Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(Olgina @ 2009 12 30, 13:31)
Gal ir neissprendziau, bet dziaugiuosi, kad a-derma be parabenu, antibiotiku ir hormonu, manau, galima zala minimali, nors naujus geros nuotaikos sutiksiu ir dukryte pailses, na kaip atsipuciau dabar, buvau pavargus nerealiai....

Tikrai nemanau kad A-Derma blogis smile.gif Juk teisingai sakai nera hormonas ar koks velnias, ir jei per pablogejimus naturalius drekiklius pakeisi ja, nieko nenutiks blogo. Tie kremai nei oda plonyna nei ka. O ir poilsis daug ka duoda ir vaikui ir mamai. Cia pagal save sprendziu ax.gif
Taigi ilsekites, ir smagiai praleiskit sventes drinks_cheers.gif

Mes jau i pabaiga savo bakteriofago kursa, bet kol kas nieko nerasau, palauksim tyrimu rezultatu ir kaip atrodysim kai nebegersim. Tada pateiksim ataskaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 12 30, 12:55)
Aš stengiuosi natūraliai, bet neperlenkiu lazdos, viskam yra ribos.

Dabar primaišiau kangano ar kaip ten sviesto, makadamijos aliejaus, kakavos sviesto bei taukmedžio tai mums labai apgydė odelę.


drinks_cheers.gif

Visus keturis komponentus į vieną maišei? Kokiu santykiu?

QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2009 12 30, 13:25)
o kur perkat kakavos sviesta? ar jis geriau drekina nei TS? Mums Ts mazai drekino


TS ir mums mažai drėkino (gerai buvo tik neproblematiškose vietose, kur oda visada normali ir graži), su juo vaiką iki kritiškos būklės buvau nuvariusi - klausiau kitų, o ne savo galva galvojau. Bet vat TS su pvz glicerinu ar migdolų aliejumi maišytas mums labai gerai drėkina. Dėl kakavos sviesto, tai nesakyčiau, akd jis mums labai gerai drėkino, nedaug aš ir tepiau juo vaiką, pati sau naudoju. Žadu pasidaryti mišinio - kakavos sviestas ir kokosų aliejus.

QUOTE(Olgina @ 2009 12 30, 13:31)
Amica, ko tik neisbandziau per si laikotarpi, jau pati isteriska patapau, kai vaikui istisai blogai ir nieko negali padaryti, tai daraisi pikta ant viso pasaulio doh.gif
Tiesa, tas glicerinas pas mane baltarusiskas, maisiau su TS, gerai padrekina, bet tokio gero poveikio kaip a-derma nedave mums.
Papildyta:

Gal ir neissprendziau, bet dziaugiuosi, kad a-derma be parabenu, antibiotiku ir hormonu, manau, galima zala minimali, nors naujus geros nuotaikos sutiksiu ir dukryte pailses, na kaip atsipuciau dabar, buvau pavargus nerealiai....


Įsivaizduoju unsure.gif . Dėl baltarusiško glicerino nežinau, pas mane iš akomos, bet jei tinka jums pamaišius, tai ir gerai. O jei aderma geriausiai drėkina, tai tepkit su ja kol situacija pagerės, o paskui vėl keiskit į pvz TS su glicerinu.

Kai auginau vyresnėlį su AD prieš 16 metų, apie kažkokius natūralius produktus tepimui net nežinojau. Tepdavau su Bepanthen, jis mums tiko geriausiai. Ir išaugom, ir pasveikom. Ir pas jus viskas bus gerai 4u.gif

QUOTE(LiloSun @ 2009 12 30, 14:27)
Tikrai nemanau kad A-Derma blogis smile.gif Juk teisingai sakai nera hormonas ar koks velnias, ir jei per pablogejimus naturalius drekiklius pakeisi ja, nieko nenutiks blogo. Tie kremai nei oda plonyna nei ka. O ir poilsis daug ka duoda ir vaikui ir mamai. Cia pagal save sprendziu  ax.gif

