Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(Axxa @ 2009 12 18, 00:47)
Be to, TS labai puikiai padeda per šalčius, nes kieme visų vaikučiai įraudusiais nuo šalčio žandukais būdavo (čia prieš šitus -10 šalčius), o maniškis visiškai į šaltį nereaguodavo smile.gif



parašiau klausimą, ir tik tuomet jūsų žinutę iki galo perskaičiau... blush2.gif
Atsakyti
Axxa, atrodo biski atsipalaidavot smile.gif Cia viskas is jusu pavarintu galejo sureaguot.
Kavines maistas net ir neastrus manau visuomet atsilieps vaikui jei dar maitinate MP.
Del skiepu irgi galejo buti paumejimas.
Na jei valgyt moliuga tokiom porcijom tai net nealergiskas vaikas gali sureaguot doh.gif . Mano drauge irgi taip dave visa savaite, ir pradejo bert, nors jos nealergiskas niekam vaikas.
TS tai nemanau kad toki pablogijma galejo itakot, o gyd nezino tiesig apie naturalias priemones nieko smile.gif Msu Vaiciulioniene jau zino kas cia per geris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 17, 22:26)
tai garu nebijai  g.gif  lotuliukas.gif as kartu uzsiakiau dar knygaapie "gluten free" duonytes receptukus, tik ji veliau turetu pasiekti, tai galesiu pasidalinti  tongue.gif

O kaip issikept be garu, aa? g.gif Bet siaip tai nesamone buvo nakciai uzstatyt, nes nors ir uzsidarem miegamojo duris, vidury nakties vistiek snerves eme kutenti sokolado kvapas hihihi.gif - kepem duona su sokoladu. Ech, dabar taip gardziai atrodo, o paragauti tai negaliu verysad.gif . O mb tai laimingas - visas kepalas jam vienam rolleyes.gif

Del receptuku butu super thumbup.gif - galesim dalintis viena kitos atradimais smile.gif

(As jauciu vistiek gabaliuka nugvelbsiu, nes is kur kitaip zinosiu skani gavosi ar ne g.gif ? mirksiukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 18 gruodžio 2009 - 06:50
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 06:39)
(As jauciu vistiek gabaliuka nugvelbsiu, nes is kur kitaip zinosiu skani gavosi ar ne  g.gifmirksiukas.gif )

thumbup.gif
Atsakyti
norėjau pagirti jūsų skyrelį, merginos 4u.gif
dar niekur taip nemačiau, kad net kilus klausimui kur ką nusipirkti, atsiverti pirmąjį puslapį ir viską randi blush2.gif

pasiskaičiau aprašymus, akd tikrai TS rekomenduojamas nuo vėjo ir šalčio, tai važiuosim pirkt ir bandyt.
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 16, 23:11)
Įdomu, įdomu  bigsmile.gif O pagal poveikį ji jum skiriasi nuo Negyvosios jūros druskos? Ar anos nebandę?


maudau negyvojoj koki karta du per menesi. mum ji irgi visai neblogai, bent jau neblogina situacijos smile.gif dabar pasiskaiciau apie ta himalaju, kad naudingiausia kristaline o pas mane kazkokia "powder" akmens. bet aprasyta irgi graziai. pirkau kaune savanoriu pr eko parduotuvej. bet daba ieskosiu tos kristalines gal kur bus. mane labai uzkabino ta druska smile.gif internete yra toks straips tik dabar neberandu kaip vyras isigyde ad su daug visokiu naturaliu priemoniu ten ir suzinojau apie ta druska.
dar cia forume pasiskaitineju kad mamytes duodat nuo nieztejimo druskytes truputuka kaip antihistamina. bandziau vakar ir as nu atrodo ramesne naktis buvo smile.gif

dar turiu jum klausimeli, kieno vaikuciai negauna visai jokiu pieno produktu ar duodat koki kalci ar da kazka papildomai kad kalcio trukuma papildyt ar ne?
Atsakyti
QUOTE(jurhea @ 2009 12 18, 11:23)
dar turiu jum klausimeli, kieno vaikuciai negauna visai jokiu pieno produktu ar duodat koki kalci ar da kazka papildomai  kad kalcio trukuma papildyt ar ne?

Duodam mes homeopatinis kalci
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 17, 18:38)
Ausru, antrinės infekcijos mums niekas nenustatė. Kodėl tu dabar manai, kad jinai pas mus buvo? Ar stipresnis fuxinas už mėlį, ar ne, to nežinau, bet šlapiavimus mes gydėm fuxinu + cutivate, ne vien tik fuxinu. O veidukui buvo skirtas tik paprastas vazelinas nakčiai ir hormonai tepti ryte. Jei jau pas mus buvo antrinė infekcija kaip tu sakai ir jei hormonai pasak tavęs bacilų nenaikina, tai kaip mums tas veidukas per kelias dienas susitvarkė tada? Vadinas jokios antrinės infekcijos nebuvo. Gaila nenufotkinus esu vaiko kaip jis atrodė kitą rytą po to, kai iš vakaro gausiai veidukas buvo paprasčiausiu vazelinu priteptas. Aš nustebus buvau, kai pamačiau. Tada ir dašilo man, kad TS mums nedrėkino pakankamai. Apie tai jau ne sykį buvau rašiusi.

