Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(lawanda @ 2009 12 29, 17:28)
del citomegalo...

Dekui uz info 4u.gif . Zodziu prie visu bedu mes dar ir sita isigijom. Teks dabar visa gyvenima imuniteta stiprinti doh.gif .
Papildyta:
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 29, 19:01)
Merginos,ar jus naudojate Bioptron prie AD?

Yra naudojanciu. Jei tureciau ir as naudociau.
Papildyta:
QUOTE(loreciukas @ 2009 12 29, 17:02)

Sakykit ar TS kažkiek mažina niežulį? Ką vartojat kai būna stiprus paūmėjimas?

Viena syki pasitepiau ts ir as savo atsinaujinusias ad vietas, tai vos nenukvaisau nuo niezulio lotuliukas.gif . Sakau nu kaip cia tas mano vaikis istveria, jei toki niezuli sukelia doh.gif . Bet jam kazkaip nepastebejau, kad intensyvintu g.gif - ko gero kiekvienam individualiai.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 29, 16:14)

O vienu metu ji man pradejo super greitai kvepuoti (nebuvo isikniaubusi, normaliai), ir sirdele dauzesi kaip paselusi....keletas tokiu ciklu buvo, paskui toliau miegojo.... o kai atsibudo, lupa virsutine buvo melyna  g.gif  per daug neissigandau, nes kazkokia spalvyte ta lupa igauna vis kartas nuo karto, bet gal vertetu sunerimti, ypac, kai zinau, kad kraujas per tirstas jos?

O kaip šiuo metu mažei su viduriavimu? Kažkur skaičiau, kad dėl dehidratacijos gali būti mėlynos lūpos.

Vis tik kažkaip neraminančiai man skamba tas super greitas kvėpavimas ir širdutės daužymasis plius cianozė unsure.gif Aš tokio dalyko nesu pastebėjus saviškiui, nors ir mažakraujystę didesnę už jūsų ilgai turėjom, ir lėtinį viduriavimą, ir pora širdies ydų yra. Būtų gerai, kad gydytojas širdutės veiklą patikrintų.

QUOTE(ausru @ 2009 12 29, 19:44)
Viena syki pasitepiau ts ir as savo atsinaujinusias ad vietas, tai vos nenukvaisau nuo niezulio  lotuliukas.gif . Sakau nu kaip cia tas mano vaikis istveria, jei toki niezuli sukelia  doh.gif . Bet jam kazkaip nepastebejau, kad intensyvintu  g.gif - ko gero kiekvienam individualiai.

Pas mane ant rankų pirštų yra AD likęs, tai jei būna ypatingai išberta ar suskirdę, tada šiek tiek graužia. Niežulys kartais vos vos atsiranda, bet TS stipriai įtrynus į tą niežtinčią vietą, pranyksta. Visumoj jis man pats geriausias iš visų tepalų-kremų, kuriuos per ilgus hihihi.gif gyvenimo metus esu išbandžius smile.gif

Pasipasakosiu, ką veikiam. Šią savaitę eksperimentavau su šaltalankių aliejum. Vieną mergičkos kūno pusę tepiau vien TS, o kitą šaltalankiais (ir paskui aliejui susigėrus ant viršaus TS geresniam drėkinimui). Skirtumo visai jokio nepastebėjau.
Praeitą savaitę taip pat dariau su antiseptiniu emu. Egzemai nieko geriau jis nenuveikė, bet va kai užtepiau ant užpakalio įdrėkstose vietose pasidariusius pūlingus spuogus, tai per naktį iš jų liko tik taškiukai thumbup.gif Mažą pašlapiavimą taip pat sėkmingai uždžiovino.
Tiesa, dar apie šaltalankius. Mažiaus pleiskanojančią ir niežtinčią galvytę tas aliejus apramino, mažiau kasėsi, lyg kiek geriau gijo padraskyti šašiukai ant kaktos, pamažėjo tarp jų buvęs rausvumas. Bet kitą dieną jis vėl sugrįžo ir jau tepimas nebedavė to efekto. Ar kitiems dermatukams jis duoda kokį stebuklingesnį gydomąjį poveikį? cool.gif
Šiandien prie kilo taukmedžio gavom iš Akomos užsakytą gliceriną ir avokado sviestą. Dar kokosų aliejus stalčiui stovi, laukia savo eilės. Žaisim toliau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 29, 22:44)
Vis tik kažkaip neraminančiai man skamba tas super greitas kvėpavimas ir širdutės daužymasis plius cianozė unsure.gif Aš tokio dalyko nesu pastebėjus saviškiui, nors ir mažakraujystę didesnę už jūsų ilgai turėjom, ir lėtinį viduriavimą, ir pora širdies ydų yra. Būtų gerai, kad gydytojas širdutės veiklą patikrintų.