Mes jau i pabaiga savo bakteriofago kursa, bet kol kas nieko nerasau, palauksim tyrimu rezultatu ir kaip atrodysim kai nebegersim. Tada pateiksim ataskaita smile.gif


drinks_cheers.gif Tikrai nieko blogo nenutiks. Kažin kuo jau tepti reikėtų, jei vaiką pvz bertų nuo natūralių drėkiklių? Aišku natūralūs geriausia, sutinku 100proc., bet situacijų yra visokių. Va Dautan vaikiukas negali jokių homeopatinių vaistų naudoti, jei kas, vartoja tik sintetinius. Dautan, ar nesumaišiau nieko? 4u.gif

Linkim gerų rezultatų mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos iš Vilniaus- labai prašau pagalbos! help.gif Gal kuri turit Fuxin ir šiuo metu nenaudojat? Nupirkčiau ką turit. Mano mažylės visas pasmakriukas šlapiuoja, o aš kvaiša, ėmiau ir išpyliau visą Fuxin tik ką vonioj ant grindų... Nepagamins mums jau dabar niekas jo, o iki pirmadienio kažkaip ilgoka laukt...
Atsakyti
QUOTE(loreciukas @ 2009 12 30, 15:17)
Merginos iš Vilniaus- labai prašau pagalbos!  help.gif Gal kuri turit Fuxin ir šiuo metu nenaudojat? Nupirkčiau ką turit. Mano mažylės visas pasmakriukas šlapiuoja, o aš kvaiša, ėmiau ir išpyliau visą Fuxin tik ką vonioj ant grindų...  Nepagamins mums jau dabar niekas jo, o iki pirmadienio kažkaip ilgoka laukt...


Visą parą dirbančios vaistinės manau tikrai turėtų pagelbėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 30, 14:27)
Tikrai nemanau kad A-Derma blogis smile.gif

Matai Lilosun, manyti mes galim kaip norim - pvz galim manyti, kad zeme ne apvali, o tarkim kiausinio ar trapecijos formos, bet nuo to jos forma nepasikeis, ar ne? biggrin.gif Taip ir su sintetiniais - tu aisku, gali manyti, kad mineralinis aliejus ieinantis i adermos sudeti ir kiti ingredientai tavo vaikui nekenkia, bet ar tai reiskia, kad nekenkia is tikruju? Nuo manymo cia nelabai kas priklauso, geriau issianalizuoti o kas is tikruju ta krema sudaro ir koki poveiki turi kiekviena is sudedamuju daliu.
Na, yra mamu, kurios mato tik savo vaiko isore - odele pagrazejo, vadinasi viskas ok, o kas darosi viduj - bala nemate. Todel, kad ateityje nekiltu neaiskumu pasakau, kad mano patarimai yra skirti mamoms, kurios zvelgia biskuti toliau ir biskuti giliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 30 gruodžio 2009 - 16:34
QUOTE(loreciukas @ 2009 12 30, 16:17)
Merginos iš Vilniaus- labai prašau pagalbos!  help.gif Gal kuri turit Fuxin ir šiuo metu nenaudojat? Nupirkčiau ką turit. Mano mažylės visas pasmakriukas šlapiuoja, o aš kvaiša, ėmiau ir išpyliau visą Fuxin tik ką vonioj ant grindų...  Nepagamins mums jau dabar niekas jo, o iki pirmadienio kažkaip ilgoka laukt...

Sveiki,mums kai slapavo tai Weledos pudryte padejo, turim jei reikia rasykit i AZ.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 30, 15:03)
drinks_cheers.gif  Tikrai nieko blogo nenutiks.

