Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas XIX tema

QUOTE(ausru @ 2009 12 14, 20:24)
Ir dar vat ko nepapasakojau: po perskalbimo rankomis nesu grezti atgal i skalbykle, bet pries tai uzsuku tuscia masina perskalbimui 1 karta - tam kad nuplautu skalbiklio priemones nuo krastu. Grezimo funkcijos nejungiu, tik kai baigia perskalauti ijungiu vandens ispumpavima - tada jau dedu maziaus drabuzelius grezimui. Gal cia jums "fanaberijos" atrodo, bet, kaip sakiau, man atrodys, kad kiekviena smulkmena gali tureti itakos.

P.S. Ir po savo drabuziu skalbimo taip pat isskalauju masina, pries dedama maziaus drabuzius (nes mes savo kitu skalbikliu skalbiam).
Papildyta:

Yra. Prisiminiau ta mikrobange ir juokas sueme  biggrin.gif - as buvau vienintele mama, kuri sokdino alergologinio seimininkutes, kad nesildytu vaikui maisto mikrobangej. Sakau pacios toki maista galit valgyti, o as tai vaikui neduosiu, nes cia jau ne maistas, o blogis - tai dyvinosi senutes akis ispute - dar tokios mamos keistuoles tai nebuvo mate  hihihi.gif

As savo kosele noriu jam pasildyt, nes ten ju maistas itariu, kad mumis netiks.
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 14, 19:27)
zinoma tu teisi, bet juk beveik visi drabuzeliai isskyrus sliauztus, pizamytes neatlaikys tokio skalbimo  g.gif

Atlaikys. Juk musiskiai atlaiko biggrin.gif O be to, tai bus tu drabuziu - vaiko sveikatos reikia ziureti.

Galvoju, kad reikia step by step surasyti visa skalbimo schema - gal kam pravers biggrin.gif
Taigi,
1. Isplaunu masina, kad nebutu jokiu skalbikliu/minkstikliu likuciu po kitu skalbimu;
2. Skalbiu vaiko drabuzius su papildomo perskalavimo funkcija;
3. Dar karta uzsuku ant papildomu 2 perskalavimu;
4. 3 karstus perskalbiu rankomis karstame vandenyje.
5. Isplaunu masina dar karta;
6. Greziu vaiko skalbinius.

Papildyta:
QUOTE(lawanda @ 2009 12 14, 19:34)
as plaunu visad 60-90 laipsniu temp., priklausomai nuo medziagos aisku, bet apatinius visad 90, jau seniai i galvele man ikalta kad bacilos zuva 60 ir auksciau temperaturoj, ziema daznai nesu rubus "susalti". Ir aisku papildomai skalauju. O rubelius keiciam kiekviena diena, tad niekada neislipu is skalbimu  doh.gif

drinks_cheers.gif
Paskui tau atrasysiu del to Girskio - neprisiruosiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausru: 14 gruodžio 2009 - 19:47
QUOTE(ausru @ 2009 12 14, 20:49)

Galvoju, kad reikia step by step surasyti visa skalbimo schema - gal kam pravers  biggrin.gif
Taigi,
1. Isplaunu masina, kad nebutu jokiu skalbikliu/minkstikliu likuciu po kitu skalbimu;
2. Skalbiu vaiko drabuzius su papildomo perskalavimo funkcija;
3. Dar karta uzsuku ant papildomu 2 perskalavimu;
4. 3 karstus perskalbiu rankomis karstame vandenyje.
5. Isplaunu masina dar karta;
6. Greziu vaiko skalbinius.


blink.gif Ausru, is kur pas tave tiek energijos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 14, 19:49)
Atlaikys. Juk musiskiai atlaiko  biggrin.gif O be to, tai bus tu drabuziu - vaiko sveikatos reikia ziureti.

Galvoju, kad reikia step by step surasyti visa skalbimo schema - gal kam pravers  biggrin.gif
Taigi,
1. Isplaunu masina, kad nebutu jokiu skalbikliu/minkstikliu likuciu po kitu skalbimu;
2. Skalbiu vaiko drabuzius su papildomo perskalavimo funkcija;
3. Dar karta uzsuku ant papildomu 2 perskalavimu;
4. 3 karstus perskalbiu rankomis karstame vandenyje.
5. Isplaunu masina dar karta;
6. Greziu vaiko skalbinius.


nu tu maniake thumbup.gif geraja prasme. Kiek jus uz vandeni mokat i menesi? ax.gif
Tikrai kaip tu viska speji 4u.gif as tai negaliu visko spet, tai indai neplauti, tai viskas ismetyta doh.gif
Atsakyti
Skaičiau Dautan įmestą straipsnį ir va kas užkliuvo:

cituoju: Yra ir ypač madingų maisto netoleravimo testų. Bet moksliškai jie — nepatvirtinti: nėra mokslinių įrodymų, kad testais galima nustatyti organizmo reakciją į maisto produktus. Tie, kurie tuos testus propaguoja ir juos atlieka, apgaudinėja žmones.

