Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

Amica na tu ir saunuole,taip anksti pradejai su vaiku darbelius daryt. As,tai nesiryztu mazajam duot tokiu uzsiemimu,nes prisivalgytu popieriaus,prisilaizytu kliju doh.gif doh.gif doh.gif Kazkaip labai jau jis ragaut pas mus pradejo doh.gif

O kas del zaislu,tai beveik nieko neperkam. Gadina,ardo brolio zaislus. Spintos prigrustos,tai istraukiam vis ka nors,o jis, tik isardo isardo. Megsta ardyt, bet megsta ir is Lego statyt.
O labiausiai patinka,tai mano visokie puodai bliudai ir viskas kas negalima doh.gif

LiloSun jau mergyte tavo,tai wub.gif wub.gif kaip noreciau mergaites blush2.gif ,bet daugiau tikrai nea, gana, bijau del tu visu AD
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 20, 10:32)
Tai parodysiu mano grazuole sventes pas senele pradzioje smile.gif

Tikra fainuoliuke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 20, 15:55)
Yra rusisku, toks pats suniukas, maciau "Babycentre". O mes is Ukrainos paprasem atvezt, siaip ir Baltarusijoj turetu buti, jei vyras vaziuoja.
Mes irgi i alergiuku eisim, o ten bendros grupes, tai nebus pasirinkimo. Siaip butumem i rusu darzeli eje.
Papildyta:
va toks pas mus  drinks_cheers.gif

http://happyland.com...a-Neposedi.html

biggrin.gif koks fainas
Atsakyti
Amica, neklausiau dar pardeje, skaiciau internete:

Kai pirkėjo netenkina prekės forma, dydis, spalva, modelis ar komplektiškumas, nekeičiamos ir negrąžinamos šios kokybiškos prekės:
• parfumerijos, kosmetikos ir tualetiniai preparatai,
• fotografijos ir kinematografijos prekės,
• spausdintos knygos, reprodukcijos ir kiti poligrafijos pramonės dirbiniai,
• audiniai,
• kiliminės grindų dangos, išskyrus kilimus ir kilimėlius,
• megzti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• pėdkelnės, kojinės, puskojinės ir kiti panašūs dirbiniai,
• siūti vyriški, berniukų, moteriški arba mergaičių apatiniai marškiniai, naktiniai marškiniai, pižamos ir panašūs dirbiniai,
• kūdikių drabužėliai,
• liemenėlės, juosmenys, korsetai ir panašūs dirbiniai,
• perlai, brangakmeniai, taurieji metalai bei jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją,
• mašinos ir mechaniniai įrenginiai,
• elektros mašinos ir įrenginiai, garso įrašymo ir atkūrimo bei televizijos vaizdo ir garso įrašymo ir atkūrimo aparatai,
• antžeminio transporto priemonės,
• laivai, valtys ir plaukiojantys įrenginiai,
• optikos, fotografijos, kinematografijos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai,
• laikrodžiai,
• ginklai ir šaudmenys,
• baldai, patalynės reikmenys, šviestuvai,
• žaislai, žaidimai, išskyrus sporto ir meškeriojimo reikmenis.

o siaip jau kaip ir visur geranoriskumo reikia ir tiek... man pvz Rimi yra pakeite pampersus, nes per neapsiziurejima pemem gera dydi, bet ne triusikelius, o uzsegamus, o tuo metu mano panele uzsegumus nusiimdavo doh.gif tai vat preke nekeiciama, o pakeite
esu karta pridavusi Oliver trikotazine palaidine, kurios po pirmo karto (net neskalbus) isiro siule ta kur apacia apsiuta, nu tai sutaisyti tokios siules as niekaip nesugebeciau... norejo pinigus grazinti, sakau, nea pakeiskit man palaidine patinka, tik matyt tas siulas nukirstas buvo...
siuo atveju parde normalesne(na zaislus kur pirkau), noreciau spet, kad sutiktu, bet negaliu garantuoti schmoll.gif bet galvoju, vistiek tuos pacius vaikiukus reikes su gimtadieniais sveikint, tai dar mastau ar verta keisti g.gif
o teises as irgi zinau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 20, 12:50)
O dabar atrodo taip lyg uodu ar "moskiu" sukapota butu blink.gif T.y daug smulkiu taskiuku visame kune.

