Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(LiloSun @ 2009 12 16, 11:40)
As jas isskalbiau 90 laipsniu, du kart perploviau irgi karstu, zinoma jie ten savo spalvas visas prarado, tapo tokiais spalvotais. Na galvoju issiplove tie dazai bus gal nieko, ir ka jus galvojat... uzdejau ir kaip pradejo maze draskyt tas kojas  doh.gif galvoju kas yra..nuemiau ogis, kaip nuplikytos kojos  blink.gif raudonos, niezti. Tai teko 1 karta patepti hormonu, puse grudelio su cinko tepalu sumaisiau ir patepiau. NEs neimanoma kitaip buvo, verke zviege kaip niezejo  doh.gif Tai aciu dievui uzteko 1 karto ir praejo ta reakcija. Na bet eina sau, ko ten prieda i tas pedkelnes, kad taip sureagavo.

O tu nuplovei jai tas kojytes pirma? Kai maniskiui kontaktinis buna as tik nuplaunu gerai ir patepu emu. Paskutini syki stipria reakcija apturejom, kai sumasciau transfer factor ant odos isbandyt - istepiau rankyte ir po minutes buvo visa nuseta puslemis (galesiu idet foto). Aisku jis puole ja aket nagais, po to dar grybstelejo ta ranka uz pilvo ir koju - ziuriu, kad jau ir ten pusles doh.gif . Bet pakisau po vandeniu, nutryniau, sutepiau emu, aprengiau ir nurimo - hormonu tai as jau net tokiais atvejais nesigriebiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 gruodžio 2009 - 14:17
QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 07:10)
Mamos, turiu dar tokiu pamastymu kord. tema - gal kam pasirodys verti demesio, gal kam ir ne, nu bet isdestysiu:
1. Galbut mums geriau tiko, nes mano vaiko organizmas jau kazkiek apvalytas  g.gif ? Hipoteze, bet net Tianshi platintojai nepataria iskart griebtis nuo kordicepso, tam reikia paruosti organizma. Mastau kodel Olginos mergaitei dilgeline neissoko iskart, o po kurio laiko - galbut ten taip viska sujudino, kad tie patys organizmo toksinai ja sukele? Nzn, gal cia tik svaiciojimai, bet galim pamastyti ir ta linkme.
2. Kelis menesius as pati geriau kord. ir vaikas gavo per pienuka - galbut irgi galejau kazkaip paruosti jo imunine jam?  g.gif

Bet jei dar kas ruosiates bandyti, tikrai nepulkit stacia galva - pravalykit vaiko organizma (tam prireiks minimum keliu menesiu ) ir butinai issibandykit ant odos.


Ausru , o kada jau zinoti , kad tas organizmas pravalytas ? Kiek pakuociu kinotakaros tu sunaudojai pries pradejus vartoti kordicepsa ? Ir ar po org valymo kurso pastebi , kad ir pavyzdziui ant tu paciu pleistru dabar jau issiskyre maziau toksinu pas jus? Ar jie tokie pat juodi buna po nakties kaip ir pries tai buvai ikelus nuotraukas cia ? As sau tai valau organizma Pukka arbatom detox ir cleanse , nezinau kiek is tos arbatos naudos bus , bet vaikui aisku neduosiu ten vien zoles bijau , kad sureaguos i kokia zole ... Beje,. ausru, nezinau kodel , bet as nebgaliu tau nusiusti zinutes i az , gal perpildyta tavo dezute ? nes sunciau tau ir seniau zinute , bet dabar jau supratau ir jos tu negavai , parasyk man i az tai, del ko taremes smile.gif
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 16, 11:40)

Papildyta:
Ausru, kokias sakei pedkelnes jus nesiojat? Nes ismeciau visa kruva baltarusisku, na jau toks s...



mes irgi naudojam tas baltarusiskas spalvotas , bet jau anksciau stebejausi kai rasei , kad labai dazo , man dvi partijas atsiunte buvo , tai skalbiu jau nuo vasaros ir nedazo jos man , tik vat susitraukia kazkaip nuo aukstos temperaturos , bent jau mums labai tinka tos pedkelnes dabar jau baige skylem kai kurios nueiti , bet namuose tai dar rengiames jom smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Malinka @ 2009 12 16, 14:14)
Ausru , o kada jau zinoti , kad tas organizmas pravalytas ? Kiek pakuociu kinotakaros tu sunaudojai pries pradejus vartoti kordicepsa ? Ir ar po org valymo kurso pastebi , kad ir pavyzdziui ant tu paciu pleistru dabar jau issiskyre  maziau toksinu pas jus? 

