Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

As pries 3 dienos padariau uzsakyma del TS ax.gif , sianden laukiu is vyro ziniu del patvirtinima ax.gif .
Siandien tik rasiau kad ne pridavem kakulius, ir ka...jau spejau nuvaziuoti i laboratorija lotuliukas.gif . Paskambinau,sako kad dirba iki 20 val, tai greit apsukau lotuliukas.gif . Dabar liko tik laukti rezultata,skambinsiu 30 diena.
Atsakyti
Pas mus alergija dulkiu erkutem..gal galit pasidalinti patirtim, ka keitete savo namuose, kaip naikinote tas bjaurybes?..skaiciau, kad yra kazkokie preparatai, bet niekur neradau kokie..
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 28, 17:24)
tai o buna ekologisku bananu?? geras...

buvo 1 karta pas mayte maksima... kol supuvo... padzioje po 10 ar tai 12 Lt uz 1 kg, et reikejo 1 pakuote apie 1 kg ir pirkti... a kur tiek deti, kai jie per kelias dienas toj pacioj pardej put pradejo.. tada nuleido kaina iki paprastu, tai tada pirkau na galima ir geru buvo issirinkti, per 2 dienas namie jie jau visai "sublogo" biggrin.gif
po tokio eksperimento daugiau nebeatveze schmoll.gif kaip visada verysad.gif

vilke_ziema, pas maniski tokios alergijos nera (nors potencialia respiracine alergija turi), bet tipiniai patarimai-turbut tie patys- istrenkti is namu viska kas kaupia dulkes - kilimai, uzuolaidos, seni ciuziniai, senos sofos ir pan- pagalvok kas namie, grindys geriau medines, na linoliaumas, kad plauti galetum daznai, pataline antialergine (sintetine ar silko), preparatu tai nezinau, gal mamytes patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 12 29, 01:42)
Pas mus alergija dulkiu erkutem..gal galit pasidalinti patirtim, ka keitete savo namuose, kaip naikinote tas bjaurybes?..skaiciau, kad yra kazkokie preparatai, bet niekur neradau kokie..

Yra toks PARADUST lovoms – dulkių erkių valiklis. Paradust lovoms galima naudoti paklodėms, pagalvėms, čiužiniams, baldų apmušalams, minkštiems žaislams, kilimams. Paradust lovoms galima naudoti bet kada, net ir prieš einant miegoti. Aš pirkau camelia vaistinėj (60,08 Lt), bet tikriausiai yra ir kitur (mums nėra nustatyta alergija namų dulkių erkutėms, bet apsidraudimui naudojam). Informaciniam lapelyje rašo, kad Paradust lovoms sudėtyje yra natūralūs komponentai ir todėl ši priemonė yra saugi tiek suaugusiems, vaikams, tiek ir naminiams gyvūnams. Anksčiau dar buvau pirkusi maximoj higienišką purškalą nuo erkučių Milben-Frei (atrodo apie 14 Lt), bet kadangi savo mergytei noriu visko geriausio, nusprendžiau (pagal kainą lotuliukas.gif ... dėl natūralių komponentų), kad Paradust geresnis.
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2009 12 28, 16:10)
o tolimesni giminaiciai ar draugai tai isvis vos ne paranojike mane laiko ir kad prisigalvoju nesamoniu, tipo "duok vaikui visa valgyt ir pasveiks"  doh.gif


vat tokie man irgi jau patys paranoją varo doh.gif

QUOTE(kycia @ 2009 12 28, 18:24)
del citomegalo. As kai tik pastojau, iskart vaziavau i Vilniu, Santariskes, darytis tyrimu del citomegalo, toksoplazmozes, dar ten kazko, IgN kazkokiu... nes gi mano paskutines mm buvo ne mm, o persileidimas, ir kazkaip ne pirmas, tad AFS temoje patare moterys pasidaryti tyrimus, ar ne per tirstas kraujas mano, ar nereikia aspirino gerti (buvau pradejusi savaite). Tyrimai buvo geri, vienas tik ant ribos buvo. Bet Cit. ir Toks. nerado pas mane, tai vaikas vis tiek galejo pasigauti kazkokiu budu ji?

dabar susimasciau dar, nepalagvojus buvau...jei gyd minejo, kad vaiko kraujas per tirstas...o AFS buna, kai jis buna per tirstas...ir reikia tirtis del citomegalo.... tai taip iseina, kad cit. sukelia kraujo tirstuma? gal tai susije?



tai štai iš kur tavo nickas man matytas doh.gif
citomeg su afs nesusijęs o ir kraujo tirštumo priežasčių yra N+K, tiesiog keli AFS rodikliai susiję su nėštumo komplikacijomis.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 28, 17:24)
del citomegalo. As kai tik pastojau, iskart vaziavau i Vilniu, Santariskes, darytis tyrimu del citomegalo, toksoplazmozes, dar ten kazko, IgN kazkokiu... nes gi mano paskutines mm buvo ne mm, o persileidimas, ir kazkaip ne pirmas, tad AFS temoje patare moterys pasidaryti tyrimus, ar ne per tirstas kraujas mano, ar nereikia aspirino gerti (buvau pradejusi savaite). Tyrimai buvo geri, vienas tik ant ribos buvo. Bet Cit. ir Toks. nerado pas mane, tai vaikas vis tiek galejo pasigauti kazkokiu budu ji?


