Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

Ausru, aciu uz vaikiska prekiu pardos nuoroda, labai idomiu zaisliuku yra, gaila, kad neberadus pora nusipirkau ir nevisiskai tai ko norejau, o sitam psl yra tai ko tiksliai norejau, gaila anksciau ir pati neuztikau biggrin.gif nabet gimtadieniai arteja, tai vistiek pravers...buvau sumascius grazinti isigytus, bet perksiaciau, kad zaislai negrazinami unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 19, 19:06)
Tai stai, mamos: pasigaminau is skalbimo riesutu skystos priemones pagal stai sita recepta -
"Įdėkite 12-15 nesmulkintų muilo riešutų lukštų arba lukštų dalelių kiekį, atitinkantį šį skaičių, į 2 litrus vandens, įpiltus į indą su sunkiu dugnu, ir kaitinkite iki užvirimo. Nežiopsokite, nes užvirdamas šis skystis kyla panašiai kaip ir pienas! Uždenkite dangčiu ir nuo 20 iki 30 minučių virinkite ant lengvos ugnies. Palikite pastovėti per naktį." - ir galiu pasakyti, kad puikiai skalbia  thumbup.gif

Imetu nuoroda, jei kas noresit pasiskaityti placiau apie sita ekologiska skalbimo priemone - http://www.rasakila....lo-riesutus.htm

Turetu buti super dalykas , jei tikrai nealergizuoja. Jau ir oro bijau. Reiks pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 19, 13:33)
Mergaites, kurios rengiate vaikiukus spec. alerginiais drabuzeliais - kaip atrodo ju odele po tu drabuzeliu nesiojimo?
Uzvakar po pietu miego numoviau kepuryte ir vos neapsiverkiau is laimes, zandukai  kur lietesi su kepuryte - buvo balti, pagrazeje 100 kartu. O stai vat kitus kartus, priesingai. Po nakties ar pietu miegelio, kaktyte, zandukai ir visas kunelis - buna zymiai stipriau paraude, sakyciau lyg dar labiausualergizuoti. Nurengus drabuzelius, po valandos ar dvieju, odele vel pasvieseja, ryskus raudonis isnyksta. Tad velgi galvosukis - ar taip turi buti?  unsure.gif

Kad pablogėtų po dermasil'o tai niekada nebuvo. Niežėjimo mažinimui poveikio nelabai pastebiu iki šiol, nors jau gana ilgą laiką nešioja, bet kai nusidrasko, tai tie įdrėskimai lyg geriau ir greičiau užgyja. Kartais net nesimato po nakties, kad toj vietoj įdrėksta, nors lašiukai sukrešėjusio kraujo prie pižamos matosi prilipę.

Negali būt, kad jūsų drabužėliuose skalbiklio ar kokio anksčiau ištepto kremo likučių buvo likę, kad sureagavo? g.gif

O maniškė šiandien visa raudona - avižų vonią, vadinas, išbandėm smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carramele: 19 gruodžio 2009 - 20:16
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 19, 22:01)
Turetu buti super dalykas , jei tikrai nealergizuoja. Jau ir oro bijau. Reiks pabandyt.


aš su tokiu skystu riešutų plovikliu plius truputį neutral indų ploviklio ir indus plaunu, ir grindis, man visai gerai viską išplauna, ir riebalus, ir muilo likučius visokius ir nešvarumus. o skalbinius išskalbus veža tai, kad nėra jokio pašalinio kvapo smile.gif su riešutėliais išskalbiau savo mažiaus vilnonę pižamą ir kuo puikiausiai tiko, niekas nesusitraukė smile.gif paprastos vilnos skalbt dar nebandžiau, nepasiryžau, bet anksčiau ar vėliau teks, nes tyurim labai daug merino vilnos drabučių ir kitokių daiktelių.
Atsakyti
QUOTE(pirmokelis @ 2009 12 19, 20:57)
aš su tokiu skystu riešutų plovikliu plius truputį neutral indų ploviklio ir indus plaunu, ir grindis, man visai gerai viską išplauna, ir riebalus, ir muilo likučius visokius ir nešvarumus. o skalbinius išskalbus veža tai, kad nėra jokio pašalinio kvapo smile.gif su riešutėliais išskalbiau savo mažiaus vilnonę pižamą ir kuo puikiausiai tiko, niekas nesusitraukė smile.gif paprastos vilnos skalbt dar nebandžiau, nepasiryžau, bet anksčiau ar vėliau teks, nes tyurim labai daug merino vilnos drabučių ir kitokių daiktelių.

Na su Neutralu irgi nera kvapo. Bet kaip visas lieka abejone, gal irgi kazkiek dirgina, gal yra kitu variantu svelnesniu.

Siandien buvom pas anyta gimtadieni. JEzau, kaip ten karsta ir tvanku... blink.gif Mazes skruosta paraudo, serpetuot pradejo, kasytis pradejo visur, tai ir isvaziavom. Namuose iskart i vonia issitepem, tai biski geriau. Tai nusprendem nevaziuot pas juo Kaledom, nes man tai kankyne, tik lakstau, ziuriu kad nesikasytu, kad pusbrolis neisgasdintu doh.gif O dar su tokia reakcija, tai ne svente o tikras isbandymas.
Vis susimastau kaip mano rankinuke pripras darzelyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 19, 22:18)
Na su Neutralu irgi nera kvapo. Bet kaip visas lieka abejone, gal irgi kazkiek dirgina, gal yra kitu variantu svelnesniu.