Iki kord. sunaudojom apie 10. Dabar jau visa menesi nedejau, nes visai neblogas vaizdas. Bet musu pleistrai buna juodi juoduteliai ir varvantys, kaip ir po pirmos pakuotes - manau del to, kad alergines reakcijos metu nuolat skiriasi toksinai ir del to tas valymas gaunasi labai sudetingas procesas - kaip sakant tenka vis nugerti "perpildyta puodeli", o iki jo dugno taip ir nedasikasam.
Reikia tau dar to kedru aliejaus? Nes as jau sukau galva kur man ji deti biggrin.gif . Ok, tuoj prasikuopsiu dezute.
Papildyta:
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 16, 12:02)
Jetau koks fainas tortas buvo smile.gif
Na  ir isradingi jus!!! Nors ir paveluoti, bet nuosirdus sveikinimai! Sveikateles sveikateles ir darkar sveikateles smile.gif Aukt dideliam ir stipriam linkim  4u.gif

Mielos mamytes, niu jus man pasakykit.... ar gali taip but, kad sugrizus is ligonines mergytes padetis blogesne  nei i ja vaziuojant??  blink.gif
Atrodo, pries ligonine ir joje lyg ir neblogai buvo, isskyrus beprotini nieza, o stai sugryzus po nakties nubudo - zandukai bordiniai bordiniai... ir pilviukas paraudes daugiau nei anksciau  doh.gif Nebezinau jau ka ir galvot...  verysad.gif
Musu maziukei tyrimai dar nieko nerode (ji per maza), taciau liepe atkreipti demesi i namu dulkes, patalynes erkutes, pukus ir pan.
Tad noriu pasiteiraut, gal is cia esanciu mamyciu,  kurios namuose turite jonizatorius oro valytuvus? Ar jie isties tokie veiksmingi kaip apie juos raso?

Dautan, ir mano sveikinimai Dziuguciui paveluoti 4u.gif . Labai smagu, kad jums geriau ir dar gimtadienius taip fainai svenciat wub.gif .

Mums po ligonines buvo lb blogai - taip blogai dar nebuvo buve. Nezinau kas ten mums netiko - gal tie ju tepalai, gal kvarcavimas, o gal maisto gaminimas rusiskuose aliuminio puoduose g.gif . Ir prisikvapinusios sesutes turbut turejo itakos, nes maniskis lb i kvapus reaguoja.
Jonizatoriaus neturim, nuomones apie ji taip pat. Stengiuosi daznai vedinti kambarius. Nedejom plastikiniu langu vien del to, kad su mediniais daug geresne ventiliacija. O nueinam pas draugus, kurie plastika susideje, tai oro troskumas - nors kirvi kabink doh.gif . Sakau kaip neuzdusta zmones su tais plastikiniais? g.gif
Atsakyti
Ligoninej nustacius alergija namu dulkiu erkems man ir mazajam, sukau galva kokiu priemoniu imtis: kloti spec. paklodes, pirkti giluminio plovimo siurbli ar oro valytuva, bet kol kas likau prie laikinos apsisaugojimo priemones, t.y. purskiu su PARADUST. Tai mazajam praejo berimai ausyciu ir skruostu srityje, o man baigesi tas nuolatinis rytinis ciaudejimas ir uzgulta, sloguojanti nosis. Manau nors mazyliai ir nera alergiski erkems, namie esancius minkstus daiktus: lovas, kilimus, zaislus reiktu su juo ispurksti, nes nuo alergisku vaikuciu pleiskanu jos laaaabai sparciai dauginasi ir manau tai gali buti papildomas alergenas prie visu jau esanciu, o pabandyt, tai nera taip sudetinga ir brangu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 16, 12:38)
Sveikos,
Man itarimas kyla kad mum taukmedzio sviestas netinka. Pabandziau ju meginuka, sutepiau tuos 10 g. bet jokio poveikio, kasydavos naktimis.