As pati citomegalo nesidariau, nors gal ir vertetu. O maziaus atsakymas buvo kazkoks nesuprantamas. Man paaiskino, kad tyrimas rodo, kad jis jau su juo susidures, kaip ir prasirges ar kazkas panasaus, nors dar lyg ir ne visai praejes - kad ir kiek klausinejau, taip liko man neaisku. Nemanau, kad jis su juo gime, manau, kad pasigavo. Tyrima mums dare Vilniuj alergologiniam, o kur kitur ji daro - nzn. Del citomegalo rysiu su kraujo tirstumu - nzn, bet temperatura kaip supratau nuo jo gali laikytis tokia neauksta, apie 37 ir vaikas buna labai dirglus, neramus. Astrauskaite nusprende mums padaryti citomegala, kai uzgirdo mano maziaus verksma - sako jis jai pasirode itartinas. Na jis pas mane toks biski prie isterijos, bet as maniau, kad cia viskas normalu, galvojau gal nuo niezulio isijautrino, o pasirodo, kad citomegalas pazeidzia nervu sistema ir del to vaikas pasidaro lb nervingas. Pasitrinkit del viso pikto. Tik nezinau kokia is to nauda, nes gydymo tai jokio neskyre g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 29, 15:03)
As pati citomegalo nesidariau, nors gal ir vertetu. O maziaus atsakymas buvo kazkoks nesuprantamas. Man paaiskino, kad tyrimas rodo, kad jis jau su juo susidures, kaip ir prasirges ar kazkas panasaus, nors dar lyg ir ne visai praejes - kad ir kiek klausinejau, taip liko man neaisku. Nemanau, kad jis su juo gime, manau, kad pasigavo. Tyrima mums dare Vilniuj alergologiniam, o kur kitur ji daro - nzn. Del citomegalo rysiu su kraujo tirstumu - nzn, bet temperatura kaip supratau nuo jo gali laikytis tokia neauksta, apie 37 ir vaikas buna labai dirglus, neramus. Astrauskaite nusprende mums padaryti citomegala, kai uzgirdo mano maziaus verksma - sako jis jai pasirode itartinas. Na jis pas mane toks biski prie isterijos, bet as maniau, kad cia viskas normalu, galvojau gal nuo niezulio isijautrino, o pasirodo, kad citomegalas pazeidzia nervu sistema ir del to vaikas pasidaro lb nervingas. Pasitrinkit del viso pikto. Tik nezinau kokia is to nauda, nes gydymo tai jokio neskyre  g.gif



va va, o musiske, kai susirgo sloga ir prasidejo visi sitie pastarieji ivykiai, tai pradejo keistai aukstais tonais "spiegti", bet gydytoja kiek mate, prie jos nespeige, tai ir negalejo ivertinti.... o kad dirgli pasidare tai sakes. Sutraska parketas- atsbunda sad.gif o naujausias bajeris- nebegali miegot...neisikniaubusi i mane. Arba pagalve ant kaktos doh.gif nes BUTINAI turi liestis kazkas prie nosies. Merliuka uzsimeta, tai nededu. Miega isikniaubusi i mane, jei tik pajaucia, kad pasitraukiu- verkia.... sad.gif dabar po biski dienos metu pratinu ir be pagalveliu visokiu, buna, kad ir lovyteje pamiega valandele, bet tai jau retenybe...
Su kokiu gydytoju sneket del citomegalo- pediatre?
Siandien dar va bemiegant pastebejau, kad net miegodamas kudikis sugeba TIKSLIAI ta vieta pasikasyti, kuri isberta, kuria niezti. O vienu metu ji man pradejo super greitai kvepuoti (nebuvo isikniaubusi, normaliai), ir sirdele dauzesi kaip paselusi....keletas tokiu ciklu buvo, paskui toliau miegojo.... o kai atsibudo, lupa virsutine buvo melyna g.gif per daug neissigandau, nes kazkokia spalvyte ta lupa igauna vis kartas nuo karto, bet gal vertetu sunerimti, ypac, kai zinau, kad kraujas per tirstas jos?


