Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(ausru @ 2009 12 23, 12:43)
Tai cia ne apie jus - turbut suprantat juk? Tiesiog naudojuosi proga padiskutuoti apie rupimus dalykus su zmogum, kuris apie tai nusimano  mirksiukas.gif .
Dar noreciau suzinoti stai ka: 1. kaip daznai ekologinio ukio produkcija yra tikrinama, tikrinama visa ar tik tam tikra jos dalis (aisku, cia as neklausiu ar tarkim tikrina kiekviena bulve, bet sakykim ar tikrina visas auginamu darzoviu rusis)? 2. Ar neimanoma to sertifikato tiesiog nusipirkti? Nes kaip zinia Lietuva pas mus giminiu ir pazistamu krastas, kuriame viskas turi savo kaina.


Tikrinamas yra auginimo procesas. patikrinti, jei kyla klausimų, gali ir bet kokios produkcijos sudėtį, ir dirvožemį.
Apie perkamus setifikatus neteko girdėti, nes tai nėra labai super biznis, dėl kurio būtų verta klastoti. su pirktu sertifikatu jokių subsidijų, gi, negausi, oficialiai noeko neparduosi... o kad parduosi kelias tonas daržovių turguj nekažkiek praturtėsi....
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 23, 19:30)
Mano mazoji zalius svogunu laiskus nepaprastai megsta, net dreba, tai as jai duodu kiek ji nori, nezinau,aisku,ar labai blogai darau, bet nepastebejau,kad berimai kaip nors reaguotu,as tai jusu vietoje duociau ir stebeciau kaip mazyles organizmas reaguoja, jei kazko akivaizdaus nera tai ir duokite kartais.


o laiskus jus pati "ant palanges" daiginat ar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 23, 16:53)
Apkabinu Jums visas!  4u.gif

Bet... issigandusi - taip pat nutraukiau geruju bakteriju gerima bei hemeopates duotu zirniuku valgyma. Kazkaip issigandau, kad galbut jie mus taip sualergizavo. Nepavyksta niekaip jau kelinta diena prisiskambint gydytojai, tad nezinau, ar tai realu, kad beveik po menesio zirniuku valgymo pasireikstu ju toks neigiamas poveikis?
Mamytes, kurios gydotes pas hemeopatus, kada pasireiskia neigiamas vaistuku poveikis (zinoma, jei toks yra)? Ir ar gali buti geruju bakteriju perteklius? Gereme jas beveik menesi?


na, kaip man sakė gyd: gb pertekliaus kaip ir nebūna. jei geriate netinkamas - tai tiesiog nueina šuniui ant uodegos, bet dar gali būti , kad kažkokios papildomos sudėtinės salys netinka. mes taip buvom prisižaidę su mielėm, kurios irgi kaip ir gb skaitosi bet deja... doh.gif doh.gif

QUOTE(jurhea @ 2009 12 23, 19:21)
idomu butu suzinot jusu nuomone, kazin ar gerai elgiuos. g.gif  zodziu pas mus tokia situacija, dukryte tiesiog siaubingai nori svogunu(zaliu) ir kitu zaliu ty neapdorotu termiskai darzoviu, pvz vakar issireikalavo su asarom riekute zalio patisono kuri pjausciau i sriubyte. svoguno zalio tai gauna jau kokia savaite kasdien maza gabaliuka, nes tiesiog dreba kai ji pamato sekioja ir zyzia kol duodu. siandien daviau gabaliuka zalio nevirto tik karstu vandeniu nuplikyto brokolio ir ka jus manot suvalge ir sako noriu dar, o virto troskinto jo neimanoma isiulyti niekaip! bet kazin ar nepakenks toks maitinimas ty jei didesniais kiekiais imciau duot tu darzoviu zaliu? siaip akivazdu jau man kad jos organizmui kazko trusta, bet taip baisu kad neperlenkt lazdos pas mus ir taip su zarnynu problemu yra ...patarkit, gal kas geriau uz mane ismanot ar turit panasios patirties su maziuku uzgaidom  smile.gif


