Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

sveikos paneles,noriu apyranke susiverti ant gumytes ir nesugalvoju kaip reiktu sutvirtinti mazga,kad nebutu didelis ir graziai atrodytu,aciu
Atsakyti
QUOTE(jurgjtaaa @ 2010 01 18, 22:36)
sveikos paneles,noriu apyranke susiverti ant gumytes ir nesugalvoju kaip reiktu sutvirtinti mazga,kad nebutu didelis ir graziai atrodytu,aciu

Pasiskaityk, turėtum rasti kaip užbaigti smile.gif http://www.auksarank...topic.php?t=466
Atsakyti
sveikutės, norėčiau paklausti kaip galima išvalyti gintaro akmenukus smile.gif? Taip pat noriu sužinoti kaip būtų galima žalvarį blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš turiu tokį klausimuką. aš tik pradedančioji 4u.gif Aš darydama savo darbelius kai kurias detales naudojau bižuterines, kurios po kurio laiko siaubingai pakeite splava.. dabar prireikė vielutės, gal galit patart kokią pirkt, kad ji su laiku spalvos nepakeistų? ačiū. 4u.gif
Atsakyti
Viskas sensta...AŠ naudoju sidabrą ir Gutterman pasidabruotą....
Atsakyti
Tai va pasidariau ant medinio pagrindo auskarus ir iškilo tokia problema. Yra skylutė, akd užkabint auskaro kabliuka bent vien tik ant tos skylutės tas auskaro kabliukas nesikabina, o aš dar turiu tokį rutuliuka kaip prie raktų būna bet jis nelenda ir visaip lanksčiau ir vis tiek, tai manau jis per mažas. O tai ant ko ir kaip man ta auskaro kabliuką užkabint? Tikiuosi supratot,ko noriu smile.gif
Atsakyti
Arba prapalatink skylę, arba iš vielos (jei neturi gatavo) pasidaryk...
Atsakyti
user posted image
gal man kas galit issifruot sia shemute doh.gif nu nesuprantu as ju doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Merginos gal galite patarti ax.gif
Ar guterman 0,8mm vielute tinkama auskaru ar verinio vinukam pasigamint? g.gif ar geriau rinktis kokia kita mastau.gif o dekorui g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 30 sausio 2010 - 16:06
Sveikutes,
pard. Pilies g. "Akmeneliai" pardaveja rode replytes, skirtas kilputems daryti specialiai, sake, kad jei turi tokias, tai atskiru repliu kandikliu nukirpimui, nereikia. Kad tomis gali ir nukirpti vielute. Tos replytes tokios idomios, primena plauku sukimo reples, vienas galas isistato i kita, kainuoja apie 15 lt. Gal kuri naudojate? Ar dziaugiates?

Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2010 01 30, 16:02)
Merginos gal galite patarti  ax.gif
Ar guterman  0,8mm vielute tinkama auskaru ar  verinio vinukam pasigamint? g.gif ar geriau rinktis kokia kita mastau.gif o dekorui g.gif

Aš naudojų 0,6 mm, man 0,8 mm per stora, labai sunkiai lankstosi unsure.gif Iš jos darau tik kabliukus auskarams. O 0,6 man kilputėms daryti pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 01 30, 17:33)
Sveikutes,
pard. Pilies g. "Akmeneliai" pardaveja rode replytes, skirtas kilputems daryti specialiai, sake, kad jei turi tokias, tai atskiru repliu kandikliu nukirpimui, nereikia. Kad tomis gali ir nukirpti vielute. Tos replytes tokios idomios, primena plauku sukimo reples, vienas galas isistato i kita, kainuoja apie 15 lt. Gal kuri naudojate? Ar dziaugiates?

LAbai geras dalykas
Atsakyti