Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(elwa @ 2009 12 18, 16:29)
Atejus salciams sugrizo pas mus AD verysad.gif Norejau paklaust, kur Kaune galimetu pasidaryt lopineliu ar kraujo tyrima, kad issiaiskint ar dermatitas yra nuo maisto ar tiesiog kalti genai..


Greiciausiai pas jus nealerginis ad, kad kaip sakot i ziema sugrizta, nes pas mus su alerginiu atvirkciai - siltuoju metu laiku, kai daug zydejimu, mums blogiau nei ziema.

Bet, aisku, tyrimai nepakenks ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 gruodžio 2009 - 17:59
Mortele, duonele buvo tiesiog super - profo darbas thumbup.gif

Stai pasivaisinkite (arba tiksliau pavarvinkit seile hihihi.gif ):

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 gruodžio 2009 - 19:04
Ausru, thumbup.gif Jauciu skanumelis
Atsakyti
niu ka, griztu as cia. Pirmiausiai papasakosiu, kodel buvau dingusi wink.gif nugi pagerejo tas berimas, ir pradejau maziau sukti galva. Ir kvieciu uzvalgiau (perliniu kruopu), ir jogurto ekologisko, naturalaus (to kaip rugpienis), na ir dar sio bei to leisdavau kartas nuo karto pasmaguriauti- berimai kaip ir nestiprejo, buvo sioks toks mazas fonas. staiga pastebejau, kad viena vaiko nosis kemsasi, puliukai tokie pasirodo. nesureiksminau, sloga galvoju. Tuo metu pasidarem antra ismatu paseli, - nieko ner, tad darem mokama tyrima, kur ieskos kas ir kaip auga per bakterijos. (nes vaikas vis dar viduriuoja, su gleivem, tik nuo gefilus spalva pasikeite i garstycias). Pries pora dienu gaunam atsakyma- vaikui I laipsnio disbakterioze, smectos gert liepe...hm..

Na, bet esme ne cia smile.gif sloga stiprejo, ir kai pradejau skaiciuoti, kad jau kaip ir 2 savaites ji nepraeina, uzsiregistravom pas gyd. Gyd pasakiau, kad kartu su sloga staigiai pablogejo berimas, ji pasake, kad "kai bus sloga, VISADA bus didesnis berimas".
Toliau tik blogejo kazkodel... vaikas imdavo dusti, nes neikvepdavo pro nosi, o atsiurbti neina net su juros vandeniu, vibrocil nepadeda, kitu vaistu skirt gyd nenori- nes vaikas gi alergiskas. Isiklykdavo maze iki nerviniu traukuliu, vos ejo nuramint...savaite laiko laikosi temperatura 37,1. Man jau pasirode, kad ji maziau reaguoja, maziau sypsosi ir t.t. dar daug kas darosi ten jai. Tai siandien gydytoja atvaziavo i namus ir sako, kad nori guldyt i ligonine, nes "AS JAU NEBEZINAU KAIP JUMS PADETI". Eina sau, nemaniau, kad iki tiek prieisim. Tiesa, ka as cia tuo norejau pasakyt. Kadangi mano svoris nukrito iki 47 kg... (nors kasdien valgau 400 gr mesos, bet zinot, sergantis vaikas, stresas...), tai man silpna naturaliai. Padare gi vaikui kraujo tyrimus ir pasake, koks mano hemoglobinas, sakau nu zemas dabar tikriausiai.... tai va, naujiena- vaiko- 86! sad.gif Toliau kraujas rodo virusine infekcija (virusine sloga, sako gyd). Dar jis rodo, kad kraujas yra PER TIRSTAS (???!!). Ir dar kraujas rodo, kad kazkoks alerginio fono indeksas (KOKS, KAS ZINOT?) yra 9,4, kai norma jo yra iki 3.

Na, geros zinios, kad rachitas traukiasi smile.gif ir kad vaikas pagaliau ismoko beveik normaliai nulaikyti galva, guledamas ant pilvo.

Nu zodziu, vaikui blogai, anot pediatres, todel mum reiketu bandyt brautis be talono pas gastroenterologa, ir prasyti, kad JIS guldyti i ligonine.
Bet kaip jus manot, jei tirs ta zarnyno alergija, ar neturetu to daryti ALERGOLOGAS? ir isvis, ar padarys kokius tai alerginiu tyrimus 3 men vaikui?

as tai nenoriu i la ligonine dar ir del to, kad ten karsta, patalpu niekas nedrekina, o mazei ir berimai, ir sloga nuo sauso silto oro. plius, jauciu niekas man dietos netaikys...

