Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(Amica @ 2009 12 31, 02:21)
Gal ir barstė. Bet faraonų laikais juk niekas nebarstė, o, kaip tu rašei, vistiek žmonės AD sirgo.

Mano vaiko AD visiškai kitoks nei pvz tavo vaiko AD. Tad kaip galima rasti vienodą gydymo būdą skirtingiems atvejams?

Na matai. Girdei, nes tada neturėjai kito pasirinkimo. Olgina dabar irgi neturi kito pasirinkimo. Kito pasirinkimo šiandien. Jei rytoj ji turės geresnį pasirinkimą, net neabejoju, kad juo ir pasinaudos. Kaip ir tu pasinaudojai naujai atrastu būdu.

Visais laikais pasitaikydavo genu mutaciju, todel ir sirgo, bet vienetai, o ne tokiais mastais. Anot Astrauskaites, tokiu pacientu kaip mes siai dienai ji turi apie 60 000 per visa Lietuva. Pabreziu tokiu kaip mes, o kiek dar tokiu, kurie neuzsiregistrave Vilniaus alergologiniam?

Tavo ir mano vaiko ad gal ir skirtingi, o vat Olginos ir musu - labai panasus. Todel mano patarimai jai sakyciau tikslesni nei tavo. Tau tai kas, patari tepk tepk sintetiniais, bile padeda, o kai ji uzdarys tuos toksinus mergaites viduje ir privarys astma, ka tu tada patarsi? Taviskiui tai astma negresia, maistui jis nealergiskas, jam toksinai per oda nelipa, o cia visai kitas atvejis. Tokie ad kaip taviskio i astma neperauga, perauga tik alergiukams.

Girdziau ne del to, kad neturejau pasirinkimo, girdziau, nes neturejau ziniu, patirties.
Atsakyti
Sveiki, merginos!
Ar ilgai eina prekes is Akomos????
Atsakyti
[COLOR=red]thumbup.gif
QUOTE(Amica @ 2009 12 30, 21:30)
Na, jei žiūrėt tokiu kampu, tai gal po kelių dešimčių metų mūsų ir gyvų nebebus. Kažin ar mūsų proseneliai naudojo šitiek parabenų ir visokio kitokio š..., kurio pilnas būtent šiandieninis mūsų gyvenimas - oras, maistas, kosmetika ir t.t.
Negyvenam mes faraonų laikais, gyvenam čia ir dabar. Kaip būtų jeigu būtų... Jei Olginos vaikui blogai šiandien, tai negali juk pasakyti vaiko odai - odele, palauk kol surasiu tau tinkamų natūralių drėkiklių. Pagalbos odai reikia dabar, o ne rytoj ar už savaitės/mėnesio. Ne taip paprasta greitai atrasti tinkamą natūralų drėkiklį. Tam laiko reikia. Va tepė Olgina su emu. Ir ką - netiko. Tepė su kordicepsu, gėrė jį - netiko. Gerai tinka TS su glicerinu, bet vistiek šiai dienai jos vaiko odai to per mažai. Tai ką, kankinti vaiką toliau su ieškojimais? O gal duoti realią pagalbą šiandien ir toliau ieškoti natūralių priemonių, kurios tiktų taip pat gerai kaip aderma, o gal net dar geriau. Yra ir dar vienas dalykas. Tie ieškojimai kainuoja ne centus. Perki vieną produktą - netinka, perki kitą - netinka, perki perki perki... Juk kiekvieno pajamos skirtingos, ne visi išgali už šimtus ir tūkstančius pirkti. Taip, tai mūsų vaikai, pats brangiausias turtas, bet... Gyvenimas yra realus. Vienas gali savo vaikui pirkti žaislus, kainuojančius po kelis šimtus litų, o kitas džiaugiasi, jei gali vaikui nupirkti žaisliuką už kelis litus. Pamenu, kaip mamos kai kurios rašydavo, kad tepa TS taupydamos, kai pirkdavo iš Daddygirl. Ir kai paskui pradėjo pirkti iš Akomos kaip rašė - tepu negailėdama. Šita tema galima būtų daug kalbėti.
Kas dėl įsivaizdavimo ką darytumėm, jei gyventumėm šimtą metų atgal, jei nebūtų sintetinių kremų, hormonų... Tai kodėl tu šitiek laiko girdei vaikui antihistamininius? Reikėjo negirdyti, o ieškoti natūralaus pakaitalo tiems vaistams. Bet girdei. Kad vaikui būtų lengviau, ir kad patiems būtų lengviau. O kai atradai, kad jums gerai padeda druska su vandeniu, pradėjot naudoti natūralią priemonę.

