Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

fede, aciu tau labai labai uz issamu komentara. Man irgi pasirode keista, kad pasidarem mokamus tyrimus, o atsakymas tik toks, kad truksta bifido ir dar kazkokiu bakteriju, zarnyno lazdeliu nera, tad sake gerti gefilus plius (tikrai ta ir geria, be laktozes), ir smectos, jei labai viduriuoja.

as pas gastro noriu parodyt, kad gal kazkokia echo padarytu ar kaip... gyd itaria, kad truksta virskinimo fermentu vaikui, bet nesake, kad reiketu kazkokius fermentus papildomai gerti, sake konsultuotis su gastro. Bandysim pirmadieni ieskot to gyd.
Kazkaip labai jau sunki pradzia sito vaiko. Taip sunkiai suplanavom, taip sunkiai nestumas praejo, gimdymas taip pat, o cia dar sunkus auginimas. Bet sypsena vaiko viska atperka- jus ta kuo puikiausiai zinot... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 18, 21:08)
svoris paskutinius du menesius auga po 600 gr. Kaip viduriuojanciam vaikui, sake, labai normaliai dar.
Bet as galvoju, kad tirstas kraujas tai biski negerai.... negi cia viskas del alergijos tiek isivaziavo? gi ir dieta normalia susiderinusi buvau/esu

doh.gif  gydytoja dar sake duoti gerti skysciu (vandenuko), kazi galima?... maitinu kas valanda, nes prasosi mergaite, ir maitindama vis suku galva, ka ne taip suvalgiau, jei vis dar viduriuoja smile.gif

Mano mazius nuo viduriavimo pirmus tris menesius ant vystymo stalo pliku uzpakaliu gulejo... Trizniavo kas pusvalandi... Gyd. liepe smektos duot, o kiek nepasake, tai as visa menesi daviau, viduriavima uzslopino, bet argi tai gydymas... Dar as, kvaisa, su smekta gerasias bakterijas daviau, tai smekta jas kaip kempine sugere ir snai... lauk verysad.gif paskui infekcinej paaiskino , kad smekta tik tris dienas gali gerti, kai umus viduriavimas, o mano atveju tai bandyt susitvarkyt su gerosiomis bakterijomis.
As maitindavau kas 1,5-2 val., bet vandens duoti tai netoptelejo, bet nematau nieko blogo jei virintas siltas (saltas negerai zarnynui) vandenukas, juk karsta vasara irgi sako reik pasiulyt vandenuko rolleyes.gif Mano maziaus hemoglobinas 5 men buvo 117 valdiskas, bet nieko...
Tiesa, neteko susidurt, bet yra tokie skysciai, atstatyti nusividuriavusio vaiko zarnyno mikroflorai, esant roto virusui, ar pan., cia gal senbuves mamytes geriau zino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 22:05)
Ne galima, o butina. Del to ir tirstas tas kraujas, kad jai skysciu truksta. Juk viduriuojant sitiek skysciu netenkama, nesuprantu kaip iki siol neduodi  doh.gif


na, manau vandenuko keli šaukšteliai čia reikalo nepakeis, nebent kūdikis gerai gertų iš buteliuko ir išgertų didesnį kiekį vandens. jei nemoka gerti i buteliuko, tai jau geriau dažniau žindyti ir pačiai mamytei gerti daugiau skysčių. mums tiesą sakant tiesiog šeimos klinikoj lašines sustatė, kai daugiau skysčių neteko. nes jei į ligoninę su viduriavimu leidžia tik į infekcinę įeit doh.gif doh.gif nesvarbu priežastis...

Kycia, žinok tau reikia gydytis mažakraujystę, tuomet turėsi daugiau resursų ir mažąjai duot, o tai abi visai nuslabsit, nejuokaukit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 19, 01:55)
nedaviau, nes is pienuko visus skyscius turejo kaip ir gauti, taip sake gyd, ir dabar ta pati sako, o vandenuka geria su vaistukais visokiais- zyrtex, gefilus, nuo rytojaus startuojam su smecta ir hemoreg (ar koks ten...nes ferolac negalima del sokolado skonio, alergiskam vaikui).

