Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(danske @ 2009 12 15, 21:23)
Kuri cia buvo siuvejele?

kad per brangus malonumas doh.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 15, 23:12)

aha, gal geriau siuvėja su aukštuoju hihihi.gif
galėtų kalbininkai kokį kitą žodį sugalvoti, nes šitas man nelabai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 16 gruodžio 2009 - 09:50
QUOTE(reeva @ 2009 12 15, 21:57)
jo ji gelsva,su siuvinėtomis bordinėmis gėlėmis
ir megsta


labai grazi, o jei dar megzta.... jeeee
QUOTE(Nady @ 2009 12 16, 08:34)
Gin,

Ryte vos nepamiršau, kad pasižadėjau veidrodžio rėmą nnufotkint (bendro vaizdo nebus, nes būtų tekę dar veidrodį nuo plėmukų valyt hihihi.gif blush-anim-cl.gif)


wow! is jur jus tokias gerybes traukiat???
Atsakyti
Labas rytas,

Dūsauju - taip noriu rengtis sijoną ir taip šaaltaaa... sad.gif

Užtai dalinuosi vieno stebuklo istorija... Kodėl Minerva šįryt nekvėpuoja.
Atsakyti


laba diena smile.gif

Reeva, suknelė dailutė smile.gif

Nady, čia dekupažo užuomazgos hihihi.gif ar tapyta? Šiaip tai fainai labai smile.gif

Minerva, aš šiandien pasiryžus vis tiek su suknele eiti g.gif biggrin.gif Kelnių nėra mano garderobe,o istorija, užgniaužusi tau kvapą, mane sugraudino blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 11:12)
Minerva, aš šiandien pasiryžus vis tiek su suknele eiti  g.gif  biggrin.gif Kelnių nėra mano garderobe,o istorija, užgniaužusi tau kvapą, mane sugraudino  blush2.gif  biggrin.gif


Kokias pėdkelnes derinti prie tookio šalčio? unsure.gif

Mano akys labai labai šlapios - turbūt antrąkart gyvenime verkiu iš džiaugsmo... cool.gif
Atsakyti
Man tai zinok pravercia pedkelnes ir kojines tai ir siandien zadu detis pedkelnes ir kojines ilgas smile.gif Vien del to jas taip ir megstu, kad kojas sildo biggrin.gif

aha, dar kai ką radau, būčiau pražiopsojus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 16 gruodžio 2009 - 11:25
QUOTE(Zvirblis @ 2009 12 16, 11:33)
labai grazi, o jei dar megzta.... jeeee

wow! is jur jus tokias gerybes traukiat???

Kai neįperkam, tai paispaišom hihihi.gif

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 12:12)
laba diena smile.gif

Reeva, suknelė dailutė smile.gif

Nady, čia dekupažo užuomazgos hihihi.gif ar tapyta? Šiaip tai fainai labai smile.gif

Minerva, aš šiandien pasiryžus vis tiek su suknele eiti  g.gif  biggrin.gif Kelnių nėra mano garderobe,o istorija, užgniaužusi tau kvapą, mane sugraudino  blush2.gif  biggrin.gif

Dekupažuot nemoku blush2.gif , nors mielai išdekupažuočiau kaime šį bei tą ax.gif Čia piešta ir tapyta cool.gif gal ne visai vykusiai, bet bent jau rėmas ne toks nykus atrodo unsure.gif
Atsakyti


Nady, tai cia tu tapei? blink.gif oho blink.gif
Atsakyti

Sveikos.
Salta.brr.. Man kaip tik su kelnem salta, o su 60 denu pedkelnem visai gerai. Islekiau dar austant, per pati salti ir nieko. Tik nosis sala mirksiukas.gif

Minerva, atneses dziaugsma kitam , pats dziaugiesi dvigubai. Sena, kaip pasaulis, tiesa.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 16, 11:39)
. Tik nosis sala mirksiukas.gif





Sita problema man atrodo isprestu mirksinti Rudolfo nosis ish Thomas philips hihihi.gif O jei rimtai, tai saltu oru man ir labiausiai sala veidas smile.gif

Minerva, jau pasipilde sagiu kazkiek cia ax.gif Kazkodel pagalvojau, kad tau sita labai tiktu,nezinau kodel g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 16, 11:42)
Kazkodel pagalvojau, kad tau sita labai tiktu,nezinau kodel  g.gif  biggrin.gif


Pataikei į dešimtuką - einu rašyti graudžių laiškų dėl šios širdies 4u.gif

Atsakyti
Gin, kai atsirado toks daiktas, kaip lankelis su burbulais ant ausu, na tokios lyg ir ausines, pradejau svajoti, kad gal ateis kokia mada kazka panasaus nesioti ant nosies lotuliukas.gif . Dar mano kapiliarai labai pavirsiuj, tai ir be to raudono burbulo vaizdas toks pat.
Atsakyti