Jei atvirai - vieningos nuomonės mes neprieisim. Nes AD pas vaikus skirtingi, kas tinka vienam, tas netinka kitam ir t.t. ir pan. Manau, kad šioje temoje mamos ieško informacijos, o kaip kuri tą informaciją panaudos lai jau būna tai kiekvienos asmeninis reikalas  4u.gif . Nes, kaip sakoma - gerais norais pragaras grįstas...

thumbup.gif pritariu, negalima kišti savo kategoriškos nuomonės, galima tik partarti, o ausru visada kategoriškai "teisinga" smile.gif
[b]Papildyta:

QUOTE(ausru @ 2009 12 30, 23:55)
Atsipeikekit jus biski - kas cia teisia? Jeigu parasiau kodel mano manymu sintetiniai padeda, tai vadinasi cia teisimas? Man tai tikrai visiskai vienodai kuo jus tepat - juk ne mano vaika. O jeigu nenorit zinoti apie sintetiniu zala, tai neskaitykit mano postu, kas jums liepia? Perskaitys kas nores zinoti.

Galėtum savo nuomonę taktiškiau ir kulturingiau išreikšti, ko ir linkiu Naujais metais smile.gif

Visoms mamytems ir vaikučiams ramių ir sveikų metų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 31 gruodžio 2009 - 16:15
Mus siandien israse is ligonines-pirmakarta laringitas mums doh.gif .Tai daktare pamate ir as pasakiau kad turime AD, tai pasake nupirkti "ZYRTEC '" ? Gal kas gere?
Atsakyti
kycia, kokius zirniukus jums nuo mazakraujystes israse? del zvakuciu nebijok, jos veikia "vietiskai", i pienuka nepapuola mirksiukas.gif o tau tik uzdegima rado ar ir bakteriju kokiu nors?

MAMYTES, SU ARTEJANCIOM VISAS 4u.gif LAIMES, MEILES, SVEIKATYTES, KANTRYBES, PAKANTUMO IR DAUG DAUG STIPRYBES 4u.gif TIKEKIM, KAD ATEINANTYS MUMS VISOMS BUS GERESNI IR "SVEIKESNI" drinks_cheers.gif


Papildyta:
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 31, 17:16)
Mus siandien israse is ligonines-pirmakarta laringitas mums doh.gif .Tai daktare pamate ir as pasakiau kad turime AD, tai pasake nupirkti "ZYRTEC '" ? Gal kas gere?


gerem, mums nebuvo jokio poveikio
Atsakyti
Dabar daviau (kaip ji pasake duoti 7 dienos), tai duosiu. Tas tepaliukas su hormonais tai ir ne naudoju. Kojites jau praejo bet zandukai ir barzda dar yra.

Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 31, 12:08)
tikrai atrodo baisoka? o gal as perdedu?.... vienoj temoj man "apibare" ir pareiske, kad nesidziaugiu motinyste, o issigalvoju milijona ligu savo vaikui. Tai ir neskubedavau nei greitosios kviesti, kai neikvepdavo, nei pati kazkur i ligonine vezti, kai visa diena prasikase vaikas nervingai, o nakti beveik nemiegojo, nes manau/maniau, kad tai normalu, kai serga vaikas sloga, ir isbertas, viduriuoja ir bla bla....

o dar toks del berimo momentas- o negali buti paprastas berimas (nuo organizmo nusilpimo) sumaisytas su AD? Gal visai ne AD cia mano vaikui ... nes garbes zodis, jei tai AD, tai tada ja beria nuo visko. Neturiu galimybes VIENA produkta valgyti ilgiau kaip viena diena, nes tada jos bukle pasunkeja, o su sunkia anemija as nejuokausiu... tai ir berimas laikosi, o atkasti, nuo ko isbere, kai nebuna tokiu staigiu (po pusdienio tarkim) reakciju i maista... nu nezinau.
Skaiciau, kad kai kuriuos AD vaikus isberia pvz po triju paru, nuo kazkokio suvalgyto maisto. Tai atsirinkti jau tampa neimanoma tada. Na, bent jau musu atveju, kai pora dienu valgau viena produkta, ir nuo to pati nusilpstu, ir vaikas, ir dar viduriavimas sustipreja. Matyt, reikia valgyti viska sakingai, ir nuolat keisti valgiarasti.


