Įkraunama...
Įkraunama...

Vintage

Stichija visis pirkiniai liuks. Labai grazus, bet labiausiai tai patiko tie drugeliai. Nu pasaka, kaip supratau cia auskariukai? Man tokiu reikia, jei kartais sugalvosi kad visko turi per daug, mielai juos is taves nupirkciau smile.gif smile.gif smile.gif . Pasirodysiu ir as su savo suknyte, kai pasimsiu is siuvykleles.
Atsakyti
Meskis-profesorius saunuolis. Nuo sedejimo prie knygu susales ir silciau apsirenges. wub.gif
Minerva pavardino savo silpnybes, as tai bijau net pradeti vardint:oh Ir bijau naujai silpnybei pasiduot.

Medalis - nebe medalis, o visas ordinas ( berods toks eiliskumas?) As irgi turiu , bet mano skirtas konkretiems kvepalams. Gin gal turi foto,gal ikels ,kai laisvesne bus.

Stichijos pirkiniai -grazumelis. Pirstinaites kokios grazios. Turbut tavo dydis mazas? Graziu nertu savaitgali maciau , tamsiai melynas, pieno spalvos, sokoladines. Vienos is viso kaip voratinklines, plonytes.Visos buvo vienam maisiuke, matyt vienos moters. Mano dydis ne pats didziausias, bet pirstai ilgi. Ir tu pirstinaiciu pirstai baigesi ties puse manuju.
Malonu, kad nosinukai patiko.Jie ne patys graziausi, kokiu matydavau. Dabar visus surinksiu, kai pamatysiu tinkamus.
O apie ju panaudojima doh.gif doh.gif Sekmadieni minejom viena isejusi drauga. Prisiminusi Minervos pasakojima,pasikvepinau viena is savo nosinaiciu, isidejau i a.a. mamos maldaknyge . Siaip as baznycioj nieko neskaitau, nes nematau tokioj prieblandoj, ir einu ten, kada nera zmoniu. Cia kita situacija. Ir.... kad as susilaikyciau nesijuokus. Neisitraukiau as tos maldaknyges, bet gi zinau, kad ji yra, ir kas joje yra. Laukiau, kad tik greiciau viskas baigtusi, kad prunksti nepradeciau. Suprantu, kad kvaila, bet negalejau susivaldyti.
Atsakyti
dankes ir Laisves meskiukai nuostabus! net labiau nei nuostabus!
Minervos ordinas - super - labai subtilus, bet viskas aisku.
Stichijos visi pirkinukai geruliai. Ypac pirstines. O dar france... ech... as tai jau tikrai nesiociau...
Danske! as jau skaityt nebegaliu kokiu gerybiu pas jus ten galima rasti... ajna sau!
Atsakyti
Ir kas man buna pikciausia, kad dauguma butent zvirbliams skirta mirksiukas.gifuser posted image

Pavyzdziui...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo danske: 14 gruodžio 2009 - 19:29
swoon.gif
Atsakyti
user posted image

Su siuntimu tik 37 $ lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
hahaha biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
mirstu,zaliuoju ir raudonuoju is pavydo blush2.gif doh.gif
kiek jus cia groziu spejot per savaitgali isigyt ir gaut-viskas man labai labai,ypac pirstinaites bei meskiai wub.gif
o as per tuos bateliu ieskojimus,tai nebuvau si savaitgali nei turguj,nei pardese vintage,o ir isigyt is ebay nieko nepavyko verysad.gif
tik gavu ziedeli ta,su kvepaliukais-kvepaliukai labai patiko,tik pats ziedas mano pirstams per stambus,bet,kaip ne kasdienai tai bus pats tas viena karta pasipuost biggrin.gif

o,danske,o kaip tie,kur snekejom,bateliai? nebebuvo ar pamirsai blush2.gif ax.gif
ir, gal buna karts nuo karto ko nors tokioms coliukems,kaip pvz as blush2.gif biggrin.gif ne tik zvirbliams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2009 12 14, 19:43)
Su siuntimu tik 37 $ lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif
Pradeda atrodyti, kad babytės kalconų nereikia išmesti... dar kažkur tarp skudurų mėtėsi... Kokį dolerį pavyktų pasidirbti...
Atsakyti
Kartais man juokas, o kartais pikta buna pamacius tokius pasiulymus,kaip tos sakes. Verti psl. po psl , o to vintage vienas kitas daiktas.

MLP, nepamirsau. Tik siandien pirma diena, kaip nieko nedirbu, niekur neskubu ir bimbineju su chalatu ir pizama visa diena.

Rytoj eisiu po kuistukus pavaikstineti, paziuresiu kaip miestas atrodo. Nepamenu kada buvau , durys-masina-durys doh.gif
O nupirkti kitam zmogui be galo sudetinga man. Kokia skarute, meski, papuosala, na dar rankine- galiu. O va ruba doh.gif . Skarutes, mano supratimu, grazias, priglaudziu visas. Grisi- pasidalinsiu. Man ju perdaug nebus, o permazai irgi ne. Rasiu vel.
Atsakyti
saunu,suprantama,kad sunku-as ir pati bijociau,o jei netiks,nepatiks ir pan....

o as va,is to liudesio isigyjau ka tik
dirzu kalna uz galima sakyt,juokinga kaina ir va tokia sege,bandysiu pas ta pacia dar paimt keleta daikciuku-neblogu radau
user posted image
Atsakyti
ohmy.gif jūs mane žudot su tokiais grožiais
dabar tai net ir LABAI kosminio liūdesio kamuojama,negalėčiau sau leisti nieko panašaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reeva: 14 gruodžio 2009 - 21:49