Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

Olgina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dautan: 15 gruodžio 2009 - 11:01
Mergaitės, ar jūsų vaikiukams rytais iš burnos būna nemalonus kvapas? Maniškiui dažnokai, kartais silpniau, kartais stipriau jaučias nemalonus kvapas. Ne acetonas, tiesiog šiaip nemalonus kvapas. Šiaip jau dažnam žmogui ryte taip būna. Bet galvoju - ar čia vaikui dėl gerai neišvalytų dantukų (vsitiek mes jų idealiai neišsivalom), ar čia nuo to, ką paskutinį kartą vakare vaikas valgo, ar čia dar kažką tas kvapas gali rodyti? g.gif . Jei kuri ką tuo klausimu galite pasakyti, būsiu dėkinga 4u.gif
Papildyta:
Sveikinimai Dautan Džiugui 4u.gif . Su trečiuoju Tortadieniu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Olgina, galvoju, kad turbut vaikai intuityviai jaucia kas jiems tinka kas ne. Taviske vat nenorejo gerti, raukesi ir pasirodo jai ir netiko. O maniskis net pasicepsedamas geria, mato, kad atnesu sauksteli su kord. tai sako "amamam", visa sugeria ir net sauksteli aplaizo - turbut jaucia, kad reikia jam sito vaisto. Neseniai ir per televizija toks aktorius kalbejo, kad zmogus turetu jausti koki maista valgyti - pvz jeigu labai daug nuodingu medziagu maiste labiau islavines savo pojucius zmogus jo nevalgys. Ir pas mus neseniai buvo toks atvejis - mano mazius labai megsta kose su cukinijom, o viena diena isviriau - nevalgo nors tu ka nori. Siaip ne tip subrukau - ziuriu dilgeline ant kaktos. Matyt jaute vaikas, kad kokio brudo toj kosej buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 15 gruodžio 2009 - 12:16
QUOTE(ausru @ 2009 12 15, 12:15)
Olgina, galvoju, kad turbut vaikai intuityviai jaucia kas jiems tinka kas ne. Taviske vat nenorejo gerti, raukesi ir pasirodo jai ir netiko. O maniskis net pasicepsedamas geria, mato, kad atnesu sauksteli su kord. tai sako "amamam", visa sugeria ir net sauksteli aplaizo - turbut jaucia, kad reikia jam sito vaisto. Neseniai ir per televizija toks aktorius kalbejo, kad zmogus turetu jausti koki maista valgyti - pvz jeigu labai daug nuodingu medziagu maiste labiau islavines savo pojucius zmogus jo nevalgys. Ir pas mus neseniai buvo toks atvejis - mano mazius labai megsta kose su cukinijom, o viena diena isviriau - nevalgo nors tu ka nori. Siaip ne tip subrukau - ziuriu dilgeline ant kaktos. Matyt jaute vaikas, kad kokio brudo toj kosej buvo.


Man irgi tokia mintis buvo toptelėjusi. Tik nežinau kiek tame tiesos g.gif . Bet sako, kad maži, nesugadinti blogo maitinimosi įpročių, vaikai valgo teisingai ir būtent iš jų reikia mokytis. Pvz maniškis tą spiritinį skystą influcidą geria be jokių problemų, supilu į šaukštuką ir be jokio vargo išgeria. Nors tikrai nesitikėjau, kad taip bus, nes net man burnoje jo skonis nekoks, vis gi spirito ten tikrai daug. Ir va pasveiko vaikas staigiai su influcido pagalba. O kai girdydavau anksčiau nuo temperatūros tokį saldų, spec vaikams pagamintą paracetamolio sirupą (nu tipo skanus, saldus, kad vaikai gertų), tai vajei vajei per kokias kančias reikėdavo sugirdyti. Apie girdymą iš šaukštuko nei kalbos nebuvo. Imdavau švirkštą ir su juo per kelis kartus prievarta supildavau reikiamą dozę vaikui į burną (visos dozės vienu kartu negalėjau pilti, nes stumdavo jis tuos vaistus liežuviu atgal, nerydavo). Ašarų, rėkimo būdavo apsčiai, dar ir rankas reikėdavo laikyti, ir prispausti taip, kad veido nenusuktų, kad prie burnos galėčiau prieiti. Kartais vyras laikydavo, o aš girdydavau. Bet vėl gi. Kai pagalvoji, juk būna ir taip, kad vaikas aplamai bet kokius vaistus geria nenoriai, o vaistų reikia. Sunku pasakyti kaip yra iš tiesų. Oi, kad mes viską žinotume doh.gif
Atsakyti
Dautan ir mes sveikiname tavo Dziuga su tortadieniu

happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laiskriste1: 15 gruodžio 2009 - 13:53
QUOTE(ausru @ 2009 12 15, 13:15)
Olgina, galvoju, kad turbut vaikai intuityviai jaucia kas jiems tinka kas ne. Taviske vat nenorejo gerti, raukesi ir pasirodo jai ir netiko. O maniskis net pasicepsedamas geria, mato, kad atnesu sauksteli su kord. tai sako "amamam", visa sugeria ir net sauksteli aplaizo - turbut jaucia, kad reikia jam sito vaisto. Neseniai ir per televizija toks aktorius kalbejo, kad zmogus turetu jausti koki maista valgyti - pvz jeigu labai daug nuodingu medziagu maiste labiau islavines savo pojucius zmogus jo nevalgys. Ir pas mus neseniai buvo toks atvejis - mano mazius labai megsta kose su cukinijom, o viena diena isviriau - nevalgo nors tu ka nori. Siaip ne tip subrukau - ziuriu dilgeline ant kaktos. Matyt jaute vaikas, kad kokio brudo toj kosej buvo.

As irgi girdejau sia versija, gal ir yra tame kazkiek tiesos g.gif Zinai, man paciai kordicepsas pasirodo netinka, toks jausmas, kad kokiu fermentu neturiu jam suvirskinti, vakar jo isgerus ispute skrandi ir sustreikavo pilvas, o jo prieskoni dar ilgai jauciau burnoje atsiraugedama Na, pasitvirtino auksine taisykle, kas tinka vienam gali visiskai netikti kitam.
Aciu visoms uz palaikyma 4u.gif
Amica, pas mano mergyte irgi rytais nemalonus kvapas is burnytes, mane tai irgi kazkaip neramina g.gif
Papildyta:
Sveikiname ir mes Dziuga su Gimtadieniu happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 15, 12:39)
Man irgi tokia mintis buvo toptelėjusi. Tik nežinau kiek tame tiesos  g.gif . Bet sako, kad maži, nesugadinti blogo maitinimosi įpročių, vaikai valgo teisingai ir būtent iš jų reikia mokytis. Pvz maniškis tą spiritinį skystą influcidą geria be jokių problemų, supilu į šaukštuką ir be jokio vargo išgeria. Nors tikrai nesitikėjau, kad taip bus, nes net man burnoje jo skonis nekoks, vis gi spirito ten tikrai daug. Ir va pasveiko vaikas staigiai su influcido pagalba. O kai girdydavau anksčiau nuo temperatūros tokį saldų, spec vaikams pagamintą paracetamolio sirupą (nu tipo skanus, saldus, kad vaikai gertų), tai vajei vajei per kokias kančias reikėdavo sugirdyti. Apie girdymą iš šaukštuko nei kalbos nebuvo. Imdavau švirkštą ir su juo per kelis kartus prievarta supildavau reikiamą dozę vaikui į burną (visos dozės vienu kartu negalėjau pilti, nes stumdavo jis tuos vaistus liežuviu atgal, nerydavo). Ašarų, rėkimo būdavo apsčiai, dar ir rankas reikėdavo laikyti, ir prispausti taip, kad veido nenusuktų, kad prie burnos galėčiau prieiti. Kartais vyras laikydavo, o aš girdydavau. Bet vėl gi. Kai pagalvoji, juk būna ir taip, kad vaikas aplamai bet kokius vaistus geria nenoriai, o vaistų reikia. Sunku pasakyti kaip yra iš tiesų. Oi, kad mes viską žinotume  doh.gif