Siandien buvom pas anyta gimtadieni. JEzau, kaip ten karsta ir tvanku...  blink.gif  Mazes skruosta paraudo, serpetuot pradejo, kasytis pradejo visur, tai ir isvaziavom. Namuose iskart i vonia issitepem, tai biski geriau. Tai nusprendem nevaziuot pas juo Kaledom, nes man tai kankyne, tik lakstau, ziuriu kad nesikasytu, kad pusbrolis neisgasdintu  doh.gif O dar su tokia reakcija, tai ne svente o tikras isbandymas.
Vis susimastau kaip mano rankinuke pripras darzelyje  g.gif

LiloSun, bet juk laikas eina i jusu nauda, ziurek, po kokio pusmetelio jau bus lengviau, gal reakcijos susilpnes, mergyte bus didesne, gal daugiau jau versis prie vaiku, nestresuok anksciau laiko, gal visai noriai lankysite darzeli 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 19, 19:26)
Ausru, aciu uz vaikiska prekiu pardos nuoroda, labai idomiu zaisliuku yra, gaila, kad neberadus pora nusipirkau ir nevisiskai tai ko norejau, o sitam psl yra tai ko tiksliai norejau, gaila anksciau ir pati neuztikau  biggrin.gif  nabet gimtadieniai arteja, tai vistiek pravers...buvau sumascius grazinti isigytus, bet perksiaciau, kad zaislai negrazinami  unsure.gif

Uj, man zaislai opi tema doh.gif - jau paskutiniu metu kad pripirkom, kaip kokie berazumiai doh.gif - pinigu kiek issvaistem, visi namu kampai zaislu pilni, o kad nors kiek zaistu su jais - kaip ikibes i mus, taip ikibes doh.gif

Ir as norejau grazinti - labai nusivyliau keliais lavinantys.lt zaislais - vistik internetu perki kate maise - per kompa atrodo graziai, o kai gauni ........

Mortele, as jau ir tavo duonkepes receptus parsisiunciau hihihi.gif - studijuojuosi kas pas tave gero hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 19 gruodžio 2009 - 22:41
Ačiū, mergytės, už sveikinimus ir palinkėjimus mano mažyliui 4u.gif Labai norėčisu, kad jie išsipildytų rolleyes.gif

Totore - gal nereiktų pergyventi dėl Hb. Mūsų nuolat 111 - 115, bet matyt tokia prigimtis, nes ir mano visą gyvenimą ribinis.

ausru - labai ilgai vaikutį rengiau, tepiau, keičiau sauskelnes vonioje lygiai taip pat, kaip ir Tu drinks_cheers.gif

Kycia - ims vaikas ir krūtį, ir buteliuką. Viskas gerai bus, nusiramink, o vandenuko tai gal ir reikia mažylei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 19 gruodžio 2009 - 22:52
QUOTE(ausru @ 2009 12 19, 22:41)
Uj, man zaislai opi tema  doh.gif - jau paskutiniu metu kad pripirkom, kaip kokie berazumiai  doh.gif - pinigu kiek issvaistem, visi namu kampai zaislu pilni, o kad nors kiek zaistu su jais - kaip ikibes i mus, taip ikibes  doh.gif

Ir as norejau grazinti - labai nusivyliau keliais lavinantys.lt  zaislais - vistik internetu perki kate maise - per kompa atrodo graziai, o kai gauni ........

Mortele, as jau ir tavo duonkepes receptus parsisiunciau  hihihi.gif - studijuojuosi kas pas tave gero  hihihi.gif

as ten paziuejau(perku vaikui), kad geru firmu zaislai, kokybe tenkina, bet vat dabar pas juos nereikia... o is lavinantys ka pirkai, gal ta aqua doodle kilimeli g.gif norejau vaziuoti jo paziureti, nes jie vilniuje, tik kad rupus miltai, jie ten buna keistu laiku, tipo viena diena paskambinau tai nuo 17-19, nu tokiu laiku as tiek kamstyje prabusiu doh.gif jei jiprikai parasyk kaip tau jis g.gif gal neverta ne vaziuoti doh.gif

pas mus zaislu tai irgi doh.gif jau viena partija istrenkiau, bet galiu pasakyti tiek-su kurias zaide dukryte lygiaia su tais paciais zaidzia ir maziukas, tu kuriu ji neeme, tu ir jis neima... tie zaislais dazniausiai geru firmu, pvz turim playschool vezliuka, kur formeles sukist i nugaryte reikia ir praktiskai toki pat "noname", tai prie noname nevienas neprisiliete unsure.gif arba viena barskuti, kuri dar dukrytei atidave grupioke savo berniuko, tai tas berniukas juo zaide, maniskiu abieju buvo mylimiausias barskutis, ir jis visiskai tinkamas dar keliems vaikams, patvarus, malonus paimti i ranka, praktiskai nesusdevejo, tai as siu metu taip ir vadovaujuosi, kad zaisliukus nuo seses palieku tik tokius, kuriais ji labai zaide...