Tuomsyk gal ir nenutiks, galbut ir po menesio ar metu dar nieko nenutiks, bet kas gali garantuoti, kad po keliu ar net keliu desimciu metu tie susikaupe toksinai nesmogs bumerangu? Kas gali garantuoti, kad jusu anukai gims sveiki? Musu siandienines problemos, deja, ir kilo ir vat butent tokio trumparegisko musu proseneliu, seneliu ir tevu poziurio "Ai, gal nieko nenutiks".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 30 gruodžio 2009 - 16:41
QUOTE(Amica @ 2009 12 30, 15:03)
Kažin kuo jau tepti reikėtų, jei vaiką pvz bertų nuo natūralių drėkiklių?

Naturaliu drekikliu visada buvo ir bus. Nebuti gali nebent noro ju ieskoti. Atopinio dermatito ar panasiu odos problemu atveju buta jau nuo Egipto faraonu, gal dar nuo ankstesniu laiku - visa tai pvaizduota freskose, sienineje tapyboje ir zmones kazkaip gydesi, kazkaip gyveno, nors nebuvo jokiu sintetiniu emolientu, nes nafta zmonijos istorijoje imta isgaudineti dar palyginus visai neseniai. Taivat man labai idomu kaip jus gyventumet, jeigu nebutu nei sintetiniu kremu nei hormoniniu tepalu? Isivaizduokit, kad gyvenat kokiu simtu metu atgal ir ka tada darot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 30, 11:23)
Mamos, noriu pasidalinti savo patirtimi, pastaruoju metu drekinau savo dukryte tik su emu aliejuku, o situacija ejo blogyn ir blogyn, jau nebezinojau ko griebtis, nusipirkau A-derma exomega ir po pirmo tepimo mergyte nurimo ir ismiegojo visa nakti ir dabar berimu plotai apmazeje, oda nebetokia sausa, net bijau dziaugtis...mum jokia naturali priemone sitaip nedrekina kaip a-derma g.gif

O mums A-derma netinka. Ten, kur sausa, pakankamai nedrėkino, ten kur išberta- graužė. Čia dar Medai prieš kokius pusantrų metų bandžiau. O kai Pauliui ja kažkada seniau norėjau padrėkint pleiskanojančią galvos odą ir ištepiau po maudynių, tai šlapiuot pradėjo doh.gif

QUOTE(Amica @ 2009 12 30, 11:33)
Parašyk kaip jums tiks avokado sviestas, ar vieną tepsit, ar maišysit su TS ir pan.  4u.gif . Nes pats avokadas tai labai jau išgirtas vaisius ir duodantis daug gero organizmui, kažin kaip avokado sviesto poveikis odai  g.gif
Sveikite  4u.gif

Tepsiu vieną, nemaišysiu - bent pradžioj. Kol kas sau ant rankų išbandžiau, tai labai maloniai tepasi, jis iš karto toks minkštas, nereikia nei šildyt, nei tarp rankų trint, kaip TS, kvapas švelnus. Pojūtis tai panašiai, kaip ir taukmedžiu išsitepus. Parašysiu, kaip vaiko odelė reaguos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carramele: 30 gruodžio 2009 - 18:30
http://www.bef.lt/ch...mp;m=1173295607
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 30, 16:40)
Tuomsyk gal ir nenutiks, galbut ir po menesio ar metu dar nieko nenutiks, bet kas gali garantuoti, kad po keliu ar net keliu desimciu metu tie susikaupe toksinai nesmogs bumerangu? Kas gali garantuoti, kad jusu anukai gims sveiki? Musu siandienines problemos, deja, ir kilo ir vat butent tokio trumparegisko musu proseneliu, seneliu ir tevu poziurio "Ai, gal nieko nenutiks".


Na, jei žiūrėt tokiu kampu, tai gal po kelių dešimčių metų mūsų ir gyvų nebebus. Kažin ar mūsų proseneliai naudojo šitiek parabenų ir visokio kitokio š..., kurio pilnas būtent šiandieninis mūsų gyvenimas - oras, maistas, kosmetika ir t.t.

