Įkraunama...
Įkraunama...

Imunitetui stiprinti

Sveikos! Siulau pasidalinti ivairiausiais receptukais, kurie stiprina imuniteta rolleyes.gif tikriaisiausiai daugumai zinoma, kad apelsino su medum ir imbieru saukstelis per diena puikus vitaminu saltinis, bet manau ir daugiau tokiu yra mirksiukas.gif stengiausi atidziai perziureti, ar tokia tema nepaskelbta, bet gal kazkur kazka praleidau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 21:40
as darau citrina, medus, imbieras thumbup.gif
dar labai sveika sumustinukai su cesnaku smile.gif
Atsakyti
man dar labai patinka trintos spanguoles su medumi happy.gif
Atsakyti
man imuniteta stiprinti padeda paprasciauia pu-erch arbata. 2-3 puodeliai per diena ir nereik dvokt cesnakais thumbup.gif
Atsakyti
man skanu užpilti karštu vandeniu kelis citrinos grėžinėlius ir įdėt dar porą šaukstelių medaus. ir nereik jokių arbatžolių smile.gif
šiaip labai skanu ir sveika žinoma!
Atsakyti
O mes jau menesi daromes kaip tokia mase,valgom po saiuksta ir pagrinde geriam arbata,po kelis puodelius per diena,skanumelis, gardumelis ir vitaminu gausa thumbup.gif
Jei nepamirsiu nufotkinsiu ir idesiu,kaip atrodo:)Pasiruosti ta mase labai paprasat,litra suvartojam laisvai per savaite:)

Mazdaug 700ml. mases reikes:)

4-5 citrinu,
toks memazas gabalas imbiero,
poros saujeliu spanguoliu.
5 dideli saukstai medaus.

I kombaina sumetu gerai nuplautas citrinas(su zieve).Imbiera nulupta,sauja spanguoliu ir gerai sumalu,kad jau butu tokia kose beveik,aisku nevientisa mase,bet jau sumalu smulkiai viska smile.gif (Mama neturi kombaino,tai tarkuoja irgi tas pats iseina,tik darbo daugiau:) sumaisau su medumi ir idedu antra saujele spanguoliu sveiku.Arbata buna nepakartojamo skonio,isidedam po du saukstelius mases ir geriam,jau pora menesiu sitaip stiprinam organizma:)
Plaukiojancios spanguoles labai graziai atrodo:)O kai isgeriam arbata visa likusia mase suvalgom, tikrai labai skanu:) Pabandykit:) thumbup.gif

P.S jei nepamirsiu nufotkinsiu ir idesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2009 12 11, 17:56)
O mes jau menesi daromes kaip tokia mase,valgom po saiuksta ir pagrinde geriam arbata,po kelis puodelius per diena,skanumelis, gardumelis ir vitaminu gausa thumbup.gif
Jei nepamirsiu nufotkinsiu ir idesiu,kaip atrodo:)Pasiruosti ta mase labai paprasat,litra suvartojam laisvai per savaite:)

Mazdaug 700ml. mases reikes:)

4-5 citrinu,
toks memazas gabalas imbiero,
poros saujeliu spanguoliu.
5 dideli saukstai medaus.

I kombaina sumetu gerai nuplautas citrinas(su zieve).Imbiera nulupta,sauja spanguoliu ir gerai sumalu,kad jau butu tokia kose beveik,aisku nevientisa mase,bet jau sumalu smulkiai viska smile.gif (Mama neturi kombaino,tai tarkuoja irgi tas pats iseina,tik darbo daugiau:) sumaisau su medumi ir idedu antra saujele spanguoliu sveiku.Arbata buna nepakartojamo skonio,isidedam po du saukstelius mases ir geriam,jau pora menesiu sitaip stiprinam organizma:)
Plaukiojancios spanguoles labai graziai atrodo:)O kai isgeriam arbata visa likusia mase suvalgom, tikrai labai skanu:) Pabandykit:) thumbup.gif

P.S jei nepamirsiu nufotkinsiu ir idesiu mirksiukas.gif


Nekantrauju pabandyti, receptukas labai viliojantis! clap.gif
Atsakyti
Tėvas šįmet miške pririnko putino uogų, mama man iš jų prispaudė sulčių, tai aš jas su šiltu vandeniu atsiskiedžiu, medaus įsidedu - visai skani arbata gaunasi, kartoka, bet man patinka smile.gif
Atsakyti
Jei kam nors buna per aitrus cesnako skonis, galiu pasiulyti cesnaka sumaisyti su grietine ir uztepti ant duonytes. Skonis tampa svelnesnis rolleyes.gif
Atsakyti
1. Medus su bičių duonele.
2. Medus su kviečių gemalais.
3. Rauginti kopūstai su sėmenų aliejum.
Atsakyti