Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

ausru aciu mirksiukas.gif tavo az kaip visada pilna biggrin.gif

Na lauksiu tolimesnio gydymo plano biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Va čia įdomu. Bet kaip valgyti visa tai tam, kas tą matė savo akimis? Mane tai sūreliai užkabino. Kas ten tokio baisaus jų gamyboje? Ir būtent kuriuos tu pati duodi vaikams? Mano vyresnėlis labai mėgo tokius su aguonomis po 1,20lt. Nežinau kokia jų kaina dabar, nes LT buvau pernai pavasarį, gamintojo irgi nepamenu. Tie sūreliai tokie kietoki, standūs.
[/quote]

Tai va, parduotuvėj tokių produktų ir nebeperkam. turim savo ekologinį ūkį, auginamne tik daržoves, bet ir gyvulius ekologiškai, juos ir valgom. beje, gyvulius parduodam ir mėsos perdirbėjams, tai kažkada vadybininkas jų pasakojo, kod tokia kokybiška mėsa visut visutėlė eksportuojama. lietuvos valgytojams lieka tik senos karvės ir išbrokuoti veršeliai.... maksimos akcijinė mėsa visa importionė, atkreipkit dėmesį, apsiašarosit pamačiusios, kad kiauliena NEŠALDYTA atvežta iš argentinos. tai kame ji buvo mirkyta, kad išsilaikytų nepagedus?
Dabar apie sūrelius: pigesnių sūrelių "varškės masė" yra pagaminta iš įvairių augalinių ir gyvulinių baltymų masės, vadinamos "Bazine mase". į tą masę, pridedama apie 5-10 proc. varškės ir visokių ten tirštiklių, emulsiklių kvapų ir pan, kad ta masė laikytų formą. glaistas išvis grynas marazmas, jame dažnai net kakavos sviesto nėra, o dar vadinamas "šokoladiniu".... aš saviškiam kartais duodu Uriga firmos su tokiais raudonais popierėliais po 1,39Lt atrodo, arba Magija Premijum, su tokiu traškiu šokoladu. seniai laikausi principo, kad geriau vienas geras, negu trys belekokie...
Išvis šiais laikaislabai daug falsifikatų parduyotuvėse, man kailis šiurpsta kai paskaitau netikros grietinės sudėtį "5 proc pieno riebalų" o visa kita tai nekažin kokios kokybės aliejaus plakinys... su tepiais riebalų mišiniais tas pats. apie margarinus kažkada straipsnį skaičiau, tai jau seniai jo pati niekur nededu, net į kepinius. jau geriau mažiau tikro sviesto negu toks neaiškių aliejų tepinys... retorinis klausimas: didžioji maistinių augalinių riebalų būsena yra skysta, tai ką reikia su jais padaryti, kad jie taptų tepami? . kas negali valgyt pieno baltymų, tiems net alergologai rekomenfduoja geriau valgyt lydytą sviesta, kitaip tariant grynus pieno riebalus be baltymų. taip sveikiau, mažiau nenatūralios kilmės priedų. va kiek prirašiau... o galėčiau tęst ir tęst...

Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 13, 09:59)
Dabar apie sūrelius: pigesnių sūrelių "varškės masė" yra pagaminta iš įvairių augalinių ir gyvulinių baltymų masės, vadinamos "Bazine mase". į tą masę, pridedama apie 5-10 proc. varškės ir visokių ten tirštiklių, emulsiklių kvapų ir pan, kad ta masė laikytų formą. glaistas išvis grynas marazmas, jame dažnai net kakavos sviesto nėra, o dar vadinamas "šokoladiniu"....  aš saviškiam kartais duodu Uriga firmos su tokiais raudonais popierėliais po 1,39Lt atrodo, arba Magija Premijum, su tokiu traškiu šokoladu. seniai laikausi principo, kad geriau vienas geras, negu trys belekokie...

o galėčiau tęst ir tęst...

blink.gif blink.gif blink.gif O as tiek sureliu prisisveiciau, kai laukiausi - i diena po 2 maziausiai - toks potraukis buvo uzejes doh.gif doh.gif doh.gif Ziauru - pati ir ivariau vaikui alergija doh.gif

Tai gal tu ir tesk, jei gali, nes vistiek geriau zinoti viska, nei nezinoti
Atsakyti
Amica - Tavo minimi tikriausiai Urigos sūreliai. Kaina apie 1,20 Lt už vnt. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 13 gruodžio 2009 - 11:05
QUOTE(ausru @ 2009 12 13, 00:03)
Pirma karta kai bandziau ant odos pablogejimas buvo toks - keli vietuomis buve spuogeliai isplito po visa kuna, buvo margas margas - tai turbut, kad buvo didelis pablogejimas, didesni sunku isivaizduoti. Bet po keliu dienu eme nykti ir per savaite nunyko.

