Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 18:51)
tempa laikosi 37,1- 37,2 pazastyje, atitinkamai 37,8 uzpakaliukyje.

O ka manot jus? ar del alergijos gali buti toks pakilimas temperaturos nuolatinis? nepanasu, kad ja reiketu musti vaistais, ji neauksta, bet anksciau tikrai nebudavo tokia, esam matave pries sloga,- nieko panasaus.

mano maziukui kai AS buvo tai tempa laikesi apie 37.2 pazastyjekelis men , nemusiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 18:51)
tempa laikosi 37,1- 37,2 pazastyje, atitinkamai 37,8 uzpakaliukyje.

O ka manot jus? ar del alergijos gali buti toks pakilimas temperaturos nuolatinis? nepanasu, kad ja reiketu musti vaistais, ji neauksta, bet anksciau tikrai nebudavo tokia, esam matave pries sloga,- nieko panasaus.

Pas Ausru, man atrodo buvo tokia nuolatine temp irgi nerado nuo ko. Organizmas gal kovoja su sloga ir alerginem reakcijom tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 18:51)
na padare visokius ten tyrimu infekcineje, siaip bendra kraujo tyrima, ir gydytojos isvada- kraujas rodo virusine sloga. Nes sloga (dar biski tesiasi, bet jau siurbiam tik kas antra diena, nes kvepuoja normaliai) tesiasi jau...kazkur nuo gruodzio pradzios, t.y. 3-4 savaites. Kraujas taip pat rode didele alergija bei zema hemoglobina, 86, dar sake, kad kraujas per tirstas. Ir pediatre pati dar veliau skambino klausti, kaip temperatura, kaip sveikata, ka sake gastroenterologe....viska susakem, tai pediatres verdiktas- zarnynas isialergizaves, todel temperatura nuolatine, ir tokia BUS. Atseit, nieko tokio. Bet idomiai, pries tai sake, kad kol laikosi tempa, tai nei maudyt, nei i lauka. O mes jau ir prausiam, ir i lauka vezam, nes po lauko iskart pagereja oda bei miego kokybe, o ismaudzius taip pat, zinoma smile.gif

tempa laikosi 37,1- 37,2 pazastyje, atitinkamai 37,8 uzpakaliukyje.

O ka manot jus? ar del alergijos gali buti toks pakilimas temperaturos nuolatinis? nepanasu, kad ja reiketu musti vaistais, ji neauksta, bet anksciau tikrai nebudavo tokia, esam matave pries sloga,- nieko panasaus.


Sveikutes po svenciu 4u.gif

Kycia, musu tokia tempa puse metu laikesi, bet alergologinio vedeja atmete varianta, kad nuo alergijos. Sake nebent nuo stafilokoko zarnyne galetu laikytis, bet kadangi jo nerado, tai atkrito ir sita teorija. O musu zarnynas buvo klaikiai ialergizuotas - istisai triede - zaliai ir su gleivem. Na kaka tai turbut su Neocatu susitvarke. O temperatura pajudejo zemyn pradejus gerti kordicepsa - nukrito iki 36.9. Kiek kokiu tyrimu bedare - tempos priezastis nepaaiskejo. Tiesa, yra dar vienas itarimas, kad nuo Citomegalo - mums alergologiniam sita tyrima padare ir atsakymas buvo teigiamas. Ir kuo daugiau domiuosi citomegalu, tuo labiau man aiskeja, kad jis gali buti prikises nagus prie musu alergijos.
O vat man labai idomu kokiu stebuklingu budu jums kraujas rodo virusine sloga? g.gif Tokiu bajeriu dar negirdejus g.gif . Suprantu, kad tam tikri kraujo rodikliai gali byloti apie organizme kazkur tunanti virusa, bet kad norodytu ir konkreciai kur jis tupi - stebuklai g.gif . O sloga pas jus gali buti alergine, netgi visai nesusijusi su tuo virusu.
Atsakyti
Mortele, cia Milenai ta info aktuali, ne man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 17:00)
nes is parduotuves valgau tik bananus, visa kita eina dar is kaimo atsargu, o mesa dabar perkam is ukininku (na gal geresne ji nei maximoj

