Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

QUOTE(reeva @ 2009 12 15, 11:28)
žiūriu čia jau visos dalinasi būsimus Nostalgie lobius,tai tadu žinok,kad jeigu kaspiniukas atsirastų koks,tai man jo reikia biggrin.gif (čia vakar žingsniuodama iš mokyklos sumąsčiau laugh.gif )
o su tok skarelės tobula idėja,tik kad pagalvėlės nelabai naudojamas daiktas namie :/


as tai jeigu rasiu tobulai graziu, tai ant balkono baldu itaisysiu smile.gif
Atsakyti
Va ka tik nukoviau, o sumokejus supratau, kad per didelis doh.gif , vyras post factum apskaiciavo tuos diametrus ir aisku, kad ziedelis 17.5 dydzio, kai nesioju 14-15 doh.gif Nu sulauksiu, ziuresiu, gal eis sumazinti, bet cia ne auksas, o taip metaliukas, Avon vintage, raso, kad dar su kvepalais blink.gif
user posted image
user posted image
o ta gyvate latviuke vel graziu sukniu turi, tik kainos unreallllll, dar siuntimas i LT 11 euru doh.gif , nu cia jau visai sarmata prarado
user posted image
user posted image

Ne i tema - Dnaske, minejai, kad matei labai mazu pirstiniciu neriniuotu pas viena moteri, tai jei galetum ir jei jos dar butu - ar galetum jas man nupirkti? blush2.gif Del smulkmenu , kaip apmokejimas - problemu nebus 4u.gif
Mano maza rankyte, 5 - 5.5 dydis, na XS, kaip ir viskas lotuliukas.gif
Atsakyti
oi ta latviuke, kad ja kur galas sitaip gundyti smile.gif
Atsakyti
ale is kur ji traukia jas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 01:13)
Aha, Gin, ir man kreivokai matosi. Bet gal tik foto taip, naturoj viskas bus gerai.
. Grazu. Parodyk , kai jau kabes ant sienos. Turetu idomiai buti.



Tai cia ish google paemiau pirma pasitaikiusi,o ne ish ebay smile.gif Paziurejau,kad tik toks pats ir viskas smile.gif

QUOTE(Nady @ 2009 12 15, 09:19)
esu "išgelbėjusi senučiuką veidrodį jo piešinio kopija blush-anim-cl.gif, jei bus įdomu - įmesiu kada



idomu ax.gif


Miratess, labai faina ideja good.gif
Atsakyti
Labas. Kaip salta, o susiplanavau po kuistukus pavaiksciot. Dauguma antradieniais naujienas traukia. Reikia susikaupti ir eiti, o vaikstant nesalta buna.

Tokiu sukniu , kaip latviukes tikrai kuistukuose buna ne viena ,ir ne trys smile.gif . Geros foto daug duoda, daili mergiote.

Gin, aisku. Niekas nepardavines kreivu, viskas bus gerai

Stichija , nezinau dar kaip bus su musu vakareliu. Is 15 serga 7. Ir tema idomia turim, ir viskas suderinta.Tik gaila ir tu , kurios negirdes ir nematys, tuo paciu ir sveikuju. Kuo kaltos, kad neserga. doh.gif
Tai jei bus nutarta nukelti i kitus metus, tada savaitgali laisva. Siltai apsirengsiu ir i trasa. Tada nupirksiu. Jau ana sestadieni grizus pagalvojau, reikejo imti, juk daug coliukiu turim.

Tiesa, man tie raudoni latviukes batukai grazus
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 12:11)
Tai jei bus nutarta nukelti i kitus metus, tada savaitgali laisva.


Manau, kad suderinsit dėl nukėlimo - juk nesąmonė kalėdinį vakarėlį daryti tik pusei nuolatinių dalyvių... wink.gif

Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 12 15, 11:07)


Kaip tavo andarokas su pudeliais? bigsmile.gif Kada pasidemonstruosi? bigsmile.gif
QUOTE(Stichija @ 2009 12 15, 11:52)

Žoedelis nilibai blush2.gif nors, tau, moteriai ugniniais plaukais, turėtų tikti biggrin.gif
O dėl suknelių nesinervuok, šitos nelabai veža (ir ne žydros hihihi.gif), o tos antros, regis, ir sijono siūlė nekokia cool.gif