Kai i vidu emiau duoti kazkokios staigios reakcijos nebuvo, stiprejo palaipsniui ir priejom ir iki lb sunkaus ad - tada nutraukiau ir ziuriu staiga, kad toks grazus pasidare  bigsmile.gif . Savaite ar dvi nedaviau, matau, kad vel blogeja, tai galvoju nu dar syki pabandysiu - sumazinau doze perpus ir vel pradejau girdyti - ir matau, kad ne blogeja, o link gerejimo. Na ir dabar net nezinau kokio laipsnio ad mums iziuretu alergologai  g.gif - mano akimis tai jau i lengva panasiau. Bet tai mes dabar gyvenam be antihistaminu, be hormonu! O su sitais alergologu geriais taip blogejo, kad vasara vos hormonu i vidu nepripumpavo - laime, kad neleidau. Ir invaliduma juk mums ne uz dyka dave - is tikruju juk taip neseniai tuos dok susitvarkem - tik sia vasara.
Bet noriu akcentuoti viena dalyka - vienas kordis situacijos gali ir neisspresti - reikia suderinti visas stygas - tinkama mityba + tinkamas drekiklis (jokiu budu ne sintetinis) + tinkama "politika" namuose (t.y. jokiu kvepalu, agresyviu sveitikliu, dezodorantu, tinkamas skalbiklis) + organizmo valymas (pakankamai vandens,druskos,Kinotakara...) + galiausiai kordicepsas. Supraskit teisingai - jeigu as primaitinciau vaika alergizuojanciais produktais, mums nepadetu jokie kordicepsai. Taip kad reikia taikyti maksimalia programa  mirksiukas.gif

Na mityba, mes tikrai suderinom, nors itariu, kad mums "maximines darzoves" ir neabai tinka, nes kuneli tokiais mazais spuogiukais nubere. Nu, bet is namie augintu produktu lieka tik bulve, morkai itariu, kad mes alergiski. Is skalbikliu naudojam tik ukini muila, geriam daug vandens, kaip jus ir pataret naudojam druskyte. Tik klausimas, kas kinotakara???
Antradieni mes gulsimes i ligonine tyrimams, niu man bus ramiau, tegiu maziu istiria. Bet sio forumo deka, zinau ko tikites is ten esanciu gydytoju. Tai tikrai neleisiu jokiu gert hormonu ir panasiai. tegu jie man gava nusuka, bet savo pozicijos laikysiuos.
O kokiomis dozemis jus geriat kordicepsa? mumims matyt dar mazesne doze turetu but (mums devyni mesesiai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate_k: 13 gruodžio 2009 - 11:21
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 12 13, 09:34)
Na lauksiu tolimesnio gydymo plano biggrin.gif  ax.gif

Laiskriste, tu va cia pasiskaitinek, kai turesi laiko - http://www.stuburas.lt/publikacijos - cia labai protingo gydytojo puslapis. As tau norejau viena is jo straipsniu suvesti ir atsiusti, bet dabar ziuriu, kad, aciu dievui, nereikes, nes cia yra bigsmile.gif Veliau dar minciu parasysiu. hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(jurate_k @ 2009 12 13, 11:11)
Na mityba, mes tikrai suderinom, nors itariu, kad mums "maximines darzoves" ir neabai tinka, nes kuneli tokiais mazais spuogiukais nubere. Nu, bet is namie augintu produktu lieka tik bulve, morkai  itariu, kad mes aergiski. Is skalbikliu naudojam tik ukini muila, geriam daug vandens, kaip jus ir pataret naudojam druskyte. Tik klausimas, kas kinotakara???
Antradieni mes gulsimes i ligonine  tyrimams, niu man bus ramiau, tegiu maziu istiria. Bet sio forumo deka, zinau ko tikites is ten esanciu gydytoju. Tai tikrai neleisiu jokiu gert hormonu ir panasiai. tegu jie man gava nusuka, bet savo pozicijos laikysiuos.
O kokiomis dozemis jus geriat kordicepsa? mumims matyt dar mazesne doze turetu but (mums devyni mesesiai)