unsure.gif Nenoriu gasdint, bet mes taip atrodem nuo stafilokoko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 20, 13:27)
Kaip tik siandien pasinaudojom Ausru ideja, kad suslapint pradzioj odyte ir tada tept TS. Pasiemiau silto vandenuko ir net geriau tepasi  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Tik dabar pasinaudojai bigsmile.gif jau senai ji sita savo atradima parasius ir Akomos naudojimo instrukcijose parasyta,kad tepti ant sudrekintos odos. Bet geriau veliau negu niekad mirksiukas.gif
As ir tepu,tik ant sudrekintos odos,visai kitas efektas na bent mums ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 12 20, 16:02)
Amica na tu ir saunuole,taip anksti pradejai su vaiku darbelius daryt. As,tai nesiryztu mazajam duot tokiu uzsiemimu,nes prisivalgytu popieriaus,prisilaizytu kliju doh.gif  doh.gif  doh.gif Kazkaip labai jau jis ragaut pas mus pradejo doh.gif

Nebijok, juk salia busi, stebesi, mes tai lankom yamahos mokyklele, tai ten per kiekviena uzsiemima klijojame, maziukei nepaprastai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 20, 12:50)
Mums deja, priesingai. Vakar ismaudem dukryte, ir dieve dieve... vaikas dege is raudonumo  cray.gif Ir naktis sunki buvo...  verysad.gif
Nors maudome tik uzvirintam vandeni, nenaudojam jokiu muilu ir pan.

As jau bandyciau neg. juros druskos i vonele ipilti - nekaupina sauksta - juk netoli jums jau puse metuku. Bet kuriuo atveju bus sveikiau nei hormonais tept. Nebijokit, ji neissausins - kaip sykis skaiciau, kad ten kazkaip sulaiko dregme odoje.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 20, 15:09)
Nebijok, juk salia busi, stebesi, mes tai lankom yamahos mokyklele, tai ten per kiekviena uzsiemima klijojame, maziukei nepaprastai patinka thumbup.gif

Ojei jis pas mane toks greitas,kad tik spek ziureti biggrin.gif
g.gif Reiks ir man i kokia mokyklele leist,nes reikia kazkur vaikino energija nukreipt smile.gif visas visad pilnas reikalu,viskas idomu,viska reikia paciupineti,paragauti ir t.t
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 20 gruodžio 2009 - 15:15
QUOTE(Laiskriste1 @ 2009 12 20, 15:09)
Tik dabar pasinaudojai bigsmile.gif jau senai ji sita savo atradima parasius ir Akomos naudojimo instrukcijose parasyta,kad tepti ant sudrekintos odos. Bet geriau veliau negu niekad mirksiukas.gif
As ir tepu,tik ant sudrekintos odos,visai kitas efektas na bent mums ax.gif

Na po vonios ar siaip nusiplovus uzpakaliuka visada ant dregnos tepu, bet dabar pradesiu ir visus kitus kartus tept blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 20, 13:43)

Mes Kaledoms maziukei nupirkome Fisher Price ta lietuviskai kalbanti suniuka, tai laukia spintoje savo eiles, ziuresim kaip jai ar patiks smile.gif

Mes irgi sito labai norejom, bet neradom, tai Maxej per ispardavimus nupirkom kitoki suniuka - ta kur vienu svilpuku pasvilpi-loja, kitu pasvilpi-atbega, treciu pasvilpi - krutina uodega,kilnoja ausis ir urzgia. Dar turi budejimo rezima - kai ijungiam jau pro ji nepraeisi - loja kaip tikras suo. Bet cia daugiau atrakcija teveliams nei vaikui biggrin.gif , jam tai nei motais tas suniukas. Idomu buvo tik kol ispakavom, o paskui kaip trenke ir daugiau neidomus jis jam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 20 gruodžio 2009 - 15:18
QUOTE(ausru @ 2009 12 20, 15:12)
As jau bandyciau neg. juros druskos i vonele ipilti - nekaupina sauksta - juk netoli jums jau puse metuku. Bet kuriuo atveju bus sveikiau nei hormonais tept. Nebijokit, ji neissausins - kaip sykis skaiciau, kad ten kazkaip sulaiko dregme odoje.

Tas tai tiesa, nesausina visa odos druska, kaip tik man atrodo svelnesnis vandenukas tampa smile.gif
Atsakyti