Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Man dar norisi kazkokios sages su pakalnutem. Bet su zaliais lapais ir baltais ziedais. Va batukus , ne vinatzinius, papirkau
http://www.yoox.com/...;sts=sr_women80

Atsakyti
QUOTE(Nostalgie @ 2009 12 15, 00:50)
tarp kitko MD kelios buve mano perparduodamos yra  blink.gif ...uz gan didesne kaina....pasijutau kazkaip nekaip radus  unsure.gif

Ten daznai tokiu fintu pasitaiko - net is to pacio MD pirktas prekes vel is naujo "geresnem" kainom pardavineja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 00:09)
Man dar norisi kazkokios sages su pakalnutem. Bet su zaliais lapais ir baltais ziedais. Va batukus , ne vinatzinius, papirkau
http://www.yoox.com/...;sts=sr_women80

turesiu omenyje apie pakalnutes smile.gif
dailus 4u.gif
QUOTE(Gazelle @ 2009 12 15, 00:13)
Ten daznai tokiu fintu pasitaiko - net is to pacio MD pirktas prekes vel is naujo "geresnem" kainom pardavineja  doh.gif

bet biski kazkaip susinervinau uztikus..... juolab , kad pirko kelias, smarkiai derejosi, neva labai nesiosiu ir mylesiu, ir noriu baisiai, tik neiperku dry.gif o dabar visos iskart parduodamos mad.gif
Atsakyti
Spalvotus batus megstu, o kadangi vintage dauguma maziukai, tai uzteks kokio papuosalo bendrai idejai.

Del tokiu perpardaveju tai nesmagu. Zmogaus pagaili, o jis tuo naudojasi. Nelabai skanu man cool.gif

Viena istorija trumpai papasakosiu. I darba ateidavo tokia tvarkinga, svari mociute paprasyti lito , iki pensijos pritruksta jai. Na, matau, kad ne snapsui ir duodavau tai penkis, tai desimt. Kaip turedavau. Viena diena su mama ejom jai basuciu patogiu ieskoti. Radom, bet kainavo gal 400 lt ir mama neleido man ju jai pirkti. Mazai kur beiseidavo ir galvojo, kad per brangu. Ir po keliu dienu vel ta mociute atejo. As ,nieko neklausdama , is karto issiemiau 5 litus, bet man jie kazkaip issprudo is rankos ir nukrito ant grindu. Pasilenkiu paimt ir matau tas pacias basutes doh.gif doh.gif . Pritruko iki pensijos, o man zodziu pritruko... Aisku, pasakiau ka galvoju. Daugiau nebeateidavo

Taip ir cia. Visi zino, kad kiaules akis gerai kartais tureti. Bet dar reikia zinoti kada ju negalima isideti
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 15, 00:38)
Del tokiu perpardaveju tai nesmagu. Zmogaus pagaili, o jis tuo naudojasi. Nelabai skanu man cool.gif
Viena istorija trumpai papasakosiu......
Taip ir cia. Visi zino, kad kiaules akis gerai kartais tureti. Bet dar reikia zinoti kada ju negalima isideti

as kada irgi tos mano istorijos tesini papasakosiu....
blink.gif virs izulumo......
drinks_cheers.gif
Atsakyti
O kokia istorija unsure.gif

Ash tada irgi pasigirsiu, kad jau pagyru vakaras biggrin.gif

Ne vintage, bet tarkim vintage inspired smile.gif Ieskojau sau i kambari reprodukcijos pakabint, nes viena tuscia siena tai pagal kainos/priimtinumo kitiems ir dydzio santyki pasirinkau sia

Alphonse Mucha - 4 metu laikai smile.gif

user posted image

Plakato plotis 91 cm., bet ash ji dalinsiu 4 dalis smile.gif Tikiuosi nepasiklys tarp kaledinio pasto smile.gif