Tai as tau ir sakau kodel tau susitvarke - fuxinas pridegino jusu bacilas, o cutivate padejo greiciau uzgyti. Kazkada as gincinausi su Lince - ji sake, kad slapiavimu be bakteriju nebuna, o as - kad buna, bet dabar vistik pripazistu, kad Lince buvo teisi. Ad pazeistas vietas vaikui labai niezti, jis ima jas kasyti pazeisdamas oda, kuri pas mazucius yra labai jautri ir i tas vietas labai greitai isimeta infekcija - ima slapiuoti, gali atsirasti pulinuku, opeliu. Net ir be kasymu i atopine oda gali isimesti stafilokokas, nes ji neturi apsaugines barjerines funkcijos. Tu jo plika akimi to stafilokoko nematysi, daktaras irgi nematys neatlikes odos paselio tyrimo, nebent jau butu akivaizdus spuogeliai. O daznai stafilokokas sedi odoje be spuogeliu, tiesiog duodamas slapiavima.
O kad jums nenustate tai ka as galiu pasakyti - pas nekompetetinga papuolet arba tiesiog daktaras ispanas nesivargino mamai lietuvei aiskinti biggrin.gif . Gerai, kad "garsiajam" Grusauskui dasilo jums fuxina paskirti, kitaip tai neaisku kaip butu baigesi.
Papildyta:
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 17, 22:27)
Butu gerai jei mum tiktu, idomu ar gali alergizuot jis?  g.gif

Mums saltalankis tinka. Vienas pirmuju musu kremu nuo ad ir buvo su saltalankiais, lanolinu ir vitaminais A ir E Azuolyno vaistinej Kaune gaminamas. Labai gerai budavo ziema juo patepti veiduka, nes jis toks labai riebus, bet turbut del lanolino. O dabar vat radau sita saltalankiu alieju ir man jis patiko, nes galiu maisyti su ts.
O ar jums tiktu - nzn, zinai pati, kad alergizuoti gali bet kas - kas ten zino patiks jis tavo vaiko imuninei ar ne.
Papildyta:
QUOTE(Totore @ 2009 12 17, 23:43)
Su TS kai tepiau, buvo akivaizdu, kad truksta odai dregmes, ........

O ant slapios odos tepat? Apslakstot vandeniu pries tepima?
Atsakyti
Sveikos, as irgi jungiuosiu prie jusu.. deja.
Nustate AD. Mum 4 men dabar, jau menesi kai vargstam. Pasidalinsiu savo atradimais:
1. padeda azuolu zieves kompresai ir maudymas zuolu vonioj
2. medetku arbata prasimui, apiplovimui
3. Naudojom Hidrokortozoli - is pradziu pagerejo, paskui vel tas pats, pradejo bert visa kuneli, nustojom tept.
4. pradejom naudot koloidini sidabra - pradejo gereti kita diena - nenyksta, bet odele grazesne, slapiuoja maziau. Jau 5 d. naudojam - matosi, kad atsiranda odos spalva raudonam skruostu plote.
5. tepem Dermatodoron (weleda) - tiko, bet kadangi ejom pas homeopate, ji patare nenaudot kol kas, kad isitiknti, kad jos parinkti vasitai tinka.
6. homeopatiniai zirniukai, 2 dienos, tai nezinau, ar jie padeda. nakti miega ramiau. isberimu ant kuno nedaugeja. Maziau kasosi.
7. nuo vakar drekinu alijosiu zele - labai super drekina.
8. nuolat tepu sviestmedziu.

Gal kas zinot is kur gauti alijosiu - augala - ne jaunesni kaip 3 metu?
Papildyta:
dar pamirsau - naudojom Weledos kremuka nuo salcio - irgi tiko.
Papildyta:
Idomu, kokia jusu patirtis del homeopatinio gydymo? Kiek laiko gydotes ir kokie rezultatai?
Atsakyti
Sveikos mamytes, 4u.gif

Atejus salciams sugrizo pas mus AD verysad.gif Norejau paklaust, kur Kaune galimetu pasidaryt lopineliu ar kraujo tyrima, kad issiaiskint ar dermatitas yra nuo maisto ar tiesiog kalti genai.. blush2.gif praejusiais metais daug visko daryta, dietu laikytasi, bet viskas pagerejo tik atejus vasarai, dabar kol kas tepames essex'u ir elideliu, kol kas situacija kontroliuojama, bet kai zinau kad gali but blogiau, tai norisi is anksto tam ruostis ir zinoti ar koreguot mityba ar imtis kitu priemoniu.. 4u.gif nezinau kodel bet pernai alergologe-pulmonolge nesiule mum jokiu tyrimu maisto atzvilgiu, tai tiesiog noriu pati savarankiskai vaika nuvest ir padaryt tyrimus.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia Dalia Dalia @ 2009 12 18, 18:58)
Sveikos, as irgi jungiuosiu prie jusu.. deja.