Tai ką ir galvoti tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(LiloSun @ 2009 12 14, 19:59)
nu tu maniake  thumbup.gif geraja prasme. Kiek jus uz vandeni mokat i menesi?  ax.gif
Tikrai kaip tu viska speji  4u.gif  as tai negaliu visko spet, tai indai neplauti, tai viskas ismetyta  doh.gif

Nzn - saskaitas pas mus vyras apmoka. As pasakau, kad man nesakytu nei skaitikliu parodymo, nei pinigines ju israiskos, kad nesigadinciau nervu hihihi.gif

As irgi ne viska speju. Kai nespeju perplaut drabuzeliu, paprasau vyro. Arba abu kartais stojam - viens du ir jau visi ziurek ant sniuro smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(ausru @ 2009 12 14, 22:09)
Nzn - saskaitas pas mus vyras apmoka. As pasakau, kad man nesakytu nei skaitikliu parodymo, nei pinigines ju israiskos, kad nesigadinciau nervu  hihihi.gif

As irgi ne viska speju. Kai nespeju perplaut drabuzeliu, paprasau vyro. Arba abu kartais stojam - viens du ir jau visi ziurek ant sniuro  smile.gif .

Kaip gerai, kad vyras padeda, maniskis darbais uzsikases, tai visa buitis tenka man, as tik pasvajoju, kad kas padetu smile.gif
Atsakyti
Nu bet ir skonis to kordicepso, isardziau kapsule, truputuka daviau maziukei, o visa kita pati sugeriau, tai iki siol jauciu ta skoni blink.gif nu toks bjaurus. Maziuke irgi sunkiai isgere, raukesi labai, zirze paskui...nu dabar kaip zuikis drebu ir laukiu kas bus g.gif
Atsakyti
Nu papasakosiu kordicepso pasekmes... kai tik sudaviau, jokios reakcijos nepastebejau, tik zandukai buvo raudonesni nei paprastai, mergyte uzmigo beveik nesikasydama, labai apsidziaugiau, pas mus seniai jau nebuvo tokiu uzmigimu. Kazkiek pamiegojome ir vidury nakties dukryte mane pazadino verksmu, o paskui pradejo siaubingai draskytis, net nemoku apsakyti kaip doh.gif numoviau pedkelnes, o ten visos kojytes puslytemis nuejusios verysad.gif sitaip draskesi, kad per kelias minutes buvo visa kruvina, stipriai ja laikydama klykiancia uzmoviau pedkelnes, o toliau seke isterijos ir draskymasis blink.gif Ziuriu i ja dabar ir vos asaras sulaikau, nu ka padarysi, pati kalta, tokia si liga, be skaudziu eksperimentu neatrasi to, kas tikrai tinka. Tik noriu pasakyti, kad jei yra reakcijos uztepus ant odos, toliau patarciau nebeeksperimentuoti, priesingu atveju jus gali laukti musu sios nakties patirtis, mamytes, kurios ruosiates naudoti kordicepsa, naudokite atsargiai, geriau pradziai uztepkite ant mazo odos plotelio, o tik paskui bandykite gerti.
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2009 12 15, 09:02)
Nu papasakosiu kordicepso pasekmes... kai tik sudaviau, jokios reakcijos nepastebejau, tik zandukai buvo raudonesni nei paprastai, mergyte uzmigo beveik nesikasydama, labai apsidziaugiau, pas mus seniai jau nebuvo tokiu uzmigimu. Kazkiek pamiegojome ir vidury nakties dukryte mane pazadino verksmu, o paskui pradejo siaubingai draskytis, net nemoku apsakyti kaip doh.gif numoviau pedkelnes, o ten visos kojytes puslytemis nuejusios verysad.gif sitaip draskesi, kad per kelias minutes buvo visa kruvina, stipriai ja laikydama klykiancia uzmoviau pedkelnes, o toliau seke isterijos ir draskymasis blink.gif Ziuriu i ja dabar ir vos asaras sulaikau, nu ka padarysi, pati kalta, tokia si liga, be skaudziu eksperimentu neatrasi to, kas tikrai tinka. Tik noriu pasakyti, kad jei yra reakcijos uztepus ant odos, toliau patarciau nebeeksperimentuoti, priesingu atveju jus gali laukti musu sios nakties patirtis, mamytes, kurios ruosiates naudoti kordicepsa, naudokite atsargiai, geriau pradziai uztepkite ant mazo odos plotelio, o tik paskui bandykite gerti.

Nu siaubas. As jau net nakti jus sapnavau, taivat prisisapnavau. Vadinasi jums tikrai netinka, tikrai alergizuoja g.gif - nera jokiu abejoniu. Kaip gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(carramele @ 2009 12 10, 16:10)
Na bet ir naktelės tavo šiuo metu  unsure.gif Pasitaiko periodų, kai maniškis kas valandą - dvi keliasi panaktinėt ir dar blūdija paskui, kad ir pamaitintas. Tai oi, kaip nekas. Neištverminga aš tuo atžvilgiu. Jei tik po kelias valandas bendroj sumoj gaunu pamiegot, tai paskui man ir širdies plote visokie negeri dalykai pradeda jaustis, ir žliumbt norisi, ir šaukiu ant visų reikia/nereikia. Man dar lengviau tuo atžvilgiu, kad neapsikentus MB galiu perduot "gairelę", nes mišinį geria. O buteliuką taviškė imtų? Nutrauktu pienu TB galėtų pamaitint ir pasitūsint truputį naktim, kol tu atsigautum. O tavo mergytė dėl niežėjimo naktį bundasi, ar kitos priežastys? 

