Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 17, 13:41)
Ausru, pasijutau visiska blondine AD pasaulyje...

Nesijausk 4u.gif . Kai mano vaikiukas buvo tokio amziaus kaip taviskis as irgi buvau blondine ad pasaulyje rolleyes.gif
Atsakyti
Mortele, tai bijojom mudvi viena aliuminio, kita teflono, o gausim tai abi blogybes ant karto - aliuminis+teflonas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 17, 15:30)
jo, padaro, bet reik tasytis po poliklinika, o ten viska vietoj padarys, gal maziau vaikui streso gausis g.gif

na man jau geriau pasitasyti po poliklinikas ax.gif Jau du kartus teko guleti ligoninej, tai po to vaikas visiskai jautrus ir issiderines, daugiau nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 17, 14:23)
Amica, ligoninej tai chemijos negaili, tepa tokiais sluoksniais, kad tu net neisivaizduotum nemacius, o kodel tada jau kelinta mama isleidzia tokios bukles? Tu vis maisai ad, kuriam chemija nebutina ir antrine infekcija, kuriai gal ir reikia tos chemijos, jei kitos priemones nepadeda. As prisimenu tavo pasakota atveji - pas jus buvo akivaizdi antrine infekcija isimetus, todel aisku vien taukmedzio negalejo uztekti.


Ne ne, pas mus jokios antrinės infekcijos nebuvo schmoll.gif . Mums tiesiog TS nepakankamai drėkino, o tuo metu prisiklausius natūralumo idėjų atkakliai tepiau tik TS. Vat ir privedžiau vaiką iki tokios būklės. Ligoninėje kai pamatė pediatras, sako, tai kuo jūs drėkinote vaiko odą, kad šitaip išsausinot? Tada mums skyrė paprasčiausią vazeliną (juo ištepiau vakare, o ryte jau buvo matomas rezultatas, tai dar kartą patvirtino tiesą, kad TS drėkinimo buvo ryškiai per mažai), hormonus, o šlapiuojančiom vietom kitus vaistus (nehormoninius), bet tie vaistai šlapiavimams mums ne ką tepadėjo, tada kreipiausi į Grušauską, jis skyrė fuxiną + cutivate ir tokiu būdu užsigydėm šlapiavimus. Ir galiu pasakyti tiek, kad po šito viso gydymo mums daugiau tokios būklės niekada nebebuvo schmoll.gif . Bet jau po šito ir mano akys atsivėrė, protas prašviesėjo. Ir natūralių emolientų nebelaikiau 100-centine panacėja AD gydyme. Nors už natūralius emolientus esu visom keturiom ir vaiką tepu tik jais, kataliodama - TS, kokosų aliejų, kpangan, dabar užsisakiau migdolų ir natūralaus glicerino aliejų, žiūrėsim ar tiks. Bet... jei matau, kad natūralūs neduoda rezultato, neabejodama imu sintetinius ir žiūriu kaip keičiasi vaiko būklė - tinka, netinka. Mums pvz super padėjo Leti kremas, kai natūralių emolientų poveikis nebedavė rezultato.
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 17, 17:59)
Ne ne, pas mus jokios antrinės infekcijos nebuvo  schmoll.gif . Mums tiesiog TS nepakankamai drėkino, o tuo metu prisiklausius natūralumo idėjų atkakliai tepiau tik TS. Vat ir privedžiau vaiką iki tokios būklės. Ligoninėje kai pamatė pediatras, sako, tai kuo jūs drėkinote vaiko odą, kad šitaip išsausinot? Tada mums skyrė paprasčiausią vazeliną (juo ištepiau vakare, o ryte jau buvo matomas rezultatas, tai dar kartą patvirtino tiesą, kad TS drėkinimo buvo ryškiai per mažai), hormonus, o šlapiuojančiom vietom kitus vaistus (nehormoninius), bet tie vaistai šlapiavimams mums ne ką tepadėjo, tada kreipiausi į Grušauską, jis skyrė fuxiną + cutivate ir tokiu būdu užsigydėm šlapiavimus.

Nu imesk dar karta ta foto, paziuresim ar kas nors manys kitaip smile.gif . O fuxinas tas pats kas melis - anilino dazu tirpalas, tik dar ko gero stipresnis - naturalu, kad jis jums slapiavimus uztrauke, nes jis net prie auksinio stafilokoko skiriamas. Taivat kai isimeta infekcija net hormonais tepk netepus - hormonai bacilu juk nenaikina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 17 gruodžio 2009 - 18:30
QUOTE(ausru @ 2009 12 17, 18:28)
Nu imesk dar karta ta foto, paziuresim ar kas nors manys kitaip  smile.gif . O fuxinas tas pats kas melis - anilino dazu tirpalas, tik dar ko gero stipresnis - naturalu, kad jis jums slapiavimus uztrauke, nes jis net prie auksinio stafilokoko skiriamas. Taivat kai isimeta infekcija net hormonais tepk netepus - hormonai bacilu juk nenaikina.