7. nuo vakar drekinu alijosiu zele - labai super drekina.
8. nuolat tepu sviestmedziu.

Gal kas zinot is kur gauti alijosiu - augala - ne jaunesni kaip 3 metu?

Papildyta:
Idomu, kokia jusu patirtis del homeopatinio gydymo? Kiek laiko gydotes ir kokie rezultatai?

O kokia alijošių žele tepat? Natūraliu?
Kur gauti g.gif , vat gal dar kur nors bobutės turi g.gif , kai mano močiutės buvo gyvos tai augindavo. Reiks ir man paklausinėt.

Dėl homeopatinio gydymo pas mus patirtis tokia: gydėmės pusė metų, pradžioj kelias dienas buvo paūmėjimas (sako taip turi būti, valosi organizmas), paskui viskas stojo į senas vėžias, keitė kelis kart žirnelius... Nutraukiau pati, kaip nepasitvirtinusią gydymo priemonę. Suprantu, kad tokiai ligai reikia ilgo laiko, bet man reikia nors šiokių tokių rezultatų, kad galėčiau tikėt tuo ką darau.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 18, 14:33)
Tai as tau ir sakau kodel tau susitvarke - fuxinas pridegino jusu bacilas, o cutivate padejo greiciau uzgyti. Kazkada as gincinausi su Lince - ji sake, kad slapiavimu be bakteriju nebuna, o as - kad buna, bet dabar vistik pripazistu, kad Lince buvo teisi. Ad pazeistas vietas vaikui labai niezti, jis ima jas kasyti pazeisdamas oda, kuri pas mazucius yra labai jautri ir i tas vietas labai greitai isimeta infekcija - ima slapiuoti, gali atsirasti pulinuku, opeliu. Net ir be kasymu i atopine oda gali isimesti stafilokokas, nes ji neturi apsaugines barjerines funkcijos. Tu jo plika akimi to stafilokoko nematysi, daktaras irgi nematys neatlikes odos paselio tyrimo, nebent jau butu akivaizdus spuogeliai. O daznai stafilokokas sedi odoje be spuogeliu, tiesiog duodamas slapiavima.
O kad jums nenustate tai ka as galiu pasakyti - pas nekompetetinga papuolet arba tiesiog daktaras ispanas nesivargino mamai lietuvei aiskinti  biggrin.gif . Gerai, kad "garsiajam" Grusauskui dasilo jums fuxina paskirti, kitaip tai neaisku kaip butu baigesi.


g.gif A biesas žino kur ta tiesa... Svarbiausia man, kad viskas susitvarkė. Bet jei fuxinas padeda prie šlapiavimų naikinant mikrobus, AS ir pan., tai tada geriau jau juo šlapiavimus gydyti, o ne mėliu. Beje, kas dėl Grušausko, tai kai tik pasakėm jam, kad vaikas nusidrąskė ir tose vietose pradėjo paskui šlapiuoti, tai jis staigiai liepė atvežti vaiką parodyti. Tik kai išsiaiškinom, kad mes nei pro kur negalėsim atvažiuoti, tada pasakė ką naudoti. Ir sakė atvažiuokit pasirodyti kai į LT grįšit biggrin.gif . O dėl ispanų daktarų... Žinai, gi ir LT ne ką geriau doh.gif . Visur visokių yra.

Vakar gavau laukto kokosų aliejaus, TS, glicerino ir migdolų aliejaus iš Akomos. Kadangi natūralių tepimo priemonių nebeturėjom, tai iki vakar tepiau Dautan rekomenduotu kremu. Ką galiu pasakyti. Tikėjausi greitesnio ir efektyvesnio rezultato. Tiko, bet laaabai jau lėtai poveikį tas kremas darė. O va šiandien ryte ir popiet gausiai ištepiau kojytes ir žandukus su kokosų aliejumi. Vajei vajei kokia aksominė odytė rolleyes.gif , kol kas ax.gif . Mano rankų oda labai labai sausa, tai aš ant savo rankų irgi matau kaip kas tinka.

Dautan, o tu gliceriną vieną tepeisi ar maišei su kuo nors? Reikės pabandyti pamaišyti TS su migdolų aliejumi, gal geriau bus nei vien su TS g.gif
Atsakyti