Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 07:10)
Mamos, turiu dar tokiu pamastymu kord. tema - gal kam pasirodys verti demesio, gal kam ir ne, nu bet isdestysiu:
1. Galbut mums geriau tiko, nes mano vaiko organizmas jau kazkiek apvalytas  g.gif ? Hipoteze, bet net Tianshi platintojai nepataria iskart griebtis nuo kordicepso, tam reikia paruosti organizma. Mastau kodel Olginos mergaitei dilgeline neissoko iskart, o po kurio laiko - galbut ten taip viska sujudino, kad tie patys organizmo toksinai ja sukele? Nzn, gal cia tik svaiciojimai, bet galim pamastyti ir ta linkme.
2. Kelis menesius as pati geriau kord. ir vaikas gavo per pienuka - galbut irgi galejau kazkaip paruosti jo imunine jam?  g.gif

Bet jei dar kas ruosiates bandyti, tikrai nepulkit stacia galva - pravalykit vaiko organizma (tam prireiks minimum keliu menesiu ) ir butinai issibandykit ant odos.

O as galvoju, gal neverta jo bandyt per paumejimus g.gif Nes ir taip organizmas isbalamutintas kovoja su kuo reikia ir su kuo nereikia. O taviskiui vistiek buvo pries tai pagalva organizmui, biskiuka gal sureguliavot imunines atsaka. Na bet cia irgi pamastymai. Nes galvoju gal reiktu dar viena kintamaji turet omeny - kad kiekvienai priemonei savas laikas g.gif
Atsakyti
As cia dar minciu turiu apie imunines sureguliavima, bet nezinau - sakyt nesakyt g.gif . Nezinau ar dar kas gilinsis tiek kiek as ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 08:07)
As cia dar minciu turiu apie imunines sureguliavima, bet nezinau - sakyt nesakyt  g.gif . Nezinau ar dar kas gilinsis tiek kiek as  ax.gif

Zinoma sakyk, juk visoms cia aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 12 15, 21:59)
Mamos, as norejau pasitart kuo atopiukams savo tepate veidukus apsaugai nuo salcio ir vejo?

Mastau, kad gal mano turimas taukmedzio sviestas tam reikaliukui tiktu????


Taukmedis labiau drėkinantis ir linkęs labai gerai į odą susigerti, ypač jei pastaroji sausa, todėl kai labai šalta, aš savo džigito veiduką patepu kuo nors riebesniu, kad ir migdolų aliejum. arba TS ir migdolų mišiniu, kad liktų apsauginis riebus sluoksniukas ant odos. veikia puikiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 16, 08:11)
Zinoma sakyk, juk visoms cia aktualu smile.gif

Senbuves turetu prisiminti mano pirmaja patirti su TF mazdaug pries metus - tada mus istiko nesekme. Antra karta as sugrizau prie TF, kai maziui buvo gal kokie metukai - bandymas ir vel nesekmingas. Trecia karta pabandziau kazkur pries menesi - ir vel uzsialerginom, ismete dilgeline. Tai kodel as vis griztu prie sito preparato? Gal kam atrodys beprotybe, bet.... pasiskaitinek po mano ieskojimu rezultatus - http://www.supermama...?...477904&st=0 - gal kokiu minciu kils.

Dabar geriu TF pati - tai jau paskutinis bandymas, tikint, kad kazkiek tu faktoriu per pienuka klius vaikui ir atliks savo gera darba. Jeigu nepavyks, tuomet jau galutinai atsisakysiu sitos idejos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 gruodžio 2009 - 11:30
QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 11:17)
Senbuves turetu prisiminti mano pirmaja patirti su TF mazdaug pries metus - tada mus istiko nesekme. Antra karta as sugrizau prie TF, kai maziui buvo gal kokie metukai - bandymas ir vel nesekmingas. Trecia karta pabandziau kazkur pries menesi - ir vel uzsialerginom, ismete dilgeline. Tai kodel as vis griztu prie sito preparato? Gal kam atrodys beprotybe, bet.... pasiskaitinek po mano ieskojimu rezultatus - http://www.supermama...?...477904&st=0 - gal kokiu minciu kils.

Dabar geriu TF pati - tai jau paskutinis bandymas, tikint, kad kazkiek tu faktoriu per pienuka klius vaikui ir atliks savo gera darba. Jeigu nepavyks, tuomet jau galutinai atsisakysiu sitos idejos.

Na siaip pagal aprasyma, bei tyrimus turetu buti geras dalykas. O taviskiui gal vis delto suveike ta nelemta alergija pieno baltymams, nors ir rasoma, kad ju ten nera, gal kazkoks vistiek alergizuoja. O tu nesidomejai kitais imunomoduliatoriais, nes literaturoj daug kur buvo pamineti jie, tik as kazkaip nesigilinau i ju veikimo principa. Gal verta pasidometi? g.gif
Papildyta:
Ausru, kokias sakei pedkelnes jus nesiojat? Nes ismeciau visa kruva baltarusisku, na jau toks s...
As jas isskalbiau 90 laipsniu, du kart perploviau irgi karstu, zinoma jie ten savo spalvas visas prarado, tapo tokiais spalvotais. Na galvoju issiplove tie dazai bus gal nieko, ir ka jus galvojat... uzdejau ir kaip pradejo maze draskyt tas kojas doh.gif galvoju kas yra..nuemiau ogis, kaip nuplikytos kojos blink.gif raudonos, niezti. Tai teko 1 karta patepti hormonu, puse grudelio su cinko tepalu sumaisiau ir patepiau. NEs neimanoma kitaip buvo, verke zviege kaip niezejo doh.gif Tai aciu dievui uzteko 1 karto ir praejo ta reakcija. Na bet eina sau, ko ten prieda i tas pedkelnes, kad taip sureagavo.
Atsakyti
QUOTE(Mortele @ 2009 12 15, 22:35)
Dautan - Dziugui gimtadienio  4u.gif ar torta nors turejot su zvakutem biggrin.gif  g.gif

Darželyje žvakutės buvo įsmeigtos į obuolį, nes alergiški vaikučiai, namuose - buvo obuolių pyragas thumbup.gif
Atsakyti
Jetau koks fainas tortas buvo smile.gif
Na ir isradingi jus!!! Nors ir paveluoti, bet nuosirdus sveikinimai! Sveikateles sveikateles ir darkar sveikateles smile.gif Aukt dideliam ir stipriam linkim 4u.gif

Mielos mamytes, niu jus man pasakykit.... ar gali taip but, kad sugrizus is ligonines mergytes padetis blogesne nei i ja vaziuojant?? blink.gif
Atrodo, pries ligonine ir joje lyg ir neblogai buvo, isskyrus beprotini nieza, o stai sugryzus po nakties nubudo - zandukai bordiniai bordiniai... ir pilviukas paraudes daugiau nei anksciau doh.gif Nebezinau jau ka ir galvot... verysad.gif


Musu maziukei tyrimai dar nieko nerode (ji per maza), taciau liepe atkreipti demesi i namu dulkes, patalynes erkutes, pukus ir pan.
Tad noriu pasiteiraut, gal is cia esanciu mamyciu, kurios namuose turite jonizatorius oro valytuvus? Ar jie isties tokie veiksmingi kaip apie juos raso?
Atsakyti
QUOTE(Vynuoge_81 @ 2009 12 16, 13:02)
Jetau koks fainas tortas buvo smile.gif
Na  ir isradingi jus!!! Nors ir paveluoti, bet nuosirdus sveikinimai! Sveikateles sveikateles ir darkar sveikateles smile.gif Aukt dideliam ir stipriam linkim  4u.gif

