Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 22, 11:29)
Matai ausru, visu situacija kitokia. Pas mus pvz. vienoje tik vietoje buvo pastovus plotelis ant kojos  nuo 1 cm iki 5 cm skersmens ir savaime niekada nemazejo apie metus. Tada nieko nezinojau apie TS emu kokosus ir pan, tepdavau su standartiniais emolientais ir kai bukle labai pablogedavo su hormonais..
Po vaiku darzelio baseino kuriame rado ir stafilokoka ir pniaumona gerokai virsijancius norma, sita vieta pasiekia labai baisia forma, patapo didelia slapiuojancia zaisda, o po to pradejo ir kitose vietose atsirasti zidinukai ir nei vienas nenyksta, tik vis nauju atsiranda sad.gif dabar ant vienos rankytes linkio 10 cm paraudes pleiskanojantis zaizdotas plotas verysad.gif 
Vakar buvom pas alergologus, pridavem krauja alergenam, 1 dieni bus atsakymai.
Pasakiau gydytojai kad imunoglobulinas pries pusmeti buvo 3.7, tai vos net nera tolko daryti alergini tyrima g.gif  Bet idomumo delei pasidarysim, bus ramiau, gal vistik kazkas islys ax.gif
Dabar sake su paprastu cinku patepti + drekinti emoljentais. Jei nepageres - fucidini ar kokiu tais tepalu ta rankyte patepti (antibai su silpnu hormonu). Po savaites ziuresim ka duos alergologinis tyrimas ir kaip atrodysim.
Nusipirkom dermasilk rankovytes - imautes. Ziuresim kaip viska sudejus kartu veiks ax.gif
Dar ir muilo riesutu prigriebiau visa kg, keisiu visus chemikalus kiek tik imanoma. Man net indus is indaploves kyla pagunda peplauti blush2.gif

O nepasiule jum ta stafilokoka isnaikint? Nes manau ji isgydzius pageretu ir odytes bukle g.gif Bet tam netinka betkurie anbiotikai, juk gali buti As jiem atsparus. Tai reikia arba tinkamo antibiotiko arba bakteriofago.
Del indu, tai as mazyles leksteles atskirai plaunu su karstu vandeniu ir soda, jokiu indu plovikliu nenaudoju. Nes juk jie neisiplauna iki galo schmoll.gif , net per Neutral rengini konsultantes sake, kad koks fairis per 8 kartus nenusiplauna nuo lekstes. Zinoma jie rekomendavo Neutral plovikli biggrin.gif tipo geresnis maziau visokiu chemikalu, bet vistiek yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 22, 11:29)
Matai ausru, visu situacija kitokia. Pas mus pvz. vienoje tik vietoje buvo pastovus plotelis ant kojos  nuo 1 cm iki 5 cm skersmens ir savaime niekada nemazejo apie metus. Tada nieko nezinojau apie TS emu kokosus ir pan, tepdavau su standartiniais emolientais ir kai bukle labai pablogedavo su hormonais..

Buvo ir pas mus visokiu etapu ir ne viena istisai slapiuojanciu zaizdu (forumo senbuves tai zino) - buvo ir tokiu, kurios visus metus neuzsivere - visko buvo, bet gyveni, stebi, mastai, darai isvadas, priimi sprendimus. Slapiavimus zinoma reikia gydyti, bet hormonais ju neuztrauksi - laikinas dalykas, atsivers vel. O paprastoms sausoms vietoms hormonu nereikia . Ir nereikia tu ad vietu bijoti - ne vilkas, neikas, kaip atsirado, taip pranyks kada nores. Ne slepti jas reikia, bet geriau pasukti galva kodel jos atsirado.
Atsakyti
Kalbant apie bėrimų pobūdį, tai pas mus niekada nebūna, kad atsiranda - dingsta, pereina į kitą vietą. Jei jau pasidarė egzema kažkurioj vietoj, tai paprastai tik plečiasi, rausta vis labiau, kol apima visą kūną, pasidaro ištisi šiurkštūs, raudoni ir išdraskyti plotai. Tai su natūraliom priemonėm tiesiog bandom ištempt kuo ilgesnį tarpą nuo vieno iki kito apgydymo hormoniniais. Mažiaus padėtis, tiesa, geresnė, nei sesės.

Beje, šįryt viena mano mergytės blauzda pradėjo šlapiuoti. Ausru, ar su antiseptiniu emu tokiu atveju tinka patept? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 22, 12:08)
Kalbant apie bėrimų pobūdį, tai pas mus niekada nebūna, kad atsiranda - dingsta, pereina į kitą vietą. Jei jau pasidarė egzema kažkurioj vietoj, tai paprastai tik plečiasi, rausta vis labiau, kol apima visą kūną, pasidaro ištisi šiurkštūs, raudoni  ir išdraskyti plotai. Tai su natūraliom priemonėm tiesiog bandom ištempt kuo ilgesnį tarpą nuo vieno iki kito apgydymo hormoniniais. Mažiaus padėtis, tiesa, geresnė, nei sesės. 