Ir as sakau, kad butinai reikia tikrint - visi mazytes veiksmai rodo, kad ji prastai jauciasi unsure.gif . Kycia, vaziuokit vel pas savo pediatre ir sakykit kas darosi su ta sirdute ir kad lupos melsta - tegul tikrina is esmes. Ir kuo greiciau turit mazakraujyste naikint, nes ji labai sirdutei kenkia.
Atsakyti
Sveikutes.
Kycia sutinku su mamytem, butinai pasitikrinkit, neverta pasitiket gydytoju tikinimais kad viskas gerai jei jauti kad taip nera. Sveikite 4u.gif

Siandien buvo uzbegus drauge, jos mergyte menesiu jaunesne uz mus (1,3 m) va ir sako, kad ji jau 86 cm ir 13 kg blink.gif Sako kokia jusu mazute.
Ot ir susimasciau ar mes cia gerai augam g.gif gal ko truksta jau. Na bet paziurejau tas normas ugio/svorio; tai svoris musu viduriukas, o ugio tikslaus nezinau, bet pagal drabuzelius manau irgi per viduriuka. Be to musu pusbroliukas 2,4 m. 12 kg sveria, ir neatrodo jis sulyses smile.gif Tai galiausiai nusiraminau, kad jau netokie mes jau mazi smile.gif tiesiog ju mergyte krepsininke bus lotuliukas.gif
Papildyta:
Mes tai sergam, Kaledu proga gavom sloga. Neispejo musu kad ten vaikas su sloga bus, tai jau kita diena po svenciu ir mus pagavo sloga, ir temp buvo pakilus. Bet tikiuosi kad naujuosius sutiksim apisveikes bent jau. O oras toks grazus uz lango, norejau mazute su rogem paveziot ex...
Atsakyti
Sveikos, mamytes 4u.gif
Kycia,tikrai, pritariu ir as mamytems, reikia konsultuotis su gydytojais, baisus dalykai pas jus darosi, man tai panasu i problemas su sirdute, mano drauges berniukas turi sirdies yda, tai jam sitaip melsta lupyte bemiegant verysad.gif
Mamos, noriu pasidalinti savo patirtimi, pastaruoju metu drekinau savo dukryte tik su emu aliejuku, o situacija ejo blogyn ir blogyn, jau nebezinojau ko griebtis, nusipirkau A-derma exomega ir po pirmo tepimo mergyte nurimo ir ismiegojo visa nakti ir dabar berimu plotai apmazeje, oda nebetokia sausa, net bijau dziaugtis...mum jokia naturali priemone sitaip nedrekina kaip a-derma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 30, 11:23)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Kycia,tikrai, pritariu ir as mamytems, reikia konsultuotis su gydytojais, baisus dalykai pas jus darosi, man tai panasu i problemas su sirdute, mano drauges berniukas turi sirdies yda, tai jam sitaip melsta lupyte bemiegant verysad.gif
Mamos, noriu pasidalinti savo patirtimi, pastaruoju metu drekinau savo dukryte tik su emu aliejuku, o situacija ejo blogyn ir blogyn, jau nebezinojau ko griebtis, nusipirkau A-derma exomega ir po pirmo tepimo mergyte nurimo ir ismiegojo visa nakti ir dabar berimu plotai apmazeje, oda nebetokia sausa, net bijau dziaugtis...mum jokia naturali priemone sitaip nedrekina kaip a-derma g.gif

Mum irgi A-Derma exomega geriausias is tokiu kremu. Pradzioj tepem kremu, bet jo mazai uztekdavo, kai visa reikedavo tepti. Tai nusipirkom losjona su dozatorium, tai jis skystesnis tai po maudyniu super tinka ir ilgiau uztenka. Siaip jis ir niezuli biski nuema. O gal jum emu irgi netinka jei tik blogyn ejo?
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 29, 22:44)
Šiandien prie kilo taukmedžio gavom iš Akomos užsakytą gliceriną ir avokado sviestą.


Parašyk kaip jums tiks avokado sviestas, ar vieną tepsit, ar maišysit su TS ir pan. 4u.gif . Nes pats avokadas tai labai jau išgirtas vaisius ir duodantis daug gero organizmui, kažin kaip avokado sviesto poveikis odai g.gif

QUOTE(LiloSun @ 2009 12 30, 01:34)
Mes tai sergam, Kaledu proga gavom sloga.


Sveikite 4u.gif

Olgina, tepk tuo, kas šiuo metu geriausiai tinka ir viskas 4u.gif . Kiekvienas vaikas skirtingas ir kiekvienam viskas skirtingai - šitą sakinį galėčiau ryškiai raudonai parašyti ir didžiausiom raidėm pirmame temos puslapyje įdėti smile.gif . O tu neturi TS ir glicerino? Pabandytum pasidaryti mišinuko truputį ir patepti, gal toks dalykas tiktų. Mielai duočiau pabandymui, tik kad per toli aš doh.gif