Ketvirti kapsules ryte pries valgi ir po dar koki pusvalandi nevalgom ir ketvirti vakare (mes baigiam 17-ta menesiuka). Geriausia gerti vakare tarp 21.00 - 23.00, nes imuniteto laikas. Pries tai vaikas neturetu buti ka tik susveites vakariene.
Apie kinotakara internete rasit, ivede i paieskos laukeli si zodi.
O leidziamu, nebijokit, jie ten ne kiekvienam siulo. Ir mums tikrai per prievarta nebruko, tik sake, kad tokiems vaikams "yra daroma viskas", po to paaiskino, kas tas "viskas", bet kai pamate mano veido israiska, tai daugiau jau nei nesiule. Del tepamu irgi atsiklause - is pradziu nesutikau, bet gydytoja tol pirso savo nuomone, kol galiausiai nusileidau. Dabar, jei vaziuociau darytis tyrimu, is karto pareiksciau savo tiksla, kad matytu tvirta mano apsisprendima. Kai mato, kad po ju zodziu suabejoji, tada kartoja savo tol, kol nusileidi.
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 12 13, 11:04)
Amica - Tavo minimi tikriausiai Urigos sūreliai. Kaina apie 1,20 Lt už vnt. mirksiukas.gif


Taip taip, būtent šitie sūreliai su aguonomis, maniškiui šitie patys skaniausi bigsmile.gif . O aplamai žiūriu mano vyresnėlis neblogai moka atsirinkti gerus produktus. Perkam mes čia vandenį, nes iš krano negeriam - chloruoja jį. Iš tos pačios parduotuvės, už tą pačią kainą, tik kartais būna vienokie bambaliai vandens, kartais - kitokie (talpa ta pati). Sūnus vis mano sako, kad iš vienų vanduo žymiai skanesnis. O man jis vienodas doh.gif . Ale vat ėmė ir numirojo mūsų virdulys elektrinis. Pradėjome vandenį virti paprastame puoduke ant viryklės. O jergutėliau blink.gif , va tada pamačiau koks iš tiesų tas vanduo skirtingas doh.gif . Kai virdavau tą, pasak sūnaus, skanesnį vandenį, puodukas likdavo švarus, vanduo švarus. Kai virdavom tą tipo prastesnį vandenį - visas puoduko dugnas pasidengdavo plėvele, vanduo po virimo pasidarydavo kažkoks balzganas, viršuje plėvelė atsirasdavo doh.gif . Tai dabar to prastesnio vandens net nebeperkame schmoll.gif

Pirmokėli 4u.gif , būtų labai faina, jei pratęstum savo pasakojimus mirksiukas.gif . Tavo turima info laaabai įdomi ir, manau, naudinga mums visoms bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 13, 12:26)
Laiskriste, tu va cia pasiskaitinek, kai turesi laiko - http://www.stuburas.lt/publikacijos - cia labai protingo gydytojo puslapis. As tau norejau viena is jo straipsniu suvesti ir atsiusti, bet dabar ziuriu, kad, aciu dievui, nereikes, nes cia yra  bigsmile.gif Veliau dar minciu parasysiu. hihihi.gif
Papildyta:

Ketvirti kapsules ryte pries valgi ir po dar koki pusvalandi nevalgom ir ketvirti vakare (mes baigiam 17-ta menesiuka). Geriausia gerti vakare tarp 21.00 - 23.00, nes imuniteto laikas. Pries tai vaikas neturetu buti ka tik susveites vakariene.
Apie kinotakara internete rasit, ivede i paieskos laukeli si zodi.
O leidziamu, nebijokit, jie ten ne kiekvienam siulo. Ir mums tikrai per prievarta nebruko, tik sake, kad tokiems vaikams "yra daroma viskas", po to paaiskino, kas tas "viskas", bet kai pamate mano veido israiska, tai daugiau jau nei nesiule. Del tepamu irgi atsiklause - is pradziu nesutikau, bet gydytoja tol pirso savo nuomone, kol galiausiai nusileidau. Dabar, jei vaziuociau darytis tyrimu, is karto pareiksciau savo tiksla, kad matytu tvirta mano apsisprendima. Kai mato, kad po ju zodziu suabejoji, tada kartoja savo tol, kol nusileidi.

