Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2009 12 16, 11:39)
Minerva, atneses dziaugsma kitam , pats dziaugiesi dvigubai. Sena, kaip pasaulis, tiesa.


Danske 4u.gif
Atsakyti
http://www.nostalgie..._rinkmena1d.jpg

Is ten pat ax.gif . Man sita rupi. Nusipirkau tokius marskinukus su zabo. Baisiai demeti, bet turiu vilties sutvarkyti. Tiktu?
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 16, 11:54)
http://www.nostalgie..._rinkmena1d.jpg

Is ten pat ax.gif . Man sita rupi.  Nusipirkau tokius marskinukus su zabo. Baisiai demeti, bet turiu vilties sutvarkyti. Tiktu?


Jeigu vienspalviai ir pvz. juodi - manau, fantastiškai tiktų g.gif
Atsakyti
Balti jie , mirkau visokiuose mirkaluose dabar, demeti labai buvo. Tik kai uz lita, tai bus kaip bus. Plonutes medvilnes, tas zabo toks nemazas. .
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 12:21)
Vien del to jas taip ir megstu, kad kojas sildo  biggrin.gif




Sutinku. As siandien su sijonu, bet su dvejomis pedkelnemis ir kojinemis virs keliu. Daug silciau negu su kelnemis.
Atsakyti
Šios dienos niekaliukai hihihi.gif

user posted image

Indelis, kuris puikiai tiko blakstienų tušui, pincetui, šepetėliu ir kt. niekučiams vonios lentynėlėje

user posted image

Dugne toks užrašas (gal jis reiškia eilinį šlamštą?) biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 16, 11:19)
Mano akys labai labai šlapios - turbūt antrąkart gyvenime verkiu iš džiaugsmo... cool.gif

Sveikinu!!! Isivaizsuoju ta nerealu jausma...
Prie to pacio - cia viena motera (beje Lietuviu kilmes karts nuo karto raso apie vintage perfume) ir kaip tik apie Parure pries kelias dienas:

http://thenonblonde....extrait-de.html

P.S. gal bus idomu. mane tai ji pastoviai skatina pirkti ka nors mad.gif

QUOTE(Nady @ 2009 12 16, 11:27)
Kai neįperkam, tai paispaišom hihihi.gif


cia tavo???? tada double wow!!!

QUOTE(Laisvė @ 2009 12 16, 14:41)

Indelis, kuris puikiai tiko blakstienų tušui, pincetui, šepetėliu ir kt. niekučiams vonios lentynėlėje

user posted image


aaaaa kaip as sito noriu!!! bet cia siaip pasigyrei? neparduodi??? tongue.gif
Rivers of babylon irgi OK, nors sitos grupes as kazkaip nemegau ir nemegztu... Na, per "diskonus" gal ir nieko...
Atsakyti
aš kaip suprantu Laisve čia reklamuoja savo "turgelio" gėrybes smile.gif

bet Laisve, mes žinom SM turgelio sendaikčių temas, čia nereiktų taip daryti... jei tu su tikslu parduoti dedi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 16 gruodžio 2009 - 15:47
ne vintage, bet nezinau kur dar det, kad gin pamatytu biggrin.gif
Atsakyti
gavau savo auskariukus rožytes, nežinau kaip nešiot, jos tokios miniatiūrinės doh.gif
bet gal ir gerai g.gif

saulėtą dieną pafotkinisiu wink.gif

Minerva, šian buvau L'oocitanej, pasiėmiau tą "rožančių" kaip vadinu daba.
labai patiko. gaila nera formu ju daugiau, ir pardaveja sake kad nebegamins jų ir nebebus verysad.gif čia likučius parduoda.
pasiėmiau priešpaskutinį. liko pavydys tik.

nepigus malonumas sakyčiau g.gif

beja, gal tu žinai, jeigu aš iškvėpinu jį savo kvepalais, ir po kiek laiko noriu pvz pakeisti kvapą . ką man daryt?
to įdėkliuko juk nepakeisiu g.gif
Atsakyti
Nesuprantu... Žinau, kad negražu girtis, kad puikybė yra nuodėmė... Nu bet neištvėriau ir pasigyriau. Neparduodu...
Kitąkart nesigirsiu - nusipirksiu ir užsiraukus tylėsiu beee.gif Nieko nerodysiu, tik pasakosiu, kaip daug, kaip gražu ir kaip gera. Ot didis.gif
Atsakyti

nenorėjau įžeist.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 16 gruodžio 2009 - 16:53