čia ne užgaidos, o vaikui trūksta vitaminų. kiek žinau daugiausia virtose išnyksta vit C, tai vat gal jo trūkumas ir skatina valgyti žalias daržoves, kas beje yra labai sveika. jei nealergizuoja, tai aš leisčiau tiek, kiek vaikas pats nori. vaikai kartais uto atžvilgiu žymiai protingau pasirenka, nei mes bandom jiem parinkt.
maniškis gan dažnai žalias bulves ir cukinijas valgo.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 23, 16:52)
Mes is sitos parduotuves pirkom darzoves, kai alergologiniam gulejom ir nesiau i virtuve, kad vaikui maisteli tik is ju virtu, tai musu daktare, kad issijuoke suzinojus, sake "Nejuokinkit su savo ekologiskom darzovem, as jums cia tokiu bajeriu apie tas ekologiskas darzoves galiu pripasakot". Tai manes kazkaip jau nei sertifikatai neitikina, kai matai, kad patys alergologai is musu ekologines produkcijos juokiasi ir atvirai nepasitikejima reiskia  unsure.gif .
Pirmokeli, gal jus ir saziningi ukininkai, bet dauguma tai man regis, kaip jus sakot, smikiai.


mane raumatologi irgi išjuokė, kaipasakiau, kad žolelėm gydausi, bet pastarosios man padeda labiau ne ta daktarė.... o dėl šmikių, tai ir daktarų tarpe jų yra, suinteresuotų kkuo daugiau reklaminių tepaliukų prakišt. aš tokuiem sakau taip: pirkit iš maksimos arba iš turgaus pas bet ką ir būsite užtikrinti, kad tikrai tręšta, tikrai purkšta, TIKRAI. o tai nusipirksit netyčia tikrai ekologišką ir vidurius paleis tongue.gif aš pažįstu ir tokių ir tokių, ir turiu pastebėti, kad sąžiningų daugiau negu šmikių, ypač tarp daug metų tuo užsiimančių...
Papildyta:

ir beje gal kuri zinot kur galima gaut ekologisku brokoliu? kopustu?(kaune)nes jau paskutini baigiam is savo kaimo o cia kaip tycia pramuse apetitas zaliom darzovem smile.gif)
[/quote]

Pabandyk paieškoti Girstupio turhuje, kur po prekybos centru, ten yra ekoproduktų skyrelis ir ten esu mačiusi ir kopūsų, ir brokolių ir dar visokių skanių dalykų. tik ten kartu prekiauja ie neekologiškai ūkininkų produktais, tai reikia pasiklausti kurie yra kurie.
Atsakyti
Sveikos.
Norejau visas pasveikinti su artejanciom sventem! 4u.gif Ir mamytem,ir vaikuciams daug,daug sveikatos 4u.gif Kad greiciau pasibaigtu visi rupesciai,kad visi vaikuciai isaugtu ta AD ir visas alergijas! 4u.gif newyear.gif newyear.gif newyear.gif 000054.gif 000054.gif 000054.gif friends.gif
Atsakyti
ekologisku produktu tema smile.gif
http://www.ekoagros.lt/?q=lt/node/86
Atsakyti
Ausru, mes Neocate priespaskutini karta is e-bay UK parsisiuntem, o paskutini karta cia LT is vienos mamytes pirkom unsure.gif

niu ka mano duonkepe jau nuo vakar namuose, 5 ryto pasklido kepamos duonos kvapas, o pusryciavau italiska duonyte su pesto, cesnaku ir svogunu tongue.gif

kolege darbe sake eis pas mane i duonos kepimo kursus- sakiau -prasom, parodysiu kaip produktus i duonkepe sumesti hihihi.gif