Ausru, antrinės infekcijos mums niekas nenustatė. Kodėl tu dabar manai, kad jinai pas mus buvo? Ar stipresnis fuxinas už mėlį, ar ne, to nežinau, bet šlapiavimus mes gydėm fuxinu + cutivate, ne vien tik fuxinu. O veidukui buvo skirtas tik paprastas vazelinas nakčiai ir hormonai tepti ryte. Jei jau pas mus buvo antrinė infekcija kaip tu sakai ir jei hormonai pasak tavęs bacilų nenaikina, tai kaip mums tas veidukas per kelias dienas susitvarkė tada? Vadinas jokios antrinės infekcijos nebuvo. Gaila nenufotkinus esu vaiko kaip jis atrodė kitą rytą po to, kai iš vakaro gausiai veidukas buvo paprasčiausiu vazelinu priteptas. Aš nustebus buvau, kai pamačiau. Tada ir dašilo man, kad TS mums nedrėkino pakankamai. Apie tai jau ne sykį buvau rašiusi.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 17, 15:15)
Mortele, tai bijojom mudvi viena aliuminio, kita teflono, o gausim tai abi blogybes ant karto - aliuminis+teflonas  doh.gif  lotuliukas.gif

a kur radai g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 17, 18:38)
Ausru, antrinės infekcijos mums niekas nenustatė. Kodėl tu dabar manai, kad jinai pas mus buvo? Ar stipresnis fuxinas už mėlį, ar ne, to nežinau, bet šlapiavimus mes gydėm fuxinu + cutivate, ne vien tik fuxinu. O veidukui buvo skirtas tik paprastas vazelinas nakčiai ir hormonai tepti ryte. Jei jau pas mus buvo antrinė infekcija kaip tu sakai ir jei hormonai pasak tavęs bacilų nenaikina, tai kaip mums tas veidukas per kelias dienas susitvarkė tada? Vadinas jokios antrinės infekcijos nebuvo. Gaila nenufotkinus esu vaiko kaip jis atrodė kitą rytą po to, kai iš vakaro gausiai veidukas buvo paprasčiausiu vazelinu priteptas. Aš nustebus buvau, kai pamačiau. Tada ir dašilo man, kad TS mums nedrėkino pakankamai. Apie tai jau ne sykį buvau rašiusi.

O kaip buvo matyt kad per mazai drekinama odele? As tik sausa, kaip svytrinis popierius ar suskeldejus? Nes dabar galvoju ar mum TS pakankamai drekino g.gif Kad emu mum nedrekina nieko tai cia faktas, o TS lyg ir nieko buvo, bet va su A-derma zymiai svelnesne pasidare.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 17, 19:03)
a kur radai  g.gif  4u.gif

Nu kur kur biggrin.gif - nugi va matau nuosavom akim biggrin.gif . Is isores tai taip - aliuminis, o is vidaus gryniausias teflonas, bent jau atrodo kaip teflonas doh.gif . I ku dabar daryt? Vezt atgal?
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 17, 19:30)
Nu kur kur  biggrin.gif - nugi va matau nuosavom akim  biggrin.gif . Is isores tai taip - aliuminis, o is vidaus gryniausias teflonas, bent jau atrodo kaip teflonas  doh.gif . I ku dabar daryt? Vezt atgal?

o tai tu taip greit gavai g.gif niu subalamutinai doh.gif gi grazint galima, tik kainuos doh.gif
dar nezinau galvosiu ka daryt nes as pas mus pardej apart teflono nieko nemaciau(o kas po teflonu tuo labiau)
as tau berods kaip ir minejau, kad is filmuko supratom, kad teflonas yra g.gif dar kazkaip neatkreipiau demesio iki kurios tempos kepa, nes teflonas pradeda garuot nuo 220 temperaturos...
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 17, 19:41)
o tai  tu taip greit gavai  g.gif niu subalamutinai  doh.gif gi grazint galima, tik kainuos  doh.gif
dar nezinau galvosiu ka daryt nes as pas mus pardej apart teflono nieko nemaciau(o kas po teflonu tuo labiau)
as tau berods kaip ir minejau, kad is filmuko supratom, kad teflonas yra  g.gif dar kazkaip neatkreipiau demesio iki kurios tempos kepa, nes teflonas pradeda garuot nuo 220 temperaturos...

Tai as cia pirkau - Kenwooda, bet esme ta, kad rase nesvylantis aliuminio puodas, o Panasonicas irgi taip raso. Bet kai ispakavau ir paaiskejo kodel jis nesvylantis - viduj akivaizdus teflonas. Prezentaciniuose video filmukuose tiek Panasonico tiek Kenwoodo tu kepimo formu vidus atrodo identiskai, todel manau, kad ir pas tave tas pats bus.
Atsakyti
vat keletas idomiu linku:

http://www.ediana.lt...s-ir-sutrikimai

http://ekologija.blogas.lt/
Atsakyti