Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(LiloSun @ 2009 12 20, 09:53)
O kame tas nerealumas? smile.gif Neriebina jis labai?

Ne, tikrai neriebina, bet plaukai kokie faini buna juo perplovus bigsmile.gif - tingiu galvot epitetus, kad detaliau apibudint, bet tikrai labai faini thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 12 20, 15:09)
mes tai lankom yamahos mokyklele, tai ten per kiekviena uzsiemima klijojame, maziukei nepaprastai patinka thumbup.gif

Ir dabar dar lankot? Nebijot kiauliu gripo? g.gif Mes irgi labai noretume lankyti, bet vis pasvarstau ar cia gera mintis ( ir ligu galim prisigaudyt ir nuo svetimu kvapu su dilgeline pareit) ir neapsisprendziu unsure.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 20, 17:51)
Papuosem eglute jau...  thumbup.gif

Mes irgi jusu pavyzdziu pasekem newyear.gif
Lauksim dabar senelio 000054.gif
Papildyta:
Mortele, vel biski tave paerzinsiu - vakar kepem italiska duonele pagal tavo duonkepes recepta tongue.gif - super gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 21 gruodžio 2009 - 09:22
QUOTE(ausru @ 2009 12 21, 10:11)
Ir dabar dar lankot? Nebijot kiauliu gripo?  g.gif Mes irgi labai noretume lankyti, bet vis pasvarstau ar cia gera mintis ( ir ligu galim prisigaudyt ir nuo svetimu kvapu su dilgeline pareit) ir neapsisprendziu  unsure.gif  g.gif
[

Taip, lankome, taip juokingai gaunasi, kad visi bijo to gripo ir i uzsiemima ateina kokie 2 vaikuciai iskaitant mus biggrin.gif , tai rizika apsikrest minimali, uztat budami akropoly, pirkdami dovanas pasigavome kazkoki virusiuka, aciu Dievui, mazoji sparciai sveiksta smile.gif
O del kvapu, tai mes ten vieninteliai alergiukai ir mamkos prisikvepinusios kaip reikiant ateina, tai jums gali ir netikti verysad.gif

Mes irgi vakar eglute papuosem ir turiu laabai negera itarima, kad ji gali mus alergizuoti arba cia Umcaloras prisidejo, kuri siuo metu geriame verysad.gif
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?
Atsakyti
[quote=Vynuoge_81,2009 12 20, 14:50]
verysad.gif Tai kad vesiame (apie 34-35'C) vandenuke ir mes savo mazaja maudom. Man net kartais baugu, kad po maudyniu nosis varvet ims ax.gif


Mes nuo pat gimimo vandenuko temp. vis mažinom per savaitę 1 laipsniu, nes ruošėm baseinui smile.gif maudom 33-34 C ir viskas super thumbup.gif toliau temp nebemažinam nematau didelės prasmės. Maniškė puikiai išbūna baseine 30-40min ir nesušąla thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 11:04)
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?

Žinai, net nepagalvojau, kad galėtų netikti. Ko gero nepuošim tikros, pakaks lauke pas senelius papuoštos rolleyes.gif Namuose tegul bus dirbtinė...
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 11:04)

Mes irgi vakar eglute papuosem ir turiu laabai negera itarima, kad ji gali mus alergizuoti arba cia Umcaloras prisidejo, kuri siuo metu geriame verysad.gif
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?

Nu ka as zinau mes vakar papuosem g.gif as labaiu itarciau kad po sveciu mum pablogejo. O jau tokia grazuolyte isvaziavo, bent jau is veiduko, toks ramesnis buvo.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 12:04)
Mes irgi vakar eglute papuosem ir turiu laabai negera itarima, kad ji gali mus alergizuoti arba cia Umcaloras prisidejo, kuri siuo metu geriame verysad.gif
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?

Umkaloras alergizuoja ir gana stipriai, net ir per MP, mes tai vartojam Aflubina.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 11:04)
Mes irgi vakar eglute papuosem ir turiu laabai negera itarima, kad ji gali mus alergizuoti arba cia Umcaloras prisidejo, kuri siuo metu geriame verysad.gif
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?


umcaloras mus labai alergizuoja.
o eglute pries pora dienu papuosem, bet tfu tfu nieko netinkancio nepastebejom, tik geros emocijos vaikiui wub.gif

uzkresit, mamos, duonkepem cia lotuliukas.gif jau kuris laikas vis mastau mastau, ar reikia. norisi tai labai. ale pasiskaiciusi jusu postu vis labiau lenda mintis, kad ir man reikia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2009 12 21, 13:35)
Umkaloras alergizuoja ir gana stipriai, net ir per MP, mes tai vartojam Aflubina.

O mums tai visai nieko Umckaloras unsure.gif - esam gere, siek tiek gal paumedavo ad, bet neypatingai .
O Aflubinas praktiskai tas pats kas Influcidas - bent jau musu pediatre taip sako.
Papildyta:
QUOTE(kietute @ 2009 12 21, 14:18)
uzkresit, mamos, duonkepem cia  lotuliukas.gif  jau kuris laikas  vis mastau mastau, ar reikia. norisi tai labai. ale pasiskaiciusi jusu postu vis labiau lenda mintis, kad ir man reikia  doh.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 21 gruodžio 2009 - 14:48
QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 14:04)

Mes irgi vakar eglute papuosem ir turiu laabai negera itarima, kad ji gali mus alergizuoti arba cia Umcaloras prisidejo, kuri siuo metu geriame verysad.gif
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?

