Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Parduotuvej maciau labai labai smulkaus biserio. Nu man atrodo toks smulkus, kad ne pro vielute smulkia, o ka kalbet apie adata ar pralys...Kaip toki panaudot g.gif O gal buna tokiu mazyciu adatu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 02 02, 19:19)
Parduotuvej maciau labai labai smulkaus biserio. Nu man atrodo toks smulkus, kad ne pro vielute smulkia, o ka kalbet apie adata ar pralys...Kaip toki panaudot  g.gif O gal buna tokiu mazyciu adatu  g.gif

Yra pirkti specialių adatų biseriui, pro ją tikrai pralys mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokiais klijais klijuoti kliuojamus swarovski kristalus? Ar būtini kažkokie specialūs? Kuo skiriasi pavyzdžiui toks užrašas: 2028 Crystal AB SS12 F 50 vnt nuo 2028 Crystal AB SS12 HFT 50 vnt ? Kokio dydžio reikėtų pirkti, jei ruošiuosi jais apkliuoti karoliuką? smile.gif Maždaug viską žinau, bet noriu pasitikslinti su Jumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruttaa @ 2011 02 08, 18:25)
Kokiais klijais klijuoti kliuojamus swarovski kristalus? Ar būtini kažkokie specialūs? Kuo skiriasi pavyzdžiui toks užrašas: 2028 Crystal AB SS12 F 50 vnt  nuo 2028 Crystal AB SS12 HFT 50 vnt ? Kokio dydžio reikėtų pirkti, jei ruošiuosi jais apkliuoti karoliuką?  smile.gif Maždaug viską žinau, bet noriu pasitikslinti su Jumis  4u.gif

Aš klijuoju super moment klijais, bet labai atsargiai, kad klijų nepakliūtų ant swarovskio viršaus, nes kitaip kristalas praras blizgesį.
Kokį karoliuką jūs žadate apklijuoti? Nesuprantu... Vat čia lentelė, kurioje rasite realius akučių dydžius http://shop.kristel...._data/sizes.pdf
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 02 08, 23:03)
Aš klijuoju super moment klijais, bet labai atsargiai, kad klijų nepakliūtų ant swarovskio viršaus, nes kitaip kristalas praras blizgesį.
Kokį karoliuką jūs žadate apklijuoti? Nesuprantu... Vat čia lentelė, kurioje rasite realius akučių dydžius http://shop.kristel...._data/sizes.pdf


Ačiū už atsakymą ir lentelę, dabar daug aiškau 4u.gif
Atsakyti
Labukas

perskaičiau visą šią temukę atidžiai per kelias dienas... bet merginos, neradau paaiškinimo kaip veriami auskariukai kekės... čia buvo kelios nuorodos, bet jos jau neveikia.

Aš ir taip ir taip žiūriu ir manau, kad ant grandinėlės... merginos, gal galite papasakoti smulkiau?

beja, nežinau ar kas žiūri-bet labai labai gražios kekytės buvo seriale Moterys meluoja geriau Margo kelias serijas vaikščiojo su tokiom žalsvom...
Atsakyti
nezinau ar cia reik klaust ax.gif nusipirkau lituokli ir noriu uzlituot grandineliu sujungimus,kad auskariukai nepasimestu. ar reik litavimui kokio spec.skyscio ar lako? rinkiny buvo ivairus antgaliai ir vielute litavimui. tikiuosi supratot mane
Atsakyti
QUOTE(Mildute @ 2011 02 11, 12:33)
Labukas

perskaičiau visą šią temukę atidžiai per kelias dienas... bet merginos, neradau paaiškinimo kaip veriami auskariukai kekės... čia buvo kelios nuorodos, bet jos jau neveikia.

Aš ir taip ir taip žiūriu ir manau, kad ant grandinėlės... merginos, gal galite papasakoti smulkiau?


Teisingai, veriama ant grandinėles. Tiesiog kabinami karoliukai taip, kad gautųsi kekės smile.gif Viršuj daugiau - apačioj mažiau.
Atsakyti
Norejau paklausti, kai karoliukai veriami tokiu budu, kur baigus uzkisamas tas virsutinis vielutes galiukas?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimbaM: 15 vasario 2011 - 15:03
Jei neklystu, tai persukamas per pagrindinę vielutę.
Atsakyti
QUOTE(bimbaM @ 2011 02 15, 16:02)
Norejau paklausti, kai karoliukai veriami tokiu budu, kur baigus uzkisamas tas virsutinis vielutes galiukas?
user posted image

Kaip vadinasi sis budas?
Atsakyti
Labas vakaras, gal kas nors žinote kur Kaune galima įsigyti plunksnelių ar kailiukų naudojamų auskarų gamyboje? Kažkaip niekad neužmatau aš jų pirkti g.gif
Atsakyti