O tai kaip duoti, blin, bijau. Kaip ir kiek  doh.gif  nes visur skaiciau, ir gyd patvirtino, kad iki š men vaikui TIK mp  g.gif  doh.gif  atseit nieko papildomo ne tik nereik, bet ir negalima, tai as durna galvojau, kad gal skrandukas netoleruoja NE pieno  blush2.gif

o duonkepes tai cia atskiros "krosneles"? as tai nusipirkusi eko sauskelnes bambo, gavau zurnala green'as, ten vaje vaje kiek visko radau, o labiausiai patiko duonos receptas, sita duona jau isejo LABAI skani. Kepiau tiesiog orkaiteje...
tai va ir idomu, kodel butent duonkepes reik?

Laikykitės 4u.gif
Tai dabar nieko be mp nereikia duoti (aš savo nei pirmąjai nei antrai ir nedaviau, pradžioj pati nedaviau, o kai jau reikia - negeria verysad.gif ), bet mus kaip augino g.gif ? Tikrai vandenuko gaudavom nuo pirmo mėnesio. Nebijokit, nes tikrai jeigu viduriuoja mažiukė - manau reikia.

Duonkepės nebūtinai reikia, bet labai thumbup.gif , sudėjai produktus ir lauki, kaip į skalbenkę skalbinius lotuliukas.gif , ir sumaišo, ir pakildina ir iškepa puikiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog mamytė: 18 gruodžio 2009 - 23:33
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 20:00)
Viska gali kepti - ir keksiukus ir pyragus ir duona.


Bet pyragams tešla minkoma skirtingai g.gif . Ar duonkepė suminko kiekvienam pyragui ar yra tik tam tikri receptai, pagal kuriuos galima kepti?

Kycia verysad.gif 4u.gif . O dėl savo pačios mažakraujystės tai rimtai susirūpink. Pati perėjau per tai, tikrai ne juokas.
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 19, 00:01)
fede, aciu tau labai labai uz issamu komentara. Man irgi pasirode keista, kad pasidarem mokamus tyrimus, o atsakymas tik toks, kad truksta bifido ir dar kazkokiu bakteriju, zarnyno lazdeliu nera, tad sake gerti gefilus plius (tikrai ta ir geria, be laktozes), ir smectos, jei labai viduriuoja.

as pas gastro noriu parodyt, kad gal kazkokia echo padarytu ar kaip... gyd itaria, kad truksta virskinimo fermentu vaikui, bet nesake, kad reiketu kazkokius fermentus papildomai gerti, sake konsultuotis su gastro. Bandysim pirmadieni ieskot to gyd.
Kazkaip labai jau sunki pradzia sito vaiko. Taip sunkiai suplanavom, taip sunkiai nestumas praejo, gimdymas taip pat, o cia dar sunkus auginimas. Bet sypsena vaiko viska atperka- jus ta kuo puikiausiai zinot... smile.gif


padarys ir echo, ir manau fermentų išrašys. man buvo geriausia kreono, smulkesni grūdeliai, lengviau susitrina tokiam mažam suduot, be to jie kompensuojami, nepamirškit receptų knygutės.
būtinai stropiai girdykit gefilus, manau juos jums ir paskyrė pagal trūkstamas gb.
siaip su sitais visai zarnyno reikalais tai labai baisu del vaiko, kai jis senka nuo viduriavimo, bet gydymo kitokio ir nera, tiesiog kantriai ilga laika gerųjų bakterijų kursai ir fermentai... paskui jau kaip blogas sapnas atrodo wink.gif

o tu gal antibiotikų vartojai nėštumo metu ar pagimdzius? jie gali buti kalti del viduriavimo. viskas bus gerai, pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 23:58)
O tai jus isbandykit - pakiskit ranka po silto vandens srove, tada a papleksnokit per vaiko nugaryte ir tepkit ts ant virsaus, po to vel po vandeniu, papleksnokit per rankytes ir vel tepkit ts ir taip toliau. Jau esu rasius apie tai - tokiu budu ts odoje uzrakina naturalia dregme. Isbandykit, juk nieko nekainuoja - gal tada net nereikes tepti naftos plevele basaliu  mirksiukas.gif

Dekui 4u.gif kai maudysim reiks pabandyt, bet kasdien 3 kart dienoj to fiziskai negaliu padaryt, nes mano mazylis 8,5 men. ne toks ir mazas 12.300 kg tai ant vienos rankos pasilenkus virs vonios nulaikyt yra kas veikti, nugara surakina uodega jam beplaunant, tai vien nuo to susirietus jau vaikstau.... O kuo negerai, kaip as dabar ji tepu? unsure.gif TS+MIGDOLU ALIEJUS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Totore: 18 gruodžio 2009 - 23:21
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 22:02)
Mortele, duonele buvo tiesiog super - profo darbas  thumbup.gif

Stai pasivaisinkite (arba tiksliau pavarvinkit seile  hihihi.gif ):

user posted image

Nu super, šaunuolė. Labai skanu. Duona su šokoladu bigsmile.gif labai originalu thumbup.gif , net nežinojau tokio receptuko.

