Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(ausru @ 2009 12 21, 15:59)
doh.gif Dzyvu dzyvai tos alergijos - neisgerus nesuprasi  hihihi.gif . Kodel musu tada nealergizuoja?  g.gif  doh.gif

Na mums Umcoloras ir tinka ir tiko g.gif Tikrai neisgerus nesuprasi biggrin.gif

QUOTE(Amica @ 2009 12 21, 16:19)
Aš vieno nepalieku nei sekundei, kai tokius darbelius darome. Sėdžiu šalia, padedu. Per mažas dar visai vienas tokius dalykus daryti. O darželyje vaikai tokio amžiaus jau ir su plastilinu lipdo, ir karpo, ir spalvina, klijuoja. Nors maniškis į burną nei popieriaus, nei klijų nemėgina dėti  biggrin.gif

Mano vyresnėlis sūnus labai laukė sesės, ir vardas buvo išrinktas sesei (paskui tuo vardu brolį pavadinome, nes tinka abiems lytims). Jis ir dabar nieko prieš dėl sesės  doh.gif , tik kad jau man gana vaikų  smile.gif

O tai koks tas vardas ax.gif labai jau parupo man cia biggrin.gif

Del vaiku friends.gif tai gana ir man jau. Tu pirmu dvieju metu,tai net nenoriu prisimint schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 18:31)
aciu, uz pasisakymus apie eglute, pas mus, didele, tikra, kvapni ir dar su saknimis biggrin.gif ir stovi tame kambary, kur mazoji miega, nes kitam jai vietos ner g.gif Tai man dabar dilema ka su ja daryti, nustojau duoti Umkalora ziuresiu kaip bus, nors anksciau ji esame gere, buvo siek tiek paumejus alergija, bet  nezymiai. Jei negeres, tada egle kalta, teks maziuke guldyt kitam kambary tikriausiai.

bigsmile.gif oho turetu but labai grazu bigsmile.gif ir tikrai kvapnu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 12 21, 18:53)
O tai koks tas vardas ax.gif labai jau parupo man cia biggrin.gif

Del vaiku friends.gif tai gana ir man jau. Tu pirmu dvieju metu,tai net nenoriu prisimint  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif


biggrin.gif Augustas/Augustė

Aš tai jau nenoriu dėl amžiaus, vis gi ne 30 metų. Juk tuos vaikus ir užauginti reikia. Antras vaikas gimė labai lauktas. O va daugiau vaikų turėti nenoriu, net jei kas ir mergaitę garantuotų, vis tiek neee schmoll.gif


Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 21, 09:11)
Mortele, vel biski tave paerzinsiu  - vakar kepem italiska duonele pagal tavo duonkepes recepta  tongue.gif  - super gavosi  thumbup.gif

irnesakyk.gif atsiimsiu, kai savaja gausiu hihihi.gif tongue.gif as kazkodel pirma italiska ir galvoju kept, jar jei kokiu alyvuogiu sudytu tongue.gif vat kodel Amicai pavydziu cool.gif o pas mus tik marinuotos verysad.gif

QUOTE(Amica @ 2009 12 21, 16:19)
O čia šitos taisyklės būtent tos parduotuvės? Draugė dirba viename supermarkete netoli mano namų (kalbu apie Ispaniją), tad dažnokai užsuku. Išėjo kartą kalba apie grąžinamas prekes. Kai ji pasakė, kad galima grąžinti net nepatikusį maistą, pradžioje pagalvojau, kad juokauja. Pasirodo iš tiesų. Tą dieną, sakė draugė, nemažai pirkėjų atnešė atgal valgomus kaštonus - nepatiko skonis ar dar kažkas. Buvau abstulbus, tikrai nemaniau, kad galima grąžinti maistą.