oj aš ir vargau su tuo sirupu... nu niekaip negerė... tai paskui daviau paprasta paracetamoli po ketvirtį tabletės sutrindava ir į jogurtuką įmaišydavau (į šaukštelį) o dėl valgymo tai pati labai gerai prisimenu kaip man liepdavo valgyt kaip žmogui o nesiknisinėt lėkštėje... o aš valgydavau kaip man skaniau būdavo ty viską atskirai... užtai ir vaikui leidžiu pasirinkti kaip nori valgyt... blogiausiai tai kad daržvių nu niekaip nenori valgyt... nebent sriuba tada taip... o šiaip galėtų misti vien mėsa. bulvėmis (bet būtinai atskirai valgo) ir kriaušėmis... matyt tikrai vaikai kol mes jų nesugadinam valgo taip kaip jiems reikia...
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus, mergaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2009 12 15, 12:05)
Mergaitės, ar jūsų vaikiukams rytais iš burnos būna nemalonus kvapas? Maniškiui dažnokai, kartais silpniau, kartais stipriau jaučias nemalonus kvapas. Ne acetonas, tiesiog šiaip nemalonus kvapas. Šiaip jau dažnam žmogui ryte taip būna. Bet galvoju - ar čia vaikui dėl gerai neišvalytų dantukų (vsitiek mes jų idealiai neišsivalom), ar čia nuo to, ką paskutinį kartą vakare vaikas valgo, ar čia dar kažką tas kvapas gali rodyti?  g.gif . Jei kuri ką tuo klausimu galite pasakyti, būsiu dėkinga  4u.gif

Medai susirgus pūlinga angina prieš pakylant temperatūrai prasidėjo nemalonus kvapas iš burnos ir buvo, kol nepradėjom gert antibiotikų. Daugiau patirties kvapų klausimu neturiu ax.gif
Atsakyti
Mortela, kaip ten su duonkepe reikalai, aa? Gal jau gavai? As jau visai susimakalavau kuria pirkti doh.gif . Mes irgi jusu pavyzdziu is giminu Kaledoms tokios dovanos uzsiprasem, ale, kad neissirenku. Kaip sakant, kuo giliau i miska, tuo daugiau medziu biggrin.gif
Ka manai apie Kenwood BM 450? Domejaisi situ modeliu?
Atsakyti
QUOTE(kietute @ 2009 12 14, 17:04)
laikykites! pas mus irgi tas pats sad.gif paumejimas staigus. toks beviltiskumas apemes.. mums po to herpio, kuris buvo uzpuoles kojos linkius (per tas vietas, kurios truputi buvo nudraskytos), kazkaip niekaip neiseina stabilizuotis. o vasara jau galvojau, kad isauginejam..

mamos, patarkit, kurios naudojat kordicepta. ar pries tai vaikuciai vartojo biokalci? ir kuo svarbus jo vartojimas pries kordicepta? is Tianshi parase, kad butinai reiktu pries tai pavartoti mano pipirui biokalcio.

ir dar norejau Linces paklausti. bet gal ir dar kas vartojote Detox-kit. Kazi Vilniuje jo galima isigyti? ar tik homeopatinese vaistines, kuriu Vilniuj nera?


Aš pirkau gintarinėje vaistinėje, mums kai pradėjom gerti labai buvo pagerėję, dabar jau baigėm tuos 3 buteliukus. Bet dabar ar oras netinka ar dar kas, labai paūmėjo mums, naktimis labai nebemiega ir šiaip oda nelabai kas. Net gert pradėjom Ketotifeno 0,5 tabletės ir 1/4 fenkarolio.
Atsakyti
QUOTE(Jokūbo mama @ 2009 12 10, 15:01)
Labas mamytės. Nebežinau ką ir bedaryti. Mūsų odytė vis po truputį blogėja. Dabar epu tik su emu ir TS, geriam zyrtec, kartais jį keičiu fenistil lašiukais. Labai nebenoriu tepti hormonų, bet oda eina link to, kad galiu jų ir neišvengti. verysad.gif Gal mamytės turit dar ką patart, ką galėčiau naudoti, nebesinori to vaiko nuodyti hormonais.  verysad.gif Esu visai sutrikus ir pasimetus.

nesu su ta beda susidurus, bet turiu pazystama, kuri savo vaikuti gydo kazkokiu Adeles Karaliunaites tepaliuku nuo atopinio dermatito, neurodermito ir t.t. Sake, kad tas pats tepaliukas tinka netgi persalus, sergant pusleline. jokiais budais neagituoju, bet kiek zinau tai visiskai naturalus produktas ir kainuoja nedaug
Atsakyti