Maniškė neima buteliuko smile.gif , nei puodelio, nei ... Jei su šaukšteliu kelis lašelius nurija, paskui pradeda žaisti: aš įpilu į burnytę - ji išspjauna smile.gif . Ji labai prisirišusi prie manęs, nes mane per dienų dienas mato, neturiu kas mane pakeičia. Neprisileidžia... kartais net tėvelio. O MB nervai jaučiu neatlaikytų smile.gif . Nors jei taip atsitinka, kad įsiverkia nusiramina tik mp gavusi, nei ant rankų nei glostyt, nu niekas netinka. Aš kitaip nemoku nuramint. Taip, savijauta, tai tokia, kad atrodo viskas dar vienos tokios naktelės neatlaikysiu, bet ateina ir ... praeina. Nors kavos galėčiau išgert doh.gif , bet ir tos negaliu. Eina laikas, labai tikiuosi, kad jau neilgai šitaip. Šiom naktim gal tik po 6 kart kėlėsi, tai jaučiuosi kaip ir pamiegojus smile.gif . Spėju, kad čia dėl iltinukų, bet dar tik vienas praeitoj savaitėj pasirodė, o 3 tik pakeliui. Ji mažai arba iš vis nesikaso. Gal toks augimas, gal... Žinau tik, kad vaistai jai - mp, per sekundę ramu. Bet kartais taip noriu miego, taip noriu nieko negirdėti blush2.gif .
Papildyta:
QUOTE(Olgina @ 2009 12 15, 12:02)
Nu papasakosiu kordicepso pasekmes... kai tik sudaviau, jokios reakcijos nepastebejau, tik zandukai buvo raudonesni nei paprastai, mergyte uzmigo beveik nesikasydama, labai apsidziaugiau, pas mus seniai jau nebuvo tokiu uzmigimu. Kazkiek pamiegojome ir vidury nakties dukryte mane pazadino verksmu, o paskui pradejo siaubingai draskytis, net nemoku apsakyti kaip doh.gif numoviau pedkelnes, o ten visos kojytes puslytemis nuejusios verysad.gif sitaip draskesi, kad per kelias minutes buvo visa kruvina, stipriai ja laikydama klykiancia uzmoviau pedkelnes, o toliau seke isterijos ir draskymasis blink.gif Ziuriu i ja dabar ir vos asaras sulaikau, nu ka padarysi, pati kalta, tokia si liga, be skaudziu eksperimentu neatrasi to, kas tikrai tinka. Tik noriu pasakyti, kad jei yra reakcijos uztepus ant odos, toliau patarciau nebeeksperimentuoti, priesingu atveju jus gali laukti musu sios nakties patirtis, mamytes, kurios ruosiates naudoti kordicepsa, naudokite atsargiai, geriau pradziai uztepkite ant mazo odos plotelio, o tik paskui bandykite gerti.

Vajetau verysad.gif . Aš tai kai ką bandau (nu čia maistą aišku, bet ir vaistams manau tas tiktų) tai tik iš ryto arba vėliausiai prieš piet, kad iki nakties matytųsi reakcija. Kaip gaila mažytės console.gif , laikykitės 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(jurhea @ 2009 12 14, 17:18)
mamytes labai svarbu patarkit, kas vedet savo maziukus pas gydytoja Olega kuris dirba su tianchi daro tyrimus is kraujo ir akies raineles, pagal tai parenka vaistukus arbatas ir aisku tianchi papildus  g.gif labai labai reikia jusu atsiliepimu nes galvojam vesti savo maziuke.

Gal galit parašyti kontaktus šio gydytojo (jei tai gydytojas iridologas iš Latvijos Novikovas)? Kokiam mieste? Priima mažus vaikus (kažkaip galvoju maniškė gali nelabai jam tas akis parodyt smile.gif )?
Papildyta:
QUOTE(jurate_k @ 2009 12 14, 22:18)
Ryt jau mes gulames i ligonine, oh kaip as ten bijau doh.gif  Gal jus zinot, ar yra alergologiniam mikrobangine, kad galeciau leiui maista pasildyti?

O jūs ir namie vaiko maistelį šildot mikrobangų krosnelėje?
Atsakyti
Olgina, labai užjaučiu dėl dukrytės 4u.gif unsure.gif . Bet dabar jau tikrai žinosi, kad kordicepsas jums netinka. Ir čia dar kartą pasitvirtina taisyklė - kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam. Ir tą labai svarbu nepamiršti visoms mamytėms.

Kas dėl mikrobangų krosnelės, tai aš ją išvis išmečiau, kad namie bereikalingai vietos neužimtų.
Atsakyti