Ziuriu, kad paveiksliukas kreivas kazkoks lotuliukas.gif Ar cia man akyse kreiva? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 15 gruodžio 2009 - 00:46
nu joa,merginos-nemalonu,o ypac,kai derasi,o paskui dviguba kaina pamatai,kad parduoda-fui,nekenciu tokiu zmoniu,bet kiekvienam i smegenis neilysi,o dusia-ai,tiek jau to-pries Dieva visi busim lygus biggrin.gif uzjauciu del tokiu nesusipratimu-paciai buna neretai tokiu atveju verysad.gif cia jums 4u.gif

aga,Gin,zinok,kazkaip ir man tas paveiksliukas kreivai atrodo-bet,matyt,nufotkinta taip-grazu,as jau ir remelius matau smile.gif ir cia labai grazu butu,jei butu tas,kur pasislepi uz jo-kaip pas ponias senais laikais,visokiu spalvu,audiniu-uz kuriu jos rengdavosi uzsdenge siuo-pamirsau,kaip vadinasi doh.gif blush2.gif

grazios basutes,danske,tik man ju kaina per ziauri,siaip,kazkodel as batams nenusiteikus daug leist,tegu jie bus ir loubutinai-va,taip ju norejau,bet dabar atvesau lotuliukas.gif sorry,uz ot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 15 gruodžio 2009 - 01:06
Aha, Gin, ir man kreivokai matosi. Bet gal tik foto taip, naturoj viskas bus gerai.
. Grazu. Parodyk , kai jau kabes ant sienos. Turetu idomiai buti.

MLP. as batams ir rankinems negailiu. Aisku, jei yra proga pigiai, tai butinai tuo pasinaudoju. Tik jei galiu megztuka, sijona ar dar kazka isigyti uz kelis litus, tada bendroj sumoj issilygina. Ir nesugebu as ju greitai sudevet. Batu turiu daug, bet nei vienu labai madingu. Todel ir tinkami buna ilgai.

Papildyta:
M LP, apie sirma , tokia sulankstoma ant kojyciu galvojai? Grazu butu.
As darbe turiu sirma, nes nera kaip paslepti tokio negrazaus irengimo. Tik ant sirmos zemelapiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 15 gruodžio 2009 - 01:08
aga,pas mane dazniausia irgi-ne paskutinis mados sauksmas,o klasika ir butinai patogus 4u.gif ir kai ieskojausi prie sukneles-mb zyze,ar ar mazai turi?! sakau,butent,prie tos sukneles-neturiu lotuliukas.gif

joa,apie sirma,man vaizdas toks atsistojo,su tuom plakatu pries akis smile.gif turetu buti grazu,ypac,jei miegamajam pvz toks staliukas
user posted image


arba tokia lova
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2009 12 14, 18:32)


Dailios pirštinės ir klipsai ax.gif
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 12 14, 23:28)
...
ir va,dar pasirodysiu-visai netiketai,kol su jumis kalbejau,laimejau blush2.gif  thumbup.gif
...


Koks netikėtas sprendimas ir derinys g.gif pirmą kartą matau metalo ir kailio derinį smile.gif
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 15, 01:43)

Puikus sprendimas. Pačiai labai patinka šis dailininkas wub.gif esu "išgelbėjusi senučiuką veidrodį jo piešinio kopija blush-anim-cl.gif, jei bus įdomu - įmesiu kada
Atsakyti
Mergaites, viskas labai labai grazu 4u.gif

O as va ziurineju internete ka galima padaryti is graziu skareliu, kad matytusi visas ju grozis, tai viena is ideju yra pasisiuti pagalveles

user posted image
Atsakyti
žiūriu čia jau visos dalinasi būsimus Nostalgie lobius,tai tadu žinok,kad jeigu kaspiniukas atsirastų koks,tai man jo reikia biggrin.gif (čia vakar žingsniuodama iš mokyklos sumąsčiau laugh.gif )
o su tok skarelės tobula idėja,tik kad pagalvėlės nelabai naudojamas daiktas namie :/
Atsakyti