Mielos mamytes, niu jus man pasakykit.... ar gali taip but, kad sugrizus is ligonines mergytes padetis blogesne  nei i ja vaziuojant??  blink.gif
Atrodo, pries ligonine ir joje lyg ir neblogai buvo, isskyrus beprotini nieza, o stai sugryzus po nakties nubudo - zandukai bordiniai bordiniai... ir pilviukas paraudes daugiau nei anksciau  doh.gif Nebezinau jau ka ir galvot...  verysad.gif
Musu maziukei tyrimai dar nieko nerode (ji per maza), taciau liepe atkreipti demesi i namu dulkes, patalynes erkutes, pukus ir pan.
Tad noriu pasiteiraut, gal is cia esanciu mamyciu,  kurios namuose turite jonizatorius oro valytuvus? Ar jie isties tokie veiksmingi kaip apie juos raso?

Pas mus kaskart grizus is ligonines buna pablogejimas, gal namuose turime kazka tokio, kas labai alergizuoja g.gif , bet jau visko atsisakeme, visiskai hipoalergeninei aplinkai truksta tik odiniu baldu, visa kita jau sutvarkeme, galvoju, gal tie baldai mus alergina.
Papildyta:
QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 08:10)
Mamos, turiu dar tokiu pamastymu kord. tema - gal kam pasirodys verti demesio, gal kam ir ne, nu bet isdestysiu:
1. Galbut mums geriau tiko, nes mano vaiko organizmas jau kazkiek apvalytas  g.gif ? Hipoteze, bet net Tianshi platintojai nepataria iskart griebtis nuo kordicepso, tam reikia paruosti organizma. Mastau kodel Olginos mergaitei dilgeline neissoko iskart, o po kurio laiko - galbut ten taip viska sujudino, kad tie patys organizmo toksinai ja sukele? Nzn, gal cia tik svaiciojimai, bet galim pamastyti ir ta linkme.
2. Kelis menesius as pati geriau kord. ir vaikas gavo per pienuka - galbut irgi galejau kazkaip paruosti jo imunine jam?  g.gif

Bet jei dar kas ruosiates bandyti, tikrai nepulkit stacia galva - pravalykit vaiko organizma (tam prireiks minimum keliu menesiu ) ir butinai issibandykit ant odos.

As irgi vis mastau apie kordicepsa, kodel jis taip idomiai veikia mano mergyte, net uztepus jo ant odos pradzioje superine reakcija, berimai aprimsta, pabala, o po keliu valandu duoda alergine reakcija, taip paveluotai organizmas reaguoja g.gif gal tikrai toksinai ten sukyla ir reiktu pavalyti organizma. Vat idomu, kodel man paciai jis dave tokia neigiama reakcija, gal irgi del uzterstumo g.gif siandien pabandysiu dar karta isgert biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Perskaiciau viska, tiek patarimu ir pamastymu, kad tik spek virskiti blink.gif
Man itarimas kyla kad mum taukmedzio sviestas netinka. Pabandziau ju meginuka, sutepiau tuos 10 g. bet jokio poveikio, kasydavos naktimis. O va kokoso aliejus - labai padejo, bet neilgam, dabar vel ziaurus paumejimas. Uzsirasiau pas Kupriene, darysim jau kraujo tyrima, bet galvoju gal irgi pasiprasyti kad paguldytu ir viska issamiai istirtu? Ka patarsit? g.gif

Mane tai suzavejo ta naujai atrasta skalbimo priemone riesutu muilo, reiks isbandyti thumbup.gif

QUOTE(lawanda @ 2009 12 14, 10:20)
ausru del to straipsnio apir stubura ar paciai asmeniskai teko susidurt su J.Girskiu?