Mane tai suzavejo ta naujai atrasta skalbimo priemone riesutu muilo, reiks isbandyti thumbup.gif

O as taip pagalvojau, kam deti i centifuga grezimui, gi vaiko drtabuzeliai mazi, ne kokia patalyne, ne taip sunku ir rankom isgrest, na gal max para ilgiau dzius g.gif

O kaip tas apvalymas atrodytu? Kokia spec dieta reikia tinkancia atrasti? g.gif  Nes as tai ruosiuosi irgi pabandyti g.gif
Neskubekit su isvadom del taukmedzio - jis labai svelnaus gydomojo poveikio, puikus drekiklis, o kad berimu nepanaikina, tai nenorekit - juk nehormoninis.

Isbandziau tuos muilo riesutus - nu galiu pasakyti man nieko neatskalbe g.gif . Pirmokeli, jau greiciau tavo dedama citrinos rugstis demes isima, nei kad sitie riesutai g.gif . Bandysiu dar pasigaminti skysto pagal duota recepta - gal geriau veiks. Aisku, is ekologisko ir nereikia tiketis kazin kokio skalbimo, bet mano Sonett Neutral man geriau skalbia.

Grezimui dedu, nes kiekviena diena ir dar po kelis kartus per diena keiciant ju labai daug reikia, o nesinori kiekv. diena skalbineti.

Kaip apvalymas atrodytu? Nugi paprastai - vandens, kinotakaros, homeopatiniu detoksikuojanciu ar kitu atrastu tinkanciu priemoniu pagalba.
Papildyta:
QUOTE(Totore @ 2009 12 16, 14:39)
Ligoninej nustacius alergija namu dulkiu erkems man ir mazajam, sukau galva kokiu priemoniu imtis: kloti spec. paklodes, pirkti giluminio plovimo siurbli ar oro valytuva, bet kol kas likau prie laikinos apsisaugojimo priemones, t.y. purskiu su PARADUST. Tai mazajam praejo berimai ausyciu ir skruostu srityje, o man baigesi tas nuolatinis rytinis ciaudejimas ir uzgulta, sloguojanti nosis. Manau nors mazyliai ir nera alergiski erkems, namie esancius minkstus daiktus: lovas, kilimus, zaislus reiktu su juo ispurksti, nes nuo alergisku vaikuciu pleiskanu jos laaaabai sparciai dauginasi ir manau tai gali buti papildomas alergenas prie visu jau esanciu, o pabandyt, tai nera taip sudetinga ir brangu...  4u.gif

O mums irgi nustate isijautrinima dulkiu erkems. Nepatikesit kokios apsaugos as emiausi - isvis nustojau dulkes valyti biggrin.gif . Cia aisku pokstas, bet link teisybes biggrin.gif ir man regis prisitaike jau maniskis prie ju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 gruodžio 2009 - 14:51
QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 15:51)
[/size]Neskubekit su isvadom del taukmedzio - jis labai svelnaus gydomojo poveikio, puikus drekiklis, o kad berimu nepanaikina, tai nenorekit - juk nehormoninis.

Isbandziau tuos muilo riesutus - nu galiu pasakyti man nieko neatskalbe  g.gif . Pirmokeli, jau greiciau tavo dedama citrinos rugstis demes isima, nei kad sitie riesutai  g.gif . Bandysiu dar pasigaminti skysto pagal duota recepta - gal geriau veiks. Aisku, is ekologisko ir nereikia tiketis kazin kokio skalbimo, bet mano Sonett Neutral man geriau skalbia.

Grezimui dedu, nes kiekviena diena ir dar po kelis kartus per diena keiciant ju labai daug reikia, o nesinori kiekv. diena skalbineti.