Mano mazaji nuo bananu per MP tai beria, manau daug jie "gerio" yra prikaupe, o karta kai buvo maximoj ekologisku neisigijau. Kai sirdis uzigeidzia pabandau, bet pedsakai lieka sad.gif Is vaisiu manajam tinka tik eko obuoliukai, bet jie dekingi: kompotas, kepti su cukrum, i ryziu kose, obuoliu kose su batonu ir juoda arbata niam niam smile.gif Tiesa, pabandyk atsisakyt visu prieskoniu iskyrus druska ir cukru. Man ju atsisakius maziukas zymiai pagrazejo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2009 12 26, 23:19)
juk gyvenam ne tam, kad valgytume, o valgom tam, kad gyventume.

thumbup.gif Aukso zodziai thumbup.gif , tik vat per sventes man susidare kitoks ispudis g.gif - kur tik benuvaziuotume, i kokius svecius benueitume visi tik ir dejuoja: "Aijajai tai negalima jam sito valgyti? O sito? O tai gal sita galima?" doh.gif - nu pavargau nerealiai doh.gif . Atrodo, kad visu pagrindinis tikslas esti esti ir dar karta esti, tarsi be kimsimo i save gyvenime nera jau nieko svarbesnio, jokiu kitu malonumu rolleyes.gif
Atsakyti
sveiki,merginos 4u.gif !!
kakuliu mes kol kas taip ir ne pridavem doh.gif , ne eina maziuku. Bet ziuriu kad ir berimas praeina thumbup.gif ,kaz kiek matosi bet ne ant tiek g.gif . Bet svarbiausia tai kad ne tepiau su hormonais, ne su kokiu kitu vaistuku, tik Seba med. Ir duodu maziau pieno produktu (a jis megejas). Bet manau ne reike man cia dziaugtis per daug,reike viska padaryti.Kaip ir rasiau cia, vyras uzsake taukmedzio sviesto-tai lauksim. Labai geras daiktas, tiek info ir visos + thumbup.gif . thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 28, 13:36)
thumbup.gif Aukso zodziai  thumbup.gif , tik vat per sventes man susidare kitoks ispudis  g.gif - kur tik benuvaziuotume, i kokius svecius benueitume visi tik ir dejuoja: "Aijajai tai negalima jam sito valgyti? O sito? O tai gal sita galima?"  doh.gif - nu pavargau nerealiai  doh.gif . Atrodo, kad visu pagrindinis tikslas esti esti ir dar karta esti, tarsi be kimsimo i save gyvenime nera jau nieko svarbesnio, jokiu kitu malonumu  rolleyes.gif

Tokios tos lietuviu tradicijos, ne veltui yra kitas pavadinimas "persivalgymo sventes", as todel sventes namie sutinku, maziau klausimu ir istysusiu veidu... ir pagundu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 28, 13:51)
sveiki,merginos 4u.gif !!
kakuliu mes kol kas taip ir ne pridavem doh.gif , ne eina maziuku. Bet ziuriu kad ir berimas praeina thumbup.gif ,kaz kiek matosi bet ne ant tiek g.gif . Bet svarbiausia tai kad ne tepiau su hormonais, ne su kokiu kitu vaistuku, tik Seba med. Ir duodu maziau pieno produktu (a jis megejas). Bet  manau ne reike man cia dziaugtis per daug,reike viska padaryti.Kaip ir rasiau cia, vyras uzsake taukmedzio sviesto-tai lauksim. Labai geras daiktas, tiek info ir visos + thumbup.gif . thumbup.gif