Ausru, o tu kokias mieles naudoji ir kokius miltus (ta prasme 405 ar 550), na ar atsirinkai kas geriau tinka g.gif as kadangi i parde nevaziavau, tai ka radau namie ta sudejau, labai jau knietejo isbandyti ta "cudo pecka" blush2.gif

aha vat jau radau, kad miltus ne tuos naudojau, tingejau ieskoti issaugotos info, tai pamasciau, kad tie kurie sausainiams tinka, bus ir duonai, o pasirodo, nepataikiau hihihi.gif bet nuo to duonyte neprastesne, ir aukle sake skambinau vyrui ir erzinau, kad nerealia namine duonyte valgau doh.gif o mieles tai dr.oetker ar kaip jis ten sausas tokias, kazkaip anksciau nereikejo, tai net nezinau koks pasirinkimas doh.gif

gal ir jumi pravers:
550D - lietiniams , ceburekams , kibinam , meduoliams, padazam , omletui ,pyragams is kapotos teslos ,skryliams , virtiniams

405D - bandelem,biskvitam,keksams , naminiai duonai ,picom, mieliniams pyragams, pyragai is trapios teslos ,sluoksniuotiems pyragams, varskes pyragams, plikytai teslai ,ragialems, riestems, sausainiams ,sakociams, zagareliams
Atsakyti
Mamytes, niekaip nerandu musu paskutiniose 2 temelese, kazkuri saket kad Ustukiu speltos miltus kazkur po 3,80 ar panasiai perkat... cia kur, nes Vilniuje antakalnyje artai 4.50 ar tai 5 Lt, o tai ant speltos ir paieskos variklis neveikia doh.gif perverciau 2 temas "rankutemis" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2009 12 23, 20:35)
o laiskus jus pati "ant palanges" daiginat ar kaip? smile.gif

parduotuvej perku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2009 12 23, 19:48)
tikrai kad sveikuole  lotuliukas.gif mazi kiekiai tai lyg ir nieko, tiksliau visai nieko nepastebejau.. na matomai bandysim didint atsargiai, gal tikrai orgazimui kazko truksta. o tai virtu darzoviu visai nebevalgo reikia apgaudinet visaip. bet ar tikrai manot kad pvz svogunas neperstiprus tokiam maziukui(mum metukai ir 9 men) ?
ir beje gal kuri zinot kur galima gaut ekologisku brokoliu? kopustu?(kaune)nes jau paskutini baigiam is savo kaimo o cia kaip tycia pramuse apetitas zaliom darzovem smile.gif)



mes kaimo neturim tai pirkom žalias daržoves ūkininkų turgelyje prie pilies. Bet kai pirkau prieš kelias savaites tai sakė, kad paskutiniai brokoliai ir kalafijorai. Na kopūstų, morkų ir moliūgų turės dar ir po švenčių. Dar jie turėjo nemažai skanių lietuviškų obuolių thumbup.gif
Atsakyti
jurhea, mano vyresnelis budamas jusu amziaus ziauriai ropinius svogunus ir zalias bulves valgydavo, del bulviu tai nieko tokio, o del svoguno, tai duodavau tik kai budavo pavalges, nes bijojau, kad tuscio skranduko nesupykintu ir aisku mazais kiekiais. Bet jo noras buvo... pamenu svogunai jau keptuvej kepa, o tas prilekes bando is jos dar kelis nugvelbt... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 23, 22:06)
Mamytes, niekaip nerandu musu paskutiniose 2 temelese, kazkuri saket kad Ustukiu speltos miltus kazkur po 3,80 ar panasiai perkat... cia kur, nes Vilniuje antakalnyje artai 4.50 ar tai 5 Lt, o tai ant speltos ir paieskos variklis neveikia  doh.gif perverciau 2 temas "rankutemis"  rolleyes.gif

http://www.sveikatos...ologiski-miltai
Gal pagelbes mirksiukas.gif
Atsakyti