Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Aruna @ 2010 01 30, 16:42)
LAbai geras dalykas

4u.gif aciu, jus turbut tokias turite?
o jei tokias isigyji ir nori daryti auskarus, kokias geriau isigyti tam, kad ta kilpute prilyginti, prispausti? Pardaveja sake, kad nelabai svarbu. Pati linkstu link tu, kuriu abu galai smailus... g.gif g.gif g.gif Atrodo, kad tokias butu galima daugiau kur panaudoti g.gif Tai net nezinau. Nes visos kitos primena tas, kurias vyrai naudoja viniai traukt, tik 10 kartu mazesnes g.gif
Arba gal sakau, geriau tas antrasias pirkti senukuose, belekokias mazesnes, o tos "kilputines" butu kaip pagrindines g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 30 sausio 2010 - 16:55
aRŪNA, o man ne...GUli padėtos jau ilgą laiką...Labai "brozdina" Gutermaną...
Atsakyti
QUOTE(SoKoLedine @ 2010 01 27, 21:08)
user posted image
gal man kas galit issifruot sia shemute  doh.gif  nu nesuprantu as ju  doh.gif  blush2.gif



pradek nuo paprastesniu, yra tema burbulu ten paziurek, man igi is pradziu buvo tamsus miskas, daba didesnius ir tai ilgai sedziu kol pasidaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2010 01 30, 18:34)
Aš naudojų 0,6 mm, man 0,8 mm per stora, labai sunkiai lankstosi  unsure.gif  Iš jos darau tik kabliukus auskarams. O 0,6 man kilputėms daryti pats tas  thumbup.gif



Aciu labai uz atsakyma aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 30, 17:51)
4u.gif aciu, jus turbut tokias turite?
o jei tokias isigyji ir nori daryti auskarus, kokias geriau isigyti tam, kad ta kilpute prilyginti, prispausti? Pardaveja sake, kad nelabai svarbu. Pati linkstu link tu, kuriu abu galai smailus... g.gif  g.gif  g.gif Atrodo, kad tokias butu galima daugiau kur panaudoti  g.gif Tai net nezinau. Nes visos kitos primena tas, kurias vyrai naudoja viniai traukt, tik 10 kartu mazesnes  g.gif
Arba gal sakau, geriau tas antrasias pirkti senukuose, belekokias mazesnes, o tos "kilputines" butu kaip pagrindines  g.gif

Kuo daugiau turi, tuo geriau. biggrin.gif (Pas mane keturios skirtingos ir visas naudoju). Bet tos, kurios turi idubima, nepamainomas dalykas, kurios neigudusios daryti kilpuciu
Papildyta:
QUOTE(Globusyte @ 2010 01 30, 18:11)
aRŪNA, o man ne...GUli padėtos jau ilgą laiką...Labai "brozdina" Gutermaną...

Manau, kad priklauso nuo gamintojo. Tas, kurias bandziau, tai buvo vidus padengtas kazkokiu sluoksneliu ir vieluciu nebraize.
Manau geriausia pries perkant pabandyt su jom palankstyti
Atsakyti
Aš pirkau būtent akmenėliuose...Mačiau, merginos ten irgi su jomis dirba...
aš dabar svaigstu nuo vieno komplektuko, nors vieną turiu pilną...
Atsakyti
Sveikos auksarankės.

Ar išeitų gražiai tas kilputes be specilių įrankių padaryti?

user posted image
g.gif
Atsakyti
Na nebent neapvalias kaip nors ax.gif


O aš turiu klausimuką toms, kurios dirba su sidabrine viela - ar pusiau kieta 0,6 mm sidabrinė vielutė yra kietesnė, negu pasidabruota Gutterman 0,6? g.gif Ar atvirkščiai? Atsiliepimose parašyta, kad sunkiai lankstosi, tai gal kietesnė... ax.gif
Atsakyti
Gera diena 4u.gif ,

Noriu suverti keleta mobilaus telefono pakabuku, ant ko reiketu verti karoliukus - ant troselio? Ar tinka 0,6 mm storio? Na kad butu toks ale "universalus".

O jeigu rinksiuosi virvutę (tai daliai, kuri veriama jau i mobiluji telefona) 1 mm storio, tai koks tuomet tinka uzbaigimas virvutes galams paslepti (kad tilptu du galiukai - na kai virvute bus perlenkta perpus) g.gif ? Turint omenyje, kad uzbaigimas turetu tureti kilpele prie kurios ir bus tvirtinamas verinukas.

Saziningai skaiciau net dvi sitas temas, bet vis tiek dar sitiek klausimu iskyla doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2010 02 01, 14:19)
O jeigu rinksiuosi virvutę (tai daliai, kuri veriama jau i mobiluji telefona) 1 mm storio, tai koks tuomet tinka uzbaigimas virvutes galams paslepti (kad tilptu du galiukai - na kai virvute bus perlenkta perpus)  g.gif ? Turint omenyje, kad uzbaigimas turetu tureti kilpele prie kurios ir bus tvirtinamas verinukas.


o ne paprasčiau nusipirkti šitą dalį jau gatavą? g.gif
Kad ir čia:
http://www.lelija.lt....php?cPath=2_89
ir šiaip daugumoj internetinių parduotuvių jų yra.
Atsakyti
Aga, veriniams.lt tos virvelės labai pigios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif , taip ir padariau, uzsisakiau gatavus bigsmile.gif
Atsakyti