Na, gal kartais geriau padaryti "lišną" tyrimą ar "lišnai" pasikonsultuoti, nei kažką rimtesnio praleisti. O dėl to bėrimo... O kas dabar pasakys kaip yra iš tiesų? unsure.gif . Jei atvirai, nesilaikiau maitindama jokių dietų, kai pradėjau primaitinti vaiką, nepirkau jokių ekologiškų daržovių, nesiparinau dėl aplinkos namuose - jokių ten spec patalynių nepirkau, jokių ekologiškų miltelių (naudoju Bobas nuo gimimo) ir pan., augom, po truputį situacija gerėjo, pastebėjau, kad maistas AD įtakos nedaro, o tada pradėjau duoti viską, kas tinka pagal amžių. Žodžiu, mūsų atvejis toks. Mums AD įtaką daugiau daro metų laikai, bet jau žiūriu kad ir šitas reikalas eina į gerą pusę, tfu tfu tfu.

Sėkmės jums dideliausios 4u.gif

QUOTE(ausru @ 2009 12 31, 15:38)
Tavo ir mano vaiko ad gal ir skirtingi, o vat Olginos ir musu - labai panasus. Todel mano patarimai jai sakyciau tikslesni nei tavo. Tau tai kas, patari tepk tepk sintetiniais, bile padeda, o kai ji uzdarys tuos toksinus mergaites viduje ir privarys astma, ka tu tada patarsi? Taviskiui tai astma negresia, maistui jis nealergiskas, jam toksinai per oda nelipa, o cia visai kitas atvejis. Tokie ad kaip taviskio i astma neperauga, perauga tik alergiukams.

Girdziau ne del to, kad neturejau pasirinkimo, girdziau, nes neturejau ziniu, patirties.


Ausru, aš vistiek tavęs nesuprantu. Tai ką tu šiai dienai gali pasiūlyti Olginos mergytei? Ne rytoj, bet šiandien? Leisti odai toliau blogėti (Olgina pabrėžė, kad niekas taip gerai nedrėkina, kaip aderma ir šiuo metu jos mergytei blogai) ir vis ieškoti? O tau neatrodo, kad taip galima prieiti iki tokios būklės, kai aderma jau nebepadės, o reikės hormonų? Man rodos mes visiškai nesusikalbam.

Kadangi neturėjai žinių ir patirties, tai neturėjai tuo metu ir pasirinkimo, nes pasirinkimas atėjo įgijus žinių ir patirties.

QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 31, 15:56)
Sveiki, merginos!
Ar ilgai eina prekes is Akomos????


Paprastai per savaitę ateina, bet gali ir vėluoti, ypač jei Akoma tuo metu neturi kažkurios jūsų užsakytos prekės.
Atsakyti
Aš taip pat noriu Jums visoms palinkėti

Linksmų - sutinkant,
Sėkmingų - dirbant,
Laimingų - gyvenant.
Te krinta baltos snaigės, atnešdamos Jums gražią viltį ir tikėjimą.
Te siaučia pūga, pasėdama kiekvieno namuose santarvę ir gerumą.
Te dovanoja Jums Naujieji Metai džiaugsmą glėbiais, sveikatą maišais, o liūdesiui lai nepalieka vietos.



Smagaus JUMS vakaro linkiu iš visos širdies !!!

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 12 31, 16:08)
Galėtum savo nuomonę taktiškiau ir kulturingiau išreikšti, ko ir linkiu Naujais metais smile.gif

Ziurek gi kas linki - ta pati kur taktiskoji ir kulturingoji - is juoko nuleipti galima lotuliukas.gif . Tavo postai cia dar irgi like - pasiskaityk jei primirsai savo taktika ir kultura biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 31, 16:44)
Ausru, aš vistiek tavęs nesuprantu. Tai ką tu šiai dienai gali pasiūlyti Olginos mergytei? Ne rytoj, bet šiandien? Leisti odai toliau blogėti (Olgina pabrėžė, kad niekas taip gerai nedrėkina, kaip aderma ir šiuo metu jos mergytei blogai) ir vis ieškoti? O tau neatrodo, kad taip galima prieiti iki tokios būklės, kai aderma jau nebepadės, o reikės hormonų? Man rodos mes visiškai nesusikalbam.