AS asmeniskai buvau susidurusi su Girskiu. Pries gerus 7 metus del stuburo skoliozes. Po 10 jo ranku siansu skraidziau kaip ant sparnu. Buvo labai gera savijauta ne tik fizine, bet ir dvasine, toks net subalansuotas jautiesi.
O va buvau pries 3 metus tai pats nieko nedare, "nelauze" kaip as ivardinciau jo terapija. Tik ant kazkokio aparaciuko pagulde ir jo asistentas parode pratimus kokius paciai daryti. Bet kadangi greit po to pastojau tai pratimu poveikio nespejau pajusti ax.gif

QUOTE(ausru @ 2009 12 14, 20:49)
1. Isplaunu masina, kad nebutu jokiu skalbikliu/minkstikliu likuciu po kitu skalbimu;
2. Skalbiu vaiko drabuzius su papildomo perskalavimo funkcija;
3. Dar karta uzsuku ant papildomu 2 perskalavimu;
4. 3 karstus perskalbiu rankomis karstame vandenyje.
5. Isplaunu masina dar karta;
6. Greziu vaiko skalbinius.




Labai aciu uz visas perduotas zinias ir patirti 4u.gif

O as taip pagalvojau, kam deti i centifuga grezimui, gi vaiko drtabuzeliai mazi, ne kokia patalyne, ne taip sunku ir rankom isgrest, na gal max para ilgiau dzius g.gif

QUOTE(Amica @ 2009 12 15, 13:05)
Mergaitės, ar jūsų vaikiukams rytais iš burnos būna nemalonus kvapas? 

Buna ir ne tik rytais g.gif net vakare isplovus dantukus as ji jauciu, man kartais jis net i ismatu kvapa panasus g.gif

QUOTE(ausru @ 2009 12 16, 08:10)

Bet jei dar kas ruosiates bandyti, tikrai nepulkit stacia galva - pravalykit vaiko organizma (tam prireiks minimum keliu menesiu ) ir butinai issibandykit ant odos.


O kaip tas apvalymas atrodytu? Kokia spec dieta reikia tinkancia atrasti? g.gif Nes as tai ruosiuosi irgi pabandyti g.gif

QUOTE(dautan @ 2009 12 16, 12:40)
Darželyje žvakutės buvo įsmeigtos į obuolį, nes alergiški vaikučiai, namuose - buvo obuolių pyragas thumbup.gif

Su tortadieniu ir nuo musu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 16, 11:40)
O taviskiui gal vis delto suveike ta nelemta alergija pieno baltymams, nors ir rasoma, kad ju ten nera, gal kazkoks vistiek alergizuoja. O tu nesidomejai kitais imunomoduliatoriais, nes literaturoj daug kur buvo pamineti jie, tik as kazkaip nesigilinau i ju veikimo principa. Gal verta pasidometi?  g.gif
Papildyta:
Ausru, kokias sakei pedkelnes jus nesiojat? Nes ismeciau visa kruva baltarusisku, na jau toks s...

Kitais imuno..... labai nuosekliai nesidomejau, bet pvz kord. vienas is ju. Siaip manau verta pasidometi.
O TF tik stambiamolekuliniai baltymai prafiltruoti, o mus ko gero ir smulkesnes baltymu molekules alergizuoja. O per mano piena nealergizuoja - matomai mano organizmas galutinai prafiltruoja.
Pedkelniu tai dabar jau nepasakysiu, nes etiketes seniai ismestos, bet kazkokios lietuviskos - nueinu i musu universaline ir nusiperku kokias ten parduoda - perku sviesias, kad kuo maziau dazu audiny butu.
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 12 16, 12:16)
Vat idomu, kodel man paciai jis dave tokia neigiama reakcija, gal irgi del uzterstumo g.gif siandien pabandysiu dar karta isgert biggrin.gif

Zinok as irgi kai ji geriau, tai atsirugdavau sena mociutes spinta - neragavus, bet isivaizduoju, kad panasaus skonio turetu buti biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 16 gruodžio 2009 - 12:45
Turiu is AKomos parsisiuntusi nemazai Taukmedzio, galeciau pasidalinti bent puse (nepamenu kiek tiksliai, bet atrodo 200 ar 250 g.) yra saldytuve dar nepraplestas laiselis.
Jei ka sudomino parasykit AZ. Nesinori laikyti nenaudojama toki gera daikta ax.gif

Kaip sakiau, manau maniskei netinka doh.gif
Atsakyti