Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage





Tiek gerybiu, kad visu ne neisgirsi bigsmile.gif biggrin.gif Giriu visas iskart 4u.gif

Tiesa ypac Gin darytas ordinas dailus wub.gif Temoj tai tokiu rodos nemaciau g.gif



QUOTE(danske @ 2009 12 14, 20:43)
user posted image

Su siuntimu tik 37 $ lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Neblogas biznis, a? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2009 12 14, 16:58)


Net nepazinau biggrin.gif

O danskei darytas buvo sitas, jei gerai pamenu tai draugauja jis geriausiai su cristobaliu, taip danske? smile.gif

user posted image


QUOTE(mylittleprincess @ 2009 12 14, 21:44)


Sitas nuzude man doh.gif wub.gif

Danskes ir laisves meskiukai good.gif

Stichijos labiausiai patiko auskarai ir baciukai, gaila, kad didoki sad.gif Na ir pirshtinaites fainos, tik keista susiskaite "pirstinaites vasarai" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 14, 22:12)
tik keista susiskaite "pirstinaites vasarai" smile.gif

man irgi keistai skamba lotuliukas.gif , bet jas na nebent pavasari pre +15 nesioti, nes jau plonumas odytes nesvietiskas..... O klipsai tai idealus ir dydziu ir forma, ir ausu nespaudzia blush2.gif
Atsakyti
Gin , taip. Tas , ir draugauja su Christobaliu. Vis delioju mintis apie juodais arba baltais karoliukais puosta sage. Tik nezinau ko vidury noreciau.

MLP , sketukas grazutis. KUr cia tokie? Ebay?

Reeva, po kosminio liudesio buna ir kosminis apsipirkimo dziausmas console.gif
Atsakyti
na,jis man irgi ilgai akyse buvo,kol vistik paemiau thumbup.gif
a su sakem tai ten geras lotuliukas.gif
taip,danske,ebay smile.gif

stichija,as tokiu plonyciu pisrtinyciu net bijau rankas kist-pries puse metu,kai tik atradau ta turgeli,ten buvo didelis pasirinkimas ir kainu nebuvo ispustu,bet dauguma,nuo gulejimo sulipe budavo ir bijojau kist rankas,kad nesuplystu doh.gif biggrin.gif
bet budavo visokiu,o va kai paskutini karta buvau,pries keleta savaiciu-tai belike vos 10vnt per kelis pardavejus ir tos ne pacios graziausios,tai net nesimatavau.


ir va,dar pasirodysiu-visai netiketai,kol su jumis kalbejau,laimejau blush2.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 14 gruodžio 2009 - 22:47
QUOTE(Gazelle @ 2009 12 14, 21:50)
Tiesa ypac Gin darytas ordinas dailus  wub.gif Temoj tai tokiu rodos nemaciau  g.gif


Ordinai nesimėto - taip turi būti didis.gif biggrin.gif

Ar įmanoma Lietuvoje rasti gražių ir nebrangių segių? - švarkai verkia pasikūkčiodami, kaip jiems į atlapus segių reikia...
Atsakyti
Minerva, pas Nostalgie zinok yra graziu vintage sagiu uz gera kaina, kaip tik puslapis jos startavo, bet dar tuscias, ale girdejau ganda, kad greit papilnet zada ax.gif biggrin.gif

Dar manodrabuziuose pasitaiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 14 gruodžio 2009 - 23:08
QUOTE(GinCherry @ 2009 12 14, 23:07)
Minerva, pas Nostalgie zinok yra graziu vintage sagiu uz gera kaina, kaip tik puslapis jos startavo, bet dar tuscias, ale girdejau ganda, kad greit papilnet zada  ax.gif  biggrin.gif

Dar manodrabuziuose pasitaiko smile.gif


Dėkui 4u.gif Reikės eiti į medžioklę... topsecret.gif
Atsakyti
As eilej sketukams pirmoji, is anksto ax.gif Jau matau geletoj vietoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2009 12 14, 17:20)
Nostalgie,tikrai būčiau atėju,bet nemačiau  unsure.gif
žvalgiausi,žvalgiausi ir nėr
o taip norėjau (dar dovana viena liko )

mes su sese kamputyje, abi raudonais paltas, sedejom biggrin.gif bet jau kita sekmadieni nebeisiu...reik kitus svarbius darbus nuveit...o laiko turiu tik savaitgaliais padirbet normaliai doh.gif

QUOTE(danske @ 2009 12 14, 18:52)
O apie ju panaudojima doh.gif  doh.gif  Sekmadieni minejom viena isejusi drauga. Prisiminusi Minervos pasakojima,pasikvepinau viena is savo nosinaiciu, isidejau i  a.a. mamos maldaknyge . Siaip as baznycioj nieko neskaitau, nes nematau tokioj prieblandoj, ir einu ten, kada nera zmoniu. Cia kita situacija. Ir.... kad as susilaikyciau nesijuokus. Neisitraukiau as tos maldaknyges, bet gi zinau, kad ji yra,  ir kas joje yra. Laukiau, kad tik greiciau viskas baigtusi, kad  prunksti nepradeciau. Suprantu, kad kvaila, bet negalejau susivaldyti.

hihihi.gif

QUOTE(Minerva @ 2009 12 14, 22:56)
Ar įmanoma Lietuvoje rasti gražių ir nebrangių segių? - švarkai verkia pasikūkčiodami, kaip jiems į atlapus segių reikia...

QUOTE(GinCherry @ 2009 12 14, 23:07)
Minerva, pas Nostalgie zinok yra graziu vintage sagiu uz gera kaina, kaip tik puslapis jos startavo, bet dar tuscias, ale girdejau ganda, kad greit papilnet zada  ax.gif  biggrin.gif

Dar manodrabuziuose pasitaiko smile.gif

aciu Gin 4u.gif tarp kitko MD kelios buve mano perparduodamos yra blink.gif ...uz gan didesne kaina....pasijutau kazkaip nekaip radus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 14, 23:44)
As eilej sketukams pirmoji, is anksto ax.gif  Jau matau geletoj vietoj ax.gif



Oi no no no, Nostalgie seniai zino, kad skeciai mano silpnybe biggrin.gif Nors shiaip tai pas ja nuseda visi biggrin.gif bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 15 gruodžio 2009 - 00:00
skeciai atskira ketegorija...bet ziurink kiek ir kokiu, laikui begant man pateks i rankas...gal koki ir imesiu ax.gif

prie to pacio, nes pamirsau parasyt...MLP sketukas blink.gif wub.gif
Atsakyti