Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

kaip reikia verti 3d gyvunelius gal galite padeti nes as nelabai suprantu
Atsakyti
QUOTE(monikute15 @ 2010 12 26, 18:22)
kaip reikia verti 3d gyvunelius gal galite padeti nes as nelabai suprantu

Paskaityk čia gyvūnėlių pradžiamokslis 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Mano dukra labai susidomėjo kaoliukų vėrimu. Norėčiau jai padovanoti knygą "karoliuku verimo enciklopedija". Gal kuri turite jau nebenaudojamą, mielai perpirkčiau iš jūsų. Rašykite į AŽ. Ačiū smile.gif
Atsakyti
sveikos, visas su sventemis 4u.gif labai noreciau suverti mamai dovanu toki laumzirgi, tik gal kuri nors galite paiskinti kokiu principu jis veriasi, kiek suprantu tai turbut nuo uodegos prasideda, bet kaip ten paskui su sparnais? g.gif atsiprasau uz pasisavinta foto ax.gif
user posted image
is anksto aciu smile.gif
Atsakyti
Labas, su Naujaisiais visas!
Esu prasedančioji. pradžiamokslio šitą temą skaitau jau antrą kartą, bet kažkaip nerandu informacijos apie medinius karoliukus (jų vėrimo principus ), apie vėrimą ant odinio dirželio, kaip tada užbaigti, pritvirtinti užsegimą? gal nukreiptumėt kur tokios informacijos ieškoti? AČIŪ
Atsakyti
mane domina kaip uzsegima prie sniurelio pritvirtinti, kazkokiais mazgais sutvirtinama, kaip ta padaryti?
Atsakyti
Čia pamokėlė kaip naudoti spaustukus veriant ant virvelės ar vaškinio siūlo 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Noriu pasiteirauti, gal zinote, kur Vilniuje galima butu susitaisyti karoliukus? Gal galite parekomenduoti ka nors? Jei yra kur tema, gal galite nukreipti? aciu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Atleiskit, jeigu jau buvo kur nors atsakymas į panašų klausimą, bet niekaip nerandu.

Gal kas nors galėtų paaiškinti kaip daryti tokį apvadėlį, kad gautųsi "trikampiukai"?
user posted image



Gal čia nieko sudėtingo, bet esu tik pradedančioji blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rege @ 2011 01 06, 15:18)
Sveikos 4u.gif

Atleiskit, jeigu jau buvo kur nors atsakymas į panašų klausimą, bet niekaip nerandu.

nesudetinga, tik galvoju kaip cia paprasciau paaiskint smile.gif jei bent siek tiek susidurus su karoliuku verimu, ypac ploksciuoju, (paciu pagrindiniu, ten tokiais kaip kryziukais gaunas, kur reiktu dviem adatom daryt) tai cia panasiai butu. duri adata per karoliuka, uzneri tris, ir dar karta duri per ta pati ir ta pacia kryptim, ir gausis taip stovintys trys karoliukai. po to per kelis praneri i sona ir darai sekanti trikampiuka. tikiuosi as cia bent kaskiek suprantamai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeeLu: 06 sausio 2011 - 16:14
LeeLu, ačiū 4u.gif

Šiandien, kaip tik bandžiau kryžiukus daryt, tai bandysiu pagal tavo aprašymą kurt bigsmile.gif

dėkui aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(rege @ 2011 01 06, 16:45)
LeeLu, ačiū 4u.gif

Šiandien, kaip tik bandžiau kryžiukus daryt, tai bandysiu pagal tavo aprašymą kurt bigsmile.gif

dėkui aciuks.gif

kad tik gautusi. o siaip bent su savim pastebejau, kad sudetinga tik pradzioj buna kol sistema perkandi, dabar tai jau kartais be schemu be nieko tiesiog zinai ka ir kaip vert reikia kad gautusi taip kaip nori smile.gif
Atsakyti