Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

buvo viska gerai thumbup.gif . Kaz kur 3menesiu, buvo isberimas, bet daktare pasake kad nuo Similaco, tai pakeitem misinuka. Nuo to ...ne buvo nieko. A dabar pries savaite atsirado maza deme ant vienos kojites, ir zanduke. Pamaniau kad nuo siailes, dabar dantis lenda smile.gif . A veliau ir visos kojites doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 22, 16:18)
As maziukes indams plauti naudoji Sonet http://ekologiskipro...lis-/p_218.html, pagal sudeti lyg naturalus g.gif
Sudėtis: 5-15% kokoso alkoholio sulfatai, 5-15% cukraus surfaktantai.


Olgina, ką dar iš šios parduotuvės perki ir naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 22, 20:42)
AS dabar su muilo riesutais indus ijungiau skalbtis, ziuresim kas gausis ax.gif
Ausru, as net neabejoju kad turim ir kitokio gerio verysad.gif  Dar netepiau antibais, tai galeciau padaryti paseli.
Dar toks klauimukas, kazi ar jei jau turi koki geri ar visas automatiskai zaisdeles apeina ar nebutinai? Nes vaikas tai pasikaso vienur, pasitrina kitur ir pernesa sad.gif


duok būtinai žinot kaip seksis 4u.gif

nerandu niekaip konkrečiai apie indų ploviklius, ką ten tie šifrai sudėtyje reiškia... bet pvz Sonett rašo alkoholio sulfatai, cukraus surfaktantai... na, man atrodo jei šalia naudoja kokį suprantamą mums žodį, kad atrodytų viskas natūraliau. iš tikro tai kaip suprantu mano neekologiškam indų ploviklyje tą patį reiškia žodis anijoninės paviršiaus medžiagos ar pan.
o vat Ecover pažiūrėjau skelbiasi ekologiški, bet ten priedų... doh.gif
veikliosios medžiagos vis tiek matau turi būti visuose valikliuose - skalbikliuose paskui jau tik skirtumas kiek ko papildomai prideda:

http://www.bef.lt/ch...mp;m=1153487679

toliau - reik eit miegot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 22, 21:20)
Tą patį naudojam  drinks_cheers.gif
Bet juk yra ir ekologiškų priemonių indaplovėms, mes perkam tabletes iš tos pačios Sonett serijos.
Aš pirkau ekologiškų prekių parduotuvėj, tai sudėty irgi radau kito aliejaus, tik ne rapsų, o alyvuogių. Dar buvo toks vienas, kur trigubai bragesnis, rašė, kad iš lyg iš Altajaus ar kažkokios panašiai skambančios vietovės, bet pagailėjau lt. Beje, spalva maniškio irgi oranžinė.




pas mus saulėgrąžų aliejau pagrindu g.gif
ačiū, domėsiuos. man kažkaip vien pavadinimas ekologiškos neimponuoja, kol neturiu laiko išsinagrinėti konkrečiai sudėties, tai žiūriu neutraliai.
o viskas prasidėjo nuo to, kad sužinojau elementariai apie bulvių auginimą... tai dabar pirkdama klausiu ar tręšė jas mėšlu. ir tręštų neperku. o atrodo kas gali būti natūraliau? doh.gif
Atsakyti
Fedes - o kodėl mėšlo bijote?
Atsakyti
sveikutes, kol perskaiciau viska doh.gif

oi kiek norejau pasisakyt, ale senatve, pamirsau kol perskaiciau doh.gif

Amica as is tos parduotuves perku irgi ploviklius, skalbiklius Sonett, druskas i vonia, esu pirkus duona rugine, vaikams i vonia ekstrakto, eteriniu alieju, ozku pieno misinuku... Bet jau uzsidegiau isbandyt ausru aprasyta muila.

Kazkuri del nosytes drekinimo klauset, mano maziukei labai sausina dabartinis oras namuos, kai centralinis pajungtas, ko tik nebandziau doh.gif ir va itiko labai homeopatinis Tuju aliejus, ilasinu pries miegeli, visa nakti graziai kvepuoja, o budavo sniokscia, blaskosi...

Del vandenuko is buteliuko, ausru, noriu papriestaraut, mano abu vyriokai paragave gerimo per soske, atsisake kruties, maziuke girdau TIK is saukstelio, na dabar jau is puodelio bandom ir jokiu bedu su krutimi rolleyes.gif

Mano vyresnelis negaledavo per salcius ramiai iseit i lauka, uzsidegdavo zandai staigiai, tai tiesiog vengdavom salcio, nes neradom kas galetu palengvint isejimus.

Merginos gal kas uzsisakinet ruosiates, nu bais noriu emu tauku, antiseptinio emu ir persiku aliejaus ax.gif priimkit prasau i kompanija 4u.gif

Otaip pradingus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 22, 19:42)
AS dabar su muilo riesutais indus ijungiau skalbtis, ziuresim kas gausis ax.gif
Ausru, as net neabejoju kad turim ir kitokio gerio verysad.gif  Dar netepiau antibais, tai galeciau padaryti paseli.
Dar toks klauimukas, kazi ar jei jau turi koki geri ar visas automatiskai zaisdeles apeina ar nebutinai? Nes vaikas tai pasikaso vienur, pasitrina kitur ir pernesa sad.gif

Padarykit tyrimuka, tegu paema paseli nuo odos ir nustato kokiem antibiotikams atsparus ( jei tai stafilokokas, bet zinokit, kad yra kita sbudas AS isnakint be antibiotiku pagalbos), o jei koks grybas tai tegu israso antibiotiku be hormonu, nes jie megsta dar ir ju ideti. O tepti reik visas pazeistas vietas, kad jau tikrai isnaikint. Dar kakucio tyrima neprosal butu pasidaryt, nes gali but ir zarnyne priauge "geriu" visokiu g.gif

Mes dabar kaip tik gydom AS nuo odos ir zarnyne, o dar visoiu ciudu priauge zarnyne pas mus. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 12 23, 00:54)
Fedes - o kodėl mėšlo bijote?