Mes papuošėm penktadienį gyvą eglutę, labai kvapni pasitaikė, net man nosį rėžė, tai žiūrėjau bigsmile.gif į mažylę, bet nieko, nu bet ji nelabai daug laiko praleidžia tame kambaryje. Dabar jau pamažu išsikvepia.
O umcalorą aš pati gėriau, nes labai skaudėjo gerklę (Belladona jau nepadėjo), tai mažylę stipriai sualergizavo ir ilgokai laikėsi, ne taip kaip nuo maisto nevartoji ir kitą dieną jau neblogėja (gražėja).
Atsakyti
QUOTE(tiesiog mamytė @ 2009 12 21, 15:04)
O umcalorą aš pati gėriau, nes labai skaudėjo gerklę (Belladona jau nepadėjo), tai mažylę stipriai sualergizavo ir ilgokai laikėsi, ne taip kaip nuo maisto nevartoji ir kitą dieną jau neblogėja (gražėja).

doh.gif Dzyvu dzyvai tos alergijos - neisgerus nesuprasi hihihi.gif . Kodel musu tada nealergizuoja? g.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 21 gruodžio 2009 - 16:00
Dėkui už pagyrimus dėl mano mažiaus darbelio 4u.gif

QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 12 20, 15:02)
Amica na tu ir saunuole,taip anksti pradejai su vaiku darbelius daryt. As,tai nesiryztu mazajam duot tokiu uzsiemimu,nes prisivalgytu popieriaus,prisilaizytu kliju doh.gif  doh.gif  doh.gif Kazkaip labai jau jis ragaut pas mus pradejo doh.gif

kaip noreciau mergaites blush2.gif ,


Aš vieno nepalieku nei sekundei, kai tokius darbelius darome. Sėdžiu šalia, padedu. Per mažas dar visai vienas tokius dalykus daryti. O darželyje vaikai tokio amžiaus jau ir su plastilinu lipdo, ir karpo, ir spalvina, klijuoja. Nors maniškis į burną nei popieriaus, nei klijų nemėgina dėti biggrin.gif

Mano vyresnėlis sūnus labai laukė sesės, ir vardas buvo išrinktas sesei (paskui tuo vardu brolį pavadinome, nes tinka abiems lytims). Jis ir dabar nieko prieš dėl sesės doh.gif , tik kad jau man gana vaikų smile.gif

QUOTE(Mortele @ 2009 12 20, 15:08)
Amica, neklausiau dar pardeje, skaiciau internete:

Kai pirkėjo netenkina prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
• parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai,
• fotografijos ir kinematografijos prekės,
• spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai,
• audiniai,
• kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius,
• megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai,
• siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai,
• perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją,
• mašinos ir mechaniniai įrenginiai,
• elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai,
• antžeminio transporto priemonės,
• laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai,
• optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai,
• laikrodžiai,
• ginklai ir šaudmenys,
• baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai,
• žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.



O čia šitos taisyklės būtent tos parduotuvės? Draugė dirba viename supermarkete netoli mano namų (kalbu apie Ispaniją), tad dažnokai užsuku. Išėjo kartą kalba apie grąžinamas prekes. Kai ji pasakė, kad galima grąžinti net nepatikusį maistą, pradžioje pagalvojau, kad juokauja. Pasirodo iš tiesų. Tą dieną, sakė draugė, nemažai pirkėjų atnešė atgal valgomus kaštonus - nepatiko skonis ar dar kažkas. Buvau abstulbus, tikrai nemaniau, kad galima grąžinti maistą.

Mortele, rašei, kad tavo specialybė nedažna. Vis knieti paklausti kokia, bet gal nenorėsi čia rašyti? g.gif

QUOTE(ausru @ 2009 12 20, 15:17)
Mes irgi sito labai norejom, bet neradom, tai Maxej per ispardavimus nupirkom kitoki suniuka - ta kur vienu svilpuku pasvilpi-loja, kitu pasvilpi-atbega, treciu pasvilpi - krutina uodega,kilnoja ausis ir urzgia. Dar turi budejimo rezima - kai ijungiam jau pro ji nepraeisi - loja kaip tikras suo. Bet cia daugiau atrakcija teveliams nei vaikui  biggrin.gif , jam tai nei motais tas suniukas. Idomu buvo tik kol ispakavom, o paskui kaip trenke ir daugiau neidomus jis jam  rolleyes.gif


Na va, turit šunėką, kuri nevalgo, nekakoja, klauso be dresūros biggrin.gif

QUOTE(Olgina @ 2009 12 21, 11:04)
Mes irgi vakar eglute papuosem ir turiu laabai negera itarima, kad ji gali mus alergizuoti arba cia Umcaloras prisidejo, kuri siuo metu geriame verysad.gif
Mamos, kurios papuose jau eglute, ar nepastebejote kokio poveikio vaikuciams?


O eglutė tikra? Pas mus tai dirbtinė.
Atsakyti
aciu, uz pasisakymus apie eglute, pas mus, didele, tikra, kvapni ir dar su saknimis biggrin.gif ir stovi tame kambary, kur mazoji miega, nes kitam jai vietos ner g.gif Tai man dabar dilema ka su ja daryti, nustojau duoti Umkalora ziuresiu kaip bus, nors anksciau ji esame gere, buvo siek tiek paumejus alergija, bet nezymiai. Jei negeres, tada egle kalta, teks maziuke guldyt kitam kambary tikriausiai.
Atsakyti