Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(blondaj @ 2011 02 20, 20:05)
Labas vakaras, gal kas nors žinote kur Kaune galima įsigyti plunksnelių ar kailiukų naudojamų auskarų gamyboje? Kažkaip niekad neužmatau aš jų  pirkti g.gif

Maciau Bazeje, Raudonajame pasaze, kur pardavinejami biserio karoliukai. Pasidairyk tenais, tikrai rasi kas reikia.
Atsakyti
kas man gali pasakyt kaip situos pasigamint: user posted image

nuotrauka skolinta, cia kaip suprantu viduriuke akmens yra skylute, centre, na tada aisku, vinuku pritvirtini, o kaip prie uzsegimo tvirtinti? tikiuosi mane supratot.
Atsakyti
QUOTE(blondaj @ 2011 02 20, 20:05)
Labas vakaras, gal kas nors žinote kur Kaune galima įsigyti plunksnelių ar kailiukų naudojamų auskarų gamyboje? Kažkaip niekad neužmatau aš jų  pirkti g.gif


Kailiuku tai mačiau bazėje traukinuke ir plunksnų man atrodo yra, o aš plunksnas pirkau bazėje 5 sandėlį prie Daivosbontiqe įėjus į vidų dešinėje pusėje yra man atrodo dirbtinų gėlių skyrius tai ten plunksnų maišas nuo 2 - 5 Lt., nežinau ar aiškiai parašiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marimarperliukas @ 2011 02 20, 21:17)
kas man gali pasakyt kaip situos pasigamint:

nuotrauka skolinta, cia kaip suprantu viduriuke akmens yra skylute, centre, na tada aisku, vinuku pritvirtini, o kaip prie uzsegimo tvirtinti? tikiuosi mane supratot.

Skylutė eina per visą akmenuką, o ne per centrą.
Atsakyti
o apacioj tai nera vinuko galvutes g.gif o tada kaip centre tvirtinasi, viduriuke paukstukas su diskeliu ir raudonu akmenuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimarperliukas @ 2011 02 20, 21:45)
o apacioj tai nera vinuko galvutes  g.gif o tada kaip centre tvirtinasi, viduriuke paukstukas su diskeliu ir raudonu akmenuku? g.gif

Ten ant viršaus, tai, tikriausiai priklijuota, bet kodėl nesimato vinuko apačios, tai nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cindy: 21 vasario 2011 - 14:20
Turiu ideja kaip cia padaryta smile.gif vinuko virsus matos ant pauksciuko kur centre, tai nuo ten vinukas eina i centra, tada uzlenkiamas ir islenda per karoliuko virsu link auskaro kabliuko, kad but tvirciau gal ta centrine dalis ir priklijuota arba dar kaip nors pritvirtinta
Atsakyti
QUOTE(era25 @ 2011 02 20, 21:23)
Kailiuku tai mačiau bazėje traukinuke ir plunksnų man atrodo yra, o aš plunksnas pirkau bazėje 5 sandėlį prie Daivosbontiqe įėjus į vidų dešinėje pusėje yra man atrodo dirbtinų gėlių skyrius tai ten plunksnų maišas nuo 2 - 5 Lt., nežinau ar aiškiai parašiau  smile.gif

QUOTE
Maciau Bazeje, Raudonajame pasaze, kur pardavinejami biserio karoliukai. Pasidairyk tenais, tikrai rasi kas reikia.

ačiū, eisiu ieškoti wink.gif
Atsakyti

QUOTE(LeeLu @ 2011 02 21, 19:49)
Turiu ideja kaip cia padaryta smile.gif vinuko virsus matos ant pauksciuko kur centre, tai nuo ten vinukas eina i centra, tada uzlenkiamas ir islenda per karoliuko virsu link auskaro kabliuko, kad but tvirciau gal ta centrine dalis ir priklijuota arba dar kaip nors pritvirtinta


as irgi masciau, kad uzlenkta, bet kaip tada tas burbuliukas laikosi, nes jis atrodo tvirtai visai g.gif doh.gif
Atsakyti
labas, merginos, kaip jus klijuojat akutes ir kabosonus, su spec klijais ar galima ir su super klijais?

dar klausimas del kaspineliu, pvz prie bet kokiu papuosalu risant kaspineli, kaip ji dar tvirtinate be risimo ir kaip su galais, kazkaip uzlydote ar dar kokiu budu uztvirtinate, kad nerykstu siuliukai?
Atsakyti
Sveikos smile.gif gal galit patart kaip graziai pritvirtinti auskaro kabliuka prie valo?

Atsiprasau uz nuotrauka, bet dabar fotoaparato neturiu, o telefonas tik taip fotografuoja... Bet manau esme matosi: suveriau viska ant valo, pabaigoje iseina du valo siulai, bet kaip juos graziai pritvirtinti prei auskaro kabliuko? g.gif
Troselio apsaugu ir mazgeliu paslepeju neturiu, bet gal ir be ju kaip nors kitaip imanoma?smile.gif


http://img202.images...i/20110225.jpg/

o gal reikejo nuo kito galo pradet, t.y. pervert vala bet auskaro kabliuka ir tada vert, bet kaip uzrist grazu mazgeli po paskutinio akmenuko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Locaa @ 2011 02 25, 21:50)
o gal reikejo nuo kito galo pradet, t.y. pervert vala bet auskaro kabliuka ir tada vert, bet kaip uzrist grazu mazgeli po paskutinio akmenuko? g.gif

as neprofesionalė, bet darau antruoju variantu valą perveriu per auskaro kabliuką viską ką sumanius suveriu ant valo, o galiukus papraščiausiai užlydau žiebtuvėliu, pasistengus, atsargiai lydant gaunasi toks pespalvis burbuliukas 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti