Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(LeeLu @ 2011 01 27, 15:40)
neisivaizduoju smile.gif cekiskas dazniausiai buna 2mm didumo, tai bandykit skaiciuot bent apytiksliai kiek vientu gali reiket, o jau pacioj parduotuvej bandykit paklaust, pardavejos turetu zinoti kiek tam tikriuose maisiukuose tu vienetu gali but.
tuoj pabndysiu paskaiciuot bent apytiksliai pagal tai ka gaminaus smile.gif
pirkau 40g maisiuka, ti to 2mm is jo susivere ~5 metrai cia zgutui), vadinasi centimetre - 5kar, metre - 500, 5metruose ~2500, bet ci labai apytiksliai, jei karoliukai stambesni - ju bus maziau ir t.t.


labai dėkui 4u.gif tik man neišneša galva,kodėl aš pati taip nesumasčiau paskaičiuoti doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 01 27, 10:39)
o kiniskas yra is stiklo, o gal is plastmases  g.gif


Na jei ne plastmasinius karoliukus perkat, tai stiklas turėtų būti biggrin.gif
QUOTE(LeeLu @ 2011 01 27, 15:40)

niu tai kad...  g.gif biseris kad ir kinietiskas bet vis tiek stiklinis, tik tiek kad neitin kokybiskas, tame ir beda.

drinks_cheers.gif Stiklinis, tik labai jau nevienodi tie karoliukai.
Papildyta:
Nors gal ir plastmasinio pasitaiko, bet plastmasiniai karoliukai visur kaip ir atskirai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2011 01 27, 18:05)
Na jei ne plastmasinius karoliukus perkat, tai stiklas turėtų būti biggrin.gif

drinks_cheers.gif Stiklinis, tik labai jau nevienodi tie karoliukai.

ta prasme dydis nevienodas, kas ne vienoda kinietiskuose? manau tai smulkmena, jei del formos, tik kad va, dazo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 01 27, 17:07)
ta prasme dydis nevienodas, kas ne vienoda kinietiskuose? manau tai smulkmena, jei del formos, tik kad va, dazo  lotuliukas.gif

Dažo tie, kurie dažyti iš vidaus, bent jau man taip pardavėja aiškino. Na tokie kaip dviejų spalvų jie g.gif Tokie pas jus?
Taip labai dydis skiriasi, o būna ir forma, vienas apvalus, kitas vos ne kvadratinis. Nors ir to kiniško skirtingos kokybės pasitaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 27 sausio 2011 - 17:14
QUOTE(Žvaigždėta* @ 2011 01 27, 18:12)
Dažo tie, kurie dažyti iš vidaus, bent jau man taip pardavėja aiškino. Na tokie kaip dviejų spalvų jie g.gif Tokie pas jus?
Taip labai dydis skiriasi, o būna ir forma, vienas apvalus, kitas vos ne kvadratinis. Nors ir to kiniško skirtingos kokybės pasitaiko.

gal ten ir is vidaus dazyti, spalva ju - tokia skaidri, roozine. buciau zinojus, nepirkus buciau. Kur tai matyta - nudaze kur prie lakuoto pavirsiaus lieciasi. Nu bet gal dar grazesnis darbelis nuo to bigsmile.gif Bet dydis tu karoliuku daug maz vienodas, jie tokie mazyciai, jei kas ir butu, neitu iziuret.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 01 27, 17:07)
ta prasme dydis nevienodas, kas ne vienoda kinietiskuose? manau tai smulkmena, jei del formos, tik kad va, dazo  lotuliukas.gif

dydis forma. jei biseri naudoji tik tarpuose tarp kazko ar pan. tai neturi reiksmes, bet pvz gaminant zgutus, burbuliukus veriant, ar siaip ka veriant, tai jau reikia tasyklingo biserio, nes kitaip visad darbas issikraipo
Atsakyti
QUOTE(taniuta @ 2011 01 21, 23:20)
Vilniuje, Žirmūnuose silver city parduotuvėje yra(prie a lia senukų). pati tokį pirkau  mirksiukas.gif
O jei tiksliau: P.Lukšio g. 34 („Banginis“)

Kaune, Urmo bazėje smile.gif prie 2 sandėlio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2011 01 28, 09:47)
dydis forma. jei biseri naudoji tik tarpuose tarp kazko ar pan. tai neturi reiksmes, bet pvz gaminant zgutus, burbuliukus veriant, ar siaip ka veriant, tai jau reikia tasyklingo biserio, nes kitaip visad darbas issikraipo

jei darbas toks kruopstus, ta prasme sege, taisyklingumo reikalaujanti, gal mirksiukas.gif

man dar labai idomus toks dalykas. as vis ziuriu i seges, daznai ten eina biseriukai, karoliukai aplink apdeti. Ta prasme visa smulki eile tu karoliuku. tai ar jie prisiuti? o gal kokia vielute ar valu perverti g.gif o kas is kitos puses eina tada, kazkokia medziaga ar oda BUTINAI turi klijuotis su klijais. nes kaip taip smulkiai galima siut, man rods perverti juos per kanors lengviau butu

pvz siame segiu puslapy. http://www.supermama...?...2818&st=588
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 01 29, 13:55)

man dar labai idomus toks dalykas. as vis ziuriu i seges, daznai ten eina biseriukai, karoliukai aplink apdeti. Ta prasme visa smulki eile tu karoliuku. tai ar jie prisiuti? o gal kokia vielute ar valu perverti  g.gif o kas is kitos puses eina tada, kazkokia medziaga ar oda BUTINAI turi klijuotis su klijais. nes kaip taip smulkiai galima siut, man rods perverti juos per kanors lengviau butu



Paskaitykit sagių temąk, ten visus atsakymus rasit į savo klausimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2011 01 29, 15:48)
Paskaitykit sagių temąk, ten visus atsakymus rasit į savo klausimus mirksiukas.gif

ziurejau, nieko neradau. ten tik segem giriamasi.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 01 29, 12:55)

man dar labai idomus toks dalykas. as vis ziuriu i seges, daznai ten eina biseriukai, karoliukai aplink apdeti.


Pažiūrėk čia
http://businka-lisa....447.html#cutid1

aš pagal šį aprašymą mokiausi ir labai gražiai viskas gavosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rege @ 2011 01 30, 12:12)
Pažiūrėk čia
http://businka-lisa....447.html#cutid1

aš pagal šį aprašymą mokiausi ir labai gražiai viskas gavosi mirksiukas.gif

aciu!
Atsakyti