Juokas juokais, bet man atrodo, kad AD vaikuciams ne tik berimas yra didysis simptomas. Man jau atrodo, kad problema yra zarnynas ir viskas, kas nuo jo komplikuojasi, nu pvz mazakraujyste ar panasiai. Jei butu tik zadai paberti- pfff, ne tragedija....
Atsakyti
Sveikos, merginos. Jungiuosi ir aš prie Jūsų verysad.gif Kovojam ir mes su AD ir norėjau Jūsų patarimų paprašyt. Mažylės veidelis jau gražėja- nors prieš kelias dienas jis buvo kaip viena didelė žaizda... Deja, teko pora kartų papurkšti Oxycort, nes žandukai buvo net karšti ir žaizdoti... Smakriuko apačioje dar yra šlapiuojančių žaizdelių, kurias patepu Fuxin'u. Žandukus tepam Bepanthen tepalu. Praeitą savaitę užsisakiau TS ir glicerino ir laukiu dabar jo atvykstant. smile.gif Bandysim ir žiūrėsim ar jis mano mažylei tiks. Didžiausia problema šiuo metu yra niežulys- ypač naktį... Tos šlapiuojančios žaizdelės per diena beveik užsitraukia, o naktį ji jas nukrapšto. verysad.gif
Sakykit ar TS kažkiek mažina niežulį? Ką vartojat kai būna stiprus paūmėjimas?
Atsakyti
del citomegalo... jei jau pas zmogu randamas sis virusas, jis islieka visam gyvenimui, kaip sakant pasidarom "nesiotojais", sis virusas, jei jis "neaktyvus" negydomas niekuo, pavojingas jis kai buna "aktyvus", ypac nestuke.gif , nes labai didele tikimybe prarasti vaikuti. Bet ir "aktyvumo" metu kazkokio spec.gydymo nera, tiesiog reikia stiprinti imunine sistema ir pan. Citomegalo virusa dazniausiai pasigaunama jei komplikuojasi persalimo ligos, ypac plauciu uzdegimas. Plinta per kvepavimo takus ir kt. Na cia trumpai, nes man paciai teko susidurt ir skaudziai nukentet, tad siek tiek domejausi. Temperatura gali buti nedidele ir kai citomegalas neaktyvus, kaip pasake mano gyd. "miegantis", bet jis bet kada gali nubusti arba ir nenubusti niekada. Tam gali buti atliekamas kraujo tyrimas, kad si virusa nustatyt ir jo aktyvuma, berods IgG ir IgM nustatomas g.gif . Gali buti ir igytas ir igimtas, taigi mama, jei serga gali drasiai perduoti si virusa vaisiui. Bet kaip sakiau, pavojinga tik aktyvi sio viruso forma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 29 gruodžio 2009 - 17:32
QUOTE(loreciukas @ 2009 12 29, 17:02)
Sveikos, merginos. Jungiuosi ir aš prie Jūsų verysad.gif Kovojam ir mes su AD ir norėjau Jūsų patarimų paprašyt. Mažylės veidelis jau gražėja- nors prieš kelias dienas jis buvo kaip viena didelė žaizda... Deja, teko pora kartų papurkšti Oxycort, nes žandukai buvo net karšti ir žaizdoti... Smakriuko apačioje dar yra šlapiuojančių žaizdelių, kurias patepu Fuxin'u. Žandukus tepam Bepanthen tepalu. Praeitą savaitę užsisakiau TS ir glicerino ir laukiu dabar jo atvykstant.  smile.gif Bandysim ir žiūrėsim ar jis mano mažylei tiks. Didžiausia problema šiuo metu yra niežulys- ypač naktį... Tos šlapiuojančios žaizdelės per diena beveik užsitraukia, o naktį ji jas nukrapšto.  verysad.gif
Sakykit ar TS kažkiek mažina niežulį? Ką vartojat kai būna stiprus paūmėjimas?

TS mum nuema tik sausu plotu niezuly, o taip tai nepastebejau kad maziau kasytusi. Geriau padeda A-Derma, o jei slapiuojantys su ramunelem darom kompresiukus.
Niezulys yra didziausiai problema mums, bet gyd sake, kad jis dingsta paskaiusiai, jau gali but beveik sveika odyte, o vistiek niezti.
Atsakyti
Merginos,ar jus naudojate Bioptron prie AD?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 29, 16:14)
pradejo keistai aukstais tonais "spiegti", bet gydytoja kiek mate, prie jos nespeige, tai ir negalejo ivertinti.... o kad dirgli pasidare tai sakes.Su kokiu gydytoju sneket del citomegalo- pediatre?
O vienu metu ji man pradejo super greitai kvepuoti (nebuvo isikniaubusi, normaliai), ir sirdele dauzesi kaip paselusi....keletas tokiu ciklu buvo, paskui toliau miegojo.... o kai atsibudo, lupa virsutine buvo melyna  g.gif  per daug neissigandau, nes kazkokia spalvyte ta lupa igauna vis kartas nuo karto, bet gal vertetu sunerimti, ypac, kai zinau, kad kraujas per tirstas jos?

Nu kas cia dabar su ta lupa mastau.gif . Saket gydytojai apie sitas melstancias lupytes? Gal reiketu sirdele patikrint g.gif ?
O mazakraujyste ji turi?
Vandenuko duodat tam kraujui skystinti?

Vaje, kaip sunku su tais mazuliais kai pasisakyt kas jiems blogai negali unsure.gif . Prisimenu ir as kiek baimes apturejus - pirmieji metai buvo kazkoks kosmaras doh.gif .
Atsakyti