Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

Amica, užjaučiu 4u.gif

Aš su Influcidu prieš naktį jau neprasidėčiau blush2.gif Kiščiau Eferalgan žvakutę...
Atsakyti
Gal ne cia papuoliau,bet klausiu patarimo.\mano sunui jau 14 metu ,bet pries kokius 2men prasidejo tokie sausi berimai po lupomis po barrzda link kaklo keli lik noses daejo.Buvom pas daktare sakom, kad ne nuo maisto o taip dermatitas doh.gif Tepiau excipial nepadejo tada turejau tepaliuka su antibiotikais kaip juo patepiau atsirado sasiukai ant tu spuogiuku.Nezinau ka daryti kuom tepti?? Gal zinot kas tai?? Vandeniu neplovem sav laiko,jokio pegerejimo,dar ir niezti kartais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 12 10, 23:45)
Amica, užjaučiu 4u.gif

Aš su Influcidu prieš naktį jau neprasidėčiau blush2.gif Kiščiau Eferalgan žvakutę...

O kodel? g.gif Jis kaip sykis suzadintu imunines kova su virusu, o Eferalganas uzslopintu.
As jau ant saviskio pasimokiau - jeigu su pirmaisiais ligos simptomais duodu Infliucido - pasveikstam per kelias dienas, jeigu tik pradedu musti tempa - kamuojames kokia savaite.
Jeigu siaip koks virusiukas, tai nereik tos tempos bijot, nebent yra zinoma, kad vaikas linkes i temperaturinius traukulius. O vat jei kiauliu gripas, Eferalganas vistiek nepades - reikia priesvirusiniu. Kaip sykis, bet kurios ligos atveju geriau zinoti iki kiek ta naturali nemusama tempa kyla, ties kuria riba nusistovi.
As tridienes karstines atveju saviskiui kisau vaistus strioke, kad tik iki 39 nepakiltu, o pasirodo, auksciau virs 39 nei nebutu kilus doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 12 10, 23:32)
Mamos, ar infliucidą skystą su verdančiu vandeniu reikia užpilti prieš vaikui duodant ar su šaltu? Man čia viena mama patarė su verdančiu, akd alkoholis išsigaruotų, nes jo skysto nerekomenduoja vaikams dėl jame sančio spirito. Mano vaikis su 37,7  unsure.gif

Amica, nekvailiok - kas liks is Influcido, jeigu tu ji verdanciu uzpilsi? Tai juk visos naudingos medziagos zus! Ko tu to alkoholio taip bijai - juk ne brendzio buteli vaikui paduosi. Be to, pats alkoholis turi savybe dezinfekuoti. Pagirdyk daugiau vandens ir neutralizuos tuos kelis alkoholio lasus. Musu gydytoja mums nuo 1 menesiuko Infliucida skyre, tai as niekaip nesuprantu, kas per striokas tau cia su tuo Infliucidu.
Bet laikykis 4u.gif . Turbut siaip koks virusiukas, nes kiauliu gripas tai pas jus lyg ir nesiaucia? Parasyk kaip siandien jausites.
Papildyta:
QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 10, 22:57)
Jo, apie levandų tikį poveikį tai nebuvau girdėjus.... Kiek turiu literatūros apie eterinius, tai minima kaip levanda vienintelė žolė, tinkanti neščioms ir kūdikiams.... įdomu

Siaip cia ne apie levandas ar arbatmedi, bet panasia istorija pasakojo pazistama medike, kai 3 metuku mergytei nuo skiriamu labai dideliu hormonu doziu del lb sunkaus ad (kaip supratau buvo ne tik tepama, bet ir leidziama) eme augti krutys.
Papildyta:
Mamos, esat bande tokia skalbimo priemone - http://www.rasakila....mo-riesutai.htm ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 11 gruodžio 2009 - 08:48
Mamos, esat bande tokia skalbimo priemone - http://www.rasakila....mo-riesutai.htm ?
[/quote]

Aš išbandžiau ir likau nerealiai sužavėta. O gyvenam tai mes kaime, drabužiai tepasi laaabai greitai ir dėmės visokios visokiausios: maistas, purvas, tvartelio nešvarumai smile.gif net nustebau, kaip gerai išskalbė net kelnių apačias smile.gif Aš tik leisdama vandenį vietoj nukalkintojo įberiu valgomą šaukštą citrinos rūgšties, nes mūsų vanduo labai kietas, ir tada skalbiu. Man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 11 gruodžio 2009 - 08:50
QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 10, 22:54)
Beje, pasakysiu dar dėl žinomų žolynų hormoninio poveikio: endokrininei sistemai vaisai nemenką povekį daro mums tokie įprasti liepžiedžiai. Jų arbatėlės gert ilgiau nei savaitę nerekomenduojama nei dideliems nei mažiems. Keai perskaičiau straipsnį, tai net puodelis iš rankų iškrito...

