Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 00:03)

hipoalergine dieta, kuri, tiesa sakant, mane sekina.... matyt, ir vaikas is manes hemoglobino negauna per piena, jei jis tik 86...
pritariu  mirksiukas.gif  drinks_cheers.gif  ale jau taip norisi paciai sustipret. Valgyti tai, ko noriu, o ne kaskart valgant galvoti- vaje vaje, gal nuo sito bers... kuo toliau, tuo labiau manau, kad cia tas maistas gal isvis nekaltas.

Laikausi as irgi tos dietos ir mano mazius lygia odele kaip ledas, aisku tam prireike 9 men., ismokau nesureiksmint maisto, juk gyvenam ne tam, kad valgytume, o valgom tam, kad gyventume. O jeigu isberia, tai jau zinau valgydama, kad isbers... Alergologiniai testai tau visko tiksliai dar negreit pasakys, tu pati turi tai padaryt. Aisku daug laiko reikalauja, bet nors viena savaitele susirasyk viska ka dedi i burna, visas patiekalu sudetines dalis: prieskoniai, visi e, aliejus, ekologiskas produktas ar ne. Bet aisku paprasciausiai butu imti kelis maziausiai alergizuojancius, ekologiskus, namie be jokiu prieskoniu gamintus patiekalus ir jais pasimaitint savaitele... o gal ir daugiau, nes manajam iaudrinta odele aprimsta tik po trieju savaiciu...
Atsakyti
kycia yra antibiotiku, kad gali ir gert ir vaikuti maitint, tik reik gyd. pasakyt, kad maitini. As apturejau stipru mastita, kaukiau is skausmo, teko antibiotikus gerti savaite laiko ir maitint galejau. Nepamenu pavadinimo, bet tikrai yra tokiu.
o del pienuko, maitink is abieju, jei manai, kad nepavalgo mergyte ir dar... buna tokia vad, triju menesiu pieno krize, pienuko sumazeja, reik pergyvent, dazniau maitint, daugiau skysciu gert, po to pienuko gamyba susinormalizuoja, tai gal dar tai tau prisideda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lawanda: 27 gruodžio 2009 - 01:34
QUOTE(ikeja @ 2009 12 26, 23:41)
sveiki noriu greito atsakymo, mums jau labai negrazi oda aplink keliu linkius, suprantu kad antibiotikai nera gerai, bet.....galima patepti baneocinu?

Pas mus taip prasidejo su AD, tai dabar tepu su Seba med, kol kakulius priduosim. Alergologe pasake kad negalim dabar su nieko tepti kad rezultatas aiskus butu g.gif
Bet jau uzsakiau taukmedzio sviesta thumbup.gif
Papildyta:
[quote=kycia,2009 12 27, 00:03]


bukit geros, parasykit labai trumpai ir konkreciai, KOKIO tyrimo tureciau reikalauti alergologes, kol dar nera tu 6 menesiu, kad galeciau maisto palete vaikui padaryt?

Mes(maziuku 1,3m) buvom 24 diena pas alergologa,pirma karta. Tai seimos daktare padare krauja ir viskas,ir su siuntimu pas alergologa. A ta jau pati ten dare palete ant 5 pagr.produktu.
Atsakyti
turiu klausima: jegu man rytoi reike nunesti i laboratorija kakulius, a mazas siandiena padare,kur laikyti:saldytuve ar paprastai ????
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 27, 13:31)
turiu klausima:  jegu man rytoi reike nunesti i laboratorija kakulius, a mazas siandiena padare,kur laikyti:saldytuve ar paprastai ????


tai kiek zinau juos reikia dvieju valandu begyje priduot g.gif
Atsakyti
ogo rolleyes.gif ir nezinau dabar ....kaip pataikyti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~MILENA~: 27 gruodžio 2009 - 15:49
QUOTE(Totore @ 2009 12 26, 23:19)
Laikausi as irgi tos dietos ir mano mazius lygia odele kaip ledas, aisku tam prireike 9 men., ismokau nesureiksmint maisto, juk gyvenam ne tam, kad valgytume, o valgom tam, kad gyventume. O jeigu isberia, tai jau zinau valgydama, kad isbers...  Alergologiniai testai tau visko tiksliai dar negreit pasakys, tu pati turi tai padaryt. Aisku daug laiko reikalauja, bet nors viena savaitele susirasyk viska ka dedi i burna, visas patiekalu sudetines dalis: prieskoniai, visi e, aliejus, ekologiskas produktas ar ne. Bet aisku paprasciausiai butu imti kelis maziausiai alergizuojancius, ekologiskus, namie be jokiu prieskoniu gamintus patiekalus ir jais pasimaitint savaitele... o gal ir daugiau, nes manajam iaudrinta odele aprimsta tik po trieju savaiciu...