QUOTE(ausru @ 2009 12 30, 17:16)
Naturaliu drekikliu visada buvo ir bus. Nebuti gali nebent noro ju ieskoti. Atopinio dermatito ar panasiu odos problemu atveju buta jau nuo Egipto faraonu, gal dar nuo ankstesniu laiku - visa tai pvaizduota freskose, sienineje tapyboje ir zmones kazkaip gydesi, kazkaip gyveno, nors nebuvo jokiu sintetiniu emolientu, nes nafta zmonijos istorijoje imta isgaudineti dar palyginus visai neseniai. Taivat man labai idomu kaip jus gyventumet, jeigu nebutu nei sintetiniu kremu nei hormoniniu tepalu? Isivaizduokit, kad gyvenat kokiu simtu metu atgal ir ka tada darot?  g.gif


Negyvenam mes faraonų laikais, gyvenam čia ir dabar. Kaip būtų jeigu būtų... Jei Olginos vaikui blogai šiandien, tai negali juk pasakyti vaiko odai - odele, palauk kol surasiu tau tinkamų natūralių drėkiklių. Pagalbos odai reikia dabar, o ne rytoj ar už savaitės/mėnesio. Ne taip paprasta greitai atrasti tinkamą natūralų drėkiklį. Tam laiko reikia. Va tepė Olgina su emu. Ir ką - netiko. Tepė su kordicepsu, gėrė jį - netiko. Gerai tinka TS su glicerinu, bet vistiek šiai dienai jos vaiko odai to per mažai. Tai ką, kankinti vaiką toliau su ieškojimais? O gal duoti realią pagalbą šiandien ir toliau ieškoti natūralių priemonių, kurios tiktų taip pat gerai kaip aderma, o gal net dar geriau. Yra ir dar vienas dalykas. Tie ieškojimai kainuoja ne centus. Perki vieną produktą - netinka, perki kitą - netinka, perki perki perki... Juk kiekvieno pajamos skirtingos, ne visi išgali už šimtus ir tūkstančius pirkti. Taip, tai mūsų vaikai, pats brangiausias turtas, bet... Gyvenimas yra realus. Vienas gali savo vaikui pirkti žaislus, kainuojančius po kelis šimtus litų, o kitas džiaugiasi, jei gali vaikui nupirkti žaisliuką už kelis litus. Pamenu, kaip mamos kai kurios rašydavo, kad tepa TS taupydamos, kai pirkdavo iš Daddygirl. Ir kai paskui pradėjo pirkti iš Akomos kaip rašė - tepu negailėdama. Šita tema galima būtų daug kalbėti.
Kas dėl įsivaizdavimo ką darytumėm, jei gyventumėm šimtą metų atgal, jei nebūtų sintetinių kremų, hormonų... Tai kodėl tu šitiek laiko girdei vaikui antihistamininius? Reikėjo negirdyti, o ieškoti natūralaus pakaitalo tiems vaistams. Bet girdei. Kad vaikui būtų lengviau, ir kad patiems būtų lengviau. O kai atradai, kad jums gerai padeda druska su vandeniu, pradėjot naudoti natūralią priemonę.

Jei atvirai - vieningos nuomonės mes neprieisim. Nes AD pas vaikus skirtingi, kas tinka vienam, tas netinka kitam ir t.t. ir pan. Manau, kad šioje temoje mamos ieško informacijos, o kaip kuri tą informaciją panaudos lai jau būna tai kiekvienos asmeninis reikalas 4u.gif . Nes, kaip sakoma - gerais norais pragaras grįstas...
Atsakyti
Amica, drinks_cheers.gif viska gerai surasiai.
Nereikia teist kitu, tik uz tai kad jie bando vaikui padet kitaip. As jau seniai nustojau audringai reaguoti kai kazkas daro, ta kas mano manymu yra neteisinga, juk kaltinimais nieko nepakeisi. schmoll.gif Dabar visada kai kyl noras gincytis, prisimenu kokia pati vista buvau, kai tik keliu savaiciu pradejo bert doh.gif blink.gif ir kaip dariau viska ne taip, taigi ne vienas is musu nera tobulas ir neturi teises metyt akmenim. 4u.gif
Atsakyti