Įkraunama...
Įkraunama...

Pradžiamokslis

Sveikos...
sugalvojau kad noriu ir as pradeti verti smile.gif
nuo ko reiktu pradeti?
labiausiai domintu auskarai, bet girdejau jog reikia specialias znyplutes nusipirkti..
kur jas gauti ir kaip ismokti naudotis jomis?
kur rasti koki puslapiuka kad viskas nuo pat pradziu issamiai butu paaiskinta..? blush2.gif
Atsakyti
Padekit merginos
noriu padaryti sage su kaspineliu, bet nezinau, kada reikia kaspineli prisiuvineti, koks darbu eiliskumas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2009 12 29, 16:10)
kur rasti koki puslapiuka kad viskas nuo pat pradziu issamiai butu paaiskinta..? blush2.gif



senoj temoj yra viskas parodyta apie auskaru kilputes pav ir nuorodu pilna, paskaitykit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 12 29, 16:16)
Padekit merginos
noriu padaryti sage su kaspineliu, bet nezinau, kada reikia kaspineli prisiuvineti, koks darbu eiliskumas?  g.gif

Na šiaip pagal viską, tai prie filco siuvamas kaspinukas, o tada akmenukas ir daroma apdaila, bet aš pirma viską padarau, tada tik kaspinuką smile.gif Bent man taip patogiau.
Atsakyti
g.gif
QUOTE(cindy @ 2009 12 29, 23:18)
Na šiaip pagal viską, tai prie filco siuvamas kaspinukas, o tada akmenukas ir daroma apdaila, bet aš pirma viską padarau, tada tik kaspinuką smile.gif Bent man taip patogiau.


Taip ir as galvojau, kad pirmiausia siuvamas kaspinelis. rolleyes.gif
O kai tu pacioj pabaigoj prisiuvi kaspineli, kaip atrodo kita sages puse?
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 12 30, 01:58)
g.gif

Taip ir as galvojau, kad pirmiausia siuvamas kaspinelis. rolleyes.gif
O kai tu pacioj pabaigoj prisiuvi kaspineli, kaip atrodo kita sages puse?

Na taip ir atrodo, kaip būtų prisiūtas kaspinėlis biggrin.gif Na šiaip, manau, jokio skirtumo, vistiek dedasi odelė tongue.gif
Atsakyti
Užsimaniau ir aš biggrin.gif susirasiu kokių įrankių reikia ir važiuosiu pirkt cool.gif galų gale juk norisi kažką mokėti gražaus sau pasigaminti ar kitiems padovanoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vysnia3333 @ 2010 01 02, 12:43)
Užsimaniau ir aš  biggrin.gif susirasiu kokių įrankių reikia ir važiuosiu pirkt  cool.gif galų gale juk norisi kažką mokėti gražaus sau pasigaminti ar kitiems padovanoti  4u.gif



O kuo daugiau gamini, tuo labiau dar norisi smile.gif čia kaip negydoma liga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 01 02, 14:31)
O kuo daugiau gamini, tuo labiau dar norisi smile.gif čia kaip negydoma liga  blush2.gif


Tik ta pradžia tokia baugi atrodo..Net nežinosiu nuo ko pradėt doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Visada savo klausimus gali paklausti čia, būtinai padėsim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 01 02, 14:40)
Visada savo klausimus gali paklausti čia, būtinai padėsim  blush2.gif


Rytoj nusipirksiu ir lysiu į forumiuką jūsų pagalbos..Didelis ačiū už padrąsinimą 4u.gif
Atsakyti
as jau kuris laikas vis paskaitineju ivairias temas apie auskaru ir kt papuosalu verima... bet niekaip nesugebu pradeti doh.gif visu pirma reikia irankiu, tik nezinau kiek ju reiketu isigyti ir kokiu geriausia g.gif o paskui nuo ko pradeti verti, tai visai tamsus miskas blush2.gif papuosalus apziurineju, bet nesuprantu kaip ji ten susukti sukirpti suvynioti sujungti ir tt ir pan g.gif
mastau - gal reikia pirmiausia nusipirkti knygute kokia o tada tik pradeti kazka pirktis... doh.gif
nuejau karta i parduotuvele, tai nuo gausybes grozybiu apsisuko galva ir nieko neisigijau... na savo rankomis esu tik taurems suverusi paprastucius papuosaliukus ax.gif kad vyna smagiau gurksnoti galetu sveteliai smile.gif
Atsakyti