Taip kaip supratau Jus duodat du kart ryte ir vakare??? Na, mums tada dzes dar per pusturetu but mazesnes. O kinotakara jus is pradziu panaudojot ir paskum tik kordi. Ar viska kartu?? Nepykit, kad klausineju daug, tiesiog nori viska issiaiskint nuo a iki z verysad.gif
O del ligonines, tai ir bijau, kad jos man savo nuomones neikistu ir del vaistu ir del MP. tikrai nenutrauksiu maiytinimo. negana, kad vaikas taip negali per kasymusis miegot, tai as dar MP nutraukus isvis jam soka ivaryciau. Jau pradedu save nuteikinet, kad tik buciau stipri ir nepasiduociau jokiai itakai. O tyrimus tikrai noriu atlikt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurate_k: 13 gruodžio 2009 - 13:37
QUOTE(jurate_k @ 2009 12 13, 13:32)
Taip kaip supratau Jus duodat du kart ryte ir vakare??? Na, mums tada dzes dar per pusturetu but mazesnes. O kinotakara jus is pradziu panaudojot ir paskum tik kordi. Ar viska kartu?? Nepykit, kad klausineju daug, tiesiog nori viska issiaiskint nuo a iki z verysad.gif
O del ligonines, tai ir bijau, kad jos man savo nuomones neikistu ir del vaistu ir del MP. tikrai nenutrauksiu maiytinimo. negana, kad vaikas taip negali per kasymusis miegot, tai as dar MP nutraukus isvis jam soka ivaryciau. Jau pradedu save nuteikinet, kad tik buciau stipri ir nepasiduociau jokiai itakai. O tyrimus tikrai noriu atlikt.

As jau seniai kinotakara naudoju. Reiketu paieskot per temas, nes kai tik emiau naudoti, iskart ir parasiau. Dabar jau gal kokia 10 dezuciu sunaudoje. Sakyciau gal jau kokia puse metu bus ar daugiau kaip naudojam g.gif . Uzklijuoju vis laikas nuo laiko organizmo pravalymui.
O kordi neperseniausiai pradejom - kaip geriam bus kokia 1,5 menesio jau gal - nzn, laikas taip greitai eina, kad visai susimaisiau.
Del MP niekas ten jusu neikalbines, nebijokit. Sakys "kaip norit". Dar ziurint pas koki daktara pakliusit - jei pas Cerniauskeli, tai isvis aukso zmogus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 13 gruodžio 2009 - 15:16
jurate_k, o jusu tas kordicepsas, kur turit, kazin patikimas? Ar skaitet kas tai per augalas? Kad tai parazitinis grybas, kuris patekes i busimos aukos kuna (viksro, skruzdes ir tt.) apima visus organus, pervirskina ir tada is jo isauga? Kiek zinau apie Tianshi kordicepsa, tai jis labai isgrynintas, tai bent jau ramu, kad neprisivalgys vaikas nesuvirskintu viksro daliu. O kaip tas jusiskis kazin? biggrin.gif

P.S. Parasiau, sedziu ir springstu juokais - sakau po tokios reklamos, tai jau tikrai niekas neisdris girdyti savo vaikams lotuliukas.gif
Papildyta:
O kazin kur musu Lelijos Saule pradingus (t.y. Lilosun)? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 13 gruodžio 2009 - 15:43
pirmokeli laukiam pratesimo, nugi bais idomu ir aktualu mirksiukas.gif

ausru
apie stubura, nugara irgi su malonumu paskaitysiu aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 13, 03:27)
Filmas ilgas, per skype tikrai labai ilgai siųsis, o dar MB nuolat filmus pumpuojasi. Galit parsisiųsti per emule iš čia

http://www_friends-f...ovie_23550.html

Aciu, Amica 4u.gif
Atsakyti