Kycia, aš drinks_cheers.gif su kitom mamytėm - tirkitės būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 30, 11:23)
Sveikos, mamytes 4u.gif
Kycia,tikrai, pritariu ir as mamytems, reikia konsultuotis su gydytojais, baisus dalykai pas jus darosi, man tai panasu i problemas su sirdute, mano drauges berniukas turi sirdies yda, tai jam sitaip melsta lupyte bemiegant verysad.gif
Mamos, noriu pasidalinti savo patirtimi, pastaruoju metu drekinau savo dukryte tik su emu aliejuku, o situacija ejo blogyn ir blogyn, jau nebezinojau ko griebtis, nusipirkau A-derma exomega ir po pirmo tepimo mergyte nurimo ir ismiegojo visa nakti ir dabar berimu plotai apmazeje, oda nebetokia sausa, net bijau dziaugtis...mum jokia naturali priemone sitaip nedrekina kaip a-derma g.gif

Olgina, bijau, kad tai tik maskuote - sintetiniai neleidzia toksinams skirtis per oda, bet jei ne per oda, tai kur jie tada pasideda? Aisku, as suprantu, kad tau lengviau, kai dukryte maziau draskosi, bet su aderma problemos neissprendei - tiesiog dabar nematai realios situacijos ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 30, 13:00)
Olgina, bijau, kad tai tik maskuote - sintetiniai neleidzia toksinams skirtis per oda, bet jei ne per oda, tai kur jie tada pasideda? Aisku, as suprantu, kad tau lengviau, kai dukryte maziau draskosi, bet su aderma problemos neissprendei - tiesiog dabar nematai realios situacijos ir tiek.


Bet kai vaikas ištisai draskosi, tai jam jau ir psichologinių problemų gali kilti. Čia ne mamai o vaikui lengviau. Mama gali daug iškęsti, bet vaikai............
Kiekviena mama jaučia kas jos vaikui geriausia.
Aš stengiuosi natūraliai, bet neperlenkiu lazdos, viskam yra ribos.

Dabar primaišiau kangano ar kaip ten sviesto, makadamijos aliejaus, kakavos sviesto bei taukmedžio tai mums labai apgydė odelę.

Dar labai įdomiai man vaistininkė pasakė, kad silpniausi hormonai Cutivate , sako žiūrėkit koncentraciją, tipo prednizolonas stipriausias. Nes mes kritiniais atvejais visdėlto naudojam hormoną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lince1: 30 gruodžio 2009 - 13:01
man gyd sake, kad silpniausias hydrocortison. Be to, alerginiu ligu vadove irgi taip raso. Cultivate - vidut stiprumo berods (nesu tikra).
Papildyta:
o kur perkat kakavos sviesta? ar jis geriau drekina nei TS? Mums Ts mazai drekino
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 30, 12:33)

Olgina, tepk tuo, kas šiuo metu geriausiai tinka ir viskas  4u.gif . Kiekvienas vaikas skirtingas ir kiekvienam viskas skirtingai - šitą sakinį galėčiau ryškiai raudonai parašyti ir didžiausiom raidėm pirmame temos puslapyje įdėti  smile.gif . O tu neturi TS ir glicerino? Pabandytum pasidaryti mišinuko truputį ir patepti, gal toks dalykas tiktų. Mielai duočiau pabandymui, tik kad per toli aš  doh.gif

Amica, ko tik neisbandziau per si laikotarpi, jau pati isteriska patapau, kai vaikui istisai blogai ir nieko negali padaryti, tai daraisi pikta ant viso pasaulio doh.gif
Tiesa, tas glicerinas pas mane baltarusiskas, maisiau su TS, gerai padrekina, bet tokio gero poveikio kaip a-derma nedave mums.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 12 30, 13:00)
Olgina, bijau, kad tai tik maskuote - sintetiniai neleidzia toksinams skirtis per oda, bet jei ne per oda, tai kur jie tada pasideda? Aisku, as suprantu, kad tau lengviau, kai dukryte maziau draskosi, bet su aderma problemos neissprendei - tiesiog dabar nematai realios situacijos ir tiek.

Gal ir neissprendziau, bet dziaugiuosi, kad a-derma be parabenu, antibiotiku ir hormonu, manau, galima zala minimali, nors naujus geros nuotaikos sutiksiu ir dukryte pailses, na kaip atsipuciau dabar, buvau pavargus nerealiai....
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2009 12 30, 12:55)
Kiekviena mama jaučia kas jos vaikui geriausia.

Deja, bet toli grazu ne kiekviena. Jeigu taip butu, sitame forume nebutu nei vienos senbuves, tik naujai prisijungusios mamos. Na cia galima gincytis nuo .... iki, bet neturiu tam nei noro nei laiko. Del manes tai jus tepkit kuo tik norit, nei manes nei mano vaiko tai neliecia, bet pasakyti savo nuomone tai gal galiu? O ji, beje, remiasi ziniomis, o ne nuojautomis.
O kam nepatinka mano nuomone, galit rasyti didziosiomis raidemis, padidintu sriftu, raudonai ar dar kaip, nors ir akmenyje zodzius iskalti - man nuo to nei silta nei salta biggrin.gif
Atsakyti