Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(Smilla @ 2010 12 03, 10:02)
SAkykite, o kaip sujungiamos grandineles? ?  Pvz. kai eina truputis grandineles, tada koks nors karoliukas, vel grandinele ir t.t. Naudojami tokie pat uzspaudejai, kaip  ir trosams sujungti?  g.gif

Vielučių ir kilpučių pagalba mirksiukas.gif
Karoliuką veri ant vielutės, darai galuose kilputes ir į tas kilputes įveri grandinėlės paskutinę "rinkutę" 4u.gif Tikiuosi aiškiai aš čia paaiškinau blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikutes. noriu jusu pagalbos, kadangi pirma karta gaminciau auskariukus. noriu padovanot savo draugei kaledu proga wub.gif
noreciau padaryti panasias gelytes is swarovskiu
user posted image

gelytes radau stai cia
http://www.veriniams...roducts_id=3337

pakabukai turbut tokie tiktu?
http://www.veriniams...products_id=184

tai va, klausimas, kaip padaryt tuos auksariukus, kokiu dar priemoniu reiktu? blush2.gif 4u.gif suprantu, kad cia labai paprastai darosi, ar tik man taip atrodo, kad ta swarovski uzmauti, o kaip ji prisegti, kad laikytusi? blush2.gif

taip pat, ar tokiom kainom priemoniu yra kur Kaune? nes cia uz siuntimas reiktu dar mokti 4u.gif
Atsakyti
Draugiška, auskariukų įvėrimai ne tokie schmoll.gif
Čia reikia tokio tipo: uždari arba kabliukai 4u.gif
Tas kojales truputį praplėti, įstatai sw ir suspaudi. Paprasta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 12 03, 11:05)
Vielučių ir kilpučių pagalba  mirksiukas.gif
Karoliuką veri ant vielutės, darai galuose kilputes ir į tas kilputes įveri grandinėlės paskutinę "rinkutę"  4u.gif Tikiuosi aiškiai aš čia paaiškinau  blush2.gif  doh.gif

Agam, supratau. Bet cia tinka, jei grandinele su kilpelem-akutem ir pan... o jei tokia vientisa? Juk buna ir tokiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 12 03, 11:57)
Draugiška, auskariukų įvėrimai ne tokie  schmoll.gif
Čia reikia tokio tipo: uždari arba kabliukai  4u.gif
Tas kojales truputį praplėti, įstatai sw ir suspaudi. Paprasta  mirksiukas.gif

aaaaaaaaaaaaaaciuuuuuuuuuuu 4u.gif o suspausti rankom ir tiek? nereikia kazko specialaus? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2010 12 03, 13:16)
Agam, supratau. Bet cia tinka, jei grandinele su kilpelem-akutem ir pan... o jei tokia vientisa? Juk buna ir tokiu  g.gif

g.gif
Troseliui, valui, juostelėms, virvelėms tai įsivaizduoju kuo, o tankią ir uždarą grandinėlę...... Nežinau unsure.gif

QUOTE(Draugiška @ 2010 12 03, 13:27)
aaaaaaaaaaaaaaciuuuuuuuuuuu 4u.gif o suspausti rankom ir tiek? nereikia kazko specialaus? bigsmile.gif

Galima ir rankom, jei pajėgsi ax.gif Bet man reikia replyčių, nes tas metalas kietas, o ir detalė nedidelė... Tik žiūrėk, kad nabūtų smailos ar kantuotos replytės ir detalės nesubraižytų 4u.gif
Atsakyti
Mergytes, help
Gal pamenat pamokele, kaip pasidaryti swarovski "fireballa"? Pamenu, kad reikejo tik swarovski karoliuku, mazu kepureliu ir smeigtuku ir kazkaip tai buvo formuojamas tas kamuoliukas, bet neatgaminu, kaip tiksliai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo freimule: 03 gruodžio 2010 - 18:00
Padekite,auksarankes 4u.gif
Kaip padarytas sis GROŽIS?turiu omenyje ta perliuku zvaigzdute

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievenko @ 2010 12 13, 23:32)
Padekite,auksarankes  4u.gif
Kaip padarytas sis GROŽIS?turiu omenyje ta perliuku zvaigzdute

Aciu  smile.gif

Patikslinkit nuorodą, nes dabar nieko neatidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 12 13, 21:38)
Patikslinkit nuorodą, nes dabar nieko neatidaro mirksiukas.gif

Idedu foto smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievenko: 14 gruodžio 2010 - 01:43
QUOTE(cindy @ 2010 12 13, 23:38)
Patikslinkit nuorodą, nes dabar nieko neatidaro mirksiukas.gif

Tavo darbai kokie grazuuus ir profesional notworthy.gif
Atsakyti
O aš norėčiau paklaust ar labai reikalingos replės kilpučių darymui? Juk tuos kabliukus galima ir taip nusipirkt, ar jos ne tam skirtos?
Atsakyti