Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

QUOTE(eddy-zmona @ 2010 11 23, 13:01)
Merginos, patarkit, kaip va tokius akmenukus reikia priklijuot?
http://www.akmenelia...jami-P3460.html
raso, kad su klijais yra... bet man nekimba... blush2.gif  g.gif

Niekada nebandziau tokiu akmenuku klijuoti. Bet Moment klijai tai turetu juos klijuoti, ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eddy-zmona @ 2010 11 23, 13:01)
Merginos, patarkit, kaip va tokius akmenukus reikia priklijuot?
http://www.akmenelia...jami-P3460.html
raso, kad su klijais yra... bet man nekimba... blush2.gif  g.gif

Su super glue nekimba? g.gif ir žiūrint ką nori daryt, nes kartais yra tokie kur gali užspaust ir tas kristaliukas įsitvirtina smile.gif jei neklystu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomutia: 23 lapkričio 2010 - 12:06
QUOTE(hobite @ 2010 11 23, 14:05)
Niekada nebandziau tokiu akmenuku klijuoti. Bet Moment klijai tai turetu juos klijuoti, ne?  g.gif

noriu ant vinuku uzklijuot, ir pasidaryt tokius mazycius auskariukus...isigijau tas akutes, raso su klijais, siaip ir matosi, kad tu kliju ten yra, tik nezinau, gal kazkaip ta akmenuka reikia apdirbt, kad kibtu biggrin.gif dar iki siol neissiaiskinau, bet moment tikrai pades, tik bijau, kad nepabaltu tas mano swarovskis, kaip daznai su moment klijais buna g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tomutia @ 2010 11 23, 14:05)
Su super glue nekimba?  g.gif ir žiūrint ką nori daryt, nes kartais yra tokie kur gali užspaust ir tas kristaliukas įsitvirtina  smile.gif jei neklystu

va, as ant tokio noriu priklijuot
http://www.akmenelia...-925-P4581.html
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eddy-zmona @ 2010 11 23, 15:02)
noriu ant vinuku uzklijuot, ir pasidaryt tokius mazycius auskariukus...isigijau tas akutes, raso su klijais, siaip ir matosi, kad tu kliju ten yra, tik nezinau, gal kazkaip ta akmenuka reikia apdirbt, kad kibtu biggrin.gif dar iki siol neissiaiskinau, bet moment tikrai pades, tik bijau, kad nepabaltu tas mano swarovskis, kaip daznai su moment klijais buna g.gif
Papildyta:

va, as ant tokio noriu priklijuot
http://www.akmenelia...-925-P4581.html
4u.gif


Nu jei ant tokio tai tik su super glue manau, nes kaip kitaip tada prikibyt jį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hobite @ 2010 11 22, 21:20)
Labas vakaras, merginos  4u.gif

Turiu keletą klausimų apie sagių gamybą.

Paprastą sagę su kabašonu ir karoliukais aš moku padaryti. O vat kaip padaryti su kaspinu - nežinau.

Gal žinok kokių nors nuorodų, kaip tokias sages gaminti? Prisipažįstu, ieškojau tik lietuviškose saituose ir nelabai ką radau.

Kada ta kaspiną reikia prisiuti? O kur jį prisiuti? Aš klijuoju kabašona ant filco. Tada apsiuvu karoliukais aplink, tada siuvu apdila viršuje. Vėliau apkerpu aplink. Tai tada siuti kaspiną? Bet tada matysis filcas.......

Tai kaip reikia daryti?


Pasakosiu kaip aš darau: ant filco priklijuoju akmenuką, apsiuvu karoliukais, apkerpu ir paderinusi prisiuvu kaspinukus. Kitos iškart ant filco prisiuva kaspinuką, tada klijuoja akmenuką ir siuva karoliukus. Manau, kad čia jau pagal norą smile.gif Pabandyk abu variantus ir pamatysi pagal kurį tau patogiau daryti smile.gif

QUOTE(indruciukas @ 2010 11 22, 23:27)
sveikos auksarankes  4u.gif  4u.gif
gal kas pagelbes  ax.gif
Ruosiuosi gamintis lempa.... tai reikia issiaiskinti,kokie sunkumai manes laukia  doh.gif gal atsisakyti idejos paciai pasidaryti kazka panasaus  verysad.gif
kokio dydzio stiklo karoliukai naudoti siai lempai?Ir ant ko juos geriau verti,kad gautusi ne stagarines juosteles,o tokios vos banguotos  g.gif
http://www.justvanit...18-MDS1059.html
Aciu Jums visoms uz atsakymus  4u.gif  4u.gif

Oho biggrin.gif Darbelio gražaus turėsi smile.gif

Konkrečiai visko nežinau, tik, manau, kad naudotas valas. Verti kažkokie stikliukai, galbūt bikoniukai g.gif Arba didesnis biseris.