tai va tokia super nenormali situacija. Apie tai, kad vyrui negerumu rado, ir kad dar viena gimine sunkiausia liga gavo, antra karta gyvenime, patylesiu. Uzklupo negandos zodziu mus, tai kazkaip tas BERIMAS, jei tai butu tik berimas- gelytes. Pradedu baimintis, kad nuolatinis viduriavimas ir zarnyno alergija nepadarytu tokios nesamones, kaip pvz , vidiniu organu alergija, istinimas ar kas ten. biggrin.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
Labai skaniai atrodo wub.gif , o receptai parduodami kartu su duonkepe?
Atsakyti
p.s. gyd dave meginuku uriage xemose, tai siaubas, kas vaiko veidui nuo jo daresi biggrin.gif o kaip ji nustebo, sako visiem padeda...

ai, dar nusprendem sustiprinti savo ekologiska gyvenimo buda, neapsiriboti valikliais, skalbikliais. Nuo siol po biski ivedinesim ne tik eko maista, bet ir eko kosmetika, kuno prieziuros priemones.... gyvensim ekologiskai, naturaliai, sveikai, kiek tai imanoma, nes auginti alergiska vaika- ne juokas, pasirodo...as, atrodo, kazkaip uzaugau, o kai reikia viena piliete nuo nulio uzaugint paciai- ajej biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 18, 19:26)
Ausru,  thumbup.gif Jauciu skanumelis

Skani, tikrai skani, tik kad man nelabai galima verysad.gif , bet vistiek neatsispyriau pagundai riekele su ryziu pienu sukirsti. O svarbiausia, kad tinginio darbas - 5 minutes uztrukau kol produktus i duonkepe sukroviau, o po keliu valandu jau turejom gardziai kvepiancia duonike thumbup.gif . Ir buvom labai smagu visiems pro langeli stebeti, kaip musu naujoji "seimininkele" minko tesla bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2009 12 18, 20:41)
niu ka, griztu as cia. Pirmiausiai papasakosiu, kodel buvau dingusi wink.gif nugi pagerejo tas berimas, ir pradejau maziau sukti galva. Ir kvieciu uzvalgiau (perliniu kruopu), ir jogurto ekologisko, naturalaus (to kaip rugpienis), na ir dar sio bei to leisdavau kartas nuo karto pasmaguriauti- berimai kaip ir nestiprejo, buvo sioks toks mazas fonas. staiga pastebejau, kad viena vaiko nosis kemsasi, puliukai tokie pasirodo. nesureiksminau, sloga galvoju. Tuo metu pasidarem antra ismatu paseli, - nieko ner, tad darem mokama tyrima, kur ieskos kas ir kaip auga per bakterijos. (nes vaikas vis dar viduriuoja, su gleivem, tik nuo gefilus spalva pasikeite i garstycias). Pries pora dienu gaunam atsakyma- vaikui I laipsnio disbakterioze, smectos gert liepe...hm..

Na, bet esme ne cia smile.gif sloga stiprejo, ir kai pradejau skaiciuoti, kad jau kaip ir 2 savaites ji nepraeina, uzsiregistravom pas gyd. Gyd  pasakiau, kad kartu su sloga staigiai pablogejo berimas, ji pasake, kad "kai bus sloga, VISADA bus didesnis berimas".
Toliau tik blogejo kazkodel... vaikas imdavo dusti, nes neikvepdavo pro nosi, o atsiurbti neina net su juros vandeniu, vibrocil nepadeda, kitu vaistu skirt gyd nenori- nes vaikas gi alergiskas. Isiklykdavo maze iki nerviniu traukuliu, vos ejo nuramint...savaite laiko laikosi temperatura 37,1. Man jau pasirode, kad ji maziau reaguoja, maziau sypsosi ir t.t. dar daug kas darosi ten jai. Tai siandien gydytoja atvaziavo i namus ir sako, kad nori guldyt i ligonine, nes "AS JAU NEBEZINAU KAIP JUMS PADETI". Eina sau, nemaniau, kad iki tiek prieisim. Tiesa, ka as cia tuo norejau pasakyt. Kadangi mano svoris nukrito iki 47 kg... (nors kasdien valgau 400 gr mesos, bet zinot, sergantis vaikas, stresas...), tai man silpna naturaliai. Padare gi vaikui kraujo tyrimus ir pasake, koks mano hemoglobinas, sakau nu zemas dabar tikriausiai.... tai va, naujiena- vaiko- 86! sad.gif Toliau kraujas rodo virusine infekcija (virusine sloga, sako gyd). Dar jis rodo, kad kraujas yra PER TIRSTAS (???!!). Ir dar kraujas rodo, kad kazkoks alerginio fono indeksas (KOKS, KAS ZINOT?) yra 9,4, kai norma jo yra iki 3.

Na, geros zinios, kad rachitas traukiasi smile.gif ir kad vaikas pagaliau ismoko beveik normaliai nulaikyti galva, guledamas ant pilvo.

