėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 16, 17:09)
suknia dėkoja už pagyras hihihi.gif

žodžiu,jaučiu ryt su suknia žygiuosiu,nes šian su džinsais žiauriai kojos sušalo
ir dar buvau labai įdomioje parodoje
jau čia labiau antikvaras,o ne vintage,bet laabai gražu (ir kaip jos su tokiais liemenėliais nesulūždavo?

O gal tau tos suknios nereikia? Negrazi visai blush2.gif lotuliukas.gif Yra kam grazi blush2.gif ax.gif
Del parodos tai pavydziu, as juodai i ja noriu, ale nera kaip istrukt sostinen verysad.gif Geriau papsakok, ka idomaus matei mirksiukas.gif
Atsakyti
Stichija, nugis pasiprašyk vyras kad dovaną tokią tau - Kalėdoms, į sostinę, į parodą... dar kurnors pasikultūrint wink.gif taigi tik valanda kelio ir pas mus wink.gif

arba sėsk į traukinį, taip romantiškai atbildėsi, pabūsi dieną ir atgal blush2.gif
Atsakyti