O is kur tu zinai iki kokio lygio ten jai blogai? Jeigu mergyte neturi odoje stafilokoku ar grybu, tai neprieis iki slapiavimu. O jeigu turi, tai aderma vistiek neisgelbes - reikes juo tepti tepti ir tepti.... . Cia reikia labai atidziai stebeti kas ja pastoviai sitaip uzalergizuoja. Kenkti gali ne tik maistas, bet ir kvapai. Kartais mamoms atrodo, kad jos viska daro teisingai ir sako, nezinau kodel negereja, o blogeja. O is tikruju yra kitaip, bet nepatekus i seima ir nepamacius yra labai sunku pasakyti kas vaikui kenkia. Jau vien tik is pasisakymu siame forume galima susidaryti sioki toki vaizda kas gali kenkti - pvz Olgina yra minejusi, kad jos vyras kvepinasi - daug kam gali atrodyti, kad cia smulkmena, bet ji gali buti tokia reiksminga. Antra, minejo kad skalbia zemos temperaturos vandenyje, neperskalbia rankomis - taip pat gali tureti itakos. Trecia, mergaite lanko Yamahos mokyklele, kur, kaip Olgina minejo, mamos ateina stipriai prisikvepinusios, o alergiski vaikai praktiskai visi be isimties reaguoja ir i kvapus - reakcija gali buti letine, todel gali atrodyti, kad nereaguoja.
Taiva, ziurek Amica, jau vien kiek tik as esu pastebejusi, o pasisakymai siame forume tikrai neatskleidzia viso seimos gyvenimo - tokiu lemtingu niuansu dar gali buti n + k . Todel is to, kad mamos cia raso "As viska viska darau, bet negereja" tikrai negali garantuoti, kad tikrai taip ir yra.

Jeigu prisimeni tokia mama Greisi, tai laiske i az ji man karta parase tokia minti : "Manes niekas neitikins, kad tie emolientai kazka lemia. Problema reikia spresti is vidaus - tada ir drekinti is isores nereikes". Nezinau ar tiksliai atkartojau, bet esme buo tokia. Tada as buvau ka tik iskepta mama, su ka tik ant galvos uzgriuvusiu ad ir man jos zodziai pasirode tokie keisti ir nesuprantami. Galvojau "Nu kaip galima nedrekinti kai sitokia sausa oda? Nesamones sneka", bet vis delto sita mintis man istrigo. Ir stai beveik po pusantru metu as pripazistu - ji buvo teisi, odos sausumas priklauso nuo vidiniu pokyciu ir isorinis drekinimas nelabai ka lemia. Reikia tvarkytis is vidaus.
As negaliu jums patarti kaip tai daryti - kaip pati sakei kiekvienas individualus, kiekvienam individualiai reikia parinkti priemones. Tegaliu patarti pradeti nuo organizmo valymo - priemones velgi atsirinkit.
Ir naikinkites -kokus ir grybus, jeigu tokiu turit, bet pastaruju nei sintetiniai nei hormoniniai kremai nenaikina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 31 gruodžio 2009 - 17:35
QUOTE(ausru @ 2009 12 31, 17:56)
Ziurek gi kas linki - ta pati kur taktiskoji ir kulturingoji - is juoko nuleipti galima  lotuliukas.gif . Tavo postai cia dar irgi like - pasiskaityk jei primirsai savo taktika ir kultura  biggrin.gif .


Tai čia aš tik su tavim, daugiau nė vienos tokios teisuolės nėra tarp mamų. smile.gif
Aš irgi labai daug skaitau ir ieškau informacijos AD tema, bet taip nekišu niekam savo nuomonės, tu čia su dauguma mamų kabinies, o aš tik su tavim. smile.gif
Jei tu tokia žinovė, tai ko tavo vaikui nepreina AD? Čia dauguma mamų tikrai ieško informacijos ir tikrai daug žino , bet nevaidina didžių gydytojų, kaip ne kai kas. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 31 gruodžio 2009 - 17:46
QUOTE(Lince1 @ 2009 12 31, 17:41)
Tai čia aš tik su tavim, daugiau nė vienos tokios teisuolės nėra tarp mamų. smile.gif
Aš irgi labai daug skaitau ir ieškau informacijos AD tema, bet taip  nekišu niekam savo nuomonės, tu čia su dauguma mamų kabinies, o aš tik su tavim. smile.gif
Jei tu tokia žinovė, tai ko tavo vaikui nepreina AD? Čia dauguma mamų tikrai ieško informacijos ir tikrai daug žino , bet nevaidina didžių gydytojų, kaip ne kai kas. lotuliukas.gif

Matau, kad knieti ant kazko issilieti, bet as tai neketinu buti tuo atpirkimo oziu, o tuo labiau pries tave aiskintis. Jei neturi kur islieti savo apmaudo - isikask sau i uzpakali biggrin.gif
Atsakyti