QUOTE(eddy-zmona @ 2010 11 23, 13:01)
Merginos, patarkit, kaip va tokius akmenukus reikia priklijuot?
http://www.akmenelia...jami-P3460.html
raso, kad su klijais yra... bet man nekimba... blush2.gif  g.gif

Klijuok su super moment, kadangi nėra jau toks mažas kristaliukas, tai ant jo užtepti nelabai ir įmanoma biggrin.gif Na tiesiog patepi tklijais ą metalinę auskaro plokštelę ir prilipdai kristaliuką.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 11 23, 16:32)
Klijuok su super moment, kadangi nėra jau toks mažas kristaliukas, tai ant jo užtepti nelabai ir įmanoma biggrin.gif Na tiesiog patepi tklijais ą metalinę auskaro plokštelę ir prilipdai kristaliuką.

aciu uz patarimus, taip ir darysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 11 23, 15:32)
Oho biggrin.gif Darbelio gražaus turėsi smile.gif
Konkrečiai visko nežinau, tik, manau, kad naudotas valas. Verti kažkokie stikliukai, galbūt bikoniukai g.gif  Arba didesnis biseris.


Aciu 4u.gif vat ir mastau,ar verta prasideti man su ja g.gif biggrin.gif gyva ziurejau, tai ten ne bikoniukai, o apvalus karoliukai.... tik vat kaip tas "sruogu" lankstumas isgautas g.gif o valas tai "zylka" vadinama g.gif vat cia is arciau dar panasi lempike:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eddy-zmona @ 2010 11 23, 12:01)
Merginos, patarkit, kaip va tokius akmenukus reikia priklijuot?
http://www.akmenelia...jami-P3460.html
raso, kad su klijais yra... bet man nekimba... blush2.gif  g.gif

Sw su klijais dazniausiai naudojami medizagai puost, pvz susidedi koki rasta norima ant maikutes ir karstu lygintuvu palaikyt reikia (galima per plona medziagyte), nuo karscio tie klijai ir prilimpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indruciukas @ 2010 11 23, 20:42)
Aciu  4u.gif  vat ir mastau,ar verta prasideti man su ja  g.gif  biggrin.gif gyva ziurejau, tai ten ne bikoniukai, o apvalus karoliukai....  tik vat kaip tas "sruogu" lankstumas isgautas  g.gif o valas tai "zylka" vadinama  g.gif vat cia is arciau dar panasi lempike:
user posted image

Na jums spręsti, bet iššūkis tikrai nemenkas smile.gif Taip, valas - žylka.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 11 23, 22:38)
Na jums spręsti, bet iššūkis tikrai nemenkas smile.gif Taip, valas - žylka.


Aciu 4u.gif
Gaubteliai lempai jau uzsakyti, trauktis jau kaip ir nebera kur biggrin.gif
Turiu toki zalinga iproti pradziai "apsizioti" per daug lotuliukas.gif siuvinejimui kryziuku pirmam kartui pasrinkau "paveiksliuka" 70x50... siaip ne taip iveikiau, dabar dziugina aki wub.gif , bet daugiau nebenoriu kryziuku siuvineti lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o gal kas netycia uzmate,kur skaidriu karoliuku 4,6 8 mm pigiu yra pirkti ax.gif Buvau radus po 4centus, dabar neberandu doh.gif doh.gif Gal kam netycia uzklius akis uz ju,idekit nuoroda ax.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 11 23, 23:33)
Sw su klijais dazniausiai naudojami medizagai puost, pvz susidedi koki rasta norima ant maikutes ir karstu lygintuvu palaikyt reikia (galima per plona medziagyte), nuo karscio tie klijai ir prilimpa  biggrin.gif

tai taip, aš tą taip pat žinau...bet va, užmačiau tuos vinukus klijuojamus, tai ir kilo mintis pabandyt, gi kažkokios akutės tai turi klijuotis smile.gif galvoju pabandysiu, o jei nekibs, gi visad super glue yra, vat tongue.gif
Atsakyti
SAkykite, o kaip sujungiamos grandineles? ? Pvz. kai eina truputis grandineles, tada koks nors karoliukas, vel grandinele ir t.t. Naudojami tokie pat uzspaudejai, kaip ir trosams sujungti? g.gif
Atsakyti