Kaip apvalymas atrodytu? Nugi paprastai - vandens, kinotakaros, homeopatiniu detoksikuojanciu ar kitu atrastu tinkanciu priemoniu pagalba.
Papildyta:

O mums irgi nustate isijautrinima dulkiu erkems. Nepatikesit kokios apsaugos as emiausi - isvis nustojau dulkes valyti  biggrin.gif . Cia aisku pokstas, bet link teisybes  biggrin.gif ir man regis pristaike jau maniskis prie ju  biggrin.gif

Tau jau medali reikia duot uz sukaupta info, patirti, kantrybe ir atsidavima. Maza tokiu mamu 4u.gif

Tai noriu dar paprasyti kad rekomenduotumet homeopata kas, nes kaip pacios zinot, reikia viska isbandyti ax.gif

O del ligonines, ar verta prasytis del tyrimu kad guldytu?
Atsakyti
QUOTE(Totore @ 2009 12 16, 14:39)
Ligoninej nustacius alergija namu dulkiu erkems man ir mazajam, sukau galva kokiu priemoniu imtis: kloti spec. paklodes, pirkti giluminio plovimo siurbli ar oro valytuva, bet kol kas likau prie laikinos apsisaugojimo priemones, t.y. purskiu su PARADUST. Tai mazajam praejo berimai ausyciu ir skruostu srityje, o man baigesi tas nuolatinis rytinis ciaudejimas ir uzgulta, sloguojanti nosis. Manau nors mazyliai ir nera alergiski erkems, namie esancius minkstus daiktus: lovas, kilimus, zaislus reiktu su juo ispurksti, nes nuo alergisku vaikuciu pleiskanu jos laaaabai sparciai dauginasi ir manau tai gali buti papildomas alergenas prie visu jau esanciu, o pabandyt, tai nera taip sudetinga ir brangu...  4u.gif

Mes tai net neturim kilimu, is minkstu baldu tik lova ir sofa smile.gif na dar pora zaisliuku turim pliusiniu.
O po liginines mum irgi blogiau buvo, naturalu, nes ten nuslopino reakcija ir viskas, o nebetepant su nauja jega iseina is organizmo visi blogiai.
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 15:51)

O mums irgi nustate isijautrinima dulkiu erkems. Nepatikesit kokios apsaugos as emiausi - isvis nustojau dulkes valyti  biggrin.gif . Cia aisku pokstas, bet link teisybes  biggrin.gif ir man regis prisitaike jau maniskis prie ju  biggrin.gif


biggrin.gif i tave nepanasu, o as kazdien su skudurais lakstau, jau taip atsibodo, vis dulkes sluostau ir kasdien ju yra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 16, 15:54)
O del ligonines, ar verta prasytis del tyrimu kad guldytu?

Na atseit ligoninej nemokamai tyrimus padarys, bet realybe yra kitokia, jei pateksi pas Astrauskaite, tai be kysio nesiteiks net normaliai bendrauti, o kur dar maitinimas mamai uz diena 15lt jau berods, tai spreskite pati, ar jums to reikia. Vat nezinau tik kaip Cerniauskas, tas gal dar prie kysiu nera prates biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malinka @ 2009 12 16, 14:14)
  mes irgi naudojam tas baltarusiskas spalvotas , bet jau anksciau stebejausi kai rasei , kad labai dazo , man dvi partijas atsiunte buvo , tai skalbiu jau nuo vasaros ir nedazo jos man , tik vat susitraukia kazkaip nuo aukstos temperaturos , bent jau mums labai tinka tos pedkelnes dabar jau baige skylem kai kurios nueiti , bet namuose tai dar rengiames jom  smile.gif

Na zinok, viena karta Gariunuose pirkom - daze, o kita karta jau patys is Vitebsko parsivezem. Tai nemanau kad tik musu partija bloga buvo. O is kur jus pirkot pedkelnes? Grynos medvilnes jos?
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 16, 16:07)
Na atseit ligoninej nemokamai tyrimus padarys, bet realybe yra kitokia, jei pateksi pas Astrauskaite, tai be kysio nesiteiks net normaliai bendrauti, o kur dar maitinimas mamai uz diena 15lt jau berods, tai spreskite pati, ar jums to reikia. Vat nezinau tik kaip Cerniauskas, tas gal dar prie kysiu nera prates biggrin.gif

na jo, as jau atsikasiau Ausru patirti rugpjuti doh.gif tiek to, susimokesim.
O ka rekomenduotumet pasidaryti? Dabar pasiryze tuos alerginius is kraujo meginio, ko dar prasyti? Nes jau pastebejau su medikais, kad jei pats kazko nezinodamas nueisi tai ir prisneka nesamoniu (tiesa pagal juos) ir pridaro doh.gif Visus pagal viena kurpali nugydytu..