Beje, šįryt viena mano mergytės blauzda pradėjo šlapiuoti. Ausru, ar su antiseptiniu emu tokiu atveju tinka patept?  unsure.gif

Tinka.
Buvo buvo ir pas mus taip - pletesi pletesi, kol buvo visa kuneli apeme. Sitoks ligos pobudis apie kuri jums pasakoju dabar (vaiksciojancios ad demeles) jau yra musu pagerejimo etape. Bet i sita etapa mes ejom vingiuotais keliais ir daug sunkesniais nei daugelis is cia esanciu mamu, nes stengemes kuo naturaliau - be hormonu. Dabar isivaizduokit mamos situacija, kad jus neturit hormonu, kad ju tiesiog nera - ka daugelis is jusu darytumet? Ka darytumet esant pablogejimui? Ar isivaizduojat gyvenima be ju, aa? Turbut sunkiai? O as isivaizduoju, nes jau seniai ismokome valdyti situacija be hormonu. Aisku, daug kas turbut galvoja, kad musu lengvas ad, bet uz lengvus invalidumo neduoda.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 22, 12:26)
Tinka.
Buvo buvo ir pas mus taip - pletesi pletesi, kol buvo visa kuneli apeme. Sitoks ligos pobudis apie kuri jums pasakoju dabar (vaiksciojancios ad demeles) jau yra musu pagerejimo etape. Bet i sita etapa mes ejom vingiuotais keliais ir daug sunkesniais nei daugelis is cia esanciu mamu, nes stengemes kuo naturaliau - be hormonu. Dabar isivaizduokit mamos situacija, kad jus neturit hormonu, kad ju tiesiog nera - ka daugelis is jusu darytumet? Ka darytumet esant pablogejimui? Ar isivaizduojat gyvenima be ju, aa? Turbut sunkiai? O as isivaizduoju, nes jau seniai ismokome valdyti situacija be hormonu. Aisku, daug kas turbut galvoja, kad musu lengvas ad, bet uz lengvus invalidumo neduoda.

Mes irgi be hormonu jau seniai gyvenam, zinoma paumejimus sunku istverti, bet mum kazkaip jie niekad nepadedavo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 22, 05:53)
Amica, regis tu jau taip isibaiminus ad, kad vos tik kokia sausa rausva vietele - iskart hormonu griebiesi  g.gif . Ka tada darytum mano vietoj, kai pas mano maziu tu demeliu N+K ? O as jau nei nesijaudinu del ju per daug - pas mus jos vis lenda ir pacios dingsta, atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj - zodziu keliauja po kuna. Buna, kad ryte nebuna, vakare jau buna, kita ryta vel nebuna. Buna, kad pvz kelias dienas iskyla ant veiduko, po keliu dienu jau ziurek nera. Tai koks tikslas bandyti jas slepti hormonais? Butu tas pats kas kates zaidimas su saules zuikuciu - bandai ji pagauti, o jis vis isslysta  smile.gif
Tik as ziuriu, kad neisimestu infekcija, bet cia irgi hormonai ne prie ko.


Ausru, nu iš kur tu trauki tokias nesąmones? Iš kur žinai, kad aš taip darau? Rašai absurdus. Hormonų mano vaikas gavęs minimaliai ir jų nesigriebiu vos tik kažkur kažkas parausta. Stebiu situaciją ir sprendžiu ką daryti. Pas mus nėra kaip pas jus - dėmės po kūną nekeliauja. Tos dėmės ant veiduko jau seniai. Viena, kai sausos dėmės kūno temperatūros, kitas - kai jos užkaista, laikosi karštis ir pan. Mums jau yra taip buvę su ausytėmis. Kai pasiekėm kritinį tašką, irgi 2k patepiau hormonais. Viskas susitvarkė ir turbūt gerus 4mėn ausytės buvo sveikutėlės. Man juk gal geriau žinot, kai vaiką matau 24val per parą. Plius, AD turim jau beveik 2 metai, patirties irgi kažkiek turiu, nesu visai žalia. Ir vieną vaiką jau esu užauginusi su AD, išaugome, hormonų buvo gavęs tik vieną vienintelį kartą. Nereikia galvot, Ausru, kad tavo gydymo būdas yra pats pačiausias ir geriausias. Kiekvienas vaikas individualus ir kiekvienam viskas skirtingai. Ir labai blogai daro tos mamos, kurios aklai seka kažkurios mamos gydymo būdais. Kažkada ir aš taip dariau, kol prisižaidžiau.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 22, 12:52)
Mes irgi be hormonu jau seniai gyvenam, zinoma paumejimus sunku istverti, bet mum kazkaip jie niekad nepadedavo  schmoll.gif

O kokia jūsų gydymosi schema per pablogėjimus?
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 22, 13:09)
O kokia jūsų gydymosi schema per pablogėjimus?

Nera kazkokio stebuklingo budo smile.gif Ziurint koks paumejimas. Jei pritrina ir slapiuot pradeda, tada darau ramuneles kompresiukus, kad biski pasausintu, nes melis labai jau tepasi rolleyes.gif o tada jau tepu daznai, ir A-Derma ir TS ir bepanhtenu. Zinoma ilgokai uztrunka, bet jei neleidi kasytis schmoll.gif tai pagereja po keliu dienu. Paskutini karta padejo pakeisti drekikli, tepem TS, pakeitem i A Derma, dabar vel grizom prie TS.
O kai pletesi pas mus tai cia manau stafilokokas kaltas tai naikinam AS.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 22, 12:46)
Del indu, tai as mazyles leksteles atskirai plaunu su karstu vandeniu ir soda, jokiu indu plovikliu nenaudoju. Nes juk jie neisiplauna iki galo  schmoll.gif , net per Neutral rengini konsultantes sake, kad koks fairis per 8 kartus nenusiplauna nuo lekstes. Zinoma jie rekomendavo Neutral plovikli  biggrin.gif tipo geresnis maziau visokiu chemikalu, bet vistiek yra  rolleyes.gif


as vaikiskus indus tik vandeniu plaunu, jokiu indaploviu. vyresnelis kai pradejo bendrus naudot, tai jau gauna ir is indaploves, bet ruosiuos nusipirt amway ekologas jis lyg, gal maziau brudo bus.
o geriausias ploviklis yra minkstas vanduo, kai pasistatem filtrus, tai tik labai riebaluotom keptuvem ar skardom prireikia ploviklio.

beje ne visi "neutralus" chemikalai yra tokie jau geri: mazylei ploviau nuo gimimo balance lietuviskais milteliais ir viskas gerai, kai neradau ju, pabandziau surcare, irgi neutralius, ir netinka... sad.gif
Papildyta:
o sakykit, jei nuo šalčio paberti žandukai, tai tas pats TS turėtų padėti visai išsigydyt spuogiukus? šiurkštumas per kelias dieneles jau praėjo.

norėjau visai išgydyt ir tik tuomet vest į lauką šiltesniu oru, bet nepraeina mum tie spuogiukai,labai iš lėto mažėja sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 22 gruodžio 2009 - 13:24
QUOTE(Fedes @ 2009 12 22, 13:31)

o sakykit, jei nuo šalčio paberti žandukai, tai tas pats TS turėtų padėti visai išsigydyt spuogiukus? šiurkštumas per kelias dieneles jau praėjo.

norėjau visai išgydyt ir tik tuomet  vest į lauką šiltesniu oru, bet nepraeina mum tie spuogiukai,labai iš lėto mažėja sad.gif

o ka jum isejus i lauka isberia? mum tai atvirksciai aprimsta lauke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 22, 14:36)
o ka jum isejus i lauka isberia? mum tai atvirksciai aprimsta lauke smile.gif


mums arba šiaip jautri oda, arba alergija šalčiui.
šiaip tfu tfu tfu lyg alergijų kitų kol kas neturim, tik jautresnė oda - vienkartines sauskelnes dedam ne visas ir nenuolat; neseniai supratau, kad tas pats ir su skalbimo milteliais, negalim bet kokiais skalbt.
galim eit į lauką tik kai temperatūra arti nulio ir vis tiek uždengus nuo vėjo laikau. per šalčius, kai -15 buvo, užteko kiek panešiojom su autokėdute iki mašinos, grįžo su bordavais žandais ir bėrimu, jau 5 dienas nepraeina spuogiukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 22 gruodžio 2009 - 13:55
QUOTE(Amica @ 2009 12 22, 13:07)
Ausru, nu iš kur tu trauki tokias nesąmones? Iš kur žinai, kad aš taip darau? Rašai absurdus. Hormonų mano vaikas gavęs minimaliai ir jų nesigriebiu vos tik kažkur kažkas parausta. Stebiu situaciją ir sprendžiu ką daryti. Pas mus nėra kaip pas jus - dėmės po kūną nekeliauja. Tos dėmės ant veiduko jau seniai. Viena, kai sausos dėmės kūno temperatūros, kitas - kai jos užkaista, laikosi karštis ir pan. Mums jau yra taip buvę su ausytėmis. Kai pasiekėm kritinį tašką, irgi 2k patepiau hormonais. Viskas susitvarkė ir turbūt gerus 4mėn ausytės buvo sveikutėlės. Man juk gal geriau žinot, kai vaiką matau 24val per parą. Plius, AD turim jau beveik 2 metai, patirties irgi kažkiek turiu, nesu visai žalia. Ir vieną vaiką jau esu užauginusi su AD, išaugome, hormonų buvo gavęs tik vieną vienintelį kartą. Nereikia galvot, Ausru, kad tavo gydymo būdas yra pats pačiausias ir geriausias. Kiekvienas vaikas individualus ir kiekvienam viskas skirtingai. Ir labai blogai daro tos mamos, kurios aklai seka kažkurios mamos gydymo būdais. Kažkada ir aš taip dariau, kol prisižaidžiau.

Ujujuj kaip cia mes uzsikibirksciavom lotuliukas.gif . Taip taip - mano pats paciausias biggrin.gif tongue.gif . Zinai? Tingiu veltis i kivircus - apsenau jau matyt lotuliukas.gif Netepi hormonais vos tik kas biski tai netepi - super tada thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 22 gruodžio 2009 - 14:12