parasai apie duonkepe ir seiles burnoj susirinko tongue.gif dar laukiu savosios ax.gif labai labai tikiuosi Kaledom savo duonytes skanauti blush2.gif

dar mamytes, kurios neutral naudojat, neziurejau ant skalbimo milteliu, bet nuo sampunu, duso zele dingo gulbes zenklas, kuris skandinavijoj reiskia labai gera, nekensminga ir beveik ekologiska produkta, kazin kodel g.gif cia nuo tu ant kuriu pakuociu atsirado "new" radonam fone, na ten tik daniskai berods nye ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 19, 19:26)
buvau sumascius grazinti isigytus, bet perksiaciau, kad zaislai negrazinami  unsure.gif


O kur perskaitei? Ar tikrai pagal įstatymus žaislų grąžinti negalima, ar čia tik prekybininkų toje parduotuvėje išmislas? Pasidomėkite vartotojų teisėmis. Draugei toks atvejis buvo. Kadangi Ispanijoje nusipirkęs gali grąžinti daiktą per tam tikrą dienų skaičių (šiaip jau apatinis trikotažas tik negrąžinamas kiek žinau), tai draugė, grįžusi į LT nulėkė į Zara ir nesimatavusi, daugmaž pagal savo išmieras prisirinko krūvą rūbų. Namie išsimatavo ir labai mažai kas jai tiko/patiko. Kitą dieną atgal nuveža, grąžinti. Pardavėjos akis išpūtė - nepriimsim, negalima grąžinti. O draugė ne iš kelmo spirta, įstatymus gana gerai žino, kai pakėlė vėją, pagrasino vartotojų teisėmis, tai migam aktus surašė ir atgal viską priėmė.

QUOTE(ausru @ 2009 12 19, 22:41)
Uj, man zaislai opi tema  doh.gif - jau paskutiniu metu kad pripirkom, kaip kokie berazumiai  doh.gif - pinigu kiek issvaistem, visi namu kampai zaislu pilni, o kad nors kiek zaistu su jais - kaip ikibes i mus, taip ikibes  doh.gif


Nieko, Ausru, kai antrą lelką auginsi, jau turėsi patirties su žaislų pirkimais mirksiukas.gif tongue.gif . Aš niekada daug nepirkdavau ir neperku, namai tikrai žaisluose neskendi, su kuo nebežaidžia, tą parduodu. Bet veiklos visada mano vaikas turi - ar vienas, ar su tėveliais. Va čia mano dvimečio darbelis močiutei (darėm du, antras - proseneliams) Kalėdų proga. Aišku, mano ranka čia irgi šiek tiek pridėta buvo smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dautan @ 2009 12 19, 22:50)
ausru - labai ilgai vaikutį rengiau, tepiau, keičiau sauskelnes vonioje lygiai taip pat, kaip ir Tu drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Mortele @ 2009 12 19, 22:55)
o is lavinantys ka pirkai, gal ta aqua doodle kilimeli  g.gif
jei jiprikai parasyk kaip tau jis  g.gif gal neverta ne vaziuoti  doh.gif

pas mus zaislu tai irgi  doh.gif jau viena partija istrenkiau, bet galiu pasakyti tiek-su kurias zaide dukryte lygiaia su tais paciais zaidzia ir maziukas, tu kuriu ji neeme, tu  ir jis neima...

Jo, pirkom ta doodle kilimeli, bet dabar gailiuosi, kad maza paemiau - jei jau pirkt, tai tik dideli, kad vaikas galetu piesti rankomis, pasislapines kokiam dubeneli. Ant sito mazo labai greitai pripiesia, o jeigu rankytem piesia labai ilgai dziusta, nes daug vandens nuo delniuku patenka. Jeigu tuo markeriu, tai greitai dziusta, bet jis man nesmagiai raso - kazkaip sausai. Didesniu kilimeliu ko gero storesni tie markeriai, tai turbut smagiau ir piesia - bent jau filmuky kur rodo, tai tikrai stora linija piesia.

Beda, kad maniskis isvis su zaislais nezaidzia - nebent kokia minute, o po to kad trenks doh.gif . Mieliau zaidzia nusiciupes koki tuscia mineralinio buteli ar tetes plaktuka, ar kad ir puodus is spinteles issiemes biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 12 20, 02:53)
Va čia mano dvimečio darbelis močiutei (darėm du, antras - proseneliams) Kalėdų proga. Aišku, mano ranka čia irgi šiek tiek pridėta buvo  smile.gif

wub.gif
Atsakyti
Tiesa, mamos, parsisiunciau sampuna ir plauku kondicionieriu su emu taukais neperseniausiai, tai sampuno dar nebandziau, nes dar savo senojo neisbaigus, bet kondicionierius tai nerealus thumbup.gif .
( http://www.emu-oil-w...egory.php?id=10 )
Atsakyti