Va viena is patirciu: mazoji pradejo vargti su uzpakaliuku, vis atbega nesusipatoginusi kad skauda, reikia daryti kakuciu - klykia. Padariau spalinukiu tyrima - meigiamas. Nueinam pas hirurga - jokiu iplesu nemato, guziuku irgi. Vel man - pagerkit nuo kirminiuku, jei nepades - i stacionara, klyzma, ekoskopas... blink.gif Tai vaikui trauma visam gyvenimui garantuota doh.gif

Na nezinau, as irgi is tu, kad turiu savo tiesa.. Na negali vaikas del spalinukiu jausti toki skausma kad klykti, dar ir kraujuko buvo, prie viso to dar ir kakuti ne viena karta pati tyrinejau, neknibzda niekas, o spaliukes matytusi. Na zodziu, tai ir neduodu vaistu (nes kas is to kai i darza eina, jei ir turetu tai turetu gerti vaistus visa grupe, kitaip bergzdzias reikalas), karts nuo karto idedu hemorol zzvakutes gabaliuka..
Atsakyti
QUOTE(Gadriuke @ 2009 12 16, 16:17)
na jo, as jau atsikasiau Ausru patirti rugpjuti doh.gif tiek  to, susimokesim.
O ka rekomenduotumet pasidaryti? Dabar pasiryze tuos alerginius is kraujo meginio, ko dar prasyti? Nes jau pastebejau su medikais, kad jei pats kazko nezinodamas nueisi tai ir prisneka nesamoniu (tiesa pagal juos) ir pridaro doh.gif Visus pagal viena kurpali nugydytu..

Va viena is patirciu: mazoji pradejo vargti su uzpakaliuku, vis atbega nesusipatoginusi kad skauda, reikia daryti kakuciu - klykia. Padariau spalinukiu tyrima - meigiamas. Nueinam pas hirurga - jokiu iplesu nemato, guziuku irgi. Vel man - pagerkit nuo kirminiuku, jei nepades - i stacionara, klyzma, ekoskopas... blink.gif  Tai vaikui trauma visam gyvenimui garantuota doh.gif

Na nezinau, as irgi is tu, kad turiu savo tiesa.. Na negali vaikas del spalinukiu jausti toki skausma kad klykti, dar ir kraujuko buvo, prie viso to dar ir kakuti ne viena karta pati tyrinejau, neknibzda niekas, o spaliukes matytusi. Na zodziu, tai ir neduodu vaistu (nes kas is to kai i darza eina, jei ir turetu tai turetu gerti vaistus visa grupe, kitaip bergzdzias reikalas), karts nuo karto idedu hemorol zzvakutes gabaliuka..

idealiausiu atveju reiktu daryti kaprologini kakucio tyrima, tyrima del dizbakteriozes, odos paselius prasyti, kad paimtu ir ziuretu, ar neauga ten koks grybas ir stafilokokas, bendra kraujo tyrima, kad pasiziuretu, ar gelezis normoje, 36 alergenu patete+tyrimus su imulite, ten jau pasirenki kokiems produktams noretum. Surasiau ir galvoju, kad vis delto patogiau butu gultis i ligonine ir visa tai pasidaryti ir ko gero pigiau, nes tie tyrimai oi oi oi kiek dabar kainuoja doh.gif
O del mergytes tustinimosi, man tai panasu i viduriuku uzkietejima, gal jos kakutis labai kietas ir jau besitustinant skauda g.gif as irgi netikiu, kad del spalinukiu vaikas gali jausti toki diskomforta
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 16, 15:14)
Na zinok, viena karta Gariunuose pirkom - daze, o kita karta jau patys is Vitebsko parsivezem. Tai nemanau kad tik musu partija bloga buvo. O is kur jus pirkot pedkelnes? Grynos medvilnes jos?


Gariunuose pirkti smile.gif na , nezinau bent jau as nuo pradziu su kitais drabuziais skalbiu nieko nenusidazo g.gif na mums bent pagerejo kai pradejom jas deveti del to , kad medvilne ...mes su sitom ir miegam

Tiesa, dar , ausru, norejau paklaust , kaip ten is Rasakilos ar gavai su drabuzeliais ii ta pataline kur kaina nuline nurodyta ?
Atsakyti