Fainumo jame tiek, kad produktas 100% naturalus ir sugeba maziuku odele saugot! biggrin.gif Bet vienas TS man nefainai tepas, geriau maisyt su glicerinu ar migdolu aliejum 1:1 tada thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip matau su persivalgymu kovojot biggrin.gif teisybe, sunku pas giminaicius to isvengti, vyresni nemato svenciu be 5 karstu doh.gif

Na mes pasidare alerginio tyrima kraujo, ir ka jus galvojat, visur nuliukai doh.gif Papuolam i tu sarasa kuriems ne maisto, nenustatyta alergine kilme.. Teisybe nuo pat pradziu sakiau, kad mano vaikas nealergiskas blush2.gif Mama jaucia ax.gif

Plius paselis parode kad gausiai stafilokokas apsigyvenes ant odeles doh.gif Na dabar matau toki gydymo buda:
Issigydom su fucidini H, kartu dedam dermosilk rankoves, tepam kokosu ir TS.
O jau po to pradedam bandymus su pleistriukais pravalyti organizma. Nesmagu kai nezinai ko saugotis, bet is kitos puses gerai. Tai va..
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 28, 13:36)
thumbup.gif Aukso zodziai  thumbup.gif , tik vat per sventes man susidare kitoks ispudis  g.gif - kur tik benuvaziuotume, i kokius svecius benueitume visi tik ir dejuoja: "Aijajai tai negalima jam sito valgyti? O sito? O tai gal sita galima?"  doh.gif - nu pavargau nerealiai  doh.gif . Atrodo, kad visu pagrindinis tikslas esti esti ir dar karta esti, tarsi be kimsimo i save gyvenime nera jau nieko svarbesnio, jokiu kitu malonumu  rolleyes.gif


tikrai kad aukso zodziai thumbup.gif kadangi musu giminej jokiu alergiuku ner tai mano mama niekaip nesusitaiko su musu dietom ir kiekviena kart kai nuvaziuojam(nei svenciu nereikia) vos ne iki asaru susigraudinusi kalba kokia mum tragedija kad neviska galima valgyt, nors is tikro palyginus visai dar daug mes galim.zodziu doh.gif
o tolimesni giminaiciai ar draugai tai isvis vos ne paranojike mane laiko ir kad prisigalvoju nesamoniu, tipo "duok vaikui visa valgyt ir pasveiks" doh.gif
Papildyta:
mamytes kreipiuosi i tas kurios naudoja TS. zodziu mes Kaledom gavom labai praktiska dovana tongue.gif ogi taukmedzio sviesto lotuliukas.gif bet ne is akomos, va toks http://purelyshea.co..._unscented.html . ir zinokit as buvau tiesiog pribloksta jo EFEKTYVUMO. (cia ne reklama jei ka biggrin.gif ). iki tol tepiau TS tik tiek kad tai naturali priemone neblogai drekina bet vistiek tekdavo dar papildomai naudot kazka paciom problematiskiausiom vietom. didesniu raudonumu nelabai gerai nuimdavo.cia mes naudojom is akomos ir esam bande kvapu namu bet jis identiskas akomai man pasirode. o dabar negaliu atsistebet jau 3 dienas tepu tik tuo sviestu, nunyko beveik visos demes, liko tokie tik blyskus ploteliai. nu negali cia but sutapimas per greitas ir staigus poveikis. beje jis yra daug stipresnio kvapo(zodziu smirdi dar labiau), siek tiek lengviau tepasi ir toks lyg svaresnis. todel nors anksciau nebuciau patikejusi bet dabar persasi isvada kad tikrai tie sviestai net LABAI skirtingos kokyvbes!!!
Papildyta:
dar viena klausima jum turiu kas duodat vaikuciam linu semenu alieju, gal zinot po kiek galima jo duot kad nepadaugint?