Gin,

Šiandien nufotografuosiu blush2.gif ir ryt įkelsiu, nes naminis kompas nuduso verysad.gif vėl kažkokių virusų pasigavo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 14, 19:21)
Ir kas man buna pikciausia, kad dauguma butent zvirbliams skirta mirksiukas.gifuser posted image

Pavyzdziui...

aha, shita jamam, norim thumbup.gif

QUOTE(Laisvė @ 2009 12 14, 20:24)
hihihi.gif 
Pradeda atrodyti, kad babytės kalconų nereikia išmesti...


as taip nuolat pagalvoju, kai ebay buna puse puslapio tokiu vintage triuuuuuuuusiku tikra ta zodzio prasme biggrin.gif


QUOTE(mylittleprincess @ 2009 12 14, 21:44)
o as va,is to liudesio isigyjau ka tik

labai grazi sage thumbup.gif

QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 14, 23:50)
tarp kitko MD kelios buve mano perparduodamos yra  blink.gif ...uz gan didesne kaina....pasijutau kazkaip nekaip radus  unsure.gif

aha, as savo daiktu irgi esu uztikusi perparduodamu, bet as kazkaip juos paleidziu ir paleidziu - gal zmogui netiko, neprilipo ir tiek. Kaip ir su tom babytem - kazkada man vienas autoritetingas man zmogus (tik jau nepamenu kas) pasake - jei duodi, tai duok ir nesirupink, kur tas zmogus tuos pinigus isles. Aisku, su basutem kitas klausimas, cia jau hmmmm tikrai kiaules akis reikia tureti, bet zmones greitai pripranta, atranda savy "versluma".

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 15, 00:43)

Alphonse Mucha - 4 metu laikai smile.gif



grazu!, nesu macius tokio...
QUOTE(Stichija @ 2009 12 15, 10:52)
Va ka tik nukoviau, o sumokejus supratau, kad per didelis


man grazus. jei bus nesumazinamas, turesi, kaip grazu tikrai sena daikta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 15, 01:19)
bet biski kazkaip susinervinau uztikus..... juolab , kad pirko kelias, smarkiai derejosi, neva labai nesiosiu ir mylesiu, ir noriu baisiai, tik neiperku  dry.gif o dabar visos iskart parduodamos  mad.gif

Tai manau bet kas susinervintu. Viena kai perpardavineja, o kita kai dar ir kaina i didesne puse keicia doh.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 15, 01:38)
Viena istorija trumpai papasakosiu.

Prie mano namu bromoj visada bobutes stovi, tai as anksciau budavo daznai imetu, juolab, kad viena is ju (dviese stovi pasikeisdamos) labai mielo veido, bet va vienakart drauge pamacius pasake, kad kazin kiek is tu pinigu joms palieka, matyt didziaja dali sumos kazkas kitas pasiima, kas kartu gyvena..
Na o istorija ta jau kitas variantas, reikia jau gedos visai netureti.

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 15, 01:43)
Alphonse Mucha - 4 metu laikai smile.gif

Man idomiau tie suniukai ziurejos, bet sitos manau daugiau palankaus demesio sulauks is sveciu biggrin.gif

Atsakyti
Savaitgalį kuičiau palėpę pas mamą thumbup.gif . Radau gal kokias 8 savo suknytes. Joms jau 32-33 metų. Dauguma lietuviškos. Dar radau juokingas frotines oranžines kelnaites su kažkokia aplikacija. Įtariu, kad ten mano maudymukas, kai buvau kokių 2 metųsmile.gif
Sakiau, šį savaitgalį viską parsivešiu, sutvarkysiu ir parodysiu, jei kam nors įdomu ax.gif .
Dar atsirinkau ir keletą mamos jaunystės drabužėlių.
Atsakyti
QUOTE(Faustule @ 2009 12 15, 15:46)
Savaitgalį kuičiau palėpę pas mamą  thumbup.gif . Radau gal kokias 8 savo suknytes. Joms jau 32-33 metų. Dauguma lietuviškos. Dar radau juokingas frotines oranžines  kelnaites su kažkokia aplikacija. Įtariu, kad ten mano maudymukas, kai buvau kokių 2 metųsmile.gif
Sakiau, šį savaitgalį viską parsivešiu, sutvarkysiu ir parodysiu, jei kam nors įdomu  ax.gif .
Dar atsirinkau ir keletą mamos jaunystės drabužėlių.


vaizdai patinka visiems 4u.gif
Atsakyti