Nu zodziu, vaikui blogai, anot pediatres, todel mum reiketu bandyt brautis be talono pas gastroenterologa, ir prasyti, kad JIS guldyti i ligonine.
Bet kaip jus manot, jei tirs ta zarnyno alergija, ar neturetu to daryti ALERGOLOGAS? ir isvis, ar padarys kokius tai alerginiu tyrimus 3 men vaikui?

as tai nenoriu i la ligonine dar ir del to, kad ten karsta, patalpu niekas nedrekina, o mazei ir berimai, ir sloga nuo sauso silto oro. plius, jauciu niekas man dietos netaikys...

tai va tokia super nenormali situacija. Apie tai, kad vyrui negerumu rado, ir kad dar viena gimine sunkiausia liga gavo, antra karta gyvenime, patylesiu. Uzklupo negandos zodziu mus, tai kazkaip tas BERIMAS, jei tai butu tik berimas- gelytes. Pradedu baimintis, kad nuolatinis viduriavimas ir zarnyno alergija nepadarytu tokios nesamones, kaip pvz , vidiniu organu alergija, istinimas ar kas ten. biggrin.gif sad.gif sad.gif

blink.gif doh.gif nu gi laikykites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 18, 19:41)
Labai skaniai atrodo wub.gif , o receptai parduodami kartu su duonkepe?

Yra receptu knyga kartu su duonkepe, bet nelietuviskai, bet siandien pardavejai atsiunte isversta varianta. Siaip ne beda - internete tu receptu kiek tik nori. Ir knygu su duonkepes receptais n+k isleistu - tik pirk ir pirk.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 gruodžio 2009 - 19:49
Kycia, nu nesiseka jums doh.gif Gal tikrai jum verta i ligonine atsigult, nes cia ne juokai, kai kraujo tyrimai negeri. Reik kazka daryt g.gif
O kaip jum svoris auga?
O dieta bent Alergologiniam antakalny taiko, tik tiek kad dabar sako, kad jau reiks sumoket uz maitinima. Kai mes gulejom tai nemokamai dave valgyt.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 19:48)
Yra receptu knyga kartu su duonkepe, bet nelietuviskai, bet siandien pardavejai atsiunte isversta varianta. Siaip ne beda - internete tu receptu kiek tik nori. Ir knygu su duonkepes receptais n+k isleistu - tik pirk ir pirk.

Jau ir as gundausi ta duonkepe ax.gif Turbut ir kksiukus galima kept ten? Man labai patinka ..niam niam.. smile.gif
Atsakyti
Kycia, laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Liudna, kad pas jus taip verysad.gif

Zinai, vienose pirmuju mano zinuciu (o gal ir ne visai pirmose, bet kazkur mano intervencijos i sita foruma pradzioj) yra KMUK gydytojos gastroenterologes pavarde, kuri yra kartu ir alergologe. Mums KMUK alergologe Vaideliene patare butent pas ja kreiptis, nes pas mus irgi pirmus menesius nesamones su viduriais daresi, bet paskui kazkaip susitvarke ir mes nevaziavom, nors jau ir siuntima turejom. Manau ir jus turetumet pas ja kreiptis ir nedelsti.
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 18, 19:55)
Kycia, nu nesiseka jums  doh.gif Gal tikrai jum verta i ligonine atsigult, nes cia ne juokai, kai kraujo tyrimai negeri. Reik kazka daryt  g.gif
O kaip jum svoris auga?
O dieta bent Alergologiniam antakalny taiko, tik tiek kad dabar sako, kad jau reiks sumoket uz maitinima. Kai mes gulejom tai nemokamai dave valgyt.
Papildyta:

Jau ir as gundausi ta duonkepe  ax.gif Turbut ir kksiukus galima kept ten? Man labai patinka ..niam niam.. smile.gif

Viska gali kepti - ir keksiukus ir pyragus ir duona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 gruodžio 2009 - 20:01
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 18, 19:55)
Kycia, nu nesiseka jums  doh.gif Gal tikrai jum verta i ligonine atsigult, nes cia ne juokai, kai kraujo tyrimai negeri. Reik kazka daryt  g.gif
O kaip jum svoris auga?
O dieta bent Alergologiniam antakalny taiko, tik tiek kad dabar sako, kad jau reiks sumoket uz maitinima. Kai mes gulejom tai nemokamai dave valgyt.
Papildyta:

Jau ir as gundausi ta duonkepe  ax.gif Turbut ir kksiukus galima kept ten? Man labai patinka ..niam niam.. smile.gif



svoris paskutinius du menesius auga po 600 gr. Kaip viduriuojanciam vaikui, sake, labai normaliai dar.
Bet as galvoju, kad tirstas kraujas tai biski negerai.... negi cia viskas del alergijos tiek isivaziavo? gi ir dieta normalia susiderinusi buvau/esu.

doh.gif gydytoja dar sake duoti gerti skysciu (vandenuko), kazi galima?... maitinu kas valanda, nes prasosi mergaite, ir maitindama vis suku galva, ka ne taip suvalgiau, jei vis dar viduriuoja smile.gif
Atsakyti