beje mes toliau kertam zalius svogunus, kopustus. ir nieko smile.gif tik nuo zalio brokolio siek tiek buvo paleide viduriukus tai nusprendziau maksiminiu darzoviu zaliu nebeduot schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurhea: 28 gruodžio 2009 - 15:14
QUOTE(Totore @ 2009 12 27, 23:14)
Mano mazaji nuo bananu per MP tai beria, manau daug jie "gerio" yra prikaupe,  o karta kai buvo maximoj ekologisku neisigijau. Kai sirdis uzigeidzia pabandau, bet pedsakai lieka sad.gif Is vaisiu manajam tinka tik eko obuoliukai, bet jie dekingi: kompotas, kepti su cukrum, i ryziu kose, obuoliu kose su batonu ir juoda arbata niam niam smile.gif Tiesa, pabandyk atsisakyt visu prieskoniu iskyrus druska ir cukru. Man ju atsisakius maziukas zymiai pagrazejo  bigsmile.gif

tai o buna ekologisku bananu?? geras...
del prieskoniu, kaip jau minejau, pradejus laikytis dietos, ju visiskai atsisakiau, net cukru ribojau. Buvo tik druska. Na ir krapai, nes saldytu turejau is turgaus bobutes. Dabar dar pridejau kmynus i duona deti, nu bet netikiu, kad del ju. Idomiausia, kad mano vyras priprato prie tokiu "prieskoniu" thumbup.gif

QUOTE(ausru @ 2009 12 28, 12:36)
thumbup.gif Aukso zodziai  thumbup.gif , tik vat per sventes man susidare kitoks ispudis  g.gif - kur tik benuvaziuotume, i kokius svecius benueitume visi tik ir dejuoja: "Aijajai tai negalima jam sito valgyti? O sito? O tai gal sita galima?"  doh.gif - nu pavargau nerealiai  doh.gif . Atrodo, kad visu pagrindinis tikslas esti esti ir dar karta esti, tarsi be kimsimo i save gyvenime nera jau nieko svarbesnio, jokiu kitu malonumu  rolleyes.gif


man irgi del to nepatinka sventes. Bet as i stala ziuredama liudejau ne del to, kad buciau norejusi visko is eiles, kas skanu....tiesiog per visa diena buvau nusikalusi, vaikas neramus ant ranku istisai, dar tie maitinimai kas valanda vos ne, o valgyt nelabai ka pasigaminusi buvau, tai as prisedusi prie bendro giminiu stalo, atsinesiau su savimi....fazer ruginiu duoniuku bei naminio jogurto su bananais, ir visa vakara kapojau juos.... buvo gaila saves biggrin.gif nes bado tai neuzmuse...tada galiausiai spjoviau i viska ir uzvalgiau kaimisku grybu kotletuku... blush2.gif nors zinau, kad grybu negalima. Bet kad pablogejimas jau is anksciau buvo, tai galvoju, ar taip ar taip doh.gif bet jau bent as nebusiu alkana per sventes...

del citomegalo. As kai tik pastojau, iskart vaziavau i Vilniu, Santariskes, darytis tyrimu del citomegalo, toksoplazmozes, dar ten kazko, IgN kazkokiu... nes gi mano paskutines mm buvo ne mm, o persileidimas, ir kazkaip ne pirmas, tad AFS temoje patare moterys pasidaryti tyrimus, ar ne per tirstas kraujas mano, ar nereikia aspirino gerti (buvau pradejusi savaite). Tyrimai buvo geri, vienas tik ant ribos buvo. Bet Cit. ir Toks. nerado pas mane, tai vaikas vis tiek galejo pasigauti kazkokiu budu ji?

dabar susimasciau dar, nepalagvojus buvau...jei gyd minejo, kad vaiko kraujas per tirstas...o AFS buna, kai jis buna per tirstas...ir reikia tirtis del citomegalo.... tai taip iseina, kad cit. sukelia kraujo tirstuma? gal tai susije? dabar prisigalvosiu, kad mano vaikas cit. turi. blush2.gif g.gif nu bet kazkaip priezasciu tai reik ieskot.
AUSRU, o tik santariskeje daro citomegalo ta tyrima? is kraujo, taip? kur kreiptis, norint ji pasidaryti? Gydytoja nieko panasaus nesiule.... ji tik pasake, kad kraujas rodo virusa, o kadangi maze tuo metu stiprokai slogavo (nosis nebego, bet tokia pulinga sloga is giliai buvo...), tai ir sako, kad DEL SLOGOS tikriausiai rodo ta virusa, t.y. virusine sloga g.gif as ir nepuoliau akiu draskyt, kad gal jus klystat....

