Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage




Dar pamirsau parasyti, kad Stichijos nusipirktas ziedas labai wub.gif Megstu as tokia elektrine spalva, o va aukso tai ne, net keista, nes butent sis ziedas labai graziai ziuris smile.gif
Atsakyti
O as tai sielvarte sad.gif Buvau gi uzsipirkus klios kelnes - 3 savaites kaip nera, parasiau pardavejau kame reikalas, tai is karto pinigus grazino, neva bus pasimete g.gif , jauciu kad aplamai ju nebuvo issiuntes verysad.gif O as ir zydra paltuka prie ju nusipirkau doh.gif doh.gif , siandien prasimaliau visa diena nete - nieko analogisko nerandu - kad butu zydros, klios, aukstintu liemeniu ir kad mano uodega tilptu, tai baisiai papykau blush2.gif ( kas man nebudinga )

Gazelle - mane irgi tas ziedas butent uzkabino, kad jis toks rrrrrrrrryskus blush2.gif , kadangi puse mano drabuziu zydri, melyni ir toj gamoj, tai prie ko nors priderinsiu, ypac kai as megstu labai masyvius ziedus. Gal girdejot ar skaitet kodel Liz Teilor nesioja ir nesiojo tokius didziulius briulikus ant ranku? Neva jos kazkelintas vyras jai pasake, kad jos rankos per dideles, tai nesiojant masyvius ziedus rankytes atrodo mazesnes blush2.gif ax.gif , tai mano nors ir taip mazos, bet su kokiu didziuliu bumbulu man kazkaip sexy blush2.gif atrodo... ir dar butinai ant mazojo pirsciuko lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 14, 19:21)
Ir kas man buna pikciausia, kad dauguma butent zvirbliams skirta ..<...>
Pavyzdziui...

o ką jūs, madmoiselle, turite prieš Žvirblius? nail.gif flirt.gif


MLP segė tai alpulinga biggrin.gif
Atsakyti
wow Stichija ziedas unreal
Atsakyti
Zinote, as tik pavydziu Zvirbliams, coliukems ir visokioms kruopoms, kad visur telpa, netrumpos rankoves ir gali deveti Pelenes kurpaites cray.gif

Sustipau ir nieko nenusipirkau. Puse kuistuku uzdaryti, matyt salta . I kita puse nebekeliavau.

Man labai grazu daug skirtingu smulkiu apyrankiu .Kaip pas Cezaria Evora. Kartais ji ju perdaug prisikabina, bet vienam klipe maciau kokias 4-5 , tai man labai patiko.
Atsakyti
aaaa, tu čia paie dydį hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 01:38)


  Viena istorija trumpai papasakosiu.


zinok perskaiciau ir negaliu patiket, kad tooookiu naglu zmoniu gali buti....
saunuole, kad pasakei, ka galvoji - geriau su mama kavos nueisi i kavine isgerti...
Atsakyti
Paprastai as nesigilinu , norejau-turejau-daviau. Viskas. Bet ateitu ir sakytu, kad gal galit paaukoti? Galiu arba ne.
O dabar iki pensijos truksta maistui, truksta geras pusmetis - ir toks pirkinys.
Geriau jaunimui , grojanciam gatvej, paaukosiu. Tegu ir alui isleis, kas man rupi. Jie uzsidirba
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 18:06)
Paprastai as nesigilinu , norejau-turejau-daviau. Viskas. Bet ateitu ir sakytu, kad gal galit paaukoti? Galiu arba ne.
O dabar iki pensijos truksta maistui, truksta geras pusmetis - ir toks pirkinys.
Geriau jaunimui , grojanciam gatvej, paaukosiu. Tegu ir alui isleis, kas man rupi. Jie uzsidirba

viskam pritariu...

tiesa, labai noriu chanelio, gal galit primesti? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 18:06)
Geriau jaunimui , grojanciam gatvej, paaukosiu. Tegu ir alui isleis, kas man rupi. Jie uzsidirba

Pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
danske,lyg tai tokiu norejai? tik kaina doh.gif
karoliai
Atsakyti
nekenčiu žiemos.nu gal ne žiemos,o šalčių ax.gif
neina tadu su sijonais straksėti,nes nušąla viskas laugh.gif
ta žiemos nata ir dedu savo 'sniguračkos' (kažko pirma mintis ją pamačius) suknią
pirkta kažkada ankstyvą rudenį,dar prisimenu,kaip karšta humanoj buvo biggrin.gif
Atsakyti