Mortele, rašei, kad tavo specialybė nedažna. Vis knieti paklausti kokia, bet gal nenorėsi čia rašyti?  g.gif

nea cia ministro isakymas, taigi paduotuve, jei nori, gali issidirbineti, ir turi tam teise, na maista esame grazine tik jei parsinesi su kvapeliu... neturetu taip buti, tada jau principo reikalas - nu nuotaika ziauriai sugadina doh.gif
cia nerasysiu tongue.gif jei smalsu, i az parasysiu 4u.gif
bet darbas toks kad is principo daug zinau (net jei tai nesusije su darbu)-ir vartotoju teises, ir darbo kodeksa ir dar kruva istatymu, nu man kazkaip daugelis dalyku yra elementarus, o zmones nesigaudo net elementariose savo teisese verysad.gif na kad ir pvz issiaiskinau iki pat saknu kaip Sodra skaiciuoja motynystes pasalpa, kuri pasirodo gali priklausyti nuo to menesio, kuri iseini doh.gif todel tarp nestumo ir vaiko prieziuros atostogu emiau kelias dienas kasmetiniu atostogu is dardavio,kad i kitamen nusikeltu doh.gif ir kelioms draugems skaiciavau, kaip geriau iseitu, bet as toli grazu ne buhaltere tongue.gif savo draugei buhalterei paskui skaiciavau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 21, 23:12)
biggrin.gif  Augustas/Augustė

Aš tai jau nenoriu dėl amžiaus, vis gi ne 30 metų. Juk tuos vaikus ir užauginti reikia. Antras vaikas gimė labai lauktas. O va daugiau vaikų turėti nenoriu, net jei kas ir mergaitę garantuotų, vis tiek neee  schmoll.gif

Gražus vardukas, buvo vienas iš galimų vardų berniukui biggrin.gif .
Oi mums ir gana dviejų panelių, kiek jom visko reikia... Daugiau schmoll.gif , bet kaip sakoma niekada nesakyk niekada blush2.gif

Jau kvepia Kalėdom, gal kam pravers radau dar pigiau ekologiškus spelta kviečių miltus 0,8kg kaina 3,39Lt (Ustukių malūno) http://www.sveikatos...ologiski-miltai, tik nežinau ar MB ne visus šiandien išpirko lotuliukas.gif. Pas juos ir taip kai kurios prekės pigiau nei kitur pvz. spelta trapučiai, tai užklausiau ir dėl spelta miltų, tai užsisakė, tik, kad Ustukių malūnas veža tik 2 kart per mėnesį.

ausru kaip jum tf? Dar geriat, nereguoja per mp mažius? Po kiek geriat?
Neturėjau laiko iš kart atsakyti, o dabar jau daug ieškoti, kuriam puslapyje neatsimenu blush2.gif . Dėl tf aš ir turėjau vilties... Labai užkabino kai "alergiškuose vaikučiuose" pasirodė postai apie tf, net ir po jūsų postų neatšoko noras išbandyti blush2.gif ... taigi rugpjūčio 18 d. pradėjau pati gerti po 3 kapsules per dieną, po penkių dienų daviau pusė kapsulės mažytei, dar po savaitės jau jai daviau po visą vieną kapsulę. Pradžioj truputį buvo reakcija, bet paskui ar gėrėm ar ne. Pagerėjimo taip pat schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Nuo lapkričio 1 d. bandžiau po dvi, bet suregavo stiprokai, tai ištvėriau tik 5 dienas ir vėl grįžom prie 1 (pati gėriau tik mėnesį, tai nieko nepajaučiau). Gruodžio pradžioj užėjo mažei toks neramumas, kad tiesiog nežinojau ko griebtis, dantukų nemačiau (nors 14 d. jau turėjom du iltinukus), pakaitaliojau produktus - nieko, tai nuo gruodžio 7 d. nutraukiau tf. Turiu dar visą pilną ir dar pradėtą buteliuką, nes žadėjau duoti pusė metų, bet... kol kas darom pertrauką. Mažylės būklė sakyčiau tokia pati kaip ir prieš vartojant tf. Dabar bandom dar vieną papildą ir kol kas labai turiu vilčių... Nu jei nepasitvirtins, tai ketvirtu bandymu bus kordicepsas smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(tiesiog mamytė @ 2009 12 21, 21:03)
ausru kaip jum tf? Dar geriat, nereguoja per mp mažius? Po kiek geriat?
Neturėjau laiko iš kart atsakyti, o dabar jau daug ieškoti, kuriam puslapyje neatsimenu blush2.gif . Dėl tf aš ir turėjau vilties... Labai užkabino kai "alergiškuose vaikučiuose" pasirodė postai apie tf, net ir po jūsų postų neatšoko noras išbandyti blush2.gif ... taigi rugpjūčio 18 d. pradėjau pati gerti po 3 kapsules per dieną, po penkių dienų daviau pusė kapsulės mažytei, dar po savaitės jau jai daviau po visą vieną kapsulę. Pradžioj truputį buvo reakcija, bet paskui ar gėrėm ar ne. Pagerėjimo taip pat  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . Nuo lapkričio 1 d. bandžiau po dvi, bet suregavo stiprokai, tai ištvėriau tik 5 dienas ir vėl grįžom prie 1 (pati gėriau tik mėnesį, tai nieko nepajaučiau). Gruodžio pradžioj užėjo mažei toks neramumas, kad tiesiog nežinojau ko griebtis, dantukų nemačiau (nors 14 d. jau turėjom du iltinukus), pakaitaliojau produktus - nieko, tai nuo gruodžio 7 d. nutraukiau tf. Turiu dar visą pilną ir dar pradėtą buteliuką, nes žadėjau duoti pusė metų, bet... kol kas darom pertrauką. Mažylės būklė sakyčiau tokia pati kaip ir prieš vartojant tf. Dabar bandom dar vieną papildą ir kol kas labai turiu vilčių... Nu jei nepasitvirtins, tai ketvirtu bandymu bus kordicepsas smile.gif .