Vat kiek visko reikia zinoti doh.gif. As tik zinojau, kad sirdininkams negerai, bet, kad endokrinine veikia, tai nezinojau g.gif
Papildyta:
[quote=pirmokelis,2009 12 11, 08:49]
Mamos, esat bande tokia skalbimo priemone - http://www.rasakila....mo-riesutai.htm ?
[/quote]

Aš išbandžiau ir likau nerealiai sužavėta. O gyvenam tai mes kaime, drabužiai tepasi laaabai greitai ir dėmės visokios visokiausios: maistas, purvas, tvartelio nešvarumai smile.gif net nustebau, kaip gerai išskalbė net kelnių apačias smile.gif Aš tik leisdama vandenį vietoj nukalkintojo įberiu valgomą šaukštą citrinos rūgšties, nes mūsų vanduo labai kietas, ir tada skalbiu. Man patinka thumbup.gif
[/quote]
Reikes ir man tada isbandyti smile.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif . Vis gi vakar du kartus daviau influcido, su valandos skirtumu. Vienam kartui 10 lašų - lašinau į puoduką ir užpyliau 1arb šaukšteliu karšto vandens (tikiuosi nenuplikiau visų naudingų medžiagų doh.gif ). Kai ėjom miegoti (po antros dozės buvo praėjus valanda), vaikas buvo su 36,6 tempos thumbup.gif . Visą naktį išmiegojo gana ramiai. Šį rytą tempos dar nesimatavome, bet man rodos jos nėra (vėliau parašysiu ar neklydau). Tik slogytė gana gausi ir pakosėjam šlapokai, kiek įžiūrėjau, tai gerklytė paraudusi. Tai dabar nežinau - ar duoti influcido tik 3k dienoje, ar dar kas valandą po 10 lašų? g.gif . Nes būklė kaip ir pagerėjusi, o instrukcijoje rašo, kad pagerėjus būklei duoti tik 3k dienoje.
Atsakyti
Na va, pasimatavom temperatūrą, tai turim tik 37 rolleyes.gif
Atsakyti
O as koki bajeri suzinojau siandien. Esu apsalusi blink.gif. NEBEKOMPENSUOJA neaocate misinuko.
Nu, gerai mums jo reikia tik du kartus paroj, bet ka daryti tiems mazyliams, kurie geria tik pienuka blink.gif. Dezute juk 190 lt.
Tipo galima vaziuoti i Vilniu, savaite gulet ligoninej, tuomet vaikui kaip bandomajam triusiui duos visokius misinukus ir jei matys, kad tikrai tikrai nuo ju labai blogai skirs kazkiek neocate blink.gif.
Man graudu darosi, kad valdzia skriaudzia visus silpniausius verysad.gif. Kokie berazumiai doh.gif.
Biskuti dar turiu uztaupius misinuko, o paskui reikes bandyti duoti aptamil alergic care. Dabar taip graziai atrodom, taip bijau, kad tas misinukas mums nesugadintu visko verysad.gif. O dar uzpuole bronchitas, inhaliuojames, geriam umcalora... kad tik iseitu issiverst be antibiotiku doh.gif. Gydytojas sake, kad antibitiokai suardys mums visa zarnyna ir liga vel gali paumeti.
Mamos, gal turit kokiu patarimu, kaip dar reiketu gydytis g.gif, kad nereiketu tu sumautu antibiotiku. Bandziau siandien pas musu homeopata dasimust, tiek zmoniu, negalejau ilgiau laukt unsure.gif.
Duodu umcalora ir garinames, kaip dar galetume gydytis?
Atsakyti
Mamytes, o ar gali TS alergizuoti?
vakar patepiau pora kartu, atrode lyg nieko, o siandien ryte vel baisus raudoni ir slapiuojantys zandeliai. jau nebezinau ka galvoti. vakar suvalgiau kelias riekutes naminio rauginto agurko, tai cia gal nuo jo?
vaikui 4 menesiai.
Tiesa, o TS nereikia laikyti saldytuve? Jis man toks skystas atrodo, kaip aliejus labiau, nei sviestas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinuv @ 2009 12 11, 15:03)
Mamytes, o ar gali TS alergizuoti?
vakar patepiau pora kartu, atrode lyg nieko, o siandien ryte vel baisus raudoni ir slapiuojantys zandeliai. jau nebezinau ka galvoti. vakar suvalgiau kelias riekutes naminio rauginto agurko, tai cia gal nuo jo?
vaikui 4 menesiai.
Tiesa, o TS nereikia laikyti saldytuve? Jis man toks skystas atrodo, kaip aliejus labiau, nei sviestas ax.gif