Gal galit pasidalinti (kas jau turit patirties) ką per Kūčią ar Kalėdas valgyti g.gif . Kaip aguonos alergiukams? Pernai dar net neįtariau, kad sekančios šventės bus verysad.gif .
Papildyta:
QUOTE(Totore @ 2009 12 19, 02:15)
Dekui  4u.gif  kai maudysim reiks pabandyt, bet kasdien 3 kart dienoj to fiziskai negaliu padaryt, nes mano mazylis 8,5 men. ne toks ir mazas 12.300 kg tai ant vienos rankos pasilenkus virs vonios nulaikyt yra kas veikti, nugara surakina uodega jam beplaunant, tai vien nuo to susirietus jau vaikstau.... O kuo negerai, kaip as dabar ji tepu?  unsure.gif TS+MIGDOLU ALIEJUS

Neturit kur pasodinti ar paguldyti? Viso maudyt nereikia, tik sudrėkinti ranka odelę. Mums tai ir odos gydytoja sakė bet kokį kremą tepant reikia odelę šiek tiek padrėkinti, o ne ant sausos tepti, geresnis efektas, tikrai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog mamytė: 18 gruodžio 2009 - 23:34
Oho, kokių pyragų čia prikepta, man net seilė per barzdą nuvarvėjo:) reik ir man tokią čiudo pečką pirkt, bo tešlos jau pati nebeišsiminkau biggrin.gif
Pasiskaičiau čia, kad kažkas tepate savo vaikiukus glicerinu. Tepat grynu? Žinau, kad tai stiprus drėkiklis, bet gryno kažkaip vaikui tept nepasiryžtu, susimaišau su TS ir migdolų arba alyvuogių aliejum. kažkaip labiau norisi žiemą ne drėkint, o riebint tą nusaususią odelę...
Beje, turiu koius 300ml lyšno, gal kam reikia, mielai perleisiu, bo atsisiunčiau puslitrį, o sunaudoju labai nedaug....
Dar turiu klausimą: mano vaikiuko galvoj atsirado tokių sausų pleiskąnų lopai ir niekaip nepraeina. ir tepu tai TS, tai medetkų aliejum, tai šaltalaniais, ir plaunam su specialiu šampūnu su beržų degutu, bet tos nelemtos pleiskanos taip ir neišnyksta. Ačiū šventam Antanui, tas sluoksnis suplonėjo ir bent jau plaukiukai nebekrenta kuokštais, bet mažius vistiek labai nori juos kasyti. Daktarė sako, kad čia tipo nieko baisaus, ne liga, praeis, bet man gaila besikasančio džigito ir krentančios šukuosenos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokelis: 18 gruodžio 2009 - 23:38
Kaip sakoma ''nera neimanomu dalyku, reik tik noro'' biggrin.gif Ka nors sugalvosiu, kad tik geriau pipirui butu. Dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2009 12 19, 01:15)
Dekui  4u.gif  kai maudysim reiks pabandyt, bet kasdien 3 kart dienoj to fiziskai negaliu padaryt, nes mano mazylis 8,5 men. ne toks ir mazas 12.300 kg tai ant vienos rankos pasilenkus virs vonios nulaikyt yra kas veikti, nugara surakina uodega jam beplaunant, tai vien nuo to susirietus jau vaikstau.... O kuo negerai, kaip as dabar ji tepu?  unsure.gif TS+MIGDOLU ALIEJUS

Aš tai priešs tepdama savo džigitą tepamą vietą apipurškiu šiltu vandeniu. mažius laimingas, kaip livaras, o man prie kriauklės lakstyt nereikia biggrin.gif beje, odos drėkinimui nusiperku vandens iš parduotuvės, nes iš krano chloruotas, o iš šulinio žiauriai kalkingas, odai visai nereikia tokio balasto.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 18, 22:47)
pamirstu vis paklaust, Olgina, rasei, kad sausainukai skanus, bet ar dukrytei tiko? g.gif

Na berods tiko ir patiko, labai noriai valge smile.gif
Atsakyti