Įkvėpėt merginos, mane apie ekologiją papasakoti. Iškart pasakysiu, kad aš nors ir pirmokėlis, bet esu diplomuota agronomė, su ekeloginės gamybos ir produktų perdirbimo specializacija, ir kartu su vyru turiu 10 sertifikuotą ekologinį ūkį, kuris mums yra ne tik verslas, bet ir gyvenimo būdas. tai va.
mėšlas: tai organinė trąša, kuri augalams pirmiaausiai teikia azotą, paskum įvairias biologiškaia ktyvias medžiagas ir t.t. nesigilinant. tokį pat azotą augalams teikia salietra, tik joje jau apart azoto jokų naudingų papildų nėra. čia liaudiškai tariaant grynas cukrus, kai mėšlas būtų tarsi kaip ir medus biggrin.gif o kad palyginau. iir iš salietros ir iš mėšlo susidaro nitratai, kurių yra aptinkamai net ir ekologiškose ar taip vadinamuose naminėse daržovėse, nes žmonės yra linkę mėšlu pertręšti. nu kaip tūlas kaimietis sako: mėšlu bulvės nepagadinsi. tačiau išmintingi ūkininkai naudoja mėšlą su saiku, todėl toli gražu ne visi perttręšia ir sugadina gerą produktą.
bulvę labai paprasta patikrinti: jei išvirus ji greit pajuosta - buvo pertręšta azotinėm trąšom arba mėšlu. kitos daržovės to taip akivaizdžiai neparodo, deja... jų tik skonis nebūna toks intensyvus.
sakyčiau jei norite veikų daržovių, pirkit iš pažįstamo žmogaus, aplankykit jį sezono metu, pažiūrėkit kur tos daržovės auga. nesijuokit, doras ūkininkas tik apsidžiaugs susipažinęęs su potencialiu pirkėju ir slėpt tokiam nėra ko. jei į kaimą netraukia, pirkit ekologiškų produktų turguje, paprašykit sertifikato, galit net paskambint ūkininkui ir pasiklausto kas ir kaip. nesijuokit, tai normalu, taip kuriami santykiai tarp augintojo ir valgytojo. kuo ilgesnis ekologinio ūkio sertifikavimo stažas, tuo jis patikimesnis. prieš 10 metų nebuvo europinių pinigų, žmonės taip augino iš idėjos.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 22, 21:40)
Mes per pay pal mokam, viskas tvarkoj buvo  thumbup.gif

Na va as per google checkout pabandziau, tai jie sau doleri uz pavedima uzsirezervavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2009 12 22, 23:43)
Amica as is tos parduotuves perku irgi ploviklius, skalbiklius Sonett, druskas i vonia, esu pirkus duona rugine, vaikams i vonia ekstrakto, eteriniu alieju, ozku pieno misinuku... Bet jau uzsidegiau isbandyt ausru aprasyta muila.

Kazkuri del nosytes drekinimo klauset, mano maziukei labai sausina dabartinis oras namuos, kai centralinis pajungtas, ko tik nebandziau doh.gif  ir va itiko labai homeopatinis Tuju aliejus, ilasinu pries miegeli, visa nakti graziai kvepuoja, o budavo sniokscia, blaskosi...


Ačiuks 4u.gif

O pirkai tą aliejuką vaistinėje?

QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 23, 00:00)
Įkvėpėt merginos, mane apie ekologiją papasakoti.


Dėkui už info 4u.gif . Taip išeina, kad ispaniškos bulvės nepertręštos, nes nepajuoduoja net ir per naktį išvirtas jei palaikai.
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 23, 00:00)
Įkvėpėt merginos, mane apie ekologiją papasakoti. Iškart pasakysiu, kad aš nors ir pirmokėlis, bet esu diplomuota agronomė, su ekeloginės gamybos ir produktų perdirbimo specializacija, ir kartu su vyru turiu 10 sertifikuotą ekologinį ūkį, kuris mums yra ne tik verslas, bet ir gyvenimo būdas. tai va.


tai gal jus prekiaujat? ax.gif biggrin.gif
Idomi info, niekad nesusimasc ax.gif iau apie meslo zala ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 23, 00:00)
pirkit ekologiškų produktų turguje, paprašykit sertifikato,

O kazin ar tikrai galima pasitiketi tu ekologisku turgeliu produkcija? Is vieno pazistamo ukininko esu girdejus toki dalyka, kad ekologiskuose ukiuose pirmiausia nupurskia zeme raundapu, kad jokia piktzole neaugtu, o paskui augina neva "ekologiskas" darzoves ant tokios zemes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 23 gruodžio 2009 - 09:27