a taip, visa tai gi zinau. Bandziau. Rasausi nuo pat pirmos dietos dienos, visus prieskonius ir t.t. Bet kai jau atrodo, radau tinkama dieta, buvo beveik visiskai visiskai isnykes berimas, staiga eme, ir per pora dienu pablogejo, bet taip gan stipriai. Ir laikesi kazkiek laiko, nors maista tai valgiau ta pati. Dabar irgi demes ant zandu kai kur, bet nuo mano suvalgytu keliu "negalimu" produktu, nepasakyciau, kad gereja ar blogeja. Taigi, man visi patarimai rasytis, ka valgau ir valgyti tik ekologiska bei be E, skamba kaip nepavykes reikalas. nes is parduotuves valgau tik bananus, visa kita eina dar is kaimo atsargu, o mesa dabar perkam is ukininku (na gal geresne ji nei maximoj...). tai va, zodziu, isbandziau, ir nelabai ka man padejo visas sitas reikalas smile.gif smile.gif
o su keliais produktais tai ilgai netveriu.... bandziau vien avizas, vien ryzius....ir vaikui buvo LABAI blogai, su viduriais ir su berimais. Nusprendziau, kad nuo vienodo maisto, t.y. keliu tik produktu, negerai vaikui, tad ivedinejau daugiau produktu.

QUOTE(~MILENA~ @ 2009 12 27, 15:48)
ogo rolleyes.gif ir nezinau dabar  ....kaip pataikyti doh.gif

su termometru. Na, gal specialiai ir nera tokio budo, tuo labiau vyresniam nei metai vaikui, bet mano 3 men mergaite visada padaro, kai matuoju temperatura. O matuoti reikia kas 1-2 dienas, nes karsciuoja jau nuo gruodzio 10d doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 16:00)
O matuoti reikia kas 1-2 dienas, nes karsciuoja jau nuo gruodzio 10d  doh.gif

Tai kuo mazoji taip serga kad ilgai karsciojat taip?
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 27, 17:00)

su termometru. Na, gal specialiai ir nera tokio budo, tuo labiau vyresniam nei metai vaikui, bet mano 3 men mergaite visada padaro, kai matuoju temperatura. O matuoti reikia kas 1-2 dienas, nes karsciuoja jau nuo gruodzio 10d  doh.gif



tai ka daktaras sako g.gif , gal uzdegimas koks????

A as tai nezinau ar pades mums tas termometras, bet jegu ka bandysiu. Merginos ar tikrai reike per 2 val apsisuktis? doh.gif Gal kas zino...
Atsakyti
Na kai skambinau i Zolyno g. kad vyresnelio nuvezt, tai man taip sake, kad per dvi valandas pristatyt unsure.gif Gal kuri mamyte tiksliau zino, pati veze, nes mes taip ir nenuvezem, ligonines laukem rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 12 27, 17:19)
Na kai skambinau i Zolyno g. kad vyresnelio nuvezt, tai man taip sake, kad per dvi valandas pristatyt  unsure.gif  Gal kuri mamyte tiksliau zino, pati veze, nes mes taip ir nenuvezem, ligonines laukem  rolleyes.gif

o ka tiksliau nori zinoti g.gif per dvi valandas jei darysi disbakteriozei, dar geriau per valanda, zodziu kuo laikas trumpesnis, tuo daugiau islieka to ka nori istirti, dar pamenu ligoninej kai eme, tai maziukui is keliu pampio vietu ne is vienos eme... didzikiui irgi panasiai is keliu vietu imk... kai vesi uzsirasyk kakiovalanda, beje nors jie dirba iki 17 val, nuvezt reikia turbut iki 15 val, nes ten pila visokio gerio ir stato auginimui, tai jei nuvesi pries 17 val nebeparuos auginimui, o veziuoti jei nezinai kur, tai vaziuoji nuo antakalnio g zolyno gatve i "virsu" na ji kyla kiek i kalna, tada desinej pravaziuoji troliku parka, dar kiek pavaziuoji ir kaireje puseje stovi gal 4 aukstu pastatas ten bus uzrasyta kad laboratorija, auto pasistatyti kitoj g pusej, yra aikstele, i atnesti is pastato galo durys, priesingoj pusej nei antakalnio g.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 27, 16:16)
Tai kuo mazoji taip serga kad ilgai karsciojat taip?


na padare visokius ten tyrimu infekcineje, siaip bendra kraujo tyrima, ir gydytojos isvada- kraujas rodo virusine sloga. Nes sloga (dar biski tesiasi, bet jau siurbiam tik kas antra diena, nes kvepuoja normaliai) tesiasi jau...kazkur nuo gruodzio pradzios, t.y. 3-4 savaites. Kraujas taip pat rode didele alergija bei zema hemoglobina, 86, dar sake, kad kraujas per tirstas. Ir pediatre pati dar veliau skambino klausti, kaip temperatura, kaip sveikata, ka sake gastroenterologe....viska susakem, tai pediatres verdiktas- zarnynas isialergizaves, todel temperatura nuolatine, ir tokia BUS. Atseit, nieko tokio. Bet idomiai, pries tai sake, kad kol laikosi tempa, tai nei maudyt, nei i lauka. O mes jau ir prausiam, ir i lauka vezam, nes po lauko iskart pagereja oda bei miego kokybe, o ismaudzius taip pat, zinoma smile.gif

tempa laikosi 37,1- 37,2 pazastyje, atitinkamai 37,8 uzpakaliukyje.

O ka manot jus? ar del alergijos gali buti toks pakilimas temperaturos nuolatinis? nepanasu, kad ja reiketu musti vaistais, ji neauksta, bet anksciau tikrai nebudavo tokia, esam matave pries sloga,- nieko panasaus.
Atsakyti