Kaip tai skystas? Kiek pirkau nei karto skystas nepasitaike - kai atsildau, tai taip, skystas, bet tik biski pastovi ir vel sustinges.
Nu siaip teoriskai gali viskas alergizuoti, bet jei is karto patepus nepastebejai reakcijos, greiciausiai, kad sutapimas.
Atsakyti
[SIZE=1]
QUOTE(arbuzina @ 2009 12 11, 16:01)
O as koki bajeri suzinojau siandien. Esu apsalusi blink.gif. NEBEKOMPENSUOJA neaocate misinuko.
Nu, gerai mums jo reikia tik du kartus paroj, bet ka daryti tiems mazyliams, kurie geria tik pienuka blink.gif. Dezute juk 190 lt.
Tipo galima vaziuoti i Vilniu, savaite gulet ligoninej, tuomet vaikui kaip bandomajam triusiui duos visokius misinukus ir jei matys, kad tikrai tikrai nuo ju labai blogai skirs kazkiek neocate blink.gif.
Man graudu darosi, kad valdzia skriaudzia visus silpniausius verysad.gif. Kokie berazumiai doh.gif.
Biskuti dar turiu uztaupius misinuko, o paskui reikes bandyti duoti aptamil alergic care. Dabar taip graziai atrodom, taip bijau, kad tas misinukas mums nesugadintu visko  verysad.gif. O dar uzpuole bronchitas, inhaliuojames, geriam umcalora... kad tik iseitu issiverst be antibiotiku doh.gif. Gydytojas sake, kad antibitiokai suardys mums visa zarnyna ir liga vel gali paumeti.
Mamos, gal turit kokiu patarimu, kaip dar reiketu gydytis g.gif, kad nereiketu tu sumautu antibiotiku. Bandziau siandien pas musu homeopata dasimust, tiek zmoniu, negalejau ilgiau laukt unsure.gif.
Duodu umcalora ir garinames, kaip dar galetume gydytis?
[/SIZE
O kas cia taip pasake? g.gif keista, tai ka daryti tevams, kuriu vaikuciai laabai alergiski? As irgi apsalus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2009 12 11, 15:01)
O as koki bajeri suzinojau siandien. Esu apsalusi blink.gif. NEBEKOMPENSUOJA neaocate misinuko.

Tipo galima vaziuoti i Vilniu, savaite gulet ligoninej, tuomet vaikui kaip bandomajam triusiui duos visokius misinukus ir jei matys, kad tikrai tikrai nuo ju labai blogai skirs kazkiek neocate blink.gif.

Biskuti dar turiu uztaupius misinuko, o paskui reikes bandyti duoti aptamil alergic care. Dabar taip graziai atrodom, taip bijau, kad tas misinukas mums nesugadintu visko  verysad.gif. O dar uzpuole bronchitas, inhaliuojames, geriam umcalora... kad tik iseitu issiverst be antibiotiku doh.gif. Gydytojas sake, kad antibitiokai suardys mums visa zarnyna ir liga vel gali paumeti.
Mamos, gal turit kokiu patarimu, kaip dar reiketu gydytis g.gif, kad nereiketu tu sumautu antibiotiku.
Duodu umcalora ir garinames, kaip dar galetume gydytis?


Nu siaip turim tu patarimu ax.gif - as dabar kai jau issibandzius ant saviskio, tai drasiai duociau kordicepsa (Tianshi, nes sako, kad lb svarus, o uz kitus gamintojus negaliu garantuoti) - pradzioj po ketvirti kapsulytes 1 karta dienoje, jei tinka - po 2 - naturalus gamtinis antibiotikas, tikrai neiszudys jums visos floros biggrin.gif , labai tinka prie bronchitu. Dar painhaliuociau Omronu su fiziologiniu.

O del Neocate yra logikos sitame ju sprendime - iki siol iki metu israsydavo kas tik panoredavo, netgi be konkreciu alerginio ad irodymu. O jau virs metu tikriems alergiukams reikia nagais ragais kovoti, kad ji gauti. Tai kai kurios mamos prisiimdavo iki metu reikia nereikia, ir po to bisni darydavo.
Del bandymu nebijok - niekas alergologiniam ju nedaro. Padaro Astrauskaite tyrimus is kraujo ir mato reikia skirti Neocate ar ne.
O siaip tai ar ne tu rasei, kad kelionej (nepamenu kur jus ten buvot) davei viska ir nepastebejai pablogejimo? Tai gal visai nereiketu jums bijoti Aptamil Allergy Care - ten karves pieno baltymas juk suskaldytas.
Atsakyti