Papildyta:
jurhea, man irgi pvz lietuviskasis variantas, kur prekiauja, labiau patinka, jis man kvepia tikrais riesutais (is akomos kur gavau- smirdi, is pradziu net pykindavo mane)...taciau LT prekiaujamo TS kaina mane prisbloske, 120 ml, o kaina 60 lt.... kad ir kaip lengvai jis tepasi - tuo paciu daugiau ir sunaudoju, nes tepu ir save, mane irgi dermatitas puola- nu bet uz 3 kartus istepima moket 60 lt.... sad.gif tavasis variantas irgi brangus sad.gif ten tik 100 gr, o kaina 20 doleriu...

gal kas greitu metu is akomos ka nors siusis? man jau TS baigiejasi biggrin.gif tas kilogramas, kur pries menesi ar kada gavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2009 12 28, 13:55)
Bet vienas TS man nefainai tepas, geriau maisyt su glicerinu ar migdolu aliejum 1:1 tada  thumbup.gif


drinks_cheers.gif Tikrai žymiau geriau tepasi ir bent mums tai žymiai geriau drėkina maišytas su glicerinu ar migdolų aliejumi.

QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 28, 14:27)
Na mes pasidare alerginio tyrima kraujo, ir ka jus galvojat, visur nuliukai doh.gif  Papuolam i tu sarasa kuriems ne maisto, nenustatyta alergine kilme.. Teisybe nuo pat pradziu sakiau, kad mano vaikas nealergiskas blush2.gif  Mama jaucia ax.gif


Pas mus irgi AD ne nuo maisto. Nors pradžioje atrodė, kad nuo maisto beria. O va per Kalėdas vaikas pirmą kartą valgė ir pyragėlių su grybais, ir meduolių, keptų su tikru medumi, ir net šokoladinį saldainį "Aguona" man nematant suniamniojo doh.gif . Ir nieko, absoliučiai jokių reakcijų bigsmile.gif

QUOTE(jurhea @ 2009 12 28, 15:10)
beje jis yra daug stipresnio kvapo(zodziu smirdi dar labiau), siek tiek lengviau tepasi ir toks lyg svaresnis. todel nors anksciau nebuciau patikejusi bet dabar persasi isvada kad tikrai tie sviestai net LABAI skirtingos kokyvbes!!!


Tai jie ir yra skirstomi pagal klases, viena mama kažkada buvo čia smulkiau apie tai rašiusi. Gal čia jūsiškis A klasės? g.gif . Įdomu Akomos TS kurios klasės g.gif
Papildyta:
QUOTE(kycia @ 2009 12 28, 17:24)
tai o buna ekologisku bananu?? geras...

gal kas greitu metu is akomos ka nors siusis? man jau TS baigiejasi biggrin.gif tas kilogramas, kur pries menesi ar kada gavau smile.gif


Pvz. Ispanijoje ispanai labai vertina ispaniškus, Kanarų bananus. Jie žymiau mažiau purkšti, nes vietiniai. Kaina dvigubai, o kartais ir daugiau nei dvigubai didesnė už tuos kitus bananus. Bet ir išvaizda prastesnė, žymiai greičiau genda ir pan. Skonis irgi kitoks, saldesni.

Tu iš Kauno, tai pabandyk su Meda01 susirašyti, ji žadėjo siųstis. Tik nežinau ar jau padarė užsakymą, ar dar ne. Gal susikooperuosit mirksiukas.gif
Atsakyti