Neisitikinus 100%, kad per piena nereaguoja. Dabar kelias dienas neisgeriau ir man regis, kad vaikas dar pagrazejo g.gif . Galimas variantas, kad labai silpnai, bet ir per pienuka alergizuoja. O kai bandziau sugirdyt - baisi reakcija buvo - ir as jau ne viena karta tuo isitikinau, nesu is tu mamu, kurios po vienetinio pabandymo saukia, kad priemone jiems netinka.
Na kad kazkas bando be musu tai gerai - idomu rezultatai.

Labai noreciau suzinoti ka dabar bandot? 4u.gif

O kordicepsas musu stebuklas - mums ne tik oda pagrazejo, bet puse metu laikiusis ties 37.2 temperatura nukrito iki 36.9. Kiek tyrimu bedarem daktarai nesugebejo paaiskinti musu temperaturos priezasties unsure.gif .
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 12 21, 20:37)
irnesakyk.gif atsiimsiu, kai savaja gausiu  hihihi.gif  tongue.gif as kazkodel pirma italiska ir galvoju kept, jar jei kokiu alyvuogiu sudytu  tongue.gif vat kodel Amicai pavydziu  cool.gif o pas mus tik marinuotos  verysad.gif  

Neabejoju biggrin.gif . Bet zinai, Mortele, ant kiek greitai namuose kepta duona dziusta doh.gif - nerealu doh.gif . Viena diena issikepu, o kita buna jau kieta doh.gif . O juk parduotuvines duonos, net jei tipo "be jokiu konservantu", vistiek geba kokia savaite minkstos islikti - taiva tokios jos ten ir "naturalios" cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 21 gruodžio 2009 - 22:21
QUOTE(ausru @ 2009 12 21, 22:18)
Neabejoju  biggrin.gif . Bet zinai, Mortele, ant kiek greitai namuose kepta duona dziusta  doh.gif - nerealu  doh.gif . Viena diena issikepu, o kita buna jau kieta  doh.gif . O juk parduotuvines duonos, net jei tipo "be jokiu konservantu", vistiek geba kokia savaite minkstos islikti - taiva tokios jos ten ir "naturalios"  cool.gif

mes duona saldytuve laikom, na ta musu rugine "Gurmanu" turbut po 1-2 dienu jau nebesveizia pasidaro, bet saldytuve ne viena duona pyragas (naminiai) nedziusta taip kaip lentynoje tongue.gif

prikepiau n+k bleku sausainiu-ir maziukui spec ir sau meduoliuku, pavargau, maziukui zisu nekepiau rytdienai palikau blush2.gif

einu vienos dovaneles pakuoti, ryt reikia itekt ax.gif
Atsakyti
Sumaišiau TS su migdolų aliejumi ir TS su glicerinu. Su pastaruoju pati rankas išsitepiau (nuo priekalėdinio tvarkymosi ir nuolatinio rankų kaišiojimo po vandeniu oda pasidarė siaubingai šiurkšti), tai pradžioje šiek tiek lyg graužė, lyg dilgsėjo, vėliau praėjo. Oda gana švelni, lyg aptraukta kažkuo. Matysiu kaip bus kai rankas nusiprausiu. Ryt reikės mažiui išbandyti. Šiandien užkaito ant žandukų esančios sausos dėmės, paraudę tokios jau kelios dienos. Tad vis gi pasiryžau hormonams. Pritepiau gausiai tas vietas su TS ir vos vos užtepiau silpno hormono. Žiūrėsiu kaip rytoj bus. Tikiuosi užteks 1-2 patepimų.

QUOTE(Mortele @ 2009 12 21, 20:37)
nea cia ministro isakymas,


Šitiek daug visko negalima grąžinti? blink.gif . Kažkoks absurdas blink.gif . Tai išeina ir pvz nusipirkto auksinio žiedo negalima grąžinti? Draugė Ispanijoje pirko auksinį žiedą su akute ir ta akute blogai įtvirtinta buvo, vis iškrisdavo, tai ji nunešė ir grąžino. Kūdikių drabužėlius, pižamas, naktinius ir pan. irgi galima grąžinti, jei jie nebuvo naudoti. Aš net antklodę esu grąžinusi. Joooo, vadinasi LT reikia laaabai gerai pagalvoti prieš kažką perkant doh.gif

Ačiuks už žinutę į až mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 22, 01:22)
Šiandien užkaito ant žandukų esančios sausos dėmės, paraudę tokios jau kelios dienos. Tad vis gi pasiryžau hormonams. Pritepiau gausiai tas vietas su TS ir vos vos užtepiau silpno hormono. Žiūrėsiu kaip rytoj bus. Tikiuosi užteks 1-2 patepimų.

Amica, regis tu jau taip isibaiminus ad, kad vos tik kokia sausa rausva vietele - iskart hormonu griebiesi g.gif . Ka tada darytum mano vietoj, kai pas mano maziu tu demeliu N+K ? O as jau nei nesijaudinu del ju per daug - pas mus jos vis lenda ir pacios dingsta, atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj - zodziu keliauja po kuna. Buna, kad ryte nebuna, vakare jau buna, kita ryta vel nebuna. Buna, kad pvz kelias dienas iskyla ant veiduko, po keliu dienu jau ziurek nera. Tai koks tikslas bandyti jas slepti hormonais? Butu tas pats kas kates zaidimas su saules zuikuciu - bandai ji pagauti, o jis vis isslysta smile.gif
Tik as ziuriu, kad neisimestu infekcija, bet cia irgi hormonai ne prie ko.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 21, 23:18)
Neabejoju  biggrin.gif . Bet zinai, Mortele, ant kiek greitai namuose kepta duona dziusta  doh.gif - nerealu  doh.gif . Viena diena issikepu, o kita buna jau kieta  doh.gif . O juk parduotuvines duonos, net jei tipo "be jokiu konservantu", vistiek geba kokia savaite minkstos islikti - taiva tokios jos ten ir "naturalios"  cool.gif


gal čia dėl to kad mielinė? mes tik su raugu kepam, laikau uždengtą rankšluosčiu, tai pirmas kokias penkias dienas minkštutėlė, o paskui, aišku, purumas dingsta, bet nekieta, ir gal mėnesį yra kažkada gabaliukas užsistovėjęs, ir nieko.
Atsakyti
http://www.rasakila....boikido-eko.htm
Papildyta:
QUOTE(Fedes @ 2009 12 22, 07:54)
gal čia dėl to kad mielinė? mes tik su raugu kepam, laikau uždengtą rankšluosčiu, tai pirmas kokias penkias dienas minkštutėlė, o paskui, aišku, purumas dingsta, bet nekieta, ir gal mėnesį yra kažkada gabaliukas užsistovėjęs, ir nieko.

Gali buti g.gif . Reikes isbandyti ir su raugu, tik nezinau nuo ko pradet blush2.gif - is kur jo gauti? Ar paciai gamintis reikia ar kur pirkti jau gatavo buna?
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 22, 02:22)
Šitiek daug visko negalima grąžinti?  blink.gif . Kažkoks absurdas  blink.gif . Tai išeina ir pvz nusipirkto auksinio žiedo negalima grąžinti? Draugė Ispanijoje pirko auksinį žiedą su akute ir ta akute blogai įtvirtinta buvo, vis iškrisdavo, tai ji nunešė ir grąžino. Kūdikių drabužėlius, pižamas, naktinius ir pan. irgi galima grąžinti, jei jie nebuvo naudoti. Aš net antklodę esu grąžinusi. Joooo, vadinasi LT reikia laaabai gerai pagalvoti prieš kažką perkant  doh.gif

Ačiuks už žinutę į až  mirksiukas.gif


čia bendrosios taisyklės perkant parduotuvėse, bet internetu pirktų prekių žymiai daugiau galima grąžinti per 7 dienas, nes pirkai nematydamas prekės, gaila dabar nerandu greitai pirkimo internetu taisyklių, tiksliau neįsiminiau, nes nebuvo dar aktualu.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 12 22, 08:57)
http://www.rasakila....boikido-eko.htm
Papildyta:

Gali buti  g.gif . Reikes isbandyti ir su raugu, tik nezinau nuo ko pradet  blush2.gif - is kur jo gauti? Ar paciai gamintis reikia ar kur pirkti jau gatavo buna?



boikido zaislai labai superiniai. pirkom vyresneliui metukams, tai nes su leliukiskais iki siol zaidzia ir idomu, ir mylimiausi, niekam negalim ne paskolint (nusibodusiais geresniais zaislais pasikeiciam su draugais).

su raugu kaip as sakau jei nori pastoviai kept, tai apsizenyji smile.gif galima paciam pasigamint, o paskui jau reikia vis pamaitint, atgaivint. SM duonos kepimo temelej 1 psl gerai aprase panos, tai nenoriu cia labai daug uzimt vietos aprasinedama.
bet gauti gali ir is kepejeliu (jei vilniete - ir mes pasidalinsim, negaila). as tiesa be duonkepes, orkaitej ja kepu, bet zinau kad ir duonkepej kepa, tik atskirai kazkaip palieka ilgiau pakilimui (reikia 10-12 val).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 22 gruodžio 2009 - 08:17
QUOTE(ausru @ 2009 12 22, 06:53)
Amica, regis tu jau taip isibaiminus ad, kad vos tik kokia sausa rausva vietele - iskart hormonu griebiesi  g.gif . Ka tada darytum mano vietoj, kai pas mano maziu tu demeliu N+K ? O as jau nei nesijaudinu del ju per daug - pas mus jos vis lenda ir pacios dingsta, atsiranda tai vienoj, tai kitoj vietoj - zodziu keliauja po kuna. Buna, kad ryte nebuna, vakare jau buna, kita ryta vel nebuna. Buna, kad pvz kelias dienas iskyla ant veiduko, po keliu dienu jau ziurek nera. Tai koks tikslas bandyti jas slepti hormonais? Butu tas pats kas kates zaidimas su saules zuikuciu - bandai ji pagauti, o jis vis isslysta  smile.gif
Tik as ziuriu, kad neisimestu infekcija, bet cia irgi hormonai ne prie ko.

Matai ausru, visu situacija kitokia. Pas mus pvz. vienoje tik vietoje buvo pastovus plotelis ant kojos nuo 1 cm iki 5 cm skersmens ir savaime niekada nemazejo apie metus. Tada nieko nezinojau apie TS emu kokosus ir pan, tepdavau su standartiniais emolientais ir kai bukle labai pablogedavo su hormonais..
Po vaiku darzelio baseino kuriame rado ir stafilokoka ir pniaumona gerokai virsijancius norma, sita vieta pasiekia labai baisia forma, patapo didelia slapiuojancia zaisda, o po to pradejo ir kitose vietose atsirasti zidinukai ir nei vienas nenyksta, tik vis nauju atsiranda sad.gif dabar ant vienos rankytes linkio 10 cm paraudes pleiskanojantis zaizdotas plotas verysad.gif
Vakar buvom pas alergologus, pridavem krauja alergenam, 1 dieni bus atsakymai.
Pasakiau gydytojai kad imunoglobulinas pries pusmeti buvo 3.7, tai vos net nera tolko daryti alergini tyrima g.gif Bet idomumo delei pasidarysim, bus ramiau, gal vistik kazkas islys ax.gif
Dabar sake su paprastu cinku patepti + drekinti emoljentais. Jei nepageres - fucidini ar kokiu tais tepalu ta rankyte patepti (antibai su silpnu hormonu). Po savaites ziuresim ka duos alergologinis tyrimas ir kaip atrodysim.
Nusipirkom dermasilk rankovytes - imautes. Ziuresim kaip viska sudejus kartu veiks ax.gif
Dar ir muilo riesutu prigriebiau visa kg, keisiu visus chemikalus kiek tik imanoma. Man net indus is indaploves